tu ili se radi o maloj većoj tvrtki ili o onoj koja sa tim računom ide u bankrot...zar ovi koji prodaju te tokene nebi tribali imati uvida da ta tvrtka može platiti tih 500 milijuna...sve je to malo nategnuto..apple se seljaka na sudu radi stotinjak tisuća janjaca a tu pričamo o milijunima
ako ova tvrtka ne spada u one koje imaju 5 i više milijardi prometa ovih 500 milijuna im je omča oko vrata

