Iz kojeg desetljeca je ovaj clanak?
"Prije desetak godina tražiti broj telefona pri otvaranju računa bilo je neuobičajeno"
Ovo je google uveo pod obavezno za otvaranje racuna jos prije 15 godina.
Iz kojeg desetljeca je ovaj clanak?
"Prije desetak godina tražiti broj telefona pri otvaranju računa bilo je neuobičajeno"
Ovo je google uveo pod obavezno za otvaranje racuna jos prije 15 godina.
u danasnje vrijeme tko privatno koristi broj mobilnog telefona? za sta?
Iz kojeg desetljeca je ovaj clanak?
"Prije desetak godina tražiti broj telefona pri otvaranju računa bilo je neuobičajeno"
Ovo je google uveo pod obavezno za otvaranje racuna jos prije 15 godina.
Ali ne i Microsoft. Prije 2-3 godine, otvorio sam Microsoft e-mail račun bez broja mobitela i bez e-maila provjere. Opcija je zakopana negdje među opcijama.
Nakon toga dobio sam opciju (post-auth) iz grafičkog sučelja otvarati nove alias e-mailove bez ikakvih provjera, a koji su linkani s tim "anonimnim" e-mailom.
Možda se može i danas, ali zaboravio sam kako mi je to uspjelo. 