Problem s forumom zaključana tema

poruka: 79
|
čitano: 8.793
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Evo ovak mi je danas izgledal forum kad sam došel na njega.

ghf ghf
Asus M2N-E Athlon 3800+ RAM 1GB Hitachi 160 GB GeForce 7600 GT
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2008 14:13 (VLC).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
Kako :D :? :O
Zaboravio si stavit sliku :D
May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Sad je stavljena

bar ja tak vidim.

 

Asus M2N-E Athlon 3800+ RAM 1GB Hitachi 160 GB GeForce 7600 GT
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2008 14:16 (VLC).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Stisni ctrl i scrollaj kotačićem. To bi trebalo manjiti ovo uvećanje.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Ja imam isto jedan problem. Neke teme označuje kao nepročitane, a stare su par dana. To mi se događa otkad su uvedene promjene na forumu.

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
i_rambo_plache kaže...

Ja imam isto jedan problem. Neke teme označuje kao nepročitane, a stare su par dana. To mi se događa otkad su uvedene promjene na forumu.

 Također
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
moderator
offline
RE: Problem s forumom
i_rambo_plache kaže...

Ja imam isto jedan problem. Neke teme označuje kao nepročitane, a stare su par dana. To mi se događa otkad su uvedene promjene na forumu.

Svijesni smo problema i bit će rješeno.
Domagoj
16 godina
offline
RE: Problem s forumom
Domagoj kaže...
i_rambo_plache kaže...

Ja imam isto jedan problem. Neke teme označuje kao nepročitane, a stare su par dana. To mi se događa otkad su uvedene promjene na forumu.

Svijesni smo problema i bit će rješeno.
 Požurite... Svaki put me iznova iznenadi koliko su ljudi postali u zadnjih 20ak sati!
Doć će Zoka da vas roka
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
Paolo2612 kaže...

Stisni ctrl i scrollaj kotačićem. To bi trebalo manjiti ovo uvećanje.

 Hvala sad je ok
Asus M2N-E Athlon 3800+ RAM 1GB Hitachi 160 GB GeForce 7600 GT
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom

potpisujem, isti problem se i meni dogadza vec nekoliko dana.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Vidim, riješili ste problem s "nepročitanim" temama, puno fala, ono je baš živciralo kad vidiš cijelu stranu prepunu crvenih oblačića.

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Hm otvorio sam novu temu pod sigurnosni softver, ali se njen naziv uopce ne vidi... :S

Naziv teme ne vidi se ni sa strane, ni kod imena podforuma... Naziv teme ne vidi se ni sa strane, ni kod imena podforuma...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2008 22:44 (RaLe).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Da,da,...Definitivni ovaj forum ima problema!

Ponekad mi se učitava poput Kineskih web stranica, iako imam

uključen no script, no java script,no cookies, no load images automatically..

Tko zna što Domagoj & co. kemija.

Ponekad mi čak bude poruka "navratite za par minuta" - maintanse

ovo posljednje sam nadodao.

I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem s forumom
Verbatim kaže...

Ponekad mi se učitava poput Kineskih web stranica, iako imam

uključen no script, no java script,no cookies, no load images automatically..

Ako imaš sve to isključeno, onda ni ne očekuj da će forum raditi. 
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Ljudi morate uzet u obzir da je ovo jos beta bug online forum, sredit ce oni to dajte im malo vremena Cool

ovo je jos beta!!! sredit ce oni ovo je jos beta!!! sredit ce oni
Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom

Ok, ali druge stranice se učitavaju u roku odmah, iako imam

iste postavke u browser-u.

Ako uključim sve ove postavke, onda to traje i traje...

Sorry, ali tako je, ne izmišljam, testirano. Kod mene je sve OK.

I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom
buky kaže...

Ljudi morate uzet u obzir da je ovo jos beta bug online forum, sredit ce oni to dajte im malo vremena Cool

 

Pa nitko ne kaze da nece, no jedna osoba ne moze opaziti sve moguce probleme, a ja pretpostavljam da su sve sugestije i komentari ovdje dobronamjerni i prije svega korisni da bi se forum poboljsao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2008 23:09 (RaLe).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

BTW pogledajte u jednom Bugu na Bug Tv, neznam sad tocno kojem se dogovaraju oko pravljenja foruma, SMIJEH!!!

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
RaLe kaže...

 

Pa nitko ne kaze da nece, no jedna osoba ne moze opaziti sve moguce probleme, a ja pretpostavljam da su sve sugestije i komentari ovdje dobronamjerni i prije svega korisni da bi se forum poboljsao.

Tako je, nema zlih namjera!

Dapače, iznosim ono što primjećujem. Razumije se, neomalovažam uloženi trud

i znanje. Sve kritike su dobronamjerne, tj. s ciljem boljeg foruma za sve.

I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
16 godina
moderator
offline
Problem s forumom

Hvala svima na sugestijama. Ovaj forum jest nešto zahtjevniji po bandwidth jer ima hrpu opcija i mogućnosti. U zadnje vrijeme su napravljene brojne nadogradnje i optimizacije da bi se to popravilo i prema mjerenjima stvar se prilično ubrzala. Ipak, zbog velike količine teksta i koda forum se ipak učitava relativno sporo ako dolazite s nekom sporom vezom - meni osobno na DSL-u (najmanji paket) od kuće radi izuzetno brzo (izuzevši stranice za pisanje poruke, kojoj treba nešto više zbog editora) i na serveru zasigurno nema zastoja, hrpa se toga cacheira i sve se stranice poslužuju munjevito.

 

Dakle, ako imate problema s brzinom, lijepo molim da detaljno opišete kako se spajate (browser, brzina, provider, osnovne karakteristike računala) i konkretizirate te brzine (nekima je učitavanje od tri sekunde brzo, a nekima sporo) jer je inače vaša prijava beskorisna.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Problem s forumom
Domagoj kaže...

Hvala svima na sugestijama. Ovaj forum jest nešto zahtjevniji po bandwidth jer ima hrpu opcija i mogućnosti. U zadnje vrijeme su napravljene brojne nadogradnje i optimizacije da bi se to popravilo i prema mjerenjima stvar se prilično ubrzala. Ipak, zbog velike količine teksta i koda forum se ipak učitava relativno sporo ako dolazite s nekom sporom vezom - meni osobno na DSL-u (najmanji paket) od kuće radi izuzetno brzo (izuzevši stranice za pisanje poruke, kojoj treba nešto više zbog editora) i na serveru zasigurno nema zastoja, hrpa se toga cacheira i sve se stranice poslužuju munjevito.

 

Dakle, ako imate problema s brzinom, lijepo molim da detaljno opišete kako se spajate (browser, brzina, provider, osnovne karakteristike računala) i konkretizirate te brzine (nekima je učitavanje od tri sekunde brzo, a nekima sporo) jer je inače vaša prijava beskorisna.

 Mozda sam u krivu, al cini mi se da se ucitavanje stranica popravilo, citiranje i odgovaranje je jos uvijek isto. Hvala!
Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom

posto ovo moje pitanje tehnicki spada pod " Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć" i " Problem s forumom"... sta vi fakat ne mozete napravit nista da se ovaj lik iznad vise ne moze registrirat na forumu? lik je fakat vec svima naporan!

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

Ako bi mi netko od nadležnih mogao odgovoriti čemu služi ovaj cookie

hit.gemius.pl ?

Unaprijed Zahvaljujem.

I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 20:23 (Verbatim).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem s forumom
Verbatim kaže...

Ako bi mi netko od nadležnih mogao odgovoriti čemu služi ovaj cookie

hit.gemius.pl ?

Unaprijed Zahvaljujem.

Za ovo:

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Problem s forumom

OK.

Hvala, na informaciji.

I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom
 
jednom mi se pojavio njihov pop-up i trazio je da ispunim nekakav survey... odmah sam ga adblokirao
(da znam, ne najljepse od mene, ali odavno nisam vidio pop-up pa je bilo vise instiktivno)
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom

btw
...vidim da još nema naznaka da se riješi problem s IE7 i štekanjem pri scrolanju i prebacivanju strelice na ručicu(kasni).
To mi se dešava samo na bug.forum-u.
Na mozilli sve ok.
Mislim da sam već to negdje ovdje i prijavio .
Ne zanam zašto je to tako s IE7.
Nemam ideju a da priznam ni ne bavim se previše s njom ali pratim problem koji vidim
ne ide k rješenju,samo da dodam,to se počelo događati nakon nadogradnje foruma.

v_maxcpp
16 godina
moderator
offline
RE: Problem s forumom
v_maxcpp kaže...

btw
...vidim da još nema naznaka da se riješi problem s IE7 i štekanjem pri scrolanju i prebacivanju strelice na ručicu(kasni).

Ajde vidi ovo i pogledaj pomaže li što od savjeta: http://forums.microsoft.com/MSDN/ShowPost.aspx?PostID=768166&SiteID=1 
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s forumom

Pogledao i većina stvari koju nabrajaju kao rješenja na forumu ne šljkakaju kod mene a uz to na Visti sam ,driveri mi se razlikuju,ali hvala na linku jer
bar su me uputili gdje da "čačkam" i kad popravim javim svima rješenje.Nisam se dosad trudio jer sam sad skoro stalno na Mozilli.Znakovito je da se svima to dešava
kad su stavili IE7 a i sam Microsoft je svjestan problema pa ništa ne poduzima(ako da ,još nema poboljšanja).Ostaje da se poigram s postavkama i reinstalacijama drivera
ali to kad budem imao vremena.

v_maxcpp
16 godina
offline
RE: Problem s forumom

Ugl. koristim mozilu i XP SP2 i nema šanse da editiram vlastiti post.

Svaki put mi javi ovu poruku i nakon toga post opet ostane neizmjenjan:

 

Intel Core 2 Duo E6300 @3500Mhz - 1.4000V, CoolerMaster Hyper-TX, ASUS P5B deluxe, Crucial Ballistix DDR 677 2x1024MB 1000Mhz 4-4-4-8 - 2.45V, Gainward 8800GT 512MB, TV tuner ASUS P7131 Hybrid, HITACHI Deskstar GST T7K160 160Gb, Corsair 450W VX, DVD±RW LITEON LH-18A1P,CoolerMaster Centurion5 - 2x80m
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice