Rapidshare problem zaključana tema

poruka: 41
|
čitano: 9.222
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Ako želite skidati puno podataka s Interneta punom brzinom vaše internet veze putem http protokola - to vam omogućava RapidShare servis.

 

I tako sam se ja predplatia na 1 misec, rapidsharea i kada skidam neki file skida mi ko` kad sam ima free verziju, ja sam sinoć stavia da mi skida moto gp 42 linka i nije mi skinulo do jutra...Zašto nemogu skidati igrice "punom brzinom" kako oni govore, ili je to tek tako napisano da zajebu ljude. Inače daj te mi neku ideju što da skidam neznam ni sam što bi :D npr.. di ima skinut videa motora i autra freestyle i te gluposti !?

 

 

http://www.enabava.net/wp-content/uploads/2008/05/rapidshare-premium-pogodnosti.png

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!

nemam pojma o cemu ti pricas... bar ne iz ove prilozene slike. a sta se tice ovog di ima cega za skinut... GOOGLE!

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!

na tome linku koji sam stavia piše : download file faster, a ja bome ne skidam faster..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!

pa uvjek će ti se skidati onoliko brzo koliki si paket za brzinu uzeo kod svog internet providera (T-Com, predpostavljam)

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

da ti malo bolje citas... ccc... pise ti lijepo USE THE RAPIDSHARE MANAGER: DOWNLOAD FILES FASTER... a to radi i na free verziji..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Mrzim RapidShare sa onim svojim glupim mackama! To je nemoguce prepoznat!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
hehehe
16 godina
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
Lista kaže...

Mrzim RapidShare sa onim svojim glupim mackama! To je nemoguce prepoznat!

 Stvarno, nepotrebno ću zamrzit te umiljate životinje.
Doć će Zoka da vas roka
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!

pa što ti je problem prepoznati mačke, tribaš viti di ti je rep od mačke, malo obrati pažnju...

16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Skidaj preko torrenta. Najbolje je, najjednostavnije i nemaš onaj download prozor XD. Skini si utorrent i skidaj. Stranice nađi na googleu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
Barbarijan kaže...

pa što ti je problem prepoznati mačke, tribaš viti di ti je rep od mačke, malo obrati pažnju...

 jel mi se cini da su ih sad zamaglili ili sam to samo ja?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
fps_gamer kaže...
Barbarijan kaže...

pa što ti je problem prepoznati mačke, tribaš viti di ti je rep od mačke, malo obrati pažnju...

 jel mi se cini da su ih sad zamaglili ili sam to samo ja?
 I meni se počine mutit vid čim ih se sjetimSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
hellraiser1110 kaže...

Skidaj preko torrenta. Najbolje je, najjednostavnije i nemaš onaj download prozor XD. Skini si utorrent i skidaj. Stranice nađi na googleu

 Da, torrenti su ok, ali rapidshare je još boljiOsmijeh.. Na njemu ima nekih stvari koje recimo ja na torrentima nisam našao...
Sada što se tiče brzine, sve ovisi o brzini koju imaš kod svog providera, tj. na koju si brzinu preplaćen kod svog providera..
Što ti se skida više linkove istodobno, to je brzina pojedinačnog downloada manja.. Najbolje ti uzeti neki program u koji
postaviš rapidshare linkove i pustiš da ti se skidaju, naravno u taj program moraš ukucati user i pass za svoj account..
Što se tiče linkova, imaš, kao što su rekli prije google, ali upiši u google samo warez i izbacit će ti razne forume na koje
se samo registriraš, te na njimu imaš hrpu linkova za glazbu, filmove, igre, itd..
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Ma meni osobno je rapidshare bzvz koristim torrente i zadovoljan sam jer sam regan na jednoj stranici gdje je brzina skidanja makslimalna. A ovo je glupost jos se mora i placat.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

A koja je to stranica?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!

po meni rapidshare je barem 10 puta bolji od torrenta,,

1- skida punom brzinom veze,,,nema seedera i leechera

2- skoro sve sto nadjem me direktno uputi na download te stvari bez da se zezam sa mackama

3- mnogo sigurnije (dosad nijedan virus,spyware nisam pokupio sa rapida)

4- nikad nisam naletio na fake , sto je po meni najvaznije,et prije par dana htjeo skinuti Lost season 4 epizodu 11 odem fino na torrent,,,gdje ima preko 100 seedera i 60 leechera,,,kontam pa kad skidaju valjda je to to jer nije bilo komentara i kad sam skinuo frajer napravio screenshot od 5 minuta koji je tezak 360 mb,,,wtf,,,,cista zajebancija a nemam flat,,,,

5- nikad mi se nije dogodilo da kad skinem rar sa rapida pa ga nemogu raspakovati jer nemam lozinku,,,sto mi se cesto dogadjalo na torrentu,,, neznam nekako su fer i posteni pa stave password ako ga ima rar,,,ako ga nema,,,,bez problema

6-nemam premium account,,,pa kad mi neda skidat dalje,, samo se rekonektiram na internet i tako redom dok neskinem sto mi treba

 

sto nema na rapidu prisiljen sam na torrent,,,al onda sam dosta oprezan kad nesto skidam Cool

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
potpuno se slazem sa boxerom...

samo sta rapidshare nema search
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
fps_gamer kaže...
potpuno se slazem sa boxerom...

samo sta rapidshare nema search
 

http://rapidshare-search-engine.com/

Kaj buš ti, bum i ja "Gledajte, ja ne mogu vidjeti odavde ali sigurno je bio faul"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
fps_gamer kaže...
potpuno se slazem sa boxerom...

samo sta rapidshare nema search
 Ima rapidshare svoje tražilice, ali ni one ti ne trebaju, imaš hrpetinu foruma sa rapidshare linkovima na kojima stvarno svega ima, a i tu je i google, tako da ne vidim u tome nekakav problem.
15 godina
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!

google je kralj,,, samo upises pojam i rapidshare links,,,,i eto ti more wareza,,,dll, foruma na kojima su linkovi za skidati sa rapidsharea,,,

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

www.torrent-damage.net max brzina skidanja samo trenutno prijave nisu otvorene.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

ja uvjek skidam preko rapidsharea....puno mi je brži nego torrent......tu moram čekat dvi ure da postigne maksimalnu brzinu downloada koja traje po ure pa opet počme padat......još nisam skinula igricu a da mi nije trebalo dva dana za to.....na rapidshareu skinem za par sati...zavisi koliko je velika......i plus pošto nemam flat torrent mi potroši trećinu više nego što je veličina igre zbog uploada........a meni je to ipak bitno.........

may the force be with you!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
lORYA kaže...

ja uvjek skidam preko rapidsharea....puno mi je brži nego torrent......tu moram čekat dvi ure da postigne maksimalnu brzinu downloada koja traje po ure pa opet počme padat......još nisam skinula igricu a da mi nije trebalo dva dana za to.....na rapidshareu skinem za par sati...zavisi koliko je velika......i plus pošto nemam flat torrent mi potroši trećinu više nego što je veličina igre zbog uploada........a meni je to ipak bitno.........

 pa ako vec koristis torrent smanji upload brzinu da ti manje trosi prometa,,, u utorrentu imas opciju Bandwith Allocation/Set upload limit i stavis na 1kb
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
boxer kaže...
lORYA kaže...

ja uvjek skidam preko rapidsharea....puno mi je brži nego torrent......tu moram čekat dvi ure da postigne maksimalnu brzinu downloada koja traje po ure pa opet počme padat......još nisam skinula igricu a da mi nije trebalo dva dana za to.....na rapidshareu skinem za par sati...zavisi koliko je velika......i plus pošto nemam flat torrent mi potroši trećinu više nego što je veličina igre zbog uploada........a meni je to ipak bitno.........

 pa ako vec koristis torrent smanji upload brzinu da ti manje trosi prometa,,, u utorrentu imas opciju Bandwith Allocation/Set upload limit i stavis na 1kb
 Ne, nije istina.
Stavi ti na 1kb/s ili na manje od 30kb/s na private torrentu pa budeš videl brzinu downloada.
Oni na neki način znaju i drastično ti skinu download brzinu.
Probaj na Leecherslair to napraviti!!!

ON TOPIC:

Rapidhare nije u globalu ni malo brži od torrenta (private pogotvo).
Naravno ako nemaš premium account. I ak imaš, opet imaju neke cake sa ograničavanjem downloada.
Ak nemaš, čekaš 2.2 min i na kraju se igraš mačaka i peseka!!!!
Nisko je tim s mačkima pal rapidshare!
Kaj buš ti, bum i ja "Gledajte, ja ne mogu vidjeti odavde ali sigurno je bio faul"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
buky kaže...

www.torrent-damage.net max brzina skidanja samo trenutno prijave nisu otvorene.

Ak imas pozivnicu viska bio bi ti zahvalan.
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Mislim da najkvalitetnije torrente ima www.demonoid.com i ja dosad nisam naletio na neki fake.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Ovo malo ide u offtopic...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
svi cete podobivati zute kao ja
15 godina
offline
RE: Rapidshare problem !!!!!!
Crohr kaže...
 Ne, nije istina.
Stavi ti na 1kb/s ili na manje od 30kb/s na private torrentu pa budeš videl brzinu downloada.
Oni na neki način znaju i drastično ti skinu download brzinu.
Probaj na Leecherslair to napraviti!!!

ON TOPIC:

Rapidhare nije u globalu ni malo brži od torrenta (private pogotvo).
Naravno ako nemaš premium account. I ak imaš, opet imaju neke cake sa ograničavanjem downloada.
Ak nemaš, čekaš 2.2 min i na kraju se igraš mačaka i peseka!!!!
Nisko je tim s mačkima pal rapidshare!
 ne skidam sa private torrenta jer me ne zanimaju,,,,ovo pali na mininovi,,piratebayu,,stavim upload na 1 kb,,,,i kad ima dosta seedera imam punu brzinu tako da je istina.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare problem !!!!!!

Moj glas za Rapidshare Premium.

 

@Barbarijan:

 

Skidanje punom brzinom ti ovisi od ISPa i tvoje linije, kao što su ti već rekli ovdje, a ne od RS servisa. Pomiri se s time. Ako trebaš skidati nešto veće, instaliraj RS download manager, plati Premium i skidaj. Pazi da u tom manageru ne pauziraš download, bugovito je, puca. Inače, Premium i Free su "nebo i zemlja" kad ti treba nešto skinuti.

 

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice