Internet Explorer 11

poruka: 11
|
čitano: 5.178
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 11

Pozdrav!

 

Nisam odavno koristio navedeni program, pa sam malo pretrazivao koji browser trosi manje memorije i vidio da je IE dosta ok. KOristim ga sad par dana, i djeluje mi dobro, malo je preobican u odnosu na konkurenciju, ali dobro, ni ne trazim nesto previse.

 

E sad, imam 3 problemcica, pa ako moze mala pomoc. 

-Namjestio sam da mi na ponovnom pokretanju vrati zadnje koristene tabove, no on nekad vrati, a nekad ne, jel problem do njega ili ccleanera , nisam siguran. C mi cisti samo Temporary, History i Cookies...

-Da li se moze podesavati font, posto primjecujem, da je font na svim sajtevim "masniji", boldaniji od ostalih browsera?

-Nekad sam na FB i odjednom mi napise da se ulogiram ponovo, ne prodje ni par minuta od kako se ulogiram, opet isti problem, a nekad radi odlicno i ne trazi me to...

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internet Explorer 11

1. Moguće da je do CCleanera. Pokušaj nekoliko dana ne čistiti sa CCleanerom pa vidi događa li se isti problem.

2. Može. http://windows.microsoft.com/hr-hr/windows/change-webpage-colors-fonts

3. Resetiraj preglednik na zadane postavke. To bi trebalo riješiti i prvi problem. Nemoj zaboraviti spremiti svoje lozinke, oznake i ostale stvari spremljene u browseru.

13 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 11

Hvala, maknuo sam da mi c brise history, za sad radi dobro...

sto se tice promjene fonta, nisam primjetio razliku, makar sam promjenio font :/ 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 11
Pozdrav, imam slijedeci problem sa internet explorerom na W7. Naime kod ucitane web stranice na primjer njuskala (ali i druge sa poljima za odabir neke opcije) kod postavljanja u ponuđenim poljima kriterija za pretrazivanje na primjer vozila, kod odabira na primjer tipa vozija nakon odabira nista se ne upisuje u to polje i stranica je zamrznuta. Kada se tada otvori drugi tab i ucita neka druga web stranica koja ispravno funkcionira, te se potom vrati na prethodni tab nađe se upisani odabrani tip vozila. Ovo se ponavlja sa svim poljima na kojima je moguc odabir nekog kriterija na primjer godina starosti vozila, kilometraza i ostalo. Ista prica se ponavlja i kod se koristi na primjer internet bankarsta. Molim komentar kako rjesiti navedeno ili je najednostavnije ponovno reinstalirati W7 Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Internet Explorer 11

danas kad otvorim bilo koju stranicu pojavljuje se o u kutu oglasi

u čemu je problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet Explorer 11

Vjerojatno si pokupio si neku štetočinu, pretpostavljam da će MalwareBytes + Super AntiSpyware riješiti problem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 13:46 (skoosha).
12 godina
offline
Re: Internet Explorer 11

skenirao sam sa malware,i našao dvije štetočine,

nakoon toga pokrenuo win 8.1 i više nema ništa ,

nakon welcome  dobijam slijedeću poruku i neće više nikuda, niti reset *uvijek isti prikaz

 

"The User Profile-Service failed the sign-in"

User profile cannot be loaded

 

i to je to,ima li rješenja ili nova instalacija

kako pokrenuti u safe modu,možda može,

win 8.1,asrock 970 ext.3

15 godina
offline
Internet Explorer 11

Probaj OVO

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 11

IE 11 mine prikazuje video na T-portalu

istodobno Firefox prikazuje u ćemu je problem i kako da to riješim?

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 11

 

Da li mi netko može pomoći?

Kupila sam kompjuter sa instaliranim Windows 10.

Nešto sam zabunom obrisala i javlja mi poruku da nemam instaliran Internet Explorer i Internet Tools.

Na kojoj stranici to pronaći i instalirati?

Office 2013 instalirala sam sama ali ovo nisam uspijela.

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Internet Explorer 11
I mene zanima gdje se moze skinuti najnovija zadnja azurirana verzija IE11. Ja ga imam instaliranog i koristim ga, ali mi ne radi win update pa ga vec dugo nisam azurirao.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice