Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.775
|
čitano: 4.947.803
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se igram radi zabave. Nikad mi nije palo na pamet razbit nešto što sam skupo platio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovi sto razbijaju igraju Fifu 100% to je jedina igra koja me mogla toliko izbaciti iz takta 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CroVandal kaže...

Ovi sto razbijaju igraju Fifu 100% to je jedina igra koja me mogla toliko izbaciti iz takta 

Jedna i jedina. Nikad zbog nicega nisam morao kupit novi, ali radi FIFAe jesam. Nevjerovatno je koliko si van kontrole unutar te igre. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

mislim da sve online igre izazivaju takve reakcije...ja sam radi world of tanksa monitor razbio, i onda je mene stari razbio. Worth it IMO 

Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEDO11 kaže...

mislim da sve online igre izazivaju takve reakcije...ja sam radi world of tanksa monitor razbio, i onda je mene stari razbio. Worth it IMO 

Igras visi Tier pa nabijate po armoru dok jedan od vas ne izvadi Gold Ammo i razvali isusa u tebi. Fun times. 

 

Imao sam ja cimera koji je bio zesci ovisnik o tome. Kupovao svasta u WoTu... znao je dobro razvalit po stolu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako imate takve probleme sa kontrolom bijesa zbog igrica, mogu misliti kako je tek vasim zenama 

 

Dok me neko ne napadne, zezam se 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 16:07 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imao sam PS1, PS2, PS3, PS4 i sad PS5...gejmam već 20 godina i ds5 je prvi kontroler koji mi se pokvario i to iz stupidno banalnog razloga...pored toga i LS mi je neki raskliman nakon nepuna tri mjeseca korištenja, ps5 kupljen u rujnu.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jednostavno kad se počneš živcirati ugasiš igru i to je to. U tim kompetitivnim igrama sam odavno shvatio da je to jedino rješenje. Ako nastaviš igrati kad si naživciran, možeš jedino nešto razbiti. Niti uopće igraš na svojoj uobičajenoj razini kad si naživciran i gubiš apsolutno sve.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Pa kaj vi igrate da vas tak raz*ebe ?

Prvi UFC, ubojica sam s Cormierom. Imam crni pojas. Izašao novi patch koji donosi crveno/crni pojas. Treba ti 8/10 pobjeda da ostaneš na pojasu ili 10/10 za novi pojas. S patchom došao bug, gdje se ne može blokirati koljeno. Popravili su ga kroj 24h, ali me je koštalo to kontrolera. Tješim se barem ne idem u kockarnicu pa spržim plaču kao susjed. Tad sam i prestao igrati UFC. 

 

MEDO11 kaže...

mislim da sve online igre izazivaju takve reakcije...ja sam radi world of tanksa monitor razbio, i onda je mene stari razbio. Worth it IMO 

Potpisujem.  

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 18:44 (Gajotres).
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kad se očekuje igra s grafikom kao u demo igri Matrix?Meni se čini da čemo još minimum 2 godine čekati igru s takvom grafikom.

14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Ima netko možda ghostrunner za PS5?
Igra mi se čini fora, a svima je nekako prošla ispod radara.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imas na ps now pa probaj
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Imas na ps now pa probaj

 Uštedio si mi 200 kn. Hvala :D

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imao sam priliku jučer probati prvi put u životu VR gaming na Oculus quest 2 i toliko mi se svidjelo da sam bacio oko na nadolazeći PSVR 2, te udlučio da ću ga kupiti. Nego zanima me jedna stvar, mislite li da će headset moći poslužiti kao zamjena umjesto monitora/TV-a s obzirom na najavljene performanse (OLED, 120 hz, rezolucija blizu 4k itd.)?? Kako u praksi funckionira PSVR sa igrama koje nisu u VR? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 13:19 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...

Kad se očekuje igra s grafikom kao u demo igri Matrix?Meni se čini da čemo još minimum 2 godine čekati igru s takvom grafikom.

 

Pa kad za igru treba prvo dobra ideja, a grafika i nije toliko ključna i manji je dio problema od svih drugih aspekata razvoja igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 14:59 (Bitanga).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Imao sam priliku jučer probati prvi put u životu VR gaming na Oculus quest 2 i toliko mi se svidjelo da sam bacio oko na nadolazeći PSVR 2, te udlučio da ću ga kupiti. Nego zanima me jedna stvar, mislite li da će headset moći poslužiti kao zamjena umjesto monitora/TV-a s obzirom na najavljene performanse (OLED, 120 hz, rezolucija blizu 4k itd.)?? Kako u praksi funckionira PSVR sa igrama koje nisu u VR? 

 

Imam quest 2 i zabavna je stvar jedno 2-3 mjeseca, a poslije brzo dosadi.

Ne vjerujem da će u skorije vrijeme postati zamjena za monitor jer su rezolucije daleko lošije, antialiasing je loš, fokus nije ujednačen, a tu je također i neudobnost i nelagoda (znojenje, vrućina, pritisak na glavu, naočale) koja se javi nakon nošenja par sati.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

A gle najavili su duplo veću rezoluciju nego na prvom PSVR, tako da ne bi trebalo biti loše, rezolucija je nešto niža nego što je 4k, ovako su najavili  "4.1MP (2,000 × 2,040) per-eye resolution".

Trenutno se igram na FHD monitoru tako da mi ne može biti toliko ružno na toj rezi  

Quest 2 mi čisto ok izgleda, ali sam peglao VR naravno, a ako bih kupio PSVR 2 kada izađe igrao bih pretežito naravno Vr igre, ali recimo nekada bih opalio možda COD online ili neku drugu AAA igru na cvikama pa me baš zanima kako će izgledati...

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 15:42 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Jednostavno kad se počneš živcirati ugasiš igru i to je to. U tim kompetitivnim igrama sam odavno shvatio da je to jedino rješenje. Ako nastaviš igrati kad si naživciran, možeš jedino nešto razbiti. Niti uopće igraš na svojoj uobičajenoj razini kad si naživciran i gubiš apsolutno sve.

 Kad se naživciram odem nasapunat mačora,popijem tri piva i vratim se zen.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

A gle najavili su duplo veću rezoluciju nego na prvom PSVR, tako da ne bi trebalo biti loše, rezolucija je nešto niža nego što je 4k, ovako su najavili  "4.1MP (2,000 × 2,040) per-eye resolution".

Trenutno se igram na FHD monitoru tako da mi ne može biti toliko ružno na toj rezi  

Quest 2 mi čisto ok izgleda, ali sam peglao VR naravno, a ako bih kupio PSVR 2 kada izađe igrao bih pretežito naravno Vr igre, ali recimo nekada bih opalio možda COD online ili neku drugu AAA igru na cvikama pa me baš zanima kako će izgledati...

 

Quest 2 je 1832 x 1920 per-eye i nije ništ posebno dobro. 

Nije isto rezolucija monitora i malog displayića koji ti je 1cm od oka.

Prihvatljivo je za neke vrste igara, ali ne kao zamjena za monitor, i sigurno ne za COD.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

A gle kontam ga uzet svakako zbog VR-a da malo promjenim način gaminga, stvarno mi se svidio quest 2 i želim zagrebati VR svijet malo...što se tiče monitora, ja u očaju jer nema cjenovno prijvatljivog monitora za ps5 trenutno tražim sva moguća riješenja pa se optimistično ponadao da bi novi VR moglo biti jedno praktično, ali sam se preračuno izgleda, morati će past i monitor kada bude nešto povoljnije od trenutne ponude 2.1 hdmi modela 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 17:01 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

A gle kontam ga uzet svakako zbog VR-a da malo promjenim način gaminga, stvarno mi se svidio quest 2 i želim zagrebati VR svijet malo...što se tiče monitora, ja u očaju jer nema cjenovno prijvatljivog monitora za ps5 trenutno tražim sva moguća riješenja pa se optimistično ponadao da bi novi VR moglo biti jedno praktično, ali sam se preračuno izgleda, morati će past i monitor kada bude nešto povoljnije od trenutne ponude 2.1 hdmi modela 

 

Quest 2 je super jer je neovisan i bežični, a može se spojit kao display na PC bez broblema sa USB3.2 kabelom.

A VR kao VR, onako, osim BeatSabera nisam našao ništa zanimljivo da bi bio vrijedno spomena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Resident Evil 7 je bolestan u VR-u znaci nemozes zaspat poslje toga.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CroVandal kaže...

Resident Evil 7 je bolestan u VR-u znaci nemozes zaspat poslje toga.

 

Usrao sam se živ igrajući prvih par sati RE7 i bez VR-a, ne mogu zamisliti koliko bi punio gaće sa VR-om. One sekvence, pogotovo na početku gdje te Jack ganja sa sjekirom, brate mili, stuff of nightmares. Igra je stvarno vrhunski horor.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Super je ja odigrao prvo normalno i kasnije kad sam nabavio ps4 pro posudio od frenda vr. Usro se ziv znaci nisu istine koliko je bolesno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
antimadridista kaže...
Jednostavno kad se počneš živcirati ugasiš igru i to je to. U tim kompetitivnim igrama sam odavno shvatio da je to jedino rješenje. Ako nastaviš igrati kad si naživciran, možeš jedino nešto razbiti. Niti uopće igraš na svojoj uobičajenoj razini kad si naživciran i gubiš apsolutno sve.

 Kad se naživciram odem nasapunat mačora,popijem tri piva i vratim se zen.

 i onda 2 partije kasnije opet na square one 

 

btw kad već o vr pričate  imam psvr na ps4 slim i da stvar je zabavna neko vrijeme ali me nije zagrizlo. najzabavnije mi je gts ili dirt na volanu, može i driveclub vr proć, baš je gušt kad se ufuraš. Osim toga eagle flight me držao par sati, resident evil 7 isto par sati, ali mi je malo mutan pa me glava boli nakon nekog vremena. superhot je jebeno fora i sw rogue squadron ako imate želudac za to. wipeout me još najviše držao, ko malo žešći rollercoaster ride. sad su free davali walking dead koji sam razmiwsljao kupit ali dobro da nisam jer mi i on nakon par sati dosadio. Igre za djecu su fora, onaj od sonya astro robot i ona igra di igraš kao miš su fora napravljeni. Sve u svemu neznam, preporučio bi da probate ako imate opciju prije kupnje, jer nemože svatko to na glavi nosit duže vrijeme, par prijatelja je nakon pol kruga na gtsu trčalo na wc jer im je slabo bilo 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kolega HEXFIRE je osvojio Demon Souls za Bozic.

Hvala svima koji su bili zainteresirani. 

Kontaktiraat cu dobitnika preko poruka 

Moj PC  
25 0 hvala 10
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Blackcastle kaže...

Kad se očekuje igra s grafikom kao u demo igri Matrix?Meni se čini da čemo još minimum 2 godine čekati igru s takvom grafikom.

 

Pa kad za igru treba prvo dobra ideja, a grafika i nije toliko ključna i manji je dio problema od svih drugih aspekata razvoja igre.

 Eto ja mislio da je ideja najmanja stvar ali očito nije.Ne mogu vjerovati da u svijetu igara nema kreativnosti koja bi bila realizirana...

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...
Bitanga kaže...
Blackcastle kaže...

Kad se očekuje igra s grafikom kao u demo igri Matrix?Meni se čini da čemo još minimum 2 godine čekati igru s takvom grafikom.

 

Pa kad za igru treba prvo dobra ideja, a grafika i nije toliko ključna i manji je dio problema od svih drugih aspekata razvoja igre.

 Eto ja mislio da je ideja najmanja stvar ali očito nije.Ne mogu vjerovati da u svijetu igara nema kreativnosti koja bi bila realizirana...

 

Neće ti nitko dati pare za višegodišnji razvoj ako nemaš dobru ideju :-)

A onda u tom razvoju se mora puno toga poklopiti da ispadne dobra igra, ponajviše dobar tim ljudi.

Grafika je bitna, ali na kraju ništ ne znači ako ti konj nema glavu, igra se ruši u introu, nastavi niz.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Pa kaj vi igrate da vas tak raz*ebe ?

 FIFA, pogotovo FUT, nema gore stvari od toga i dalje mi nije jasno zašto si to radim

3 godine
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
Ima netko možda ghostrunner za PS5?
Igra mi se čini fora, a svima je nekako prošla ispod radara.

 Odigrao igricu, ali na PCu. Odlična igra samo ne znam kako bih ju prešao bez miša, tj. zanima me kako su riješili kontrole na konzoli

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice