Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 73.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

I šta kažete, isplati li se mijenjati ili pak čekati u nadi da će porasti cijena (i rizikom da će još više pasti)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Mislim da vam je bila greška držati stellare. Bolje da ste odmah prebacili u bitcoine. Ja sam preksinoć prebacio 3530 stellara i dobio 0,031 BTC. Tada je vrijednost toga bila 15 eura, a sada je opala na 13 i nešto. I bitcoin opada, ali izgleda da stellar pada brže. A nekako više vjerujem da će bitcoinu prije skočiti vrijednost nego stellaru.

 

Nego, ima li negdje steam wallet code manje vrijednosti od 20$? Da sam znao za ovu stranicu možda sam preksinoć imao dovoljno za ovaj kod od 20$. Jbg, sad se nadati da će vrijednost opet skočiti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Bilal kaže...

Mislim da vam je bila greška držati stellare. Bolje da ste odmah prebacili u bitcoine. Ja sam preksinoć prebacio 3530 stellara i dobio 0,031 BTC. Tada je vrijednost toga bila 15 eura, a sada je opala na 13 i nešto. I bitcoin opada, ali izgleda da stellar pada brže. A nekako više vjerujem da će bitcoinu prije skočiti vrijednost nego stellaru.

 

Nego, ima li negdje steam wallet code manje vrijednosti od 20$? Da sam znao za ovu stranicu možda sam preksinoć imao dovoljno za ovaj kod od 20$. Jbg, sad se nadati da će vrijednost opet skočiti...

Samo sumnjam da je iko držao stellare poslije onoga kada se za 3500 moglo dobiti 20$. Ja sam nažalost dobio malo prekasno :D Ja ću pokušat pričekat još malo, čist da vidim je li i dalje pada ili raste, pa ako pada, odmah mijenjam, i 25$ je meni svakako super :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Isplatili su jos 60000 ljudi iz Group 2.
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ovdje možete pratiti kretanje vrijednosti crypto valuta

 

http://coinmarketcap.com/

 

stellar je pao za 30%

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
 
3 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ma cijena sada pada kao luda, treba sačekati da riješe sve isplate i da se malo stabilizira situacija kroz tjedan-dva

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 16:25 (Robocraft22).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Mislim da bi vec do vikenda Stellar mogao poceti rast opet, samo mi je zao sto sinoc nisam prodao dio ovog sto imam. Sinoc sam za 23000 STR mogao dobit 0.150 BTC a sad 0.12 BTC.
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Robocraft22 kaže...

ma cijena sada pada kao luda, treba sačekati da riješe sve isplate i da se malo stabilizira situacija kroz tjedan-dva

 

Tomek.Klc kaže...
Mislim da bi vec do vikenda Stellar mogao poceti rast opet, samo mi je zao sto sinoc nisam prodao dio ovog sto imam. Sinoc sam za 23000 STR mogao dobit 0.150 BTC a sad 0.12 BTC.

ovdje stalno netko nešto misli, same špekulacije, jedino što je sigurno da nitko ništa nezna, zbog čega bi trebala rasti cijena? trenutno se samo povećava broj stellara raspoloživih za kupnju, potražnja je opala u odnosu na 10.08.

 

ja osobno ću prodati tek ako cijena za 1000 stellara dođe ispod 2.5$

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 16:36 (cola777).
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Samo da javim da su jutros dosli keyevi sa bit-keys uz poruku iz supporta da se ispricavaju sto igre nisu dosle na vrijeme i da su tek kasnije uocili da je dosla uplata :) Jos samo da se skinu obje igre (CoD4 je non-steam, al nema veze ionako imam v1.0 ISO negdje, samo da patcheve skinem).

 

 

P.S.: 1000-ti post na ovome forumu {#}

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Justcoin je ispostavilo se strasno neprofesionalna stranica. S obzirom na to da zivim s roditeljima, naravno da su svi racuni imenovani na mog oca. Jucer sam poslao prvi racun radi verifikacije, nakon 14 sati su ga odbili i rekli da ne moze taj i da hoce drugi, ok poslao sam drugi, nakon 9 sati sam dobio odgovor da ime na racunu nije isto kao moje, iako su prezime, adresa i sve ostalo isti i da moram dostaviti racun koji je na moje ime...

 

Uz sve to, na poruke supportu ne odgovaraju nikako, cak ni na pitanja nevezana za ovaj problem, cak ni nakon 24h.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...

Justcoin je ispostavilo se strasno neprofesionalna stranica. S obzirom na to da zivim s roditeljima, naravno da su svi racuni imenovani na mog oca. Jucer sam poslao prvi racun radi verifikacije, nakon 14 sati su ga odbili i rekli da ne moze taj i da hoce drugi, ok poslao sam drugi, nakon 9 sati sam dobio odgovor da ime na racunu nije isto kao moje, iako su prezime, adresa i sve ostalo isti i da moram dostaviti racun koji je na moje ime...

 

Uz sve to, na poruke supportu ne odgovaraju nikako, cak ni na pitanja nevezana za ovaj problem, cak ni nakon 24h.

Meni su odgovorili relativno brzo, jedino eto sto sam ih sad pitao to vezano za racun, jer nijedan ne glasi na moje ime, pa bi im slikao osobnu s obje strane jer na drugoj strani osobne pise adresa

Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
11 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

meni vec 5h stoji "waiting to be proccesed" kod repbacivanja para na racun :/

Amber Heard <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

prodao sam sve svoje stellare, sad ću isplatit pare preko g2a.com i mirna bosna

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
cola777 kaže...

prodao sam sve svoje stellare, sad ću isplatit pare preko g2a.com i mirna bosna

Kak to misliš prek g2a?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
cola777 kaže...

prodao sam sve svoje stellare, sad ću isplatit pare preko g2a.com i mirna bosna

Kak to misliš prek g2a?

ja sam vendor na g2a.com i onda kupim uz pomoć bitcoina steam wallet kodove, pošaljem svom prijatelju rusu on kupi igre, pošalje meni, ja prodam na g2a i na kraju mjeseca isplatim

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
cola777 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
cola777 kaže...

prodao sam sve svoje stellare, sad ću isplatit pare preko g2a.com i mirna bosna

Kak to misliš prek g2a?

ja sam vendor na g2a.com i onda kupim uz pomoć bitcoina steam wallet kodove, pošaljem svom prijatelju rusu on kupi igre, pošalje meni, ja prodam na g2a i na kraju mjeseca isplatim

Aha tako. Meni se zgadio g2a zbog svih ovih silnih provizija koje su uveli.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
cola777 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
cola777 kaže...

prodao sam sve svoje stellare, sad ću isplatit pare preko g2a.com i mirna bosna

Kak to misliš prek g2a?

ja sam vendor na g2a.com i onda kupim uz pomoć bitcoina steam wallet kodove, pošaljem svom prijatelju rusu on kupi igre, pošalje meni, ja prodam na g2a i na kraju mjeseca isplatim

Aha tako. Meni se zgadio g2a zbog svih ovih silnih provizija koje su uveli.

jeste bilo je odlično dok nije bilo ovih 0,35€, ali i dalje je dobro jer treba samo 7 dana od prodaje da možeš raspolagat novcima

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
14 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Meni na 2 racuna stiglo 3500 oba su napravljena u petak {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

jel itko ovdje kupio ikad igru na humble storeu, u kakvom obliku igra dođe?

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

jel se mogu coinsi slat sa coinbase na justcoin? jer trebao bi jednom forumasu poslat. ako se moze, kako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Ja sam svojih 15 dolara prebacio na jednu bitcoin kladionicu. Probat podebljat pa tek onda kupiti pokoju igru.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

@SuperDox 

On ode pod Deposit na justcoinu i pod bitcoin i ispod onog qr koda ima adresu i tu adresu pošalje tebi, a ti odeš na coinbase i pod svoj wallet i imaš Send money gumb.

Dodajte me na steam: koken44 :))
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 20:31 (koken1000).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
SuperDox kaže...

jel se mogu coinsi slat sa coinbase na justcoin? jer trebao bi jednom forumasu poslat. ako se moze, kako?

 

Pod deposit je adresa (ispod onog QR koda).

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 20:33 (zerocool12).
16 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
lobotomac90 kaže...

Ekipa evo moji dojmovi za stranice bit-keys i cjs-cdkeys.

bit-keys: Naručio Diablo 3, stiglo stvarno u roku od 2 min,aktivirao key radi sve,preporuka svakome {#}

 

cjs-cdkeys: Vamo su suprotni dojmovi za sada, s obzirom da sam bio "Židov" na parama koje sam dobio odlučio se uzeti Battlefield 4 sa premiumom na ovoj stanici jer izađe jeftinije malo više od nekih 10$. Napravio narudžbu i sve,  platio, i oreder status je "waiting payment" od sinoć još. Kontaktirao support, odgovorli su mi u vezi nekog store credita koji će mi biti dodjeljen, što ja uopće ne mogu naći na njihovoj stranici makar sam radio što mi je lik odgovorio na mailu, na što sam ja odgovorio kako ne mogu naći to itd. i sad čekam odgovor, također od sinoć. Kako stvari stoje izgleda da sam zalegao 43 funte u bitcoinima osim ako ovi sa supporta ne iskemijaju nešto,a ne vidim baš da se žure s odgovorima.

Uglavnom bit-keys radi bez problema stoga nemojte štedit tih par eura,dolara što ćete možda jeftinije proć jer se s ovima treba natezat, kolega Koken je također imao s njima komplikacije ali mu se na kraju riješilo.

 

Ekipa samo da javim kako je riješeno sve nakon javljanja supportu, dobio sam key i uredno ga je origin prihvatio, ali i dalje je moja preporuka bit-keys jer se bez ikakvih komplikacija sve riješi u 3 min,a ovo sam čekao od jučer.

 

Sve u svemu i više nego zadovoljan sam s ovim stellarima, mislim da smo svi vamo dužni Kokenu po pivkana što nas je obavijestio o stellarima {#}

14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Evo da i ja potvrdim pozitivno iskustvo za bit-keys. Prijatelj i ja uzeli Worms Reloaded, i meni i njemu u roku od cca 20 sekundi stigli keyevi, aktivirali, radi sve super. :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Malo je prejeftino http://www.bit-keys.com/product/tropico-5/ ?? Jeste kupovali koje bez INSTANT natpisa? :P

Dodajte me na steam: koken44 :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
koken1000 kaže...

Malo je prejeftino http://www.bit-keys.com/product/tropico-5/ ?? Jeste kupovali koje bez INSTANT natpisa? :P

kupi probaj neš propast za 2 dolara

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
cola777 kaže...
koken1000 kaže...

Malo je prejeftino http://www.bit-keys.com/product/tropico-5/ ?? Jeste kupovali koje bez INSTANT natpisa? :P

kupi probaj neš propast za 2 dolara

Moja glupost :P ne može se niti kupiti te bez instanta..

Dodajte me na steam: koken44 :))
11 godina
online
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

kako se plaća preko tog bitkeysa, ne razumijem?

 

EDIT: shvatio sam

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 23:13 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

vrijednost stellara u zadnjih sat i pol je porasla sa 36% na 29% i dalje manje nego jucer, al bitno da raste 
al bojim se da ce opet past kad isplate ostale  

dok sam ovo pisao otislo je jos 3% gore

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 0:18 (win4crazzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice