Xiaomi Redmi Pro

poruka: 104
|
čitano: 27.811
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro

Da, oznaka za Redmi Pro je HMPro.

...................................... funny facts
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
skorvy kaže...

Da, oznaka za Redmi Pro je HMPro.

 Ja sam trenutno na EU 8.5.2.0.  Sve radi normalno i zadovoljan sam. Da li vredi prelaziti na MIUI 9, s obzirom da je to ako se ne varam i dalje Android 6?

11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
kostaivanja kaže...
skorvy kaže...

Da, oznaka za Redmi Pro je HMPro.

 Ja sam trenutno na EU 8.5.2.0.  Sve radi normalno i zadovoljan sam. Da li vredi prelaziti na MIUI 9, s obzirom da je to ako se ne varam i dalje Android 6?

 Napisao sam na prošloj stranici o miui 8 i miui 9. Na tebi je da si odlučiš.

...................................... funny facts
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Skinuo sam xiaomi.eu_multi_HMPro_7.11.23_v9-6.0

Jel može flešanje sa TWRP? Wipe sve osim internal, ili i internal pošto imam sd karticu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
kostaivanja kaže...

Skinuo sam xiaomi.eu_multi_HMPro_7.11.23_v9-6.0

Jel može flešanje sa TWRP? Wipe sve osim internal, ili i internal pošto imam sd karticu?

 Da naravno, ako je bootloader unlockan, a vjerujem da je posto imas twrp. Nemoras internu. Iako ja osobno kad radim takvu promjenu sustava, prebacim sve na komp i napravim kompletan wipe. Ostane dosta toga na internoj od proslog sustava.

...................................... funny facts
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
skorvy kaže...
kostaivanja kaže...

Skinuo sam xiaomi.eu_multi_HMPro_7.11.23_v9-6.0

Jel može flešanje sa TWRP? Wipe sve osim internal, ili i internal pošto imam sd karticu?

 Da naravno, ako je bootloader unlockan, a vjerujem da je posto imas twrp. Nemoras internu. Iako ja osobno kad radim takvu promjenu sustava, prebacim sve na komp i napravim kompletan wipe. Ostane dosta toga na internoj od proslog sustava.

 Hvala, probaću čim ugrabim vremena.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Pozdrav ekipi.

Imam problem sa Xiaomi Redmi PRO mobitelom. Kupljen je preko Giztopa i nema OTA update. MIUI verzija mi je Global 8.0/Stabilna 8.0.7.0(LXKCNMA) i imam problema sa njom, na koji način mogu osvježiti ROM, s time da si nisam baš na Ti sa kompjuterima i takvim stvarčicama. Kada pogledam preko youtuba nekakve videozapise SMRZNEM SE .

Ako ima netko tko bi se malo pozabavio sa mojim problemom super i hvala u naprijed , a ako nema isto hvala u naprijed  

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
duc77 kaže...

Pozdrav ekipi.

Imam problem sa Xiaomi Redmi PRO mobitelom. Kupljen je preko Giztopa i nema OTA update. MIUI verzija mi je Global 8.0/Stabilna 8.0.7.0(LXKCNMA) i imam problema sa njom, na koji način mogu osvježiti ROM, s time da si nisam baš na Ti sa kompjuterima i takvim stvarčicama. Kada pogledam preko youtuba nekakve videozapise SMRZNEM SE .

Ako ima netko tko bi se malo pozabavio sa mojim problemom super i hvala u naprijed , a ako nema isto hvala u naprijed  

 ha, ajde ja bi mogao :D

javi mi se na pm pa cemo se dalje dog 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 13:12 (Deutsch).
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

skorvy  kako si ti stavio twrp?

 

pokusao sam pomoc ovom forumasu gore i otkljucao bootloader, ali nikako ne mogu stavit twrp, bio je na vendor romu pa sam stavio dev china.

 

znaci u fastbootu flasham recovery i pise okay i ne mogu nikako uc u twrp, stvarno ne znam sta napravit

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Pro

fastboot boot twrp.img 

to si probao?

 

ako to ne uspije, onda

upiši fastboot reboot

drži volume + i pukni enter

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 11:14 (MASVA).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
MASVA kaže...

fastboot boot twrp.img 

to si probao?

 fastboot flash recovery twrp.img i onda bi trebao fastboot boot twrp.img ?

 

 probao i to sa enterom..

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 11:15 (Deutsch).
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Pro

tako je

 

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 11:16 (MASVA).
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
MASVA kaže...

tako je

 hm, hvala :D

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Flešao sam MIUI 9, odmah mi je ponudio nadogradnju na zadnju verziju. U odnosu na MIUI 8, baterija mi duže traje i vidim da je RAM manje opterećen. Što se tiče brzine rada, ne znam, mislim da je ista. Ne opterećujem ga mnogo jer ne igram igrice, tako da...Razumljivo je i to da je ipak ista verzija Androida, 6, pa se i ne može očekivati nešto značajnije. Ako nešto primetim značajnije, javljam. Zahvaljujem skorvy.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice