Rapidshare account zaključana tema

poruka: 24
|
čitano: 6.871
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Rapidshare account

Pozz! Htjeo bi kupiti premium account od 365 dana,e sad zanima me dal postoje ikakva ograničenja na skidanje? Jer ja bi skidao preko Rapidshare Managera bar po 4 linka odjednom to sam prije mogao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rapidshare account
Nema ograničenja u broju linkova koje ćeš skidati od jednom.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
offline
Rapidshare account

Jedino je ograničenje u skinutom prometu po danu, mislim da je najviše moguće 5 gb, ali nisam 100% siguran

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rapidshare account

I sto od tih 5GB ne potrosis se prenosi u sljedeci dan pa imas 5GB od novog dana + ono sto se preneslo iz prijasnjeg. Najvise sto se tako moze skupiti je 25GB.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Dnevno dobijaš novih 5 giga koji ti se ako ih nepotrošiš mogu nakupit do 25 giga

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Jel se kod nas negdje može kupiti acount za rs?

add me xfire >>> razvaljot add me steam>>razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Nisam znao za ograničenje od 5 Gb. Bezveze. Pa i na svakom javnom torrentu skinem više dnevno.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

http://www.enabava.net/  ovdje ja kupujem i prezadovoljan sam. usluga je brza i sigurna

 
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare account

Ok malo je to ograničenje glupo al nema veze,ajd hvala! Pozz!

15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Imaš 5000 MB, ali od 2 u noći do 10 ujutro trošiš 10% tako da možeš skinuti 50 000 MB dnevno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare account

Pošto je ograničenje za skidanje dnevno 5 gb,zanima me dali mogu kako nadograditi da mogu skidati više od 5 gb po danu! pritom mislim na to da mi ukupni zbroj GB u pet dana bude npr 35 GB a ne 25 GB, što bi značilo da bi mogao dnevno skidati više od 5 GB točnije 7 GB dnevno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2009 0:01 (Robi959).
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare account

Pošto je ograničenje za skidanje dnevno 5 gb,zanima me dali mogu kako nadograditi da mogu skidati više od 5 gb po danu! pritom mislim na to da mi ukupni zbroj GB u pet dana bude npr 35 GB a ne 25 GB, što bi značilo da bi mogao dnevno skidati više od 5 GB točnije 7 GB dnevno.

Netko??

15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Ja kupujem premium acc. kod ConduraRapid-a, oni su ovlasteni reseller za rapidshare i nece te sjeb** 100%. Uplatis im pare na racun, posaljes na mail potvrdu o uplati i u istom danu dobijes svoj account.

E, sad.. Kaj se tice prometa, to su svi vec naveli, znaci 5GB dnevno i moze se nakupit do 25GB maksimalno. Ako niti to nije dosta moze se kupit TrafficShare account, dodaje se promet od 100/500/2500GB i moze se trosit za download...

Vise o tome: LINK

http://rapidshare.com/users/VBPRUR -||- http://rapidshare.com/users/78HOGM -||- http://rapidshare.com/users/BCOPZL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare account

Ja se ovdje opskrbljujem Kupi-Mi

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare account
Robi959 kaže...

Pošto je ograničenje za skidanje dnevno 5 gb,zanima me dali mogu kako nadograditi da mogu skidati više od 5 gb po danu! pritom mislim na to da mi ukupni zbroj GB u pet dana bude npr 35 GB a ne 25 GB, što bi značilo da bi mogao dnevno skidati više od 5 GB točnije 7 GB dnevno.

Netko??

Od 2 u noći pa do 10 ujutro, racuna ti   se samo 10% prometa. Tako da mozes skinut 50GB dnevno.

14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

ja kupujem kreditnom preko brapid.sk i nema nikakvih problema posalju ti akcivacioni kod ( odnosno user name i pass ) putem sms u 3 minuta sve zavrsis.

odlicna stvar

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2009 15:51 (Bane123).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Evo mene sa offtopicom! 

 

Ne razumijem se bas u tu tematiku, ali zar za cijenu malo jaceg rpd accounta ne bi mogli kupiti seedbox, sto je puno bolje. Ako grijesim sorry..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare account

Zanima me da li netko zna da li jos uvijek ima na rapidu da se od 2 u noci pa ujutro do 10 obracunava 10% prometa pa da se moze skinut i do 50GB?

 

Hvala.

16 godina
offline
RE: Rapidshare account
NIsam znao ni da je to bilo uopće... :-/
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Koristim aktivno RS Account vec skoro 8 mjeseci, koji produzujem mjesec po mjesec, i nikad do sad nisam imao problema... Realno ne mogu dnevno preko 3GB skinuti, ali sam imao problem kad sam dijelio Account i kvota je bila predjena, i kao sto je kolega rekao dozvoljena kvota se moze "dici" - 5 eura dodatnih za 100GB, ali ako produzujete Account dobijate rapid bodove koje mozete podesiti da se po potrebi tj. ako predjete dozvoljenu kvotu skidanja, ti bodovi iskoriste da se nastavi skidanje i zaobidje ta dozvoljena kvota koja je maximalna za 24h! Tako sam ja uradio i nemam nikakvih problema, zaista sam prezadovoljan sa RS-om, naravno ako Vam je problem ta restrikcija (ako ste sretnici pa dnevno po 10GB mozete skidati) uzmite 2 Accounta sebi i mijenjajte! Dodje Vam to negdje oko 120kn mjesecno, tj manje od 15 eura!

 

ps. Robi959, preporuka moja je da koristis Internet Download Manager, u opcijama podesis "Site loging" i uneses podatke RS-a i listu "sastavis" sa fileovima i nemas problema nikakvih dok se sve ne preuzme!

Šta se bijeli u gori zelenoj...
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 12:47 (Irfan).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rapidshare account

Condurapiad - 75 kuna za 1 mjesec

eNabava.net - na akciji 49 kn 1 mjesec

Kupi-mi.com - 86 kn 1 mjesec...

 

Sad gledam an eNabava.net 49 kn mjesec dana i u zagradi piše (max 150 GB). Zna li itko da li ima na hotfile-u takva ograničenja? Koliko primjećujem hotfile-u popularnost raste iz dana u dan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 12:56 (username).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Preprodaje te ne mogu biti iste cijene kao kod RapidShare-a direktno, mislim nema smisla... Ja placam direktno preko paypal-a, transakcija je 6.99 eura 30 dana, pa izracunajte u kunama tacno koliko je, ja racunam kune 4 npr. 1 :) tako mi je nekako ostalo i tako ih i nabavim u BiH...

 

hotfile je priblizne cijene kao i RS, i jeste popularan i u usponu, ali opet sve sto je na hotfile-u brze se moze naci i s vise lokacija na RS-u sigurno... Ipak RS je najzastupljeniji i najpopularniji...

Šta se bijeli u gori zelenoj...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshare account

Koristim premium već duže od 2 godine,još kad je rapid bio u začetku..

 

Kupujem od eUplate..

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare account
username kaže...

Condurapiad - 75 kuna za 1 mjesec

eNabava.net - na akciji 49 kn 1 mjesec

Kupi-mi.com - 86 kn 1 mjesec...

 

Sad gledam an eNabava.net 49 kn mjesec dana i u zagradi piše (max 150 GB). Zna li itko da li ima na hotfile-u takva ograničenja? Koliko primjećujem hotfile-u popularnost raste iz dana u dan.

 

Rapidshare ima limit od 5 GB dnevno, sa mogućnosti skupljanja prometa do max. 25 GB za skinuti odjednom. Dakle, ako 5 dana ne skidaš ništa, skupi ti se 25 GB raspoloživo za download.

Hotfile nema ograničenja, ali manja je dostupnost datoteka naspram Rapidsharea. Preko Hotfilea možeš i zarađivati kad netko skine datoteku koji ste uploadali ili kupi premium račun preko vašeg affiliate linka.

Detaljnije o Hotfile affiliate programu: http://hotfile.com/affiliate.html. Ako nekome treba Premium Rapidshare, Hotfile ili neki drugi filehosting račun, može ga naručiti ovdje.

 

 

eNabava CEO; BC 2 Stats: http://bfbc2.elxx.net/sig/detail4/pc/DestructoCRO.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice