Aimbot neradi zaključana tema

poruka: 113
|
čitano: 28.674
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Aimbot neradi

Njegov nick i xf

 

TMNT*SPLINTER

xf:s1996

 

Prijavljujte ga svim server adminima koje znate. Ovakvi ne zaslužuju igrati. Nick i xf je objavio na jednoj drugoj temi ;)

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 21:17 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Sum_of_all_fears kaže...

Njegov nick i xf

 

TMNT*SPLINTER

xf:s1996

 

Prijavljujte ga svim server adminima koje znate. Ovakvi ne zaslužuju igrati.

lako ja nick promjenim ko da je to problem a xf-ova imam 3 tako da mi nije problem vasa prijava adminima

14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
PureEntity kaže...
Danny_HR kaže...
... vaše je onda da mu odgovorite ili da ga ignorirate.

 

 

Smatram da cheatere svih godišta, političkih uvjerenja ter rasa treba pribijati nastup srama uvijek i bez iznimke. Najgori oblik MP igrača ikad.

Nadam se da će bacanje smeća u pravcu pokretača trajati sve dok moderatori ne odluče zaključati temu.

kao prvo imas dobru sliku

 

ja ga koristim kad ima drugih citera tako i da oni koji put riknu

15 godina
protjeran
offline
Aimbot neradi

Smijehjos me boli stomakSmijeh

CAPETAN PRICE
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Aimbot neradi

Uh koja debilna opravdanja...

 

Ovdje ima puno online gamera koji mrze kad im cheateri kvare igru.

 

Idi tražit negdje drugo ovakvu pomoć kao npr na: www.hocucheatjersamnoob.com i sl.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Dosta ste spammali pisajući jedan te isti post 20 puta!

Zar niste shvatili ako je netko već napisao ono što vi želite napisati nećeš to isto ti ponovo napisati, već za to postoji thumb up i down!

Noobovi botovski...

Vi ste gori od njega, koji je postavio temu.

Čime si Chuck Norris briše guzicu? - wc papirom!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

sta se svi uzbudjujete oko balavca iz 6. osnovne lol...

nemoze si priznat da nema pojma igrat pa drugima upropastava dan...

jednostavno je izadjete sa servera kad vidite hackera i neobracajte se sta se vise obracate na citera to on vise chita...

 

 

i izbjegavajte igrati puno za vrijeme ljeta sad ima tih balavih citera pogotovo od 12h - 21h, ostalo vrijeme spavaju.

pitajte ako trebate nesto.

 

92% mladih bi palo u depresiju kada bi mi crko ekran,ako si među onih 8% koji bi pop.zdili kada bi ih to snašlo stavi onda ovo u svoj potpis.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
ivm kaže...

sta se svi uzbudjujete oko balavca iz 6. osnovne lol...

nemoze si priznat da nema pojma igrat pa drugima upropastava dan...

jednostavno je izadjete sa servera kad vidite hackera i neobracajte se sta se vise obracate na citera to on vise chita...

 

 

i izbjegavajte igrati puno za vrijeme ljeta sad ima tih balavih citera pogotovo od 12h - 21h, ostalo vrijeme spavaju.

pitajte ako trebate nesto.

 

hehe imas smisla za humor dobre fore za crkutu od smjeha hhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
ivm kaže...

 

jednostavno je izadjete sa servera

***

i izbjegavajte igrati puno za vrijeme ljeta

***

 

Apsolutno neprihvatljiva rješenja.

http://www.eveonline.com/
14 godina
offline
Aimbot neradi

ova tema ode u krivom smjeru

 

molim vas da nedajete komentare bezveze  džaba se svađamo

 

priznajem da neznam igrati i ne namjeravam nauciti

Hvala svima...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
PureEntity kaže...
ivm kaže...

 

jednostavno je izadjete sa servera

***

i izbjegavajte igrati puno za vrijeme ljeta

***

 

Apsolutno neprihvatljiva rješenja.

a nadji radje curu i opijaj se bolje nego se s njima zaje-avat ili ovakvi kao on idu spavat kao sta sam reko u 21h znaci ciljaj da igras po noci.

92% mladih bi palo u depresiju kada bi mi crko ekran,ako si među onih 8% koji bi pop.zdili kada bi ih to snašlo stavi onda ovo u svoj potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Nesto mi miriše ova tema xD ako treba ti treba buffalo tu sam sve znam i sa cime ces pokrenuti mozemo se dogovoriti na PM

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
Weky kaže...

Baš se vidi da si 96. godište....

Molim lijepo ne vrijeđati nas. Nisu svi 96. godište isti. Većina su bahate budale, ali ja bar po mojim saznanjima nisam.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Ma lako je za ove šta imaju aim, nego oni s wh-om su najgori, p*caju te u mozak a misliš da su pro pa više ni sam neznaš. Ja bi sve servere na original stavio tako da imaš ban 4EVER

@prototype sony imaš sad gamersproject lan tournament u Splitu 17.7 pa dođi pokazati skill

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 21:35 (Cerina15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Cerina15 kaže...

Ma lako je za ove šta imaju aim, nego oni s wh-om su najgori, p*caju te u mozak a misliš da su pro pa više ni sam neznaš. Ja bi sve servere na original stavio tako da imaš ban 4EVER

@prototype sony imaš sad gamersproject lan tournament u Splitu 17.7 pa dođi pokazati skill

dosao bih ali sam iz bosne pa mi je predaleo

da sam blize dosao bih

14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
LordShgi kaže...
Weky kaže...

Baš se vidi da si 96. godište....

Molim lijepo ne vrijeđati nas. Nisu svi 96. godište isti. Većina su bahate budale, ali ja bar po mojim saznanjima nisam.

jel ti govoris da sam ja bahat nikoga uvrijedio nisam samo sam trazio savjet a dobio uvrede

16 godina
offline
Aimbot neradi

nije to bilo tebi upućeno

btw. okani se cheateva. Samo upropaštavaš drugima igru, a nemaš ništa od toga. Em neznaš ništa bolje igrat, em si pravi noob. Sad imaš preko ljeta vremena, nađi neki server gdje nema cheatera i vježbaj. Bolje će ti se isplatiti nego cheatanje Viče

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 21:42 (denix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

ne znam zkj ljudi koriste takva sra*a,ja sam probo igrati s tim i nije opce zanimljivo,skroz bezveze...

Premajzlin=xF
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Samo da znaš upad ti je 100€a nagrada 2200€+hardwer, a ja mislim da ti nebi s nekom skupinom dice uspia dobit klanove kao što su elite tigeri, pimpekiii, ptsp

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Ludak_kc kaže...

ne znam zkj ljudi koriste takva sra*a,ja sam probo igrati s tim i nije opce zanimljivo,skroz bezveze...

nije ni meni zanimljivo ali kad dođu citeri ja uzvratim istom vatrom

14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Cerina15 kaže...

Samo da znaš upad ti je 100€a nagrada 2200€+hardwer, a ja mislim da ti nebi s nekom skupinom dice uspia dobit klanove kao što su elite tigeri, pimpekiii, ptsp

nemogu se pohvalit da sam dobar ali nisam ni loš kakvih ima

16 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Sum_of_all_fears kaže...

Njegov nick i xf

 

TMNT*SPLINTER

xf:s1996

 

Prijavljujte ga svim server adminima koje znate. Ovakvi ne zaslužuju igrati. Nick i xf je objavio na jednoj drugoj temi ;)

Znači to je njegov nick, upravo me dodao na xfire. Hvala na informaciji, account decline.

Radio, ne radio, svira radio!
16 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Najgore kada ti dođe neki noob koji koristi tako neke hackove i ubije ti želju za igrom koju si prije svega toga uživao igrati bez obzira kako dobar bio u njoj. Ovakvo nešto UBIJE te u pojam, a došao si se zabavit. Normalno nakraju šta se desi: iznervirani PRAVI igraći napuštaju igre, i ostanu samo ovi NOOBSIĆI s Visokim (nezasluženim) Rankom igraju se između sebe sa haksićima bezveze.

iKnow :)
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Mene je dodao s drugog xf acc-a

antetg77

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 22:05 (Cerina15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aimbot neradi

najslađe je cheateru se ubaciti u njegov tim i spamati ga s granatama ako je ff on,ili sve nagovoriti da idu u spectator i gledamo nooba kako trči a nigdje nikoga..

get doooooown !!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Aimbot neradi

Bok'te, ovdje se svasta moze procitati...

Ako mu je zadovoljstvo da vara, pustite ga na miru.

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

E lega, ako ga trenutno PB i ne hvata ne znaci da ce tako i ostati (zapravo, samo je pitanje vremena), i sto tada? Seliti na drugi aimbot? Tuzno.

Bolje igraj nesto u singleplayeru i postedi druge igrace jos jednog cheatera na serveru, a sebe sramote kad te jednom prokuze. Mene zapravo fascinira psihologija iza toga i ta potreba za 'dokazivanjem' po svaku cijenu. Pomogao bih ti, ali bojim se da o aimbotovima znam jako jako malo, uglavnom samo ono sto znaju svi koji su bivali pokoseni od istih. U svakom slucaju sretno.

 

P.S.

Budi makar toliko fer, pa ljudima sa foruma reci gdje igras i pod kojim nickom da se ne zivciraju bezveze, to nije problem ionako koristis aimbot samo protiv drugih cheatera jel?

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
 
6 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Aimbot neradi
LordShgi kaže...
Weky kaže...

Baš se vidi da si 96. godište....

Molim lijepo ne vrijeđati nas. Nisu svi 96. godište isti. Većina su bahate budale, ali ja bar po mojim saznanjima nisam.

  Nikog ja nisam vrijeđao, samo je činjenica da su svi koji su tako godište (i oko toga) nezrela djeca kojima je računalo apsolutno nebitno i netriba im. Za njih je knjiga iz biologije i lekcije razmonažavanje ljudi.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi

no named shit haxor

14 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
Cerina15 kaže...

Samo da znaš upad ti je 100€a nagrada 2200€+hardwer, a ja mislim da ti nebi s nekom skupinom dice uspia dobit klanove kao što su elite tigeri, pimpekiii, ptsp

To su low klanovi.

Pravi klanovi su aj taj elite al nie nesto, empathy, wardance, eSuba, i ima i h jos al mi se neda pisat lowu...

Jonja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice