Xiaomi Mi Note 10

poruka: 233
|
čitano: 62.829
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xiaomi Mi Note 10
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mariolla79 kaže...

Ewo ak koga zanima mjenjam.poco f2 natrag bi na mi note 10...

 koje je boje? 

11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Ona neka plava ali meni vuce na koraljnu..tak nekaj

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mariolla79 kaže...

Ona neka plava ali meni vuce na koraljnu..tak nekaj

 eh krivo sam te shvatio, i ja sad imam poco i hoću opet mi note 10. 

u istoj smo situaciji, a mislio sam da je obrnuto.

11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Koju ti boju imas poco?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mariolla79 kaže...

Koju ti boju imas poco?

 Istu tu plavu 

11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Koliko SOT dobivate na mi note 10? Mene zanima pro model 8/256. Baterija je na papiru brutalna. Kakva je u praksi??

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Odlicna..stand by mu je sigurno 130 sati...ja sam 2 i po do 3 l dana bio bez punjaca redovito...kad sam igrao izdura 2 dana

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Uzeo sam lite verziju 128GB bijeli uz produljenje ugovora....  iskreno ovaj "zakrivljeni" amoled me nervira...
samo zaobljenje ekrana je "naglo" te se gubi svjetlina općenito pri gledanju videa, a danju ili pri običnom svjetlu vide se odsjaji po istim rubovima.

Instalirao sam Google Pixel temu te mi je to veliki plus s obzirom na običnu MIUI paket ikona, jako je fluidan, brz, baterija odlična, sve mi drugo paše. Samo kažem ekran, možda se treba priviknuti, ali eto. Jedini -.

Edit, da se vidi slika na što mislim sa "rubom" amoleda:


everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 14:33 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Kako kome očito.Meni je zakrivljeni ekran super i nikada se ne bih vratio na ravni (valjda ce zazivit ovi).Puno bolje mobitel lezi u ruci.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
perkoxcar kaže...

Kako kome očito.Meni je zakrivljeni ekran super i nikada se ne bih vratio na ravni (valjda ce zazivit ovi).Puno bolje mobitel lezi u ruci.

 To sto bolje lezi u ruci sam i ja primjetio ali to mu je jedina prednost. Ima puno mana (gore spomenutih) i lakse puca kad padne na rub. 

14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Ima li tko problema sa AOD? Meni povremeno random pojača osvjetljenje... Ničim izazvan...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Mr. Fugitive kaže...

Ima li tko problema sa AOD? Meni povremeno random pojača osvjetljenje... Ničim izazvan...

to nije problem, pojaca ti kad si na jacem svjetlu

u zatvorenom prostoru smanji, ak si kuci šaraj od prozora do tamnijeg osvjetljenja pa ces vidjet

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
16OR kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Ima li tko problema sa AOD? Meni povremeno random pojača osvjetljenje... Ničim izazvan...

to nije problem, pojaca ti kad si na jacem svjetlu

u zatvorenom prostoru smanji, ak si kuci šaraj od prozora do tamnijeg osvjetljenja pa ces vidjet

 Da, da, kužim to, ali svjetlost u prostoriji je konstantna (within reason). A on šara između ful mračnog AOD i prilično svjetlog.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Mr. Fugitive kaže...
16OR kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Ima li tko problema sa AOD? Meni povremeno random pojača osvjetljenje... Ničim izazvan...

to nije problem, pojaca ti kad si na jacem svjetlu

u zatvorenom prostoru smanji, ak si kuci šaraj od prozora do tamnijeg osvjetljenja pa ces vidjet

 Da, da, kužim to, ali svjetlost u prostoriji je konstantna (within reason). A on šara između ful mračnog AOD i prilično svjetlog.

 
U postavkama promjeni znači-> potavke-prikaz-shema boja, po defaultu je Automatski. Ja sam stavio standardno i riješio problem.

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Luka123 kaže...
Mr. Fugitive kaže...
16OR kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Ima li tko problema sa AOD? Meni povremeno random pojača osvjetljenje... Ničim izazvan...

to nije problem, pojaca ti kad si na jacem svjetlu

u zatvorenom prostoru smanji, ak si kuci šaraj od prozora do tamnijeg osvjetljenja pa ces vidjet

 Da, da, kužim to, ali svjetlost u prostoriji je konstantna (within reason). A on šara između ful mračnog AOD i prilično svjetlog.

 
U postavkama promjeni znači-> potavke-prikaz-shema boja, po defaultu je Automatski. Ja sam stavio standardno i riješio problem.

 Hvala, testirat ću.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Imam PBZ aplikaciju i ne kuži mi kodove na računima. Kad hoću skenirati, kamera nikako da fokusira QR kod.


Kada odmaknem mob jedno pol metra od stola, onda polako skuži što se traži od njega i skenira kod. Retardirano do jaja...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 19:26 (Mr. Fugitive).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Mr. Fugitive kaže...

Imam PBZ aplikaciju i ne kuži mi kodove na računima. Kad hoću skenirati, kamera nikako da fokusira QR kod.


Kada odmaknem mob jedno pol metra od stola, onda polako skuži što se traži od njega i skenira kod. Retardirano do jaja...

Da ti ne koristi krivu kameru? Recimo onu 3.7x umjesto glavne pa mu je kod preblizu.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mzopg kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Imam PBZ aplikaciju i ne kuži mi kodove na računima. Kad hoću skenirati, kamera nikako da fokusira QR kod.


Kada odmaknem mob jedno pol metra od stola, onda polako skuži što se traži od njega i skenira kod. Retardirano do jaja...

Da ti ne koristi krivu kameru? Recimo onu 3.7x umjesto glavne pa mu je kod preblizu.

 Moguće. Preeeviše je tih kamera. A kako app bira kameru? Postoji neki način da odaberem defaultnu u samom sustavu?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Mr. Fugitive kaže...
mzopg kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Imam PBZ aplikaciju i ne kuži mi kodove na računima. Kad hoću skenirati, kamera nikako da fokusira QR kod.


Kada odmaknem mob jedno pol metra od stola, onda polako skuži što se traži od njega i skenira kod. Retardirano do jaja...

Da ti ne koristi krivu kameru? Recimo onu 3.7x umjesto glavne pa mu je kod preblizu.

 Moguće. Preeeviše je tih kamera. A kako app bira kameru? Postoji neki način da odaberem defaultnu u samom sustavu?

 Ta za QR kod ti je ona koja dođe s MIUI? Ili si instalirao neku drugu?

 

Vidi pomaže li ti ovo:

https://www.hardreset.info/devices/xiaomi/xiaomi-mi-note-10/faq/faq/scan-qr-codes-xiaomi/

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mzopg kaže...
Mr. Fugitive kaže...
mzopg kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Imam PBZ aplikaciju i ne kuži mi kodove na računima. Kad hoću skenirati, kamera nikako da fokusira QR kod.


Kada odmaknem mob jedno pol metra od stola, onda polako skuži što se traži od njega i skenira kod. Retardirano do jaja...

Da ti ne koristi krivu kameru? Recimo onu 3.7x umjesto glavne pa mu je kod preblizu.

 Moguće. Preeeviše je tih kamera. A kako app bira kameru? Postoji neki način da odaberem defaultnu u samom sustavu?

 Ta za QR kod ti je ona koja dođe s MIUI? Ili si instalirao neku drugu?

 

Vidi pomaže li ti ovo:

https://www.hardreset.info/devices/xiaomi/xiaomi-mi-note-10/faq/faq/scan-qr-codes-xiaomi/

 U samom PBZ banking appu imam problem. 

Google lens sam probao i tu nema problema. Skenira bar code više manje normalno.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Ja sam se jucer kod placanja jednog racuna susreo sa tim.

Pomogao je restart mobitela...kada sam ga ponovo pokrenuo najnormalnije mi je skenirao code.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Ekipa, kako najjednostavnije aktivirati snimanje poziva? Cackam po postavkama ali ne nalazim nista pametno.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
davor333 kaže...
Ekipa, kako najjednostavnije aktivirati snimanje poziva? Cackam po postavkama ali ne nalazim nista pametno.

 Nikako bez eu roma

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
13 godina
online
Re: Xiaomi Mi Note 10
ocean77 kaže...

Ja sam se jucer kod placanja jednog racuna susreo sa tim.

Pomogao je restart mobitela...kada sam ga ponovo pokrenuo najnormalnije mi je skenirao code.

  Ja imam isti takav problem na istoj toj aplikaciji sa svojim Redmi Note 8 PRO. Isto je software na mom i tvom, ne radi mi skeniranje bar coda na PBZ mobilnom. Nisam probao gasit palit u tome trenutku, platio na alternativni način. Ali tako mi stalno ne radi, baš ću probati restart prije sljedećeg plaćanja.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
itomic009 kaže...
ocean77 kaže...

Ja sam se jucer kod placanja jednog racuna susreo sa tim.

Pomogao je restart mobitela...kada sam ga ponovo pokrenuo najnormalnije mi je skenirao code.

  Ja imam isti takav problem na istoj toj aplikaciji sa svojim Redmi Note 8 PRO. Isto je software na mom i tvom, ne radi mi skeniranje bar coda na PBZ mobilnom. Nisam probao gasit palit u tome trenutku, platio na alternativni način. Ali tako mi stalno ne radi, baš ću probati restart prije sljedećeg plaćanja.

 Meni radi, ali moram dignuti mob jedno metar iznad računa pa onda skuži da je to bar kod. Izgledam retardirano dok to radim, ali ajde... Bar radi.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Gdje se može naj jeftinije nabaviti mobitel note 10?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
counter kaže...

Gdje se može naj jeftinije nabaviti mobitel note 10?

 najjeftinije i jedino di ga se moze nac je njuskalo

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Pozdrav!

Novi sam na forumu pa se baš ne snalazim.

Ima otprilike dva mjeseca da sam kupio Mi Note 10 i nakon dosadašnjih Xiaomi 4,6,8 mogu reć da je ovo jako dobar mobitel za moje pojmove i potrebe ali i to da sam očekivao i bolje.Naime ne sviđa mi se senzor otiska na ekranu,prilično je spor u odnosu na Mi 8 kojemu je bio otraga i još par stvari ali nebitno sad.

U principu pišem ovo najviše iz potrebe za pomoći ako je netko imao isti slučaj odnosno zna riješit problem. Dakle...vlasnik sam i Stratos 3 sata i dok je bio uparen sa prošlim mobitelom (Mi 8) sve je perfektno funkcioniralo. Međutim kad sam ga upario sa Mi note 10 više mi ne rade notifikacije nego samo dolazni pozivi koje mogu utišati-odbiti.Aplikacija je Zepp.U njoj su uredno stavljene kvačice za sve notifikacije ali one ne rade. Da stvar bude zanimljivija par prvih dana je to funkcioniralo,doduše otežano,kasnile su notifikacije ali su dolazile. Nakon updatea na miui12 notifikacije su prestale dolazit. Stratosa sam vratio iza toga na tvorničke postavke,mislio da je u njemu problem međutim ništa nisam dobio tim.

Jeli netko imao ovakav ili sličan problem?

Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10

Izgleda da nema ta mogućnost.Ja bar nisam uspio naći.Općenito tvornički postavljena aplikacija telefon nije došla predinstalirana nego mobitel koristi aplikaciju google telefon.Možda griješim ali tako sam zaključio,neka me neko ispravi slobodno..Uglavnom nikako nisam bio zadovoljan s tim pa sam rješenje našao u aplikaciji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free&hl=hr&gl=US

Odlična je i sve super radi.

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Bok ekipa. Vlasnik sam Mi note 10.

Imam par pitanja:

 

1. Da li je velika razlika u kvalitete slike sa stock kamerom i google kamerom?

2. Ako je bitna razlika, od kuda mi je najbolje skinut google cameru?

3. Da li je netko koristio astro mode sa google camere i da li je zadovoljan?

 

Hvala unaprijed ;) 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xiaomi Mi Note 10
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice