Ps3 čip

poruka: 35
|
čitano: 17.752
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 čip

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

Moj PC  
1 6 hvala 1
15 godina
offline
Ps3 čip

trenutno ne postoji ništa tako, nadam se da niti neće

Zajebavanje mate ivanovca sc-ovi http://rapidshare.com/files/401344392/Sprdanje_mate_ivanovca.zip
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ps3 čip
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

ne i ne

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 čip
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

Nema nigdje, a kamoli u Hrvatskoj!

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 čip
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

najvjerovatnije nikad nece ni postojati

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:24 (markocacic).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ps3 čip

kad sony na igricama zaradi pošteno i kad konzola bude pri kraju radnog vijeka tad će vjerovatno čip izbaciti

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:24 (markocacic).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 čip
markocacic kaže...
Mozete probati dr*ati sa Yellow Dog Linuxom, i nekim forama al to nije pouzdano. :D

Nema više Linuxa na PS3... ošo pa-pa Smijeh

zakon
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 čip
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

ne sinko, ali kupi ps3 i pocni uciti od malih nogu da je krađa loša, i da nije bed iskeširat neke pare za neciji trud.

16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:23 (markocacic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 čip
markocacic kaže...
Ne pravi sony čip :S to si valjda znao.

Zapravo, pri proizvodnji i beta testiranju PS1, postojala je takozvana

"blue" konzola sa čipom za developere...

 

Da ona nije otkrivena, nikad nebi bilo ni čipa...

Jer u principu te "blue" konzole su imale firmeware koji omogućava čitanje igara u razvoju sa bilo kojeg medija,

te bilo koje regije...

 

Makar nikad nisam imao Sony konzolu, nekada davno sam se zanimao za to, kako radi itd...

 

Ipak ću i dalje ostati okorjeli Sega & Nintendo fan (Nintendo uvjek malo više volim,a Sege ni nema, osim u developerskim vodama).

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 čip

sad evo citam da je sada puno bolje uzeti xbox360 : ima čip , bolji procesor u novijim verzijama itd. da sada ne nabrajam

Moj PC  
0 9 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps3 čip

kaj se vama mora crtat il ste malo usporeni 200 puta sam vec napiso da ISTA KONZOLA MORA IMAT JEDNAK HARDVER tako da ne pisi gluposti da ima bolji procesor ta verzija ko ni jedna druga nema bolji procesor od ps3 niti ova novija ima bolji od stargo.I zasto se vi "strucnjaci" uopce zamarate hardverom kad prvo nemate pojma o njemu drugo nije to pc da jedna ima bolji hardver pa na toj vrti vise framova neg na drugoj...

Nothing is true, everything is permitted
14 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 čip
blackalbum kaže...

kad sony na igricama zaradi pošteno i kad konzola bude pri kraju radnog vijeka tad će vjerovatno čip izbaciti

Da bravo! Zasto bi sony radio cip za svoju konzolu na taj nacin sony gubi pare i ako izađe ps4 igre za ps3 ce se jos uvjek prodavati a kad bi napravili cip kad izdaju ps4 onda se mogu oprostiti sa prodajom ps3 igara.

I live to die another day
15 godina
protjeran
offline
Ps3 čip

evo

ode Geohot u penziju 

 

http://n4g.com/news/563314/geohot-announces-his-retirement-from-hacking

 

od njega necemo vidjet hack

a cini mi se da necemo tako brzo od nikog

 

al bitno da smo izgubili linux zbog tog debila

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 19:43 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps3 čip

bas jbt bilo bi ljepo da se sony dosjeti sad to ispravit nekim updatom ali jako tesko da cemo od njih takvo nes vidjet

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 čip

A i da izađe čip ko je lud da kupuje BD i još BD pržilicu .

.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 čip
mario1984 kaže...
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

ne sinko, ali kupi ps3 i pocni uciti od malih nogu da je krađa loša, i da nije bed iskeširat neke pare za neciji trud.

 550kn i nisu male pare za nešto što je prolazno i brzo dosadi u večini slučajeva. Istina kupujte origigi, ali neka prodavači drastično smanje cijene jer 550kn nema smisla.

15 godina
offline
RE: Ps3 čip

kupuj vani igre koje su vani vec oko god dana dobis za nekih 150kn

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 čip

 550kn i nisu male pare za nešto što je prolazno i brzo dosadi u večini slučajeva. Istina kupujte origigi, ali neka prodavači drastično smanje cijene jer 550kn nema smisla.

nemoj se uvrijedit al platit ces ps3 igru 550kn samo ako si malouman 

ja jos nisam toliko platio niti jednu igru....

 

kupuj rabljeno ili kak je rekao R4zOR229 iz vana

pa nece bit 550 kn 

 

i te igre pređene ili koje vise ne mislis igrat lako mozes prodat

ありがとうございます
15 godina
offline
RE: Ps3 čip
kejbl kaže...

 550kn i nisu male pare za nešto što je prolazno i brzo dosadi u večini slučajeva. Istina kupujte origigi, ali neka prodavači drastično smanje cijene jer 550kn nema smisla.

 

Pa nemoj kupovati igre po 550 kn.  Preko neta novu igru možeš kupiti za manje od 350 kn a na newsima i oglasima nađeš igre po 150 do 200 kn !  Malo truda donosi velike uštede !

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 čip
mario1984 kaže...
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

ne sinko, ali kupi ps3 i pocni uciti od malih nogu da je krađa loša, i da nije bed iskeširat neke pare za neciji trud.

 ma daj kakve gluposti meljes kakva krađa i kakav trud, ne rade na bausteli pa da je to neki trud, zarade oni na tim igrama i vise nego sto zasluzuju, a sto se tice cipa postoji modifikacija koja se vrsi na njemu i mozes piratske igre igrat priko hdd....sobzirom na necije financiske slabe mogucnosti uopce nije grijeh to radit...

14 godina
offline
RE: Ps3 čip
hitmanr kaže...
mario1984 kaže...
dominik246 kaže...

jel ima čip za ps3 u hrvatskoj ili u okolici za kupiti i jel uopce izasao ??Neodlučan

ne sinko, ali kupi ps3 i pocni uciti od malih nogu da je krađa loša, i da nije bed iskeširat neke pare za neciji trud.

 ma daj kakve gluposti meljes kakva krađa i kakav trud, ne rade na bausteli pa da je to neki trud, zarade oni na tim igrama i vise nego sto zasluzuju, a sto se tice cipa postoji modifikacija koja se vrsi na njemu i mozes piratske igre igrat priko hdd....sobzirom na necije financiske slabe mogucnosti uopce nije grijeh to radit...

Molim te probaj sam napraviti igru pa onda pricaj kako to nije trud...napravi bar 2d platformera...

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 čip

kad imas para sve se moze lakse im je sigurno nego obicnim smrtnicima sto rade na minus 10 stupnjeva, kako god uvijek postoje oni koji vole orginal igrat i uvik ce se igre prodat u velikom broju, kazem postoje samo poneki koji su slabijih financiskih mogucnosti a imaju zelju zaigrat....zivjeli hakeri

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Ps3 čip
hitmanr kaže...

kad imas para sve se moze lakse im je sigurno nego obicnim smrtnicima sto rade na minus 10 stupnjeva, kako god uvijek postoje oni koji vole orginal igrat i uvik ce se igre prodat u velikom broju, kazem postoje samo poneki koji su slabijih financiskih mogucnosti a imaju zelju zaigrat....zivjeli hakeri

postoje samo poneki koji su slabijih financiskih mogucnosti, a imaju zelju vozit novi jaguar....zivjele sacmarice

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
offline
Re: Ps3 čip
hitmanr kaže...

kad imas para sve se moze lakse im je sigurno nego obicnim smrtnicima sto rade na minus 10 stupnjeva, kako god uvijek postoje oni koji vole orginal igrat i uvik ce se igre prodat u velikom broju, kazem postoje samo poneki koji su slabijih financiskih mogucnosti a imaju zelju zaigrat....zivjeli hakeri

Ti koji rade na -10 nesjede pred kompom 16h dnevno i imaju problema sa vidom i tako dalje sve ima svoje pluseve i minuse! Shvacam i ja da nemaju svi love za igre ali nemozes reci da neciji rad nije tezak kad neznas sto tocno rade!

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 čip

kako god onih sa dobrim buđetom ce uvijek biti i igre ce se za ps3 u velikom broju prodat kao orginali a vec i jesu tako da proizvođači nemaju razloga za brigu..a i ta modifikacija je tek nedaavno izasla. sobzirom da si i ti upravu jel mi bar onda mozes rec postoji li kod nas neki ducan di su igre malo jeftinije da nisu bas po cijeni od 500kn ima li ista za 250 npr. u Splitu

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 12:16 (hitmanr).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ps3 čip
zast svi govore da je linux na ps3ju izgubljen?? pa runnam ubuntu 10.04 na fw 3.55 s Other OS++. sam treba proguglat.
Oh hai! You see what I did there :D
15 godina
protjeran
offline
Re: Ps3 čip
cascet kaže...
zast svi govore da je linux na ps3ju izgubljen?? pa runnam ubuntu 10.04 na fw 3.55 s Other OS++. sam treba proguglat.

i kakav ti je ?

http://protocol4.animehr.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice