Kia pro ceed

poruka: 8
|
čitano: 7.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kia pro ceed

dali netko vozi taj auto ?  razmisljam malo o modelu 1.6 126 ks dode 100 000 kn sta mi se cini super za tu lovu... da cujem vasa misljenja o njemu :) i prijedloge razno razne :D

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kia pro ceed

Nemam ja to auto al bi ga volio imati,ima mi ga rodak i mogu ti reci da kvalitetno auto nisam dugo vidio kao sto je ovo...Sportski dizajn a da ne kazem koliko smo isli na autocesti Smijeh auto je skroz sigurno,motor se nista ne cuje kad vozis,a sto cu reci nego BEST BUY Cool , prelijepo auto...al dobro ti to moras odlucit otidi tu gdje ga ides kupit sjedni u njega 5min i pravi se da vozis Namigiva

Razer Mamba
16 godina
offline
Kia pro ceed

da sve mi je to jasno... ali ne razumijem na koju foru potovo taj 1.6 126 ks ima toliko losije performanse od konkurencije ono 0-100 10,8 sec a konkurencija sa tom snagom ispod 10 sec... ostalo mi se sve cini super ali to me muci te performanse sta su, baremna papirima toliko losije... u praksi neznam jer ga nisam vozio... trenutno vozim focusa 2008 godiste 100 ks a posto meni i mojima treba jos jedan auto gledam rade uzet tog ceeda nego opet focusa ako je toliko bolji koliko pricaju da je... a pogotovo za te novce koje se nudi...

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
15 godina
neaktivan
offline
Kia pro ceed

Dogovori u nekom auto salonu testnu voznju pa vidi kakav ti je osjecaj. Nije isto slusat tudje price i osjetit to na svojoj kozi. Ovdje se mozes predbiljezit za testnu voznju.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2009 13:19 (F1-IVO).
16 godina
offline
Kia pro ceed

da to i namjeravam ali opet jedno je probat auto na 15 minuta a drugo je cut misljanja od nekih koji taj auto imaju duze vremena... tako da bi volio znat i jedno i drugo prije kupnje... ipak se radi o vecoj svoti novaca...

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
16 godina
neaktivan
offline
Kia pro ceed

Što se tiče opreme i cijene, čini se povoljan. Moja jedina zamjerka ide na skučenost - ako si visok i širok u ramenima, neće baš biti ugodno.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
RE: Kia pro ceed
hyko kaže...

dali netko vozi taj auto ?  razmisljam malo o modelu 1.6 126 ks dode 100 000 kn sta mi se cini super za tu lovu... da cujem vasa misljenja o njemu :) i prijedloge razno razne :D

nemam ga ali kad budem uzimao auto bit ce to kia proceed.odlican auto za te novce.7 god garancije,vrhunskog izgleda sigurno je bomba za vozit.

15 godina
neaktivan
offline
Kia pro ceed

Auto stvarno super   izgleda, ali ga ima vec svaki drugi covjek na planeti, samo u mom kvartu ih ima 6 komada...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice