BUG.HR HWBOT OC Team izdvojena tema

poruka: 276
|
čitano: 107.890
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Kada upisujem frekvenciju RAM-a, da li upisujem stvarnu ili efektivnu frekvenciju?

 

Mislim da sam zeznuo stvar.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team

Pod tip upisuješ koju imaš, a trenutna frekvencija je efektivna, kod tebe 1600 ne 1333.

 

Znam, malo je konfuzan taj HWBOT, ali navikneš se...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 0:27 (Don Kihoty).
14 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Evo dečki, i ja sam se pridružio (konačno), trebat će mi mal da proučim ovu temu i malo tam na HWBOT-u pa da vidimo dal se može skupit kakvih bodova, konfa nije baš nešto, proc je slab, a za grafu moram skupit još mala para pa upiknit nešto pošteno!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
Ivsa kaže...

Evo dečki, i ja sam se pridružio (konačno), trebat će mi mal da proučim ovu temu i malo tam na HWBOT-u pa da vidimo dal se može skupit kakvih bodova, konfa nije baš nešto, proc je slab, a za grafu moram skupit još mala para pa upiknit nešto pošteno!?

 Samo polako, ocaj i doći će bodovi.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Pozdrav svima, novi sam u timu, pa ako može mala pomoć, nije mi baš jasno što treba unijeti u koje polje pri prijavi rezultata {#}. Npr. želim unijeti rezultat za CPU-Z. Tab memory: Amount - imam 4 gige (2x2), dali se to odnosi na veličinu pojedinog modula ili sveukupno RAM-a u sustavu? Type - PC???? (Kingmax FLFE 1333 MHz); MHz - unosim li ovdje stock podatke ili podatak nakon OC-a, isto tako odnosi li se na stvarnu ili efektivnu frekvenciju?. Verifikiacija: upload verification screenshot (optional): tu napravim SS cpu-z prozora, koji tabovi trebaju biti otvoreni (pretpotavljam CPU, Mainboard, Memory)? x86-secret url (ALWAYS required): ovdje stavim link na CPU-Z validaciju? Nisam do sad imao iskustva sa prijavom rezultata na HWBOT pa je svaka pomoć dobrodošla

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

pozz ..evo dosadno mi je bilo i krenuo se ja malo igrat oc-anja i sjetm se da bi mogao na hwbotu kojibodić skupit za bugov tim pa sam se registriro :) sad ću malo razgledat da skužim di je šta pa se polako bacit na poso :D

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
mata_87 kaže...

Pozdrav svima, novi sam u timu, pa ako može mala pomoć, nije mi baš jasno što treba unijeti u koje polje pri prijavi rezultata {#}. Npr. želim unijeti rezultat za CPU-Z. Tab memory: Amount - imam 4 gige (2x2), dali se to odnosi na veličinu pojedinog modula ili sveukupno RAM-a u sustavu? Type - PC???? (Kingmax FLFE 1333 MHz); MHz - unosim li ovdje stock podatke ili podatak nakon OC-a, isto tako odnosi li se na stvarnu ili efektivnu frekvenciju?. Verifikiacija: upload verification screenshot (optional): tu napravim SS cpu-z prozora, koji tabovi trebaju biti otvoreni (pretpotavljam CPU, Mainboard, Memory)? x86-secret url (ALWAYS required): ovdje stavim link na CPU-Z validaciju? Nisam do sad imao iskustva sa prijavom rezultata na HWBOT pa je svaka pomoć dobrodošla

Pozz, prilikom unosa memorije, dovoljno je da uneses proizvodjaca, brzinu iz CPU-z memory, te latencije i to je dovoljno, ostale kucice ostavi prazne sto se memorije tice.

 

x86-secret url (ALWAYS required): ovdje stavim link na CPU-Z validaciju - tu se stavi link - potrebno za CPU-z benchamrk te za svaki benchmark si kojim ulazis u top20 rezultata bilo globalnih bilo Hardware-skih.

Google is your friend
15 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Kada ce se poceti bodovati 3Dmark 11?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
zaki kaže...

Kada ce se poceti bodovati 3Dmark 11?

kad izadje novi 3dmark i ovaj postane bespaltan 

14 godina
protjeran
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Tko od vas nije pratio, u sljedeća 2 do 3 tjedna HWBot izlazi u rev4 izdanju. Svoje pozicije možete provjeriti na beta verziji servera http://uat.hwbot.org/.

 

Uživajte u novim pravilima i novom tipu natjecanja bez hw sharinga.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Evo jedno pitanje od mene.

Ostavio sam na hw botu rezultat za 3d mark vantage od 30k+ bodova

danas sam dobio mail da mi je score izbrisan jer me neki papak prijavio.

Kaj da delam?

Big Bad Boys Drive Big Bad Toys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
Fila2mad kaže...

Evo jedno pitanje od mene.

Ostavio sam na hw botu rezultat za 3d mark vantage od 30k+ bodova

danas sam dobio mail da mi je score izbrisan jer me neki papak prijavio.

Kaj da delam?

Vjerojatno ti piše zašto je izbrisan pa probaj to popraviti.. Meni su isto izbrisali jedan jer nije na ss bilo postavki od bencha. Napravio sam novi ss gdje se to vidjelo i više nisam imao problema.

14 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Ja se niš nemrem snaći na stranici, gdje mogu gledati rezultate po modelu procesora ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
perkoxcar kaže...

Ja se niš nemrem snaći na stranici, gdje mogu gledati rezultate po modelu procesora ?

Je malo je sad sve nepregledno ali s vremenom ce bit bolje....

 

mozes preko search taba upisat koji procesor i onda ces dobit podatke o procesoru kao i rezultate...

Google is your friend
14 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Dečki, konačno sam sklopio komp, iako nije nešto baš bajan, mislio sam malo pomoć našima, uglavnom, baš se ne snalazim na HWBot-u, jel mi može neko reći za koje se bench-ove dobivaju bodovi, nikako ne mogu da skužim?!

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
Ivsa kaže...

Dečki, konačno sam sklopio komp, iako nije nešto baš bajan, mislio sam malo pomoć našima, uglavnom, baš se ne snalazim na HWBot-u, jel mi može neko reći za koje se bench-ove dobivaju bodovi, nikako ne mogu da skužim?!

Ovdje imas popis bencheva sa linkovima za download...

 

Sto se tice bodova oni su podijeljeni na globalne i HW bodove. Globalne bodove dobijas za najbolje rezultate bez obzira koji HW imas, bit je imati sto veci score u pojedinom benchmarku... znaci tu se neces bas usreciti sto se bodova tice ukoliko nemas naklokani i7 990x / i7 2600k i gtx580...znaci cilj je imat sto veci konacni score a za to treba imat i highend komponente.

 

Sto se tice HW bodova tu se bodovi dobivaju sa rezultatima po klasama - GPU karticama i CPU-ima - znaci gledaju se rezultati u 3dmarkovima po GPU karticama, ili cpu testovi samo za tvoj procesor... te trebas imat sto veci score u svojoj kategoriji... ali i ovdje ima caka.., tesko ces do HW bodova sa AMD procesorima u 3dmarkovima bez obzira koliko naklokao i CPU i GPU... jedini 3d test koji nije toliko ovisan o procesoru je Heaven benchmark...

Google is your friend
13 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Jeli se i ja mogu pridruziti timu, iako nisam iz Hrvatske.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
Leopard_st kaže...

Jeli se i ja mogu pridruziti timu, iako nisam iz Hrvatske.

Naravno, nema veze koje si nacionalnosti, bitnoje da si clan BUG foruma {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team

E hvala puno, ocekujte i mene u timu.

Evo lego je prvi score. na hw.botu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 17:22 (Leopard_st).
12 godina
protjeran
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Danas se i ja pridruzio vašem Teamu, pa od sutra valjda padne neki bod :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team

Evo da malo dignem temu, a i bodove.

 

Ne mogu vjerovati da sam još uvjek prvi sa 890FX Deluxe4:

 

Sutra kad ažuriraju ću biti i prvi sa 970 Extreme4.

 

I naravno, zbog toga sam dobio i zlatni kup:

 
 

I nešto sitno bodova za sebe, te nešto više za team.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Sada sa ovom hladnoćom stiže pravo vrijeme za poneki bod uhvatit, kompove na balkone i gas do daske :)

clock2much
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
Cele303 kaže...

Sada sa ovom hladnoćom stiže pravo vrijeme za poneki bod uhvatit, kompove na balkone i gas do daske :)

Ekipa ne morate svoja teška full tower kučišta vadit na balkone. Isključite grijanje i otvorite prozor(naravno toplo se obucite i još neka dekica)i udri kolko ide. Sad je baš idealno za to.{#}

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Donio sam nam nešto bodova sa HD7970.

 

13 mjesto u Heavenu u 1x GPU poretku ali još bitnije 1. mjesto na zraku.

 

 

Tko ima 7970 i zna kako s njom bez problema će nakupit hrpu poena, posebno u Heavenu i ostalim benchevima gdje nije toliko bitna snaga CPU.a.

Moj PC  
4 0 hvala 2
13 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Nazalost trenutno nemam dobar GPU,kad dode onda cu se baciti i pripomoci.ATI odlican score.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

evo i ja sam donija koji bod nije nesto puno al covika veseli :)

D.P
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2012 0:25 (njuskalo1983).
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

http://hwbot.org/competition/gbt_spring_extreme

 

Imam AMD i Gigabyte plocu.

Nije jos nista clockano, jer sam novi u tome i trenutno proucavam dokumentaciju od kuda krenuti i kako.

Da li ima uopce smisla postati rezultate na stock vrijednostima?

Ili je ok mozda zbog neke osobne evidencije i zbog mota, "vazno je sudjelovati".

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team
Chaky kaže...

http://hwbot.org/competition/gbt_spring_extreme

 

Imam AMD i Gigabyte plocu.

Nije jos nista clockano, jer sam novi u tome i trenutno proucavam dokumentaciju od kuda krenuti i kako.

Da li ima uopce smisla postati rezultate na stock vrijednostima?

Ili je ok mozda zbog neke osobne evidencije i zbog mota, "vazno je sudjelovati".

 

Stock samo zbog osobne evidencije. Iako mislim da dobiješ 0,1 bod za svaku rezu uploadanu.

WaterCooled
14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Evo nakon podosta muke uspio sam se domoci 2.mjesta (od 16.057 natjecatelja) na Svijetu u Enthusiast Ligi (zracno i vodeno hladjenje) na HWbotu.


Google is your friend
Moj PC  
14 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG.HR HWBOT OC Team

evo i ja sam se pridruzio s ne bas super kompom, al gurat cemo :D

btw nisam nista citao osim prvog posta, samo me zanima koje benchove pokretati ? 

Pranja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2012 17:11 (pranja_dakovo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice