Impact Mozilla

poruka: 4
|
čitano: 1.005
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Impact Mozilla

http://impactmozilla.com/

 

Kaj mislite o ovome?

Einstein : Science is a powerful instrument. How it is used depends on man himself not on the instrument. A knife is useful for the lives of human beings, but it can also be used to kill.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Impact Mozilla

Zanimljivi su mi svi ti otvoreni projekti gdje se prihvača brainstorming web zajednice. Među masom ideja i prijedloga uvijek će se nači ponešto konstruktivno i korisno.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Impact Mozilla

Pozdravljam lijepo i srdačno znalce računalnog svijeta vrlo rijetko se ovdije pojavim i to obično zbog nekog problema nije baš neki super razlog!!Plač Imam konkretan problem zapravo pitanje a to je ; Kako mogu pomoču mozile skinuti neki video sadržaj sa google videa, youtube ili sličnih stranica. Imam Mozilu Firefox i znam da sam nekada mogao skidati video sa spomenutih stranica pomoču nje nakon što sam formatirao Hard disc i ponovo instalirao neke od potrebnih programa nemogu više skidati video. Uz napomenu da nisam baš nekakav znalac za računala pa molim da se uvaži moja isprika ako je ovo pitanje za neku drugu temu. Zahvaljujem se puno.

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Impact Mozilla
Kimax kaže...

Pozdravljam lijepo i srdačno znalce računalnog svijeta vrlo rijetko se ovdije pojavim i to obično zbog nekog problema nije baš neki super razlog!!Plač Imam konkretan problem zapravo pitanje a to je ; Kako mogu pomoču mozile skinuti neki video sadržaj sa google videa, youtube ili sličnih stranica. Imam Mozilu Firefox i znam da sam nekada mogao skidati video sa spomenutih stranica pomoču nje nakon što sam formatirao Hard disc i ponovo instalirao neke od potrebnih programa nemogu više skidati video. Uz napomenu da nisam baš nekakav znalac za računala pa molim da se uvaži moja isprika ako je ovo pitanje za neku drugu temu. Zahvaljujem se puno.

Inače, za svoje probleme otvaraj posebne teme
Mišljenje je kao šupak, svatko ga ima!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice