South Park

poruka: 271
|
čitano: 74.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Pratio sam South Park dok je bio na TVu.Onda su došli Zlikavci pa sam njih pratio(upravo ih pokušavam sve serije prebaciti na joutube).A već neko vrijeme razmišljam skinuti sve serije pa nanovno pogledati.Pronašao sam stranicu i pokušao sam sebe uraditi u South stilu...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
15 godina
neaktivan
offline
South Park

tvorcima South parka islamisti prijete smrću više ovdje

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
neaktivan
offline
South Park

može li tko poaslat link na PM odakle skidate nove epizode

15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
VAPOR-X kaže...

može li tko poaslat link na PM odakle skidate nove epizode

Obično na netu, to jest na South park studios, osim ove zadnje, ona je zabranjena pa su je mnogi "nabavili preko torr*nta".

Ot: Evo i ja napravio svog SP čoku :D

 

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2010 1:16 (thuglife).
15 godina
neaktivan
offline
South Park

ljudi evo sjetio sam se jedne epizode i ovo mi je bio najaci dio te epizode (Miss teacher bangs a boyNamigiva)

 

http://www.southparkstudios.com/clips/155305/

Cartman objasnjava kako se seksa Smijeh

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Jebasu123 kaže...

ljudi evo sjetio sam se jedne epizode i ovo mi je bio najaci dio te epizode (Miss teacher bangs a boyNamigiva)

 

http://www.southparkstudios.com/clips/155305/

Cartman objasnjava kako se seksa Smijeh

  nice!

14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Jebasu123 kaže...

ljudi evo sjetio sam se jedne epizode i ovo mi je bio najaci dio te epizode (Miss teacher bangs a boyNamigiva)

 

http://www.southparkstudios.com/clips/155305/

Cartman objasnjava kako se seksa Smijeh

ovako se već dugo nisam nasmija

 

 

moj lik

 

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 22:51 (P4k1).
16 godina
neaktivan
offline
South Park

ako neko slučajno nije upratio ovo :

a uslijedilo je ovo

i ovo

pa i ovo -

Serenity Now!
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Hahaha tip je neverovatan! :D

Što se više oni palili, to će ih više ismejavati. :D

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
15 godina
neaktivan
offline
South Park

evo jedan dio iz drugog dijela epizode go god go Cartman calls himself Smijeh

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
offline
South Park

Evo upravo sam pogledao zadnju epizodu i moram reći,ništa posebno.Ima par dobrih dijelova ali sve u svemu prosjek.Nakon svega što je bilo uz "201" ovo je i bilo za očekivati.Napravili su epizodu sa Looney Tunes look-a-like likovima i zapletom,ubacili Towelie-a.Po meni očita reakcija na cenzuru prošle epizode.Svakako ići na web stranicu koja piše na krajuNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
South Park

Sc**w you guys, I'm going home

Keep knocking on Devil's door and sooner or later somebody will answer you
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Evo link ako netko želi pogledati 202. epizodu, još je nisam pogledao, večeras ću pa neznam kakva je.

Link.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park

Meni je ova zadnja (cripled summer) najgora epizoda koju sam gledao, a gledao sam ih sve...Bezveze

16 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
mislav_01 kaže...

Meni je ova zadnja (cripled summer) najgora epizoda koju sam gledao, a gledao sam ih sve...Bezveze

Meni nije najgora, ali je jedna od gorih... Postali su j*beni sitcom u 14. sezoni.

 

Jedina dobra fora mi je kad kit siluje onog lika (hvala bogu pa su se napokon odvažili na nešto bizarno kao u prijašnjim sezonama) i Cartmanov monolog.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
14 godina
offline
South Park

Idi te na ovu stranicu,onaj link na kraju,pa će ova epizoda imat malo više smisla

15 godina
neaktivan
offline
South Park

ova zadnja je najgora :(

 

nema potpisa///92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.///http://localhost/
15 godina
offline
RE: South Park

Da, nije baš neka epizoda... najlošija ove sezone sigurno.

14 godina
neaktivan
offline
South Park

Evo i moj lik :)

Keep knocking on Devil's door and sooner or later somebody will answer you
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Da je south park zakon to znaju moja mater i stari koji imaju 49 godina. Samo šteta što nema baš titlova. Pa upućujem ovo svima koji znaju engleski I koji imaju slobodnog vremena da ne igraju igrice nego prevode!

15 godina
odjavljen
offline
South Park

Imaš na www.prijevodi-online.org (inače, ali je privremeno stranica offline zbog problema s hostanjem) prijevode svih serija. South Park je preveden do predzadnje epizode. Nadam se da će uskoro proraditi.

Na www.titlovi.net ima večina novijih epizoda.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Evo jedan zanimljiv članak, South Park biggest controversies, tek sad vidim koliko nekad znaju pretjerati.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
15 godina
neaktivan
offline
South Park

kak to da nema nove epizodeNeodlučan cini mi se da je crippled summer izaso prije 2 tjedna a kolko znam svaki tjedan dode 1 epizoda ili se varamSramim se

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
offline
RE: South Park
Jebasu123 kaže...

kak to da nema nove epizodeNeodlučan cini mi se da je crippled summer izaso prije 2 tjedna a kolko znam svaki tjedan dode 1 epizoda ili se varamSramim se

Sad je kraj prvog dijela sezone.Nove će bit tek negdje u 10. mjesecu,barem je tako do sad bilo.

14 godina
neaktivan
offline
South Park

Sve epizode sam pogledo:] Ova zadnja nije baš nešto.

14 godina
neaktivan
offline
South Park

jedva čekam nove

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
South Park

nastavak sezone 14Smijeh

14 godina
offline
South Park

Nova epizoda.Druga nakon nastavka sezone.Meni bolja od prve.Napokon  ima onog starog SP štiha.Ja sam uživao.

14 godina
offline
South Park

Danas počinje nova sezona, 15. po redu.Naslov epizode je The HumancentiPad,i po clipu koji sam vidio biti će bolesna.Dobra sprdačina na Ipad.

Clip

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Epizoda je genijalna.{#}

 

Kako se vidi veća kvaliteta epizode kada imaju više vremena za kreirati.

alrighty then
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice