Policija prvo iz prometa isključila neispravno voz

poruka: 7
|
čitano: 4.229
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Policija prvo iz prometa isključila neispravno voz".
17 godina
offline
Policija prvo iz prometa isključila neispravno voz

Isklučen iz prometa zbog neatestirane LED svjetiljke i nešto uočene korozije na karoseriji? Baš je bio opasnost na cesti. I ta policija nema pametnijeg posla...

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Policija prvo iz prometa isključila neispravno voz

Murija dobro radi svoj posao, nemojte srat. Ali onda partijski sudovi odrađuju kriminalno sve ostalo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2026 11:11 (maxus182).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Policija prvo iz prometa isključila neispravno
maxus182 kaže...

Murija dobro radi svoj posao, nemojte srat. Ali onda partijski sudovi odrađuju kriminalno sve ostalo.

 

Meni nije problem u tome što je policija odradila svoj posao, već razlog zbog kojeg je vozilo isključeno iz prometa. Mogla je isto tako policija dati rok od 7 dana da se uklone nedostaci i naložiti vlasniku da se javi na ponovni tehnički pregled unutar tog roka.

14 godina
offline
Re: Policija prvo iz prometa isključila neispravno
dejo6 kaže...

Isklučen iz prometa zbog neatestirane LED svjetiljke i nešto uočene korozije na karoseriji? Baš je bio opasnost na cesti. I ta policija nema pametnijeg posla...

 Puno je lakše kuhačirati obične ljude dva sata i onda šest sati pisati zapisnike nego loviti konfliktnu krkadiju i guzonjine sinove.

13 godina
offline
Re: Policija prvo iz prometa isključila neispravno
dejo6 kaže...

Isklučen iz prometa zbog neatestirane LED svjetiljke i nešto uočene korozije na karoseriji? Baš je bio opasnost na cesti. I ta policija nema pametnijeg posla...

 na prvu... ako su svjetla neatestirana, mogu zatajiti, a tada je vozilo opasnost na cesti

imali pametnija posla ili ne, u akciji gdje ganjaju tehnički neispravna vozila, uz ekipu s tehničkog kao svjedoke, teško da su mogli išta drugo osim postupiti po zakonu

 

ante_etna kaže...

 Puno je lakše kuhačirati obične ljude dva sata i onda šest sati pisati zapisnike nego loviti konfliktnu krkadiju i guzonjine sinove.

 o da, kod nas na viru naprave ljetnu akciju i iz kolone koja jedva 30 ide po cesti izvlače ljude radi nevezanja pojasa, plesnu parsto kazni, a kad treba doći navečer u centar gdje mladež mrtva pijana i zdroksana izvodi pisdarije s autima, onda ih nema... dok netko ne pogine, onda ide kuknjava i prebacivanje krivice

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2026 12:04 (picajzla0707).
16 godina
offline
Re: Policija prvo iz prometa isključila neispravno
maxus182 kaže...

Murija dobro radi svoj posao, nemojte srat. Ali onda partijski sudovi odrađuju kriminalno sve ostalo.

 dobar vic!

 

gdje murja dobro radi svoj posao? u hladovini, uredima i povremenim najavljenim akcijama? postali smo opci kaos sto se tice prometa, a murije ni za lijek. kad se i pojave, najebu sitni pizdeki za pojas i mobitel, tu i tamo neki alkohol i cao... u isto vrijeme, semafore se prelazi na crveno, vozi se u suprotnom smjeru i sl...

 

je, sudstvo ne valja, drzava ne valja, smrdi sve od vrha, ali da murija radi posao, onda bi oni mogli reci da nisu oni krivi. obzirom da ni oni ne rade svoj posao, svrstavam ih u ovu niskoristi kategoriju kao i ostale institucije...

15 godina
offline
Re: Policija prvo iz prometa isključila neispravno
Nisam rekao da ima dovoljno murije gdje ih treba bit. Nema ih dovoljno iz tko zna kojih razloga.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice