Apple dogovorio povratak Intelovim čipovima – jer

poruka: 4
|
čitano: 1.933
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple dogovorio povratak Intelovim čipovima – jer ".
11 godina
offline
Apple dogovorio povratak Intelovim čipovima – jer

Jel Trump dogovorio i niže cijene?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Apple dogovorio povratak Intelovim čipovima – jer

ljubav prema domovini se ne nameće...zašto su američki domoljubi svih ovih godina bili licemjeri je pitanje...to vrijedi i za ove naše

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
17 godina
offline
Re: Apple dogovorio povratak Intelovim čipovima –
Thinker kaže...

Jel Trump dogovorio i niže cijene?

 

Neovisnost (nebitno u čemu) je uvijek skuplja!

 

18 godina
offline
Apple dogovorio povratak Intelovim čipovima – jer

mozda bude i kakva razmjena znanja... Apple s M serijom dominira sad vec 6 godina

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice