Lockerz.com zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 3.206
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Lockerz.com

Evo ponovo otvaram ovu temu.Modovi neznam zasto ste zatvorili prijasnju temu.

Prvo ad utvrdimo jedno pravilo U ovoj temi nema posotva tipa dajem pozivnice ovo je tema cisto za raspravljanje o Lockerzu tj razmjeni iskustava i problema.

Nadam se da modovi nece opet zatvorit ovu temu.

SLUZBENO PROGLASAVAM OVU TEMU OTVRORENOM

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lockerz.com

Sta nikoga vise ne zanima Lockerz.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz.com

Pa meni je Lockerz super ideja ali ima dosta nedostataka, npr. kad dobiju nove stvari stranica se totalno zaguši i mi s velikim pingom nema šanse da ulovimo nešto dok ameri sve odma zgrabe. Drugo, ponuda im je dosta slabašna, imaju fakat dobrih stvari ali u malim količinama. Treće, nema odavno najavljenog gledanja televizije, muzike i sl. a trebalo je davno doć.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 12:27 (IN_trance001).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz.com

Super da si otvorio opet temu o Lockerzu!

 

Da i nije uredu kad sve Ameri uzmu!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Lockerz.com

i ovo će doći pod ključ (s razlogom) + suspenzija. sve je to navlakuša... ništa od toga... pročitajte malo ovo.

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz.com

Trebala bi ostati tema, čisto da se malo raspravlja, BEZ GOVORA O POZIVNICAMA....

Poslat će mi majicu 6. 11. pa ću stavit sliku kad dobijem...

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lockerz.com

Ovako da razrješimo MISTERIJU DA LI JE LOCKERZ SCAM ILI NE,ja sam poslao direktan MAIL AMAZONU.COM i upitao ih DA LI JE LOCKERZ.COM NJIHOV "PARTNER" i da li je to što oni daju AMAZON GIFT CARD LEGALNO S NJIHOVE STRANE!Mail će stići u toku dana a kad stigne stavit ću odgovor u ovu temu...

 

1.Ako je Lockerz.com SCAM kako onda to da te ne traže broj kreditne kartice i slično..

2.Ako je Lockerz.com SCAM kako je prijatelj od DJ CHAPZA dobio Lockerz.com majcu.

3.Ako je Lockerz.com SCAM kako je jedan lik na You Tubu snimio raspakiravanje svojih nagrada i pritom i SAM tvrdi da je Lockerz pouzdan..

4.Ako je Lockerz.com SCAM kako to da su organizirali Holivudsku zabavu i pitali su poznate njihova dailis pitanja..

5.Ako je Lockerz.com SCAM kako to da je njihov support (mislim na Kathy Savitt) odgovara u roku 2 dana,na svaki mail koji im dođe i spremni su pomoći.

6.Ako je Lockerz.com SCAM kako to mene mogu prevariti i obeštetiti me...

 

Hvala..Cool

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
 
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice