Xiaomi Redmi Note 2

poruka: 4.472
|
čitano: 705.652
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

Wify radi odlicno! Bar u mom slucaju.
Wify je u kod mene radio i na proslim verzijama s tim da su poruke dolazile nakon 20-30 sekundi.

Na ovom romu dolaze trenurno

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 23:56 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

5.10.22 mi kaže da nema novih updatea :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Gerontius kaže...
Ja ga maloprije digao na sa 5.10.22. na 5.11.27... I rekoh ajmo probat preko updatera... Skinuo file sa Xiaomi.EU, provjerio MD5 i instalirao preko updatera i sve radi OK.

Isprobao HDR i radi (različite su fotografije).
Za WiFi ću javiti kakva je situacija... Sad ću preko noći isključiti mobile data i vidjeti kak bu.

Dakle bez Mi Recovery i bez TWRP i prema svemu sudeći radi OK

 Misliš 5.11.26.

5.11.27 nema nigdje. Ako ima - postavi link.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
fora2 kaže...
Gerontius kaže...
Ja ga maloprije digao na sa 5.10.22. na 5.11.27... I rekoh ajmo probat preko updatera... Skinuo file sa Xiaomi.EU, provjerio MD5 i instalirao preko updatera i sve radi OK.

Isprobao HDR i radi (različite su fotografije).
Za WiFi ću javiti kakva je situacija... Sad ću preko noći isključiti mobile data i vidjeti kak bu.

Dakle bez Mi Recovery i bez TWRP i prema svemu sudeći radi OK

 Misliš 5.11.26.

5.11.27 nema nigdje. Ako ima - postavi link.

 to je vjerojatno razlika razlika u vremenskim zonama?

.26 je zadnja verzija

 

dacho kaže...

5.10.22 mi kaže da nema novih updatea :(

 neće ti ni javiti da ima nova verzija.

potrebno je da ga downloadiraš i preko twrp-a instaliraš

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 0:29 (mmmnnn).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Da... 26
Ja zeznuo.

WiFi radi normalno
Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Evo da potvrdim.da i hdr radi na ovom zadnjem 11.26
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Može netko poslat Twrp koji radi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
berzerker kaže...
Može netko poslat Twrp koji radi?

 http://www.bug.hr/forum/post/mobiteli/xiaomi-redmi-note-2/4844453.aspx

You only got one finger left And its pointing at the door
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Baterija mi izgleda losija nego na prijasnjim modelima. Google earth app mi puca, wifi mi se i dalje gasi u deep sleepu. Mislim da cu morati twrp instalirat za obrisat dalvik da vidim da li je do toga, a to mi je komplikacija s kojom mi se ne zahebava, ali sto se mora nije tesko.
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Bio sam pisao nekom prilikom da prijatelj ima Redmi Note 2 mob, te da je generalno telefon OK samo da ga smetaju neke aplikacije.

 

Te aplikacije su s vremenom postajale sve agresivnije, da bi se na kraju počele same instaliravati nešto,otvarale raze linkove, pop-up prozore u sučelje bacati.

 

U međuvremenu sam tu pitao i saznao kako se stavlja čisti rom. Dok sam ja stigao do frenda, način koji sam tu doznao za mijenjanje roma više nije funkcioniraao jer su bili mrtvi linkovi, neke stvari su drugačije pisale na stranici u odnosu što je tu bilo napisano,te smo odustali od mijenjanja roma pošto nismo baš eksperti i nismo se usudili kemijati.

 

Sada je stanje krajnje alarmantno; da se ne smije ići sa mobom na internet uopće jer se cijeli počne spajati ko zna gdje.

 

Zato bi molio, dali mi neko možedati jedini i ispravan način kako staviti zadnji rom koji nema aplikacije, ne siše bateriju i i da je stabilan.

 

Ne treba biti lilipop, može i kk, samo da je naj naj naj boji i stabilniji, bez ičega gore. Hvala ljudi!

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Pretpostavljam da je kineski ROM koji su stavili prodavači

Odi na Xiaomi.EU... Skini ovaj najnoviji 5.11.26.

ROM stavi u root folder interne memorije i preimenuj ga da se zove update.zip

Zagasi telefon... Ponovno ga upali tak da držiš i volume +... Trebao bi se dići u MI Recovery

Odabereš engleski jezik, te instaliraš update.zip

Nakon toga ponovno u MI recovery i tamo wipeaš sve... I cache i data

Vozila!
Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Dali bi mogao dobiti link? Savim u tražilicu na xiaomi.eu tu verziju, i i baci mi nešto bezveze. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
the_dammed kaže...

Dali bi mogao dobiti link? Savim u tražilicu na xiaomi.eu tu verziju, i i baci mi nešto bezveze. 

 evo ti direkt link:

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005443

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
the_dammed kaže...

Dali bi mogao dobiti link? Savim u tražilicu na xiaomi.eu tu verziju, i i baci mi nešto bezveze. 

Evo download link: 

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005443

 

edit: eto kolega je bio mrvicu brži 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 13:32 (Cromaki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
the_dammed kaže...

Dali bi mogao dobiti link? Savim u tražilicu na xiaomi.eu tu verziju, i i baci mi nešto bezveze. 

 Xiaomi

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

 

Ma joj, ja to nisam nikad radio, a nije ni on, a moram mu preko telefona reć kako se radi. Uzas.

 

Kada otpakira update.zip, opet ulazi u Recoveri sa volume +? Mobe se ugasi nakon update.zip?

 

Dali je to sve onako intuitivno? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
the_dammed kaže...

 

Ma joj, ja to nisam nikad radio, a nije ni on, a moram mu preko telefona reć kako se radi. Uzas.

 

Kada otpakira update.zip, opet ulazi u Recoveri sa volume +? Mobe se ugasi nakon update.zip?

 

Dali je to sve onako intuitivno? 

 samo prati postupak od Gerontius i ne otpakiravaj nego ga ostavi u zip formatu

 

edit: na prvu stranicu ti je ubačeno sve pa prouči malo

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 13:42 (jura).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ne otpakiravaš nikaj.... Staviš taj file u root, a recovery odradi svoje
Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
the_dammed kaže...

 

Ma joj, ja to nisam nikad radio, a nije ni on, a moram mu preko telefona reć kako se radi. Uzas.

 

Kada otpakira update.zip, opet ulazi u Recoveri sa volume +? Mobe se ugasi nakon update.zip?

 

Dali je to sve onako intuitivno? 

 Prebaci ga na mobitel, odaberi update apk. ili na hrv. ažuriranje na mobitelu, stisni na 3 točkice pri vrhu desno, odaberite paket ažuriranja i selektiraj taj file koji si prebacio na mobitel. Cijela mudrost.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Da ili ne za ovu zadnju verziju onda? Da li sve radi pošto vidim da je netko komentirao da wifi štuca i dalje?
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
5.10.22 se pokazao najstabilnijim. Iako nekima i taj stuca. Odes na xiaomi.eu weekly rom downloads. Nadjes 5.10.22 ili 5.11.26 (2005. God, listopad 22. Ili studeni 26.). Nadjes di je nastavak hermes (to je za redminote2), skines ga na mob. Updater/na 3 tockice/update packege i na skinuti file (ja nista ne preimenujem). Pusti da odradi svoje. Udjes u recovery nakon instalacije. (kada je mob ugasen volume up i power skupa. Wipe cache i wipe data (pazi ovo brise sve s moba - napravi backup). I reboot. To je to. Poslije je dovoljno isti postupak s novim romom bez wipe data.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Pitanj, root direktori,to nadjem preko Windows explorera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Root direktorij ti je mapa glavna mapa di se nalaze mape tipa pictures music video ( znači u tu glavnu zalijepiš zip fajl) ( malo retardirano za objasnit )
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Kao što sama riječ kaže to je korijen iz kojeg kreću svi folderi...čim uđeš u unutarnju pohranu ili sd karticu to ti je to...samo bi trebao zip staviti na sd karticu pošto sam ja jednom instalirao rom iz interne memorije i brickao mob...sad ne znam da li to vrijedi za sve mobitele
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ovaj 5.11.26 stvarno dobro radi, WiFi I HDR rade bez greške.
E sad... Još je rano reći (vikend je pa nemam svoj uobičajeni uzorak korištenja) ali čini mi se da je baterija slabija nego na 5.10.22.
Vidjet ćemo kad krene tjedan
Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Dajte recite jel postoji način za rootanje ,a da ne treba konekcija sa kompom?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Zaintrigirao me xiaomi pa me zanima kakav je miui po pitanju legacy supporta,dali je kao i kod skupih uredaja ( samo novi modeli dobivaju novu verziju androida) ili .? hvala
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Evo vratia sam se nazad na 5.10.22 i wifi mi ne radi ni ovdje u deep sleepu. Moj RN2 je poseban :facepalm
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

ja evo malo prije flashao zadnju verziju i normalno mi sve radi zasad....jesi provjerio u postavkama od wifi-a da li je podešeno da uvijek radi u stanju mirovanja?

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ma jesam mamu mu.. Ne znan sta se događa. Ne vidim svrhu brisanja dalvika(morat cu flashat twrp jer nema opcije brisanja dalvik cachea kod Mi Recoverya) kad android 5x ne koristi dalvik vec ART.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice