Parkour

poruka: 19
|
čitano: 10.292
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Parkour
pitanje

Mene interesira gdje u HR postoji parkour klub. Da li ja to u klubu mogu trenirat kao neki sport ili kako??? thx.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: Parkour

Google radi cuda: www.google.hr

 

Evo da se nemucis...

 

http://www.parkour.hr/

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 16:35 (Independent).
15 godina
offline
Parkour
autorov komentar

google nije rekao mnogo, bar po mojoj procjeni.

ovo drugo nije klub, ili je?????

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
Parkour

pa sta ce ti klub za to

to mozes sam uciti isto kao sk8, bmx, role itd. itd.

a bar za parkour ti netriba puno para osim za neke patike (tenisice)

I <3 COD2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Parkour
Z1t3 kaže...

pa sta ce ti klub za to

to mozes sam uciti isto kao sk8, bmx, role itd. itd.

a bar za parkour ti netriba puno para osim za neke patike (tenisice)

 Moji frendovi iz Vela Luke blizu mog mjesta ti se bave parkour...pa ako oces na ljetovanje...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°
15 godina
offline
RE: Parkour
Matatata krele od zanata kaže...

Mene interesira gdje u HR postoji parkour klub. Da li ja to u klubu mogu trenirat kao neki sport ili kako??? thx.

evo dosta informacija sa linkovima:

ali si obavezno prije toga uplati ovo Smijeh
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
RE: Parkour
autorov komentar
genije_čudo_prirode kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

Mene interesira gdje u HR postoji parkour klub. Da li ja to u klubu mogu trenirat kao neki sport ili kako??? thx.

evo dosta informacija sa linkovima:

ali si obavezno prije toga uplati ovo Smijeh
 lolx.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Parkour
genije_čudo_prirode kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

Mene interesira gdje u HR postoji parkour klub. Da li ja to u klubu mogu trenirat kao neki sport ili kako??? thx.

evo dosta informacija sa linkovima:

ali si obavezno prije toga uplati ovo Smijeh
 mudar savjet...
Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant MyBrute -> http://raving-rabbid.mybrute.com Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Parkour
Matatata krele od zanata kaže...

Mene interesira gdje u HR postoji parkour klub. Da li ja to u klubu mogu trenirat kao neki sport ili kako??? thx.

 
Parkour klub zapravo baš i ne postoji. Možda u gradu ima neka ekipa koja se time bavi, ali to nije pravi klub. Kod mene u Sisku, frendovi su ''osnovali'' Parkour Team Sisak. Sastavljen se od 10-tak osoba. Ono što ponekad može stvarati problem su ozljede, no na neki način se mogu spriječiti dobrim istezanjem i zagrijavanjem.
Pitaj slobodno ako te još nešto zanima.
BTW. Fotograf i snimatelj sam u Parkour Teamu Sisak Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
Parkour

Pa postaj par slika da vidimo kako vas ide

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
16 godina
neaktivan
offline
Parkour

Evo par fotki

15 godina
neaktivan
offline
Parkour

 tko su ti na fotkama...kako vidim samo držanje na onoj šipki pa onako mogu i ja frendovi mi rade video kad ga urade pa ću vam dat link ali ovi im nisu ni do jaja...Namigiva

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨° ☻/ /▌ Metallica / \
16 godina
neaktivan
offline
Parkour

Kad na fotkama ne izgleda to kako treba. Svatko doživi fotografiju na svoj način. Sad pošto je došlo proljeće, snimit ćemo jedan zgodan videić pa ćemo vidjeti.

 

15 godina
neaktivan
offline
Parkour

za parkour netreba nikakv klub nit se to trenira samo ides po gradu i nalazis prepreke koje pokusavas svladati... tak da pocnes sa manjim i ides na sve vise i vise...xD

A.C.A.B allways carrie a biblle..........xDDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Parkour
LuKa_ISUS kaže...

za parkour netreba nikakv klub nit se to trenira samo ides po gradu i nalazis prepreke koje pokusavas svladati... tak da pocnes sa manjim i ides na sve vise i vise...xD

 jep prvo king-kong,cash,cat i takve osnovne trikove parkoura i onda idi sve više i više
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨° ☻/ /▌ Metallica / \
15 godina
neaktivan
offline
Parkour

Ja treniram parkour skoro 4 godine, pogledaj odgovor koji sam napisao ovdje: http://www.bug.hr/forum/post/sport-automobili-motori/parkour-free-running-backflip-wallflip-itd/380459.aspx

 

Ibanez RG1527 * Mesa Simulclass 2:90 * Mesa Triaxis (4th edition) * TC Electronics GMajor * Marshall JCM 1960 * Behringer FCB1010 + UNO mod * iPc + Ubuntu Studio * Van Den Hull D501 silver
14 godina
offline
Re: Parkour
Matatata krele od zanata kaže...

Mene interesira gdje u HR postoji parkour klub. Da li ja to u klubu mogu trenirat kao neki sport ili kako??? thx.

Parkour NIJE SPORT ! {#} Stoga niti ne postoje klubovi, jer bi mnogo lošega došlo s time, a i u parkour-u NEMA NATJECANJA, pa nema potrebe za klubovima. Treba shvatiti što je to parkour, kako i u fizičkom smislu, tako i u psihičkom smislu. Treba shvatiti filozofiju parkour-a. {#} Pročitajte si što je parkour : http://hr.wikipedia.org/wiki/Parkour .{#}

13 godina
neaktivan
offline
Parkour

Gle koliko je stara tema prijatelju :D.

Eto,ja cu na ljeto navrsit 4. godinu treninga.

Kako vrijeme leti...

14 godina
offline
Re: Parkour
BMK kaže...

Gle koliko je stara tema prijatelju :D.

Eto,ja cu na ljeto navrsit 4. godinu treninga.

Kako vrijeme leti...

A uvijek je dobro da netko nešto nauči. {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2011 16:24 (DJED BOŽIĆNJAK).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice