Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 751
|
čitano: 241.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Playstation VR 2

g29 vs t300 ,  Uzmi TM bez puno razmišljanja....i tako ćeš na kraju ako ti se dopadne završiti na nekon DDu:-)))

 

https://www.reddit.com/r/simracing/comments/zvsejw/t300_rs_gt_vs_g29/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 16:47 (mla_dend).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
mla_dend kaže...

g29 vs t300 ,  Uzmi TM bez puno razmišljanja....i tako ćeš na kraju ako ti se dopadne završiti na nekon DDu:-)))

 

https://www.reddit.com/r/simracing/comments/zvsejw/t300_rs_gt_vs_g29/

 

 

 Jbg, ja jucer vec narucio g29, ali mislim da ce mi i to biti top jer mi je odlicno i ovako sa gyro kontrolerom a g29 je sigurno daleko bolji od tog :D

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
mla_dend kaže...

g29 vs t300 ,  Uzmi TM bez puno razmišljanja....i tako ćeš na kraju ako ti se dopadne završiti na nekon DDu:-)))

 

https://www.reddit.com/r/simracing/comments/zvsejw/t300_rs_gt_vs_g29/

 

 

 

T300RS GT je 200 eura skuplji volan od G29. Sigurno je bolji, al teško da vrijedi tolike razlike. Ako dodaš i H shifter razlika skače na 300 eur ilitiga dvostruko skuplje nego G29.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2023 12:47 (Chronosus).
15 godina
online
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...

 

T300RS GT je 200 eura skuplji volan od G29. Sigurno je bolji, al teško da vrijedi tolike razlike. Ako dodaš i H shifter razlika skače na 300 eur ilitiga dvostruko skuplje nego G29.

 

G29 ima zupčanike, a T300RS ima sustav sa remenima.

T300RS je puno bolji volan zbog toga. Kod G29 non stop osjetiš i čuješ zupčanike.

Za početak je G29 svakako dobar volan, ali nije bogznašto. Imao sam dva pa prodao jer me pustila vožnja.

T300RS svakako vrijedi te razlike za nekog tko ozbiljno misli voziti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
Chronosus kaže...

 

T300RS GT je 200 eura skuplji volan od G29. Sigurno je bolji, al teško da vrijedi tolike razlike. Ako dodaš i H shifter razlika skače na 300 eur ilitiga dvostruko skuplje nego G29.

 

G29 ima zupčanike, a T300RS ima sustav sa remenima.

T300RS je puno bolji volan zbog toga. Kod G29 non stop osjetiš i čuješ zupčanike.

Za početak je G29 svakako dobar volan, ali nije bogznašto. Imao sam dva pa prodao jer me pustila vožnja.

T300RS svakako vrijedi te razlike za nekog tko ozbiljno misli voziti.

 Pa dobro nije mi ozbiljno vozenje ako sam kupio PSVR2, top mi voziti pa hocu samo da podignem level uzivancije, nisam pro racer niti mislim biti. Igrat cu sigurno GT dosta ali ne samo to i sigurno necu ganjati sim racing karijeru.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
Chronosus kaže...

 

T300RS GT je 200 eura skuplji volan od G29. Sigurno je bolji, al teško da vrijedi tolike razlike. Ako dodaš i H shifter razlika skače na 300 eur ilitiga dvostruko skuplje nego G29.

 

G29 ima zupčanike, a T300RS ima sustav sa remenima.

T300RS je puno bolji volan zbog toga. Kod G29 non stop osjetiš i čuješ zupčanike.

Za početak je G29 svakako dobar volan, ali nije bogznašto. Imao sam dva pa prodao jer me pustila vožnja.

T300RS svakako vrijedi te razlike za nekog tko ozbiljno misli voziti.

 

Čuj, ja nakon 8 godina s G27 ga ne bi apgrejdao da nisam prisiljen, više nego zadovoljavajuć za povremeno igranje a vjerujem da je G29 bolji od njega. T300RS GT je već ozbiljno blizu Fanatec teritorija, i onda se stvarno više isplati ić do kraja pa uzet DD GT Pro, ista e razlika u cijeni između njega i T300 kao i G29 i T300. I zato ću nakon proučavanja G29 vs T300 uzet G29, iako sam igrao više manje sve racing simove od ranih 2000ih (prvi pc volan mi je bio Microsoft Sidewinder na Win98 SE). Ne znam jel G29 glasniji nego G27, al G27 je čujan al ni ne doživiš osim ako nemaš na jako tiho zvučnike. Glasnije i primjetnije je klackanje paddle shiftera.

 

Čovjek je inicijalno rekao da bi dao 200-300 eur za volan a T300RS GT je debelo van tog teritorija s obzirom da starta od 430 eur.

12 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Čovjek je rekao da ima ponudu za 50 eura više )))...samo i jedino radi toga wam se "usudio" preporučiti t300 ( s kojim sam bio prezadovoljan )...btw i meni je sidewinder bio prvi volan, a onda sam otkrio guilemont / TM.
15 godina
online
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...

 

Čuj, ja nakon 8 godina s G27 ga ne bi apgrejdao da nisam prisiljen, više nego zadovoljavajuć za povremeno igranje a vjerujem da je G29 bolji od njega. T300RS GT je već ozbiljno blizu Fanatec teritorija, i onda se stvarno više isplati ić do kraja pa uzet DD GT Pro, ista e razlika u cijeni između njega i T300 kao i G29 i T300. I zato ću nakon proučavanja G29 vs T300 uzet G29, iako sam igrao više manje sve racing simove od ranih 2000ih (prvi pc volan mi je bio Microsoft Sidewinder na Win98 SE). Ne znam jel G29 glasniji nego G27, al G27 je čujan al ni ne doživiš osim ako nemaš na jako tiho zvučnike. Glasnije i primjetnije je klackanje paddle shiftera.

 

Čovjek je inicijalno rekao da bi dao 200-300 eur za volan a T300RS GT je debelo van tog teritorija s obzirom da starta od 430 eur.

 

Ma da, sve je to kolko para tolko muzike. Samo hoći reći da je G29 top izbor većini jer je najdostupniji i najjeftiniji, a relativno dobar FF volan.

I to je sve. I da, poprilično je glasan.

 

Ako je za malo zezanja onda će mu biti ok. Ali ja da sad opet kupujem volan ne bih ga više kupio, zbog tih zupčanika.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
Chronosus kaže...

 

Čuj, ja nakon 8 godina s G27 ga ne bi apgrejdao da nisam prisiljen, više nego zadovoljavajuć za povremeno igranje a vjerujem da je G29 bolji od njega. T300RS GT je već ozbiljno blizu Fanatec teritorija, i onda se stvarno više isplati ić do kraja pa uzet DD GT Pro, ista e razlika u cijeni između njega i T300 kao i G29 i T300. I zato ću nakon proučavanja G29 vs T300 uzet G29, iako sam igrao više manje sve racing simove od ranih 2000ih (prvi pc volan mi je bio Microsoft Sidewinder na Win98 SE). Ne znam jel G29 glasniji nego G27, al G27 je čujan al ni ne doživiš osim ako nemaš na jako tiho zvučnike. Glasnije i primjetnije je klackanje paddle shiftera.

 

Čovjek je inicijalno rekao da bi dao 200-300 eur za volan a T300RS GT je debelo van tog teritorija s obzirom da starta od 430 eur.

 

Ma da, sve je to kolko para tolko muzike. Samo hoći reći da je G29 top izbor većini jer je najdostupniji i najjeftiniji, a relativno dobar FF volan.

I to je sve. I da, poprilično je glasan.

 

Ako je za malo zezanja onda će mu biti ok. Ali ja da sad opet kupujem volan ne bih ga više kupio, zbog tih zupčanika.

 

 Srecom zena me ostavila pa nema kome smetati buka koju proizvodi :D Sami smo mali i ja pa mozemo kako nam je cejf hahah

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...

 

Ma da, sve je to kolko para tolko muzike. Samo hoći reći da je G29 top izbor većini jer je najdostupniji i najjeftiniji, a relativno dobar FF volan.

I to je sve. I da, poprilično je glasan.

 

Ako je za malo zezanja onda će mu biti ok. Ali ja da sad opet kupujem volan ne bih ga više kupio, zbog tih zupčanika.

 

 Pa nije čak ni najjeftiniji, Thrustmaster ima dva jeftinija modela (T150 koji je zapravo cijenovno bliže G29 od T300 i T80).

 

Al eto, ima ljudi koji preferiraju Logi i kad makneš cijenu iz jednadžbe:

JLO5789QYb8?t=790

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2023 18:01 (Chronosus).
15 godina
online
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...

 Pa nije čak ni najjeftiniji, Thrustmaster ima dva jeftinija modela (T150 koji je zapravo cijenovno bliže G29 od T300 i T80).

 

Al eto, ima ljudi koji preferiraju Logi i kad makneš cijenu iz jednadžbe:

JLO5789QYb8?t=790

 

 

Koliko vidim priča o novom modelu G923, a ne o G29. Iako su slični, nisu isti. A i taj je još puno skuplji od G29.

Kao razlog za odluku za G923 je nahvalio mount za stol, i kao glavni razlog je naveo kočnicu (koja nije ista kao na G29).

Kad sam vidio koliko je vremena potrošio na beskorisni grip za tepih nisam dalje mogao ga shvatiti ozbiljno :-) taj carpet grip je potpuno beskoristan.

 

No, ne branim Thrustmaster, volim Logitech i imam gotovo sve njihovo. No G29 je toliko glasan da cijela kuća čuje da se igraš. A još ak igraš na radnom stolu kako sam ja igrao to je fino nabijanje :-)

Vjerojatno je puno bolje na playseatu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Stigao G29 i nikako ne kontam ovo sto svi pisu da je toliko bucan da probudi osobe u drugim sobama i slicno. Cuje se ali najnormalnije, vjerujem vrata kada su zatvorena da se u hodniku ne cuje pa se cudim kako raja to preuvelica. Daleko glasnije se cuju papucice svaki put kad ih stisnem, ali to se srecom moze DIY jednostavnom modifikacijom rijesiti.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Stigao G29 i nikako ne kontam ovo sto svi pisu da je toliko bucan da probudi osobe u drugim sobama i slicno. Cuje se ali najnormalnije, vjerujem vrata kada su zatvorena da se u hodniku ne cuje pa se cudim kako raja to preuvelica. Daleko glasnije se cuju papucice svaki put kad ih stisnem, ali to se srecom moze DIY jednostavnom modifikacijom rijesiti.

 

Ma nije preuveličano, a i nije svaka igra ista. Neke imaju skroz drugačije FF tehnike, pogotovo kad izletiš van staze.

Zna se čuti kao da kontroler ostaviš na stolu pa počne vibrirati.

No, ako nitko ne spava pokraj tebe nije nikakva drama ofc.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

Stigao G29 i nikako ne kontam ovo sto svi pisu da je toliko bucan da probudi osobe u drugim sobama i slicno. Cuje se ali najnormalnije, vjerujem vrata kada su zatvorena da se u hodniku ne cuje pa se cudim kako raja to preuvelica. Daleko glasnije se cuju papucice svaki put kad ih stisnem, ali to se srecom moze DIY jednostavnom modifikacijom rijesiti.

 

Ma nije preuveličano, a i nije svaka igra ista. Neke imaju skroz drugačije FF tehnike, pogotovo kad izletiš van staze.

Zna se čuti kao da kontroler ostaviš na stolu pa počne vibrirati.

No, ako nitko ne spava pokraj tebe nije nikakva drama ofc.

 

 Dobro ja off road stazama se cuje ali opet nije koliko sam mislio, i moze se nesto mehko postaviti na mjesta gdje se steze za stol pa bude tiho skroz. Onako na drvenom stolu ili drugom tvrdom materijalz direkt bas prenosi vibracije.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

 

Jel te još uvijek ovo muči? Ja sam skužio da sam zadnja dva puta par puta dobro pogledao po sobi dok piše "searching for a play area" i prepoznao je.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

 

Jel te još uvijek ovo muči? Ja sam skužio da sam zadnja dva puta par puta dobro pogledao po sobi dok piše "searching for a play area" i prepoznao je.

 Nekad da a nekad instant prihvati sken...cudno jako.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

 

Jel te još uvijek ovo muči? Ja sam skužio da sam zadnja dva puta par puta dobro pogledao po sobi dok piše "searching for a play area" i prepoznao je.

 Nekad da a nekad instant prihvati sken...cudno jako.

 

Probaj se tak izvrtiti jedan krug pa javi jel to riješilo problem. Čini mi se da bi moglo biti do toga, nije dovoljno samo pogledati ispred sebe i malo pogledati u stranu.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

 

Jel te još uvijek ovo muči? Ja sam skužio da sam zadnja dva puta par puta dobro pogledao po sobi dok piše "searching for a play area" i prepoznao je.

 Nekad da a nekad instant prihvati sken...cudno jako.

 

Probaj se tak izvrtiti jedan krug pa javi jel to riješilo problem. Čini mi se da bi moglo biti do toga, nije dovoljno samo pogledati ispred sebe i malo pogledati u stranu.

Ma vjeruj mi da kad krene zajebavat probavam ja sve zivo.

 

Malo novosti

 

 

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ma vjeruj mi da kad krene zajebavat probavam ja sve zivo.

 

Malo novosti

 

 

 

Pokerstars vani, Mini Golf sutra,  Red Matter 2 za 2 tjedna.. a slobodnog vremena nigdje. :(

Užas je ovaj VR, baš ništa za igrati.

11 godina
offline
Playstation VR 2

Dosao je maloprije Walkabout Mini Golf,toliko su ga nahvalili...ocjene su uglavnom 9/10 ili 10/10

Uzeo sam cjeli paket sa svim dlc stazama,34eu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Danas je 22c u Berlinu i doslovno sam se rastopio sa headsetom...uzas 😁

 

Golf je fenomenalan,najbistrija VR2 igra...ocito je u punoj rezoluciji koju headset moze prikazat.

Graficki je fantasticno bas radi te bistrine i zivih boja ali mi se takodjer svidja i art direkcija.

Fizika loptice je vrlo stvarna i ponasa se kako se i ocekuje,vrlo pametno su napravili da se stap sam podesava po duljini ovisno o udaljenosti od poda.

Probao sam tek single player,svi hvale MP pa se i tome veselim...kad se malo ispraksiram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Danas je 22c u Berlinu i doslovno sam se rastopio sa headsetom...uzas 😁

 

Golf je fenomenalan,najbistrija VR2 igra...ocito je u punoj rezoluciji koju headset moze prikazat.

Graficki je fantasticno bas radi te bistrine i zivih boja ali mi se takodjer svidja i art direkcija.

Fizika loptice je vrlo stvarna i ponasa se kako se i ocekuje,vrlo pametno su napravili da se stap sam podesava po duljini ovisno o udaljenosti od poda.

Probao sam tek single player,svi hvale MP pa se i tome veselim...kad se malo ispraksiram.

 

Da, ja sam zaključio da bez uključene ventilacije na klimi više ne igram Synth Riders jer sam bio voda nakon 3 pjesme.  :D

 

Pikiram uzet Walkabout Golf, al sad ne stignem nikako igrati tak da će čekati ljeto. Možda se pojavi i Poker Stars, čini se da je za sad samo u USA. Zanimljivo da je free.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Danas je 22c u Berlinu i doslovno sam se rastopio sa headsetom...uzas 😁

 

Golf je fenomenalan,najbistrija VR2 igra...ocito je u punoj rezoluciji koju headset moze prikazat.

Graficki je fantasticno bas radi te bistrine i zivih boja ali mi se takodjer svidja i art direkcija.

Fizika loptice je vrlo stvarna i ponasa se kako se i ocekuje,vrlo pametno su napravili da se stap sam podesava po duljini ovisno o udaljenosti od poda.

Probao sam tek single player,svi hvale MP pa se i tome veselim...kad se malo ispraksiram.

 

Da, ja sam zaključio da bez uključene ventilacije na klimi više ne igram Synth Riders jer sam bio voda nakon 3 pjesme.  :D

 

Pikiram uzet Walkabout Golf, al sad ne stignem nikako igrati tak da će čekati ljeto. Možda se pojavi i Poker Stars, čini se da je za sad samo u USA. Zanimljivo da je free.

Poker ima i na Hr store ali jos nije dostupan dok ga na De store uopce nisam nasao ni sa searchom.

 

Sto se tice mini golfa,igrao sam ga do maloprije....jednostavno fantasticna igra.

Ima jedna mapa koja se zove upside down....takvo nesto nisam dozivio u gamingu a bome niti izvan njega,svijet je sav izokrenut kao u filmu Inception.

To se mora probat jer na taj cijeli izokrenuti svijet djeluju i fizicke sile....mozda ima vec nesto slicno u VRu ali meni je ovo novo iskustvo.

Jos jednom moram istaknut izuzetno bistar prikaz slike i fenomenalnu art direkciju te zvukove i muzike koji su top.

MP jos nisam niti dodirnuo jer ima hrpaaaa SP sadrzaja,ekipa pise da ima sadrzaja za stotine sati igranja.

13 godina
offline
Playstation VR 2

Jesi našao prostora u sobi za razmahat se u minigolfu? 

 

Btw, prije 2-3+ godina sam cca 10ak dana bio u pokerstars vr-u. U to vrijeme se dalo cheatat s fotićem u igri pa ak si sakrio karte ispod, netko ti je s fotićem mogao poslikat karte ispod.

Naravno, radilo je i obrnuto. Meni je to bilo tak funny da sam kartao samo zbog spaljene ekipe i njihovih avatara. 

Već dugo nisam upalio ali mogao bih to ovih dana kad malo sobu počistim od ostataka unutarnjeg uređenja. Headseti čekaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...

Jesi našao prostora u sobi za razmahat se u minigolfu? 

 

Btw, prije 2-3+ godina sam cca 10ak dana bio u pokerstars vr-u. U to vrijeme se dalo cheatat s fotićem u igri pa ak si sakrio karte ispod, netko ti je s fotićem mogao poslikat karte ispod.

Naravno, radilo je i obrnuto. Meni je to bilo tak funny da sam kartao samo zbog spaljene ekipe i njihovih avatara. 

Već dugo nisam upalio ali mogao bih to ovih dana kad malo sobu počistim od ostataka unutarnjeg uređenja. Headseti čekaju.

Ja igram mini golf sjedecki,radi odlicno i tako.

Kad se preselim u veci stan kroz par mjeseci onda cu gledat da dnevna ima vise prostora pa ce bit i prostora za VR.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Moraš to pod hitno promijeniti.
Simulacije se igraju sjedečki, sve ovo s kretanjem je mnogo bolje kad imaš neki prostor za razmahat se.
B saber npr. se vjerojatno da igrti sjedeći, ali ako ideš za scoreovima, teško ćeš daleko
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Moraš to pod hitno promijeniti.
Simulacije se igraju sjedečki, sve ovo s kretanjem je mnogo bolje kad imaš neki prostor za razmahat se.
B saber npr. se vjerojatno da igrti sjedeći, ali ako ideš za scoreovima, teško ćeš daleko

Imam ja mjesta na sredini dnevne ali ne za room scale ili kako se to vec zove.

Jesi igrao ovaj  mini golf na Questu?

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Moraš to pod hitno promijeniti.
Simulacije se igraju sjedečki, sve ovo s kretanjem je mnogo bolje kad imaš neki prostor za razmahat se.
B saber npr. se vjerojatno da igrti sjedeći, ali ako ideš za scoreovima, teško ćeš daleko

 

Čini mi se Walkabout zapravo idealno za barski stolac i onda okretanje uokolo. Zapravo, jako puno VR igara mi je najbolje upravo tako.

13 godina
offline
Playstation VR 2

Uf, ovo se uzima odmah:

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...

Uf, ovo se uzima odmah:

Sad sam pogledao,fantasticno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice