Cisco CCNP

poruka: 4
|
čitano: 4.272
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Cisco CCNP ili CCSP

Pozdrav !

 

Student sam prve godine računarstva i trenutno završavam Cisco CCNA akademiju. Vjerujem da na ovom forumu ima puno eksperta koji se bave mrežama, pa me zanima da li se isplati nastaviti školovanje na Cisco akademiji CCNP ili CCSP ? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cisco CCNP ili CCSP
Marcangel kaže...

Pozdrav !

 

Student sam prve godine računarstva i trenutno završavam Cisco CCNA akademiju. Vjerujem da na ovom forumu ima puno eksperta koji se bave mrežama, pa me zanima da li se isplati nastaviti školovanje na Cisco akademiji CCNP ili CCSP ? Hvala.

Isplati se nastaviti jedino ako znanje steceno na CCNA uspijes primjeniti u praksi i to najmanje godinu dana.

Navedena praksa se moze primjeniti i ako imas doma svoj lab.

Nakon toga ces imati teoriju i praksu, naravno i vise znanja i bit ce ti lakse odluciti da li krenuti na CCNP ili CCSP.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cisco CCNP ili CCSP
Marcangel kaže...

Pozdrav !

 

Student sam prve godine računarstva i trenutno završavam Cisco CCNA akademiju. Vjerujem da na ovom forumu ima puno eksperta koji se bave mrežama, pa me zanima da li se isplati nastaviti školovanje na Cisco akademiji CCNP ili CCSP ? Hvala.

 

samo jedna napomena jos: po novom programu prije CCSP-a sad moras imat CCNA Security tako da ako se odlucis na CCSP to je jedan ispit vise nego god CCNP-a (jedan i drugi se sastoje od 4 ispita)

14 godina
offline
RE: Cisco CCNP ili CCSP
Marcangel kaže...

Pozdrav !

 

Student sam prve godine računarstva i trenutno završavam Cisco CCNA akademiju. Vjerujem da na ovom forumu ima puno eksperta koji se bave mrežama, pa me zanima da li se isplati nastaviti školovanje na Cisco akademiji CCNP ili CCSP ? Hvala.

 

Naravno da se iplati ako te zanimaju mreze...... Ako te ne zanimaju onda se bolje uhvati necega dugoga, jer CCNA je laganini kada taj certifikat usporedujes sa svim ostalima koji su iznad...recimo CCNP.

 

Znam da cu ja sa Ciscom ici koliko god cu moci.....posto me zanimaju mreze. Usput cu jos neke sitnice rijesit, ali se baziram na Cisco.

http://www.speedtest.net/result/708892644.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice