BUG majica

poruka: 15
|
čitano: 4.399
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
BUG majica

Dali se moze u BUG-u uvesti neka dodatna tema, nesto sitno gdje bi mi citatelji bili nagradjivani BUG majicom. Ne pada mi nista na pamet ali eto. Za sada, jedino je rubrika za naj bolji desktop za dobijanje majice. U sustini mi koji ne gubimo vrjeme pravljenjem teme nismo u igri. Ne kazem da se casopis pretvori u nagradne igre i slicno ali eto.. volio bi imati BUG majicu. Bas bi bilo cool. Doduse mogu ja napraviti sliku i odnjeti da mi urade ali nije to to. Belji se


There is no pain or anger that I am not
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG majica
ja sam dobil 2 majce:P drugu greskom ali eto, jesam:)sredi desktop i da vidis:) ionak nejde bas tam puno radova ako sam jadobil:) a i gledal sam dosta radova koji su stvarno kriminalno losi.
16 godina
protjeran
offline
RE: BUG majica
to bi bilo cool ali mislim da ništa od toga
16 godina
offline
RE: BUG majica

devil kaže...
ja sam dobil 2 majce:P drugu greskom ali eto, jesam:)sredi desktop i da vidis:) ionak nejde bas tam puno radova ako sam jadobil:) a i gledal sam dosta radova koji su stvarno kriminalno losi.
  A sto tebe nesto vole  Smijeh

Sto  se  tice  radova.  Nebi  da  komentarisem.  Stvarno  se  kod  nekih  zapitam  sta  je  sad  pa  ovo.  Ali  isto  tako,  ne  znam    sta je sve u tom mjesec stigl. Mozda je bio taj rad naj bolji i ao nije toliko dobaqr. Takoda nije objektivno izdvajati dali valja ili ne. U ostalom to na mnije tema nego.. kakav je ovo gore momenat, neko srce Sramim se

There is no pain or anger that I am not
16 godina
offline
BUG majica

Iako mi je pismo bili objavljeno i to kao ispravka njihovog djelomicno netocnog odgovora u rubrici pitanja i odgovori (moje pismo je objavljeno na pocetku) nisam dobia majicu to me bilo razljutilo pogotovo zato sto je neki krete.. dobia majicu radi svog po meni poprilicno glupog pisma. Ali dobro oprosteno im je i to usprkos gorkom okusu u ustima kad god se toga sjetim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: BUG majica

Jel možemo mi koji imamo sve brojeve Bug-a dobiti majcu? Smijeh


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG majica
Dado_ZG78 kaže...

Jel možemo mi koji imamo sve brojeve Bug-a dobiti majcu? Smijeh


 Takvi su je sigurno zaslužili, nažalost meni fali 30-tak brojeva !

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse !
14 godina
neaktivan
offline
BUG majica

Kako još nisu objavljeni dobtnici majica, a piše da će biti od17.8. do 27.8.?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BUG majica
Ja mislim da će objavit dobitnike tek 20.8.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG majica

ok   

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2009 12:08 (honorandglory).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG majica
Dado_ZG78 kaže...

Jel možemo mi koji imamo sve brojeve Bug-a dobiti majcu? Smijeh

 Drago mi je vidjeti da nisam jedini geek s premalo pameti i previše mjesta u ormarima koji još uvijek čuva baš sve brojeve Bug-a !

Što mi bolja polovica misli o tome neću ovdje navoditi jer se i maloljetnici "šeću" po ovim stranicama, ali eto, ne dam svoj posljedni bastion.

15 godina
offline
RE: BUG majica
honorandglory kaže...

Kako još nisu objavljeni dobtnici majica, a piše da će biti od17.8. do 27.8.?

 

Tomislav95 kaže...
Ja mislim da će objavit dobitnike tek 20.8.

http://www.bug.hr/vijesti/dobitnici-majica-bug-200/98175.aspx

The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
offline
RE: BUG majica
BilboHR kaže...

 Drago mi je vidjeti da nisam jedini geek s premalo pameti i previše mjesta u ormarima koji još uvijek čuva baš sve brojeve Bug-a !

Što mi bolja polovica misli o tome neću ovdje navoditi jer se i maloljetnici "šeću" po ovim stranicama, ali eto, ne dam svoj posljedni bastion.

Eh, ali trebalo mi je nekoliko godina da se dočepam uščuvanog BUG-a broj 1 i tako upotpunim kolekciju (to je bilo tamo negdje oko 120. broja hehe) Namigiva

 

Redovno sam počeo kupovat BUG negdje od broja 7, s tim da sam brojeve 2-6 sakupio u naredna 2,3 mjeseca.

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
BUG majica

Pozz

a kako bi bilo fora da Bugovci naprave neki happening (koncert, izložba, piknik itd...) za sve koji su ikada dobili BUGovu majcu. Pa da se svi lijepo nađemo i zabavimo.. Naravno ulaz bi bio besplatan samo onima s originalnom BUG majcom?

:)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
BUG majica

Bilo bi fora da naprave bilo kakav happening!

tehničar za elektroniku
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2009 18:23 (BRC89).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice