Problem s forumom zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 3.452
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem s forumom

Evo ljudi u zadnja 2 dana mi se događa nešto čudno s forumom a neznam do čega je.

1. Nema mi "patha" na donjem dijelu stranice (pogledaj 1. sliku)

2. Kad stisnem skoči na nepročitano prebaci mi na stranicu ali ne i na post.

3. Sa strane mi nema profila i aktivnih tema (pogledaj 2. sliku)

 

Računalo sam preskenirao sa Avirom te nakon toga sa avg-om i malwarebytesom.

Stranicu sam gledao s najnovijim firefoxom i IE-om i isto mi pokazuje.

Neznam dali je do mene ili do vas pa molim objašnjenje.

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2010 14:49 (xxxxx).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Takodjer,isti problem...

 

There is no spoon.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

mene izacuje non-stopNeodlučan

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem s forumom

Meni su do maloprije stalno stranice bile nedostupne.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s forumom

Eh da ovo sam zaboravio spomenut - umjesto da slike otvori kao uobičajeno otvore se na skroz novoj stranici.

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Problem s forumom
xxxxx kaže...

 

3. Sa strane mi nema profila i aktivnih tema (pogledaj 2. sliku)

 

 

Tako je sa IE-om uvijek.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
offline
RE: Problem s forumom
 Mentalist kaže...
xxxxx kaže...

 

3. Sa strane mi nema profila i aktivnih tema (pogledaj 2. sliku)

 

 

Tako je sa IE-om uvijek.

 Nije točno kod mene je IE i savršeno radi.

 

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2010 15:09 (captain_soap_McTawish).
15 godina
offline
Problem s forumom

Evo isprobah na chromeu i radi sve normalno.

Čudno iako na firefoxu nemam nikakvih add-onova niti cookiesa.

Izgleda da ću ostat na chromeu (zasad)

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Problem s forumom
xxxxx kaže...

Eh da ovo sam zaboravio spomenut - umjesto da slike otvori kao uobičajeno otvore se na skroz novoj stranici.

To se meni znalo događat kada bih otvarao sliku prije nego li se cijela stranica loadala...

Riješenje: čekaj da se cijela stranica loada i tek onda klikni na sliku...

http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
14 godina
offline
Problem s forumom

A nis onda,morat cemo se tuzit nekom nekom iz buga da manje njihovi zaposlenici jedu cevape nad serveromCool

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Moj PC  
4 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

meni se događa da nemogu uopće na forum, neki error. kad se opet ponovi slikat ću

@ win7
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s forumom
Gamer71 kaže...

meni se događa da nemogu uopće na forum, neki error. kad se opet ponovi slikat ću

Kod mene slična situacija,pregledavam forum,sve besprijekorno radi.

Ugasim browser i opet odem na forum i jednostavno ne ide.

Probao sam sa Firefoxom 3.6.3 i Chromeom.

14 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

mene je neki dan stalno izbacivalo sa foruma. desavalo mi mi se bar po 20 puta u 10 min,stvarno neznam zasto..danas nije nikako..

neki dan, isto nisam mogao na forum,pisalo je da je nedostupno,ili tako nesto.. to je trajalo mozda par puta u razmaku, po vise od sat vremena...

drugih problema sa forumom nisam imao..

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Maloprije me izlogira sa foruma i teme koje sam netom procitao su oznacene kao neprocitane.

There is no spoon.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s forumom

I meni danas nije htjelo otvoriti onaj clanak sa adidasom stalno je izbacivalo onu poruku stranice nedostupne a sada mi ne da da otkucam poruku i izloguje me sa foruma...

He who dares, wins
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

mene također danas stalno izbacuje sa foruma..svako par minuta,i ponekad mi nikako ne prikaze skok na neprocitane poruke..

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2010 16:55 (robx).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s forumom

Ma to je novi upgrade fourma. Izabcuje spamere i sl. Mene niti jednom do sad nije izbacio... Belji se

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
Ima Batista pravo, ni ja nemam problema :P
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Ovaj stupac s lijeva, nema nikakve veze s browserom, nego s rezolucijom vašeg monitora. Ako je vam širina 1024, onda nemate stupca s desna u temi, al ga imate na forumu, ako je pak veća širina, imate i na forumu i na temi desni stupac.

 

Nisam imao nekih problema. Oprobajte učitati stranicu bez cache memorije. Za FF držite shift i klik na refresh, za IE, ctrl i klik na refresh.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem s forumom

Ja nemam nikakvih problema. Imam FF 3.6.3 sa dosta add-onova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s forumom
Smooth Operator kaže...

Ovaj stupac s lijeva, nema nikakve veze s browserom, nego s rezolucijom vašeg monitora. Ako je vam širina 1024, onda nemate stupca s desna u temi, al ga imate na forumu, ako je pak veća širina, imate i na forumu i na temi desni stupac.

Nema veze, na poslu imam 1280x1024 monitor i baš prije nekoliko dana sam imao isti problem, koji se zadnja dva dana ne pokazuje. Možda su nešto radili, tko će ga znati...

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
da ne otvaram novu temu, da li itko ima problema s gledanjem bug videa u chromu? meni neće da si žuna...u FF i IE radi normalno?
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
offline
Problem s forumom

O boze dragi sta ste s forumom sad uradili..Nemrem vidjet ko mi je dao TU ili TD,nema mi aktivnih tema ni mog acc desno ni oglasnika desno..Kliknem na baloncic da me odvede na prvu neprocitanu poruku i on nezeli..omg sta ste uradili pak sad.. Viče

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s forumom
Fake_Alert kaže...

O boze dragi sta ste s forumom sad uradili..Nemrem vidjet ko mi je dao TU ili TD,nema mi aktivnih tema ni mog acc desno ni oglasnika desno..Kliknem na baloncic da me odvede na prvu neprocitanu poruku i on nezeli..omg sta ste uradili pak sad.. Viče

Najmanje ti je pametno se izderavati na Bugovu redakciju radi toga što ti nešto na forumu ne radi.

 

Prvo,zato što bi mogao loše proći

Drugo,mislim da je nepotrebno to što radiš jer ništa se kritično nije dogodilo.

 

Da su ti izbrisali sve zvjezdice,poruke ili slično,onda bi se imao pravo buniti ali zbog ovakvih tehničkih sitnica mislim da ne treba raditi kaos.

 

Imam istih problema kao i ti ali siguran sam da su Bugovci sami svjesni tih tehničkih problema te da će ubrzo biti riješeni.

 

Za razliku od tebe ja imam još težih problema,ne mogu po 10 minuta ući na forum a to zbog TU i TD nije neka velika frka.

Pojavi mi se svakih 2 sata i samo napravim refresh stranice i nema više tog problema barem što se tog tiče.

 

Ako se nalaziš u nekoj temi ili u "tuks-u"onda je normalno da ti se oglasnik neće vidjeti jer se oglasnik vidi samo ako si na početnoj stranici foruma.

Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
offline
RE: Problem s forumom
luckyluke kaže...
Fake_Alert kaže...

O boze dragi sta ste s forumom sad uradili..Nemrem vidjet ko mi je dao TU ili TD,nema mi aktivnih tema ni mog acc desno ni oglasnika desno..Kliknem na baloncic da me odvede na prvu neprocitanu poruku i on nezeli..omg sta ste uradili pak sad.. Viče

Najmanje ti je pametno se izderavati na Bugovu redakciju radi toga što ti nešto na forumu ne radi.

 

Prvo,zato što bi mogao loše proći

Drugo,mislim da je nepotrebno to što radiš jer ništa se kritično nije dogodilo.

 

Da su ti izbrisali sve zvjezdice,poruke ili slično,onda bi se imao pravo buniti ali zbog ovakvih tehničkih sitnica mislim da ne treba raditi kaos.

 

Imam istih problema kao i ti ali siguran sam da su Bugovci sami svjesni tih tehničkih problema te da će ubrzo biti riješeni.

 

Za razliku od tebe ja imam još težih problema,ne mogu po 10 minuta ući na forum a to zbog TU i TD nije neka velika frka.

Pojavi mi se svakih 2 sata i samo napravim refresh stranice i nema više tog problema barem što se tog tiče.

 

Ako se nalaziš u nekoj temi ili u "tuks-u"onda je normalno da ti se oglasnik neće vidjeti jer se oglasnik vidi samo ako si na početnoj stranici foruma.

1.Di si ti vidio ikakav usklicnik? Ja sam reko omg jer mi se to ni na jednom forumu nikad nije dogodilo

2.Kak nije kriticno? Bilo je prije dok je bio forum u beta fazi manje bugova nego sad.

3.Tvoji me problemi nezanimaju,izjasni se njima pa imreci jer i vidis sam da nikakvih odgovora nismo dobili.

4.Oglasnik me nezanima nego aktivne teme i dio postavki na desnoj strani.

5.Mene zvijezdice neinteresiraju ko tebe,ja da ih izgubim mene bi bas bilo briga nit se borim uopce za njih nit itko(mozda mali dio ljudi) gleda samo zvijezdice,tu sam doso nes naucit a ne k*rcit se okolo,a da su mi poruke izbrisali nebi bila steta na meni nego na onom ko zeli nesto procitat jer ja znam sta sam napisao i gdje a da pol poruka nestane skoro pol tema nebi imalo smisla...

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
16 godina
offline
RE: Problem s forumom
Fake_Alert kaže...
luckyluke kaže...
Fake_Alert kaže...

omg sta ste uradili pak sad.. Viče

Najmanje ti je pametno se izderavati na Bugovu redakciju radi toga što ti nešto na forumu ne radi.

1.Di si ti vidio ikakav usklicnik?

Znam da je off-topic, ali nisam mogao odoliti - @fake, ako probaš staviti strelicu miša iznad smajlija koji si sam ubacio u poruku, vidjeti ćeš da nije niti potrebno staviti uskličnik. Nevinašce

Inače, najvjerojatnije im je subotom ujutro manji promet, pa rade održavanje, ne moraš odmah pisati poruke. Ako se stanje ne stabilizira kroz neko vrijeme, tek onda ima smisla prijavljivati problem, a i to uz određene podatke - OS, browser, ...

Gledam te!
14 godina
offline
RE: Problem s forumom
Veliki Brat kaže...
Fake_Alert kaže...
luckyluke kaže...
Fake_Alert kaže...

omg sta ste uradili pak sad.. Viče

Najmanje ti je pametno se izderavati na Bugovu redakciju radi toga što ti nešto na forumu ne radi.

1.Di si ti vidio ikakav usklicnik?

Znam da je off-topic, ali nisam mogao odoliti - @fake, ako probaš staviti strelicu miša iznad smajlija koji si sam ubacio u poruku, vidjeti ćeš da nije niti potrebno staviti uskličnik. Nevinašce

Inače, najvjerojatnije im je subotom ujutro manji promet, pa rade održavanje, ne moraš odmah pisati poruke. Ako se stanje ne stabilizira kroz neko vrijeme, tek onda ima smisla prijavljivati problem, a i to uz određene podatke - OS, browser, ...

Znam ali pomalo je iritirajuce.vec 2 dana mi se to dogada i nemogu normalno na forum doc.Neodlučan

 

EDIT:Sad sam pak skuzio da nemrem ti thumb(bilokoji) stavit jer me odmah baca na pocetak stranice.Izlanuo se

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2010 12:18 (Fake_Alert).
16 godina
moderator
offline
Problem s forumom

Meni sve radi normalno, više puta sam se danas spajao (jučer puno puta)  raznim browserima, td/tp se "primaju" OK (vidi sliku) i baš niti jedan vaš problem nisam uspio rekonstruirati.

 

Odlukom Višeg suda - sve žalbe se odbacuju i presuda je: forum radi savršeno! Cool

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s forumom

@Miro, daj molim reagiraj na ovaj problem (prikazan na slici dolje). Kolko god ja poravnavao, ono nece da ostane poravnato... Viče

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s forumom
Miro kaže...

Meni sve radi normalno, više puta sam se danas spajao (jučer puno puta)  raznim browserima, td/tp se "primaju" OK (vidi sliku) i baš niti jedan vaš problem nisam uspio rekonstruirati.

 

Odlukom Višeg suda - sve žalbe se odbacuju i presuda je: forum radi savršeno! Cool

Koji sam ja konj,prije onog posta sam snimio video sa frapsom kako mi se ti problemi dogadaju i ja ga zbriso reko neda mi se zezat s tim i neda mi se encodat video pa Uppat i sad kad ti kazes da ti se to ne pojavljuje ja ti taman ga htio pred nos uvalit al hebiga zbrisan je Smijeh

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2010 13:26 (Fake_Alert).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice