Dostava za pretplatnike!

poruka: 13
|
čitano: 3.036
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dostava za pretplatnike!

Molio bih službeno očitovanje redakcije da li misle dovesti u red ove svoje nove distributere?

 

Ne samo da mi je BUG prvi put u 2 godine otkako sam pretplaćen kasnio (nije bitno koliko, bitno je da je prije bio na kioscima nego u mojim rukama), nego je i dostavljen na način koji će najbolje opisati fotke.

 

Btw, bio je i oštećen.

 

Hvala na odgovoru.

Dostava pretplatniku Dostava pretplatniku
www.odrzavanje.com
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Dostava za pretplatnike!

Meni je zadnje dvije godine svaki mjesec bilo tako. Lijepo pozvoni, ja otvorim i ljenčini se ne da penjat na prvi kat pa časopis nagura koliko stane. Par puta sam silazio, ali ne možeš svaki put znat kad je on, kad reklame, a dok pogledam on već svoje obavio i otišao dalje.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Dostava za pretplatnike!

To se moraš obračunati sa poštarom, a u tome ti oni ne mogu pomoći. Ja sam svojem poštaru rekao da dok dostavlja bug da ga donese u kuću i tako radi, tak da nemam ovakvih problema(mada stane u sandučić dok se savine, ali može se dogoditi da pukne dvd) :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostava za pretplatnike!

Kao sto je vec xyz puta receno, javite se na pretplata@bug.hr.

 

 

Ili popricajte s postarom

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dostava za pretplatnike!
Vuce kaže...

Molio bih službeno očitovanje redakcije da li misle dovesti u red ove svoje nove distributere?

 

Ne samo da mi je BUG prvi put u 2 godine otkako sam pretplaćen kasnio (nije bitno koliko, bitno je da je prije bio na kioscima nego u mojim rukama), nego je i dostavljen na način koji će najbolje opisati fotke.

 

Btw, bio je i oštećen.

 

Hvala na odgovoru.

 Postovani,

posaljite nam Vase podatke, tj. podatke na koga ide pretplata na e-mail: pretplata@bug.hr

Probati cemo rijesiti Vas problem kako vise ne bi primali ovakav Bug, ali moramo imati konkretne podatke kako bismo opomenuli dostavu.

 

Lijepi pozdrav

Odjel pretplate i distribucije

16 godina
online
Dostava za pretplatnike!

Dobro da znamo sva tuđa prezimena, a ne tvoje...

Zaštita podataka na maksimumu.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 14:39 (Elles D.).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dostava za pretplatnike!

Nema veze sa privatnosti mojom. U potpisu je i tako link na moj sajt. Ima i drugo prezime na sandučiću koje nema veze sa mnom. (jel se sad osjećaš glupo što komentiraš gluposti?)

 

Poštar nema veze s tim jer dok je poštar nosio sve je bilo ok. On ima master ključ pa fino otvori i stavi kulturno. Problem je u novom distributeru.

www.odrzavanje.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dostava za pretplatnike!
 Postovani,

posaljite nam Vase podatke, tj. podatke na koga ide pretplata na e-mail: pretplata@bug.hr

Probati cemo rijesiti Vas problem kako vise ne bi primali ovakav Bug, ali moramo imati konkretne podatke kako bismo opomenuli dostavu.

 

Lijepi pozdrav

Odjel pretplate i distribucije

Poslao sam mail ali mi se vratila poruka:

 

Delivery to the following recipient failed permanently:

  pretplata@bug.hr

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 5.7.1 Message rejected as spam by Content Filtering. (state 18).

----- Original message -----

MIME-Version: 1.0
Received: by 10.229.211.6 with SMTP id gm6mr758141qcb.93.

1288881368334; Thu,
 04 Nov 2010 07:36:08 -0700 (PDT)
Received: by 10.229.130.157 with HTTP; Thu, 4 Nov 2010 07:36:08 -0700 (PDT)
Date: Thu, 4 Nov 2010 15:36:08 +0100
Message-ID: <AANLkTikMQcExAymXaPUuNro5KWNoDEwm5bFkXrL5p8Es@mail.gmail.com>
Subject: problem sa dostavom
To: pretplata@bug.hr
Content-Type: multipart/alternative; boundary=001636284a341e013b04943b14b3
www.odrzavanje.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dostava za pretplatnike!
Vuce kaže...

Molio bih službeno očitovanje redakcije da li misle dovesti u red ove svoje nove distributere?

 

Ne samo da mi je BUG prvi put u 2 godine otkako sam pretplaćen kasnio (nije bitno koliko, bitno je da je prije bio na kioscima nego u mojim rukama), nego je i dostavljen na način koji će najbolje opisati fotke.

 

Btw, bio je i oštećen.

 

Hvala na odgovoru.

Pozdrav, ovo je strašno, ali BUG-ovci nisu krivi nego poštar koji je to uradio i previše lijen da bi došao do vrata. A BUG-ovci trebalo više vodit računa kada se šalje novu časopis BUG slao na kučnu adresu, ja bi napravio da sam na vašem mjestu. Kad se časopis umeče u originalno pakiranje, a na sitotisak treba napisat " NE SAVIJAJ - OSOBNO PREDAJ!" I mislim kad poštar vidio obavijest u pakiranju možda bi popravio stanje i nebi oštetio primjerak. Ima dosta lijenih poštara a inspektori bi trebal kaznit.  Ispravite me ako griješim.

Nenad
15 godina
protjeran
offline
RE: Dostava za pretplatnike!
Nello kaže...
Vuce kaže...

Molio bih službeno očitovanje redakcije da li misle dovesti u red ove svoje nove distributere?

 

Ne samo da mi je BUG prvi put u 2 godine otkako sam pretplaćen kasnio (nije bitno koliko, bitno je da je prije bio na kioscima nego u mojim rukama), nego je i dostavljen na način koji će najbolje opisati fotke.

 

Btw, bio je i oštećen.

 

Hvala na odgovoru.

Pozdrav, ovo je strašno, ali BUG-ovci nisu krivi nego poštar koji je to uradio i previše lijen da bi došao do vrata. A BUG-ovci trebalo više vodit računa kada se šalje novu časopis BUG slao na kučnu adresu, ja bi napravio da sam na vašem mjestu. Kad se časopis umeče u originalno pakiranje, a na sitotisak treba napisat " NE SAVIJAJ - OSOBNO PREDAJ!" I mislim kad poštar vidio obavijest u pakiranju možda bi popravio stanje i nebi oštetio primjerak. Ima dosta lijenih poštara a inspektori bi trebal kaznit.  Ispravite me ako griješim.

Bravo

16 godina
moderator
offline
RE: Dostava za pretplatnike!
Vuce kaže...
 Postovani,

posaljite nam Vase podatke, tj. podatke na koga ide pretplata na e-mail: pretplata@bug.hr

Probati cemo rijesiti Vas problem kako vise ne bi primali ovakav Bug, ali moramo imati konkretne podatke kako bismo opomenuli dostavu.

 

Lijepi pozdrav

Odjel pretplate i distribucije

Poslao sam mail ali mi se vratila poruka:

 

Delivery to the following recipient failed permanently:

  pretplata@bug.hr

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 5.7.1 Message rejected as spam by Content Filtering. (state 18).

Daj molim te - nazovi 01/3821-555 (između 9 i 16h) i samo javi svoje podatke, kako bismo mogli nešto poduzeti. Spomeni kolegici koja će ti se javiti da si ti "onaj s foruma", tako da će znati odmah o čemu se radi...

 

Sorry na dodatnoj gnjavaži, ali se nadam da će biti neke koristi (odnosno urednije dostave), nakon svega!

 

pozdrav

 

...
16 godina
online
RE: Dostava za pretplatnike!
Vuce kaže...

Nema veze sa privatnosti mojom. U potpisu je i tako link na moj sajt. Ima i drugo prezime na sandučiću koje nema veze sa mnom. (jel se sad osjećaš glupo što komentiraš gluposti?)

Normalno da se ne osjećam glupo. Dapače, smješno mi je da ti ne shvaćaš o čemu pričam. Čak ti je normalno maknuti svoje i još jedno tuđe prezime, ali ne vidiš problem u ostavljanju prezimena svih susjeda? {#}

 

Ali nećemo više o tome da Miro ne poludi - nadam se da će ti Bugovi nadalje stizati nezgužvani :0)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dostava za pretplatnike!

evo da pohvalim dostavu. ovaj mjesec je sve kako treba.

www.odrzavanje.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice