Torrent problem

poruka: 19
|
čitano: 5.364
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Torrent problem

Imam jedan problem s utorrentom jer svaki put kad stavim skidati određeni program u zapisnik mi se javi ova poruka

 

[2011-03-09 14:21:12]  DNS resolution failed for tracker udp://denis.stalker.h3q.com:6969/announce

 

a piše i ovo

 

[2011-03-09 14:00:47]  IPv6 is installed
[2011-03-09 14:00:47]  Got Teredo Address: 2001:0:5ef5:79fd:3491:bcc:a102:7cf

 

ne znam u cemu je problem da li je mozda neki seeder zarazen pa salje virus ili jednostavno ne stima taj torrent? {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Torrent problem

sto imas od firewalla i sigurnosnih rjesenja na pc-u?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Torrent problem
torrente kaže...

sto imas od firewalla i sigurnosnih rjesenja na pc-u?

evo bas sam jucer instalira kaspersky original na friske windowse, al to se javljalo i prije kad sam ima aviru i pc tools firewall pa mislim da nije u tome problem

16 godina
neaktivan
offline
Torrent problem

odakle je taj torrent..javni tracker?  bas na svima pokaziva tu poruku ili neke skida sa drugih trackera?

ako neki rade, a neki ne, stvar je do trackera i komunkacije sa leecher/seeder.  nema to veze sa zarazenim torrentom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Torrent problem

kad oznacim bilo koji torrent kaze da nedostaje taj tracker znaci ne moze ga pronaci. al mislim da kad sam poceo skidat posebno jedan torrent da se javio problem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Torrent problem

evo meni  radi taj torrent. imas li sigurno 8gb slobodnog prostora na discu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Torrent problem

ma imam ja 900gb i skida sve normalno al mislim da je problem u trackeru

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Torrent problem

molim vas ako neko ima bilo kakvo rješenje, izgubit cu sve zivce. stalno javlja da je tracker nedostupan. {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Torrent problem

win + r -> cmd, ok da se pokrene -> ipconfig /flushdns

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 14:39 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Torrent problem

Jel ti to slucajno preko carneta skidas?

 

 

i sto ima veze sto su ti svi ostali nedostupni trackeri kad ti je openbitorrent dostupan...

 

 

I onako je dodan na svim torrentima i nema šanse da bi dobio iti jednog seeda više s ovim trackerom...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 14:44 (EnlightenedPhoenix).
13 godina
protjeran
offline
Torrent problem

skidam preko bneta, ali prije tjedan dana je radilo i sad odjednom ne radi ni na kompjuteru ni na laptopu. ja mogu downloadat normalno al ne znam zasto se ovo javlja?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Torrent problem
Pa eto ne svidja mu se da ne radi...

Sto ima veze...

dok publicbt i openbittorrent rade boli te briga...

Kad oni prestanu... onda se zabrini...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Torrent problem

Jesi napravio flushdns?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
protjeran
offline
Re: Torrent problem
Sum_of_all_fears kaže...

Jesi napravio flushdns?

da ali opet isto. al nema veze ostavit cu ovako pa ako se ko stjeti. hvala na pomoci {#}

16 godina
offline
Torrent problem

Imam ja jedan problem s torrentima pa ako može pomoć. Kad god pokušam skidati nešto s lasttorrents.org baca mi grešku: Ermmm! no! Što to znači jel zna netko? Svi drugi trackeri rade bez problema. Koristim utorrent.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Torrent problem

Nakon prelaska sa T-com na Bnet prije nekoliko dana imam slijedeći problem. Kada je utorrent aktivan ne mogu se preko preglednika spojiti na internet, kada je isključen sve radi uredno. Na utorrentu iako je kvačica zelena večina torrenata je crvena a za ostale je upload minimalan. Ruter je Cisco EPC2425, ping test je prošao u redu, radio sam i port forwarding ali bez uspjeha. Ima li tko kakvu ideju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Torrent problem

Imao sam isti problem nakon updejtanja utorrenta na novu verziju.

Riješio sam problem deinstaliranjem iste i instaliranjem starije verzije utorrenta.

Upload imam na 10 kbs.

12 godina
offline
Torrent problem

imam jedno pitaje.. ako zna mozda itko..

korisnik sam torrenthr.org

i sad u pravilu pise da njih ne zanima ratio vec aktivnost torrenta.. dakle nakon dovrsetka downloada mora torrent biti aktivan 70h(dakle seedat 70h) al kak ja znam kolko je on aktivan?
dal postoji neki program za to da broji? il pise negdje na torrenut? il sta? bilo tko?

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Torrent problem
Pise ti na torrenthr.org kliknes na svoj nadimak i onda na skinuti torrenti
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice