Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 702.384
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije možda Infernal?

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igzy majstore hvala ti puno na ovome napokon sam nasao igricu koju imam napameti vec godinama 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna netko ime igre gdje ste kao neki vremenski putnik i nekako se vratite u rimsko carstvo (tako nešto). Imate m4 i mlatite one njihove kopljanike.

 

Igra je bila na gamereportu ali ju ne mogu naći više :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Silvonis kaže...

vremenski putnik ... rimsko carstvo ... m4

 Googlao sam "time travel rome assault rifles" i dobio Darkest of Days, možda je to to.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...
Silvonis kaže...

vremenski putnik ... rimsko carstvo ... m4

 Googlao sam "time travel rome assault rifles" i dobio Darkest of Days, možda je to to.

 To je to, hvala :D

9 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znaci, igrao sam tu igru na PS1.  Bila je na CD-u na kojem je bilo ja mislim vise igrica (znaci jedan cd sa vise igrica za ps1, nisam siguran).  I koliko se sjecam, bio sam neki robotski pauk koji se mogao penjati po mapi i borio sam se sa ostalim paucima... da, cudno :D

Lose se sjecam, ali mislim da je bilo na takvom cd-u.

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mozda je bilo na onom demo cd-u?

HTC 8X :)
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

U prvih 25 sekundi ovog klipa, jel zna netko ime te igre ? 

 

Hvala! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AngryBird kaže...

U prvih 25 sekundi ovog klipa, jel zna netko ime te igre ? 

 

Hvala! :)

Left 4 Dead 2

13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
metrix.2k kaže...

Znaci, igrao sam tu igru na PS1.  Bila je na CD-u na kojem je bilo ja mislim vise igrica (znaci jedan cd sa vise igrica za ps1, nisam siguran).  I koliko se sjecam, bio sam neki robotski pauk koji se mogao penjati po mapi i borio sam se sa ostalim paucima... da, cudno :D

Lose se sjecam, ali mislim da je bilo na takvom cd-u.

 

Hvala!

 Ghost in the shell?

 

A meni treba naziv igre koja je bila jako slična ovoj (http://www.abandonia.com/en/games/97/Abuse.html) i mislim da je bila na Bug CD-u iz '98 '99 '00. Štih u toj igri je jako sličan. Sci fi stuff sa primjesom sadašnjice. Ista shema kontrole, kad sam ju ja igrao bila je shareware demo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 18:12 (dj_renny).
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Poz svima....

Zanima me jedna igrica koju smo ja i sestra igrali dok smo tek kupili komp ..kao djete igra mi je bila malo napeta ako vam to sta pomaze :P ... I sad neznam na kojem se tocno nalazi cd-u Bug ili enter i kako se igra zove, no radi se o jednom plavom (ili zelenom) jajetu koje smo mi kontrolirali te je nalecivalo na zamke na nekom smetlistu (Odpadu), to jaje je moglo skakat naravno, plivat...mislim ak da se to jaje nekako izgubilo il ga je neko bacio u smetliste...igra je u 2d i trebala bi bit igrica prije 2010 neznam tocno sad koja godina...

Evo mali crtez ako vam pomaze..to jaje je trebalo odplivat na drugu stranu kroz vodu..i moglo se je ugusit

 

http://sketchtoy.com/64888346

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2015 21:12 (Crapk1n).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Crapk1n kaže...

Poz svima....

Zanima me jedna igrica koju smo ja i sestra igrali dok smo tek kupili komp ..kao djete igra mi je bila malo napeta ako vam to sta pomaze :P ... I sad neznam na kojem se tocno nalazi cd-u Bug ili enter i kako se igra zove, no radi se o jednom plavom (ili zelenom) jajetu koje smo mi kontrolirali te je nalecivalo na zamke na nekom smetlistu (Odpadu), to jaje je moglo skakat naravno, plivat...mislim ak da se to jaje nekako izgubilo il ga je neko bacio u smetliste...igra je u 2d i trebala bi bit igrica prije 2010 neznam tocno sad koja godina...

Evo mali crtez ako vam pomaze..to jaje je trebalo odplivat na drugu stranu kroz vodu..i moglo se je ugusit

 

http://sketchtoy.com/64888346

 Neka igra iz "Dizzy" serijala (stariji platformer gdje upravljaš s jajetom)?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
 Neka igra iz "Dizzy" serijala (stariji platformer gdje upravljaš s jajetom)?

 Nezz sta je dizzy serijal sry :P ali moguce da....ja upljavljam s jajetom da

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
 Neka igra iz "Dizzy" serijala (stariji platformer gdje upravljaš s jajetom)?

 Nezz sta je dizzy serijal sry :P ali moguce da....ja upljavljam s jajetom da

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Crapk1n kaže...

Poz svima....

Zanima me jedna igrica koju smo ja i sestra igrali dok smo tek kupili komp ..kao djete igra mi je bila malo napeta ako vam to sta pomaze :P ... I sad neznam na kojem se tocno nalazi cd-u Bug ili enter i kako se igra zove, no radi se o jednom plavom (ili zelenom) jajetu koje smo mi kontrolirali te je nalecivalo na zamke na nekom smetlistu (Odpadu), to jaje je moglo skakat naravno, plivat...mislim ak da se to jaje nekako izgubilo il ga je neko bacio u smetliste...igra je u 2d i trebala bi bit igrica prije 2010 neznam tocno sad koja godina...

Evo mali crtez ako vam pomaze..to jaje je trebalo odplivat na drugu stranu kroz vodu..i moglo se je ugusit

 

http://sketchtoy.com/64888346

Možda Toki Tori?

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nazalost ne :/ Ova koju sam ja igro je bilo na kao nekom smelistu zeleno ili plavo jaje mislim..probo sam trazit po guglu nikako je nac..bas nikako.. :/

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav ekipa :D 

 

Evo ovako: 

 

Ne mogu se sjetit naziva igre ali se sjećam sljedećih komponenti: igrao sam je oko 2004-e godine, al ne znam točnu godinu. 3D igra, vožnja neke (ja msm zelene) formule, cilj je bio prelaziti levele što brže. Uvijek sam vozio sam tako da ja msm da nije igra u kojoj se trkam sa drugima. Leveli su sve teži te su staze sve luđe. Npr. trebaš se vrtiti as formulom po zidovima itd. Ja msm da je igra bila sa Entera, ali nisam siguran. Hvala unaprijed na pomoći :D :*

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
budala22 kaže...

Pozdrav ekipa :D 

 

Evo ovako: 

 

Ne mogu se sjetit naziva igre ali se sjećam sljedećih komponenti: igrao sam je oko 2004-e godine, al ne znam točnu godinu. 3D igra, vožnja neke (ja msm zelene) formule, cilj je bio prelaziti levele što brže. Uvijek sam vozio sam tako da ja msm da nije igra u kojoj se trkam sa drugima. Leveli su sve teži te su staze sve luđe. Npr. trebaš se vrtiti as formulom po zidovima itd. Ja msm da je igra bila sa Entera, ali nisam siguran. Hvala unaprijed na pomoći :D :*

 Trackmania nations?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 16:48 (markymark099).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
markymark099 kaže...
budala22 kaže...

Pozdrav ekipa :D 

 

Evo ovako: 

 

Ne mogu se sjetit naziva igre ali se sjećam sljedećih komponenti: igrao sam je oko 2004-e godine, al ne znam točnu godinu. 3D igra, vožnja neke (ja msm zelene) formule, cilj je bio prelaziti levele što brže. Uvijek sam vozio sam tako da ja msm da nije igra u kojoj se trkam sa drugima. Leveli su sve teži te su staze sve luđe. Npr. trebaš se vrtiti as formulom po zidovima itd. Ja msm da je igra bila sa Entera, ali nisam siguran. Hvala unaprijed na pomoći :D :*

 Trackmania nations?

 Hvala puno :D

10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E sad kad sam vidio ovaj thread i meni je na pamet pala jedna igra pa ako netko zna koja bi mogla biti bio bih mu zahvalan :D Dakle, igra je bila za PC i igrac je igrao ulogu nekog templara. Pocetak, koliko se sjecam, je kada se ide prema nekom dvorcu i neprijatelji dolaze te ih se mora naravno "smlaviti". Templar je mogao nositi mac ili luk, a uz to je imao i magije (nesto tipa fireball na pocetku). E sad neznam sto bi se jos od korisnih stvari mogao sjetiti, nisam siguran ali mislim da je imala "Stronghold" u nazivu. Igra je bila full 3D iako je stara, mislim da sam to prije nekih 6-7 godina igrao :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sebach90 kaže...

E sad kad sam vidio ovaj thread i meni je na pamet pala jedna igra pa ako netko zna koja bi mogla biti bio bih mu zahvalan :D Dakle, igra je bila za PC i igrac je igrao ulogu nekog templara. Pocetak, koliko se sjecam, je kada se ide prema nekom dvorcu i neprijatelji dolaze te ih se mora naravno "smlaviti". Templar je mogao nositi mac ili luk, a uz to je imao i magije (nesto tipa fireball na pocetku). E sad neznam sto bi se jos od korisnih stvari mogao sjetiti, nisam siguran ali mislim da je imala "Stronghold" u nazivu. Igra je bila full 3D iako je stara, mislim da sam to prije nekih 6-7 godina igrao :) 

 Lionheart: Legacy of The Crusader ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hvala na pokusaju ali nazalost nije, igra je first/third person bila, kao skyrim danas na primjer :) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 17:26 (Sebach90).
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sebach90 kaže...

E sad kad sam vidio ovaj thread i meni je na pamet pala jedna igra pa ako netko zna koja bi mogla biti bio bih mu zahvalan :D Dakle, igra je bila za PC i igrac je igrao ulogu nekog templara. Pocetak, koliko se sjecam, je kada se ide prema nekom dvorcu i neprijatelji dolaze te ih se mora naravno "smlaviti". Templar je mogao nositi mac ili luk, a uz to je imao i magije (nesto tipa fireball na pocetku). E sad neznam sto bi se jos od korisnih stvari mogao sjetiti, nisam siguran ali mislim da je imala "Stronghold" u nazivu. Igra je bila full 3D iako je stara, mislim da sam to prije nekih 6-7 godina igrao :) 

 Dark Messiah of Might and Magic? To mi je prvo palo na pamet zbog magija + luk i strijela.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Također hvala na pokušaju ali isto ne, u ovoj igri se boriš isključivo protiv ljudi, bar do onog dijela do kojeg sam ja igrao :D A Dark Messiah sam isto probao :) 

 

Sad malo kada razmišljam možda sam krivo rekao u vezi luka i strijele, u svakom slučaju znam da na samom početku se počinje sa mačem i štitom sa simbolom templara, to mi je onako 100% ostalo u pamčenju :) 

13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sebach90 kaže...

Također hvala na pokušaju ali isto ne, u ovoj igri se boriš isključivo protiv ljudi, bar do onog dijela do kojeg sam ja igrao :D A Dark Messiah sam isto probao :) 

 

Sad malo kada razmišljam možda sam krivo rekao u vezi luka i strijele, u svakom slučaju znam da na samom početku se počinje sa mačem i štitom sa simbolom templara, to mi je onako 100% ostalo u pamčenju :) 

Možda ovo?

 

Sjećam se neke najave za igru s templarom od prije 100 godina, ali vrag me odnio ako se sad sjećam naziva. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 12:26 (Hexfire).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hvala i tebi na pokusaju ali nije nazalost :D ali i ova izgleda zanimljivo ^^

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sebach90 kaže...

Također hvala na pokušaju ali isto ne, u ovoj igri se boriš isključivo protiv ljudi, bar do onog dijela do kojeg sam ja igrao :D A Dark Messiah sam isto probao :) 

 

Sad malo kada razmišljam možda sam krivo rekao u vezi luka i strijele, u svakom slučaju znam da na samom početku se počinje sa mačem i štitom sa simbolom templara, to mi je onako 100% ostalo u pamčenju :) 

 

 

Blade of darkness?

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hvala na pokušaju ali nije nažalost :) 

9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

hej, znači meni i mom bratu došla na pamet ideja igrat stare igrice koje su bile u onim časopisima za kupit gdje dobiješ cd (nismo sigurni jel bugov cd) starija horor igrica oko 2002 (5+/ 2-) godine. radnja se događa u nekakvom mračnom dvorištu, ograda svud okolo i fontana unutra, ne možeš izać van dok ne nađeš prijatelja (richard, roger. nemamo pojma) ne sjećamo se baš, al nadam se da će se netko sjetit :O

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 14:03 (mariomarko).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije mozda Alone in the dark 4 - The new nightmare? :) http://www.mobygames.com/images/shots/l/38111-alone-in-the-dark-the-new-nightmare-windows-screenshot-near.jpg 

 

Ima i rework novi sa hd grafikom pa pogledaj malo, odlicna mi je bila igra :) https://www.youtube.com/watch?v=u880gNm5CEI

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice