- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Na prvu mi je izgledalo fascinantno, jer sam kontao da je sve spojio na automobilski kompjuter i ocitava. Ovako je to, kad svedes na sustinu, samo obicni app na satu nalijepljenom na mjenjac.
Na prvu mi je izgledalo fascinantno, jer sam kontao da je sve spojio na automobilski kompjuter i ocitava. Ovako je to, kad svedes na sustinu, samo obicni app na satu nalijepljenom na mjenjac.