Neslavna premijera: Autonomni autobus u Göteborgu

poruka: 2
|
čitano: 2.040
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neslavna premijera: Autonomni autobus u Göteborgu ".
11 godina
offline
Neslavna premijera: Autonomni autobus u Göteborgu

Hmmm koliki je bio razmak ako je autobus naglo zakocio i tramvaj mu je dao pusu?

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Neslavna premijera: Autonomni autobus u Göteborgu

Pa sta tramvaj nije drzao sigurno rastojanje ?

 
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice