Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 73.189
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Moze mala pommoc oko premiumgiftcards.com? uzeo sam 20 $ za origin i ne znam gdje ga treba ubacit,molim vas pomozite,hvala unaprijed

 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

nemam pojma, ne koristim origin {#}

9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Pa mozda neko drugi zna,vidio sam da je neko spominjao u 5-6 stranici o toj stranici da je imao malih problema al da mu radi a ja nez gdje i sto

12 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

do u even read? na par postova prije, kaže da čovik da za Origin radi samo na američkom...neznam može li se Reedemati code preko browsera, ako može, onda koristi VPN (Hola unblocker).

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Komunist Izet kaže...

do u even read? na par postova prije, kaže da čovik da za Origin radi samo na američkom...neznam može li se Reedemati code preko browsera, ako može, onda koristi VPN (Hola unblocker).

Pa probao sam preko browsera sa switchy sharp i nije htjelo(iako je prikazivalo cijene u USD)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Robocraft22 kaže...

ok, uplatio sam za 50 dolara steam wallet code, sad da sačekam kada će stići. primio sam mail da im je uplata sjela

ja ga kupio isto, samo još nisam dobio čekam tek pola sata

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
12 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

uglasnom, ja ne vidim načina na koji bi onda aktivirao...btw, ja sam dobio i onih prvih 6900 i sada još 3500?? LOL...nije da se žalim :P (sorry, ako ste o ovome pričali ranije, ali sam lijen pogledati :P )

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

treba malo da sve sjedne ali code sam dobio, upotrijebio ga i 50 dolara je dodano na steam. fantastično

11 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
ivanwild123 kaže...
Komunist Izet kaže...

do u even read? na par postova prije, kaže da čovik da za Origin radi samo na američkom...neznam može li se Reedemati code preko browsera, ako može, onda koristi VPN (Hola unblocker).

Pa probao sam preko browsera sa switchy sharp i nije htjelo(iako je prikazivalo cijene u USD)

probaj preko holo ili hidemyass...

hidemyass nadi trial ili full verziju na tpb-u(nisam siguran da ima trial usa)..

ako to nijedno ne upali skini cyberghost i uzmi mislim premium kao novi korisni da imas i pokusaj..

Amber Heard <3
10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

može li još tko potvrditi http://www.cjs-cdkeys.com/  kupio bi si titanfall al mi nešt premalo košta

Khajiit
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smradski Smrad kaže...

može li još tko potvrditi http://www.cjs-cdkeys.com/  kupio bi si titanfall al mi nešt premalo košta

Evo ja naručio battlefield 4 premium pa čekam, pending je još na coinbaseu, nadam se da neće bit problema tj. grizem nokte haha :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 22:17 (lobotomac90).
9 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Evo radi sve covjek je pomogao,ali je porez 1.4 USD pa ne mogu kupit fifu 14........... :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
ivanwild123 kaže...

Evo radi sve covjek je pomogao,ali je porez 1.4 USD pa ne mogu kupit fifu 14........... :(

 

Koliko si dugo morao čekati? meni je još awaiting payment i ne stiže key.

14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Cijena za onih 3500 je pala na 14$ :/

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Oko 20 minuta nakon sto su priznali da sam platio.

9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

jel ima netko viška onaj square enix bundle hehehe? da je možda uzeo 1 greškom i sada ga želi prodati?

14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Je li vrijeme za prebacivanje, hoce li jos padati cijena stellara, ili ce mozda porasti :S

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...

Je li vrijeme za prebacivanje, hoce li jos padati cijena stellara, ili ce mozda porasti :S

ja vjerujem da će rasti

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
ivanwild123 kaže...

Evo radi sve covjek je pomogao,ali je porez 1.4 USD pa ne mogu kupit fifu 14........... :(

Evo ga,taj lik je car,imao sam jos 13 USD na coinbase dao mu detalje i on mi dao kod od 20$.Simply receno,kraljina.

14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

http://bcchanger.com/

 

Je li iko koristio ovu stranicu, trade bitcoinima?

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Uff, sad kad nam prijatelji iz azije krenu prodavat, pada sigurno...

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Cijena je užasno pala. Ujutro kada sam kupovao CS:GO vrijednost je bila 0.0485, sada je 0.0368. Sada je definitvno ne isplati trejdat

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 1:28 (FanBoy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ekipa koja je kupovala sa Bit-Keys putem BTC-a, koliko vam je trebalo da dođe key?!? Ovo pitam jer sam nabavio 2 keya u vrijednosti skoro 30$. Dakle stavio sam igre u Cart, odabrao plaćanje BitCoinom, ubacio njihov račun na Coinbase (opcija Send Money) i koliko im treba poslati ali od keyeva nema niti traga i prošla su 4 sata od kupovine. Naravno za keyeve je pisalo Instant, pa da li da se žalim ako ne dođu do popodne ili sam nešto skurio. Unaprijed hvala.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Provjeri na mailu pod neželjenom poštom, meni su tamo došli svi keyevi, a kupio sam 3. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
midzan21 kaže...

Ekipa koja je kupovala sa Bit-Keys putem BTC-a, koliko vam je trebalo da dođe key?!? Ovo pitam jer sam nabavio 2 keya u vrijednosti skoro 30$. Dakle stavio sam igre u Cart, odabrao plaćanje BitCoinom, ubacio njihov račun na Coinbase (opcija Send Money) i koliko im treba poslati ali od keyeva nema niti traga i prošla su 4 sata od kupovine. Naravno za keyeve je pisalo Instant, pa da li da se žalim ako ne dođu do popodne ili sam nešto skurio. Unaprijed hvala.

Možda nemaju više keyeva od te igre na zalihi. Meni je key došao nakon 5 min

15 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
JasminTuzla kaže...

Provjeri na mailu pod neželjenom poštom, meni su tamo došli svi keyevi, a kupio sam 3. :)

 

FanBoy kaže...

Možda nemaju više keyeva od te igre na zalihi. Meni je key došao nakon 5 min

Nije ništa od toga, upravo sam se loginao na njihov sajt i pod Account sam vidio da stoji on-hold ... F*ck nije valjda da ne rade iz 21h :P

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Mislim da rade. Možda nemaju key na zalihama, trebao bi dobiti u roku od 24 sata u tom slučaju.

Inače danas potrošio 59,07 € a nešto više od 60 € je ostalo u stellarima, malo zarade sa prodavanjem i kupovanjem u pravi momenat. Čekam samo veći rast vrijednosti i lagano u Makarsku na more. {#}

11 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
JasminTuzla kaže...

Mislim da rade. Možda nemaju key na zalihama, trebao bi dobiti u roku od 24 sata u tom slučaju.

Inače danas potrošio 59,07 € a nešto više od 60 € je ostalo u stellarima, malo zarade sa prodavanjem i kupovanjem u pravi momenat. Čekam samo veći rast vrijednosti i lagano u Makarsku na more. {#}

hahah :D

ja sam zaradio 200€ od tih gluposti xd

 

nadao se 50-50€ ,a ono naraslo xd

Amber Heard <3
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Ja uzeo steam wallet card preko one spomenute stranice i sve sljaka...
16 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ekipa evo moji dojmovi za stranice bit-keys i cjs-cdkeys.

bit-keys: Naručio Diablo 3, stiglo stvarno u roku od 2 min,aktivirao key radi sve,preporuka svakome {#}

 

cjs-cdkeys: Vamo su suprotni dojmovi za sada, s obzirom da sam bio "Židov" na parama koje sam dobio odlučio se uzeti Battlefield 4 sa premiumom na ovoj stanici jer izađe jeftinije malo više od nekih 10$. Napravio narudžbu i sve,  platio, i oreder status je "waiting payment" od sinoć još. Kontaktirao support, odgovorli su mi u vezi nekog store credita koji će mi biti dodjeljen, što ja uopće ne mogu naći na njihovoj stranici makar sam radio što mi je lik odgovorio na mailu, na što sam ja odgovorio kako ne mogu naći to itd. i sad čekam odgovor, također od sinoć. Kako stvari stoje izgleda da sam zalegao 43 funte u bitcoinima osim ako ovi sa supporta ne iskemijaju nešto,a ne vidim baš da se žure s odgovorima.

Uglavnom bit-keys radi bez problema stoga nemojte štedit tih par eura,dolara što ćete možda jeftinije proć jer se s ovima treba natezat, kolega Koken je također imao s njima komplikacije ali mu se na kraju riješilo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice