Doma TV i RTL 2 uskoro

poruka: 437
|
čitano: 160.270
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ja mislim da je najgore to što u pola četr ujutro na HRT 1 prikazuju "Paralele", i na Nova-oj je onaj Božji tarot, a na ostalim se vrti logotip, dođe mi da se roknem klamericom u mali nožni prst!?

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 3:34 (Ivsa).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Ivsa kaže...

Ja mislim da je najgore to što u pola četr ujutro na HRT 1 prikazuju "Paralele", i na Nova-oj je onaj Božji tarot, a na ostalim se vrti logotip, dođe mi da se roknem klamericom u mali nožni prst!?

Imam isti problem kao i ti. {#} Ali kad bi smo u normalno vrijeme isli spavati, ne bi imali taj problem. Tako da je pitanje imamo li se prava zaliti. {#}

15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Ivsa kaže...

Ja mislim da je najgore to što u pola četr ujutro na HRT 1 prikazuju "Paralele", i na Nova-oj je onaj Božji tarot, a na ostalim se vrti logotip, dođe mi da se roknem klamericom u mali nožni prst!?

Zato postoji flat i DSL...

Pa ja TV nisam upalio vec 2 mjeseca. Niti mi se gledaju reprize, a ono sto zelim vidjeti (vecinom dokumentarce) nema sanse da to vidim kod nas u slijedecih 30 godina.

13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ja sam naprosto odusevljen novim programima..

 

Od malih nogu sam sanjao drzavu koja na svim programima emitira samo sapunice, i sada ne samo da mi se san ostvario nego jos i zivim u toj drzavi..

 

Kad bi nam jos samo malo digli pretplatu na nekih 100-120kn pa da nam priuste jos 100-200 sezona nebi bilo sretnijeg od mene...

The best way to be boring is to leave nothing out.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 3:47 (Sale_ds).
Moj PC  
17 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mbaksa kaže...
Ivsa kaže...

Ja mislim da je najgore to što u pola četr ujutro na HRT 1 prikazuju "Paralele", i na Nova-oj je onaj Božji tarot, a na ostalim se vrti logotip, dođe mi da se roknem klamericom u mali nožni prst!?

Imam isti problem kao i ti. {#} Ali kad bi smo u normalno vrijeme isli spavati, ne bi imali taj problem. Tako da je pitanje imamo li se prava zaliti. {#}

A i to što kažeš, al opet, nisam ja kriv što ne mogu zaspat, kriva majka priroda!? {#}

PŠ: Za kolegu koji je rekao da nije upalio TV već par mjeseci nego da sve gleda preko neta, inače je i kod mene tako, ali sad sam kod kuće, i komp mi nije tu, inače sam u Osijeku, idem tam na faks, pa mi je sve tamo, a ovdje sam na burazovom laptopu, i služim se sujedovim net-om, ne ide baš bajno, pa moram trpit!?

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ja jos nisam dobio te rtl 2 i doma tv :(((((

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

nadi ih

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mad9dog kaže...

nadi ih

Kako imam kablovsku televiziju i iz BiH sam.

13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Miami Vice na RTL2, nanadhebivo. {#}{#}{#} Don Johnson, a kakav soundtrack serija ima..furanje u Corvetti Stingray i Filjo Kolins svira In the Air Tonight..to je to, brutalac!

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mbaksa kaže...

Mada, moram reci da mi se svidja to sto na RTL-u 2 ima dobrih serija, iako sam ih neke od njih vec gledao (od prve do zadnje epizode) - Dexter, The Big Bang Theory, Malcolm, How I Met Your Mother. Pa, ako nista drugo, covjek ih moze usput pogledati i "obnoviti gradivo".

To bar na RTL-u nikad nije bio problem {#}

...
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Vrijedi li sta rtl 2, ili su samo puste reprize? kakav je uopste program, zabavni ili informativni? sta bi izdvojili?

http://vukajlija.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
jedino ok (ak je to bio rtl 2) je ono o zivotinjama, sta je maloprije bilo onaj mali majmun, rakuni itd...
nije nikakav dokumentarac samo je zabavno, ostalo nista...
तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

RTL 2 mi još može proći makar puštaju reprize mogu to gledati,ali ovu doma tv pa ja to nisam gledao sve ukupno 3min.Pa puštaju samo telemundo.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Ivsa kaže...

Ja mislim da je najgore to što u pola četr ujutro na HRT 1 prikazuju "Paralele", i na Nova-oj je onaj Božji tarot, a na ostalim se vrti logotip, dođe mi da se roknem klamericom u mali nožni prst!?

mbaksa kaže...

Imam isti problem kao i ti. {#} Ali kad bi smo u normalno vrijeme isli spavati, ne bi imali taj problem. Tako da je pitanje imamo li se prava zaliti. {#}

  Nakon što ugasim comp kasno u noći, upalim telku prije spavanja.

 

Šta je na programu?

HRT1 - neka glupa emisija ili nešto uber dosadno

HRT2 - offline

RTL - tarot ili neke gluposti

Nova TV - Milan

RTL2 i Doma TV to još nisam ni vidio, ali mislim da Doma TV se gasi kao i HRT2, a vjerovatno i RTL2.

NET - gole ženske

 

 

NET pogledam 10min i odem spavat, fale mi oni dani kad sam kao klinjo gledao Walkera pa Picarda od 00.00 do 2h ujutro.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Na tv gledam jedino sport i vijesti (i to na htv), ostalo je za obrisat guz.icu...rtl sam izbrisao {#}

Do It Again
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
EraserHead kaže...

Na tv gledam jedino sport i vijesti (i to na htv), ostalo je za obrisat guz.icu...rtl sam izbrisao {#}

 zaprepašten sam nekvalitetom ove dome i rtl2. katastrofa još su gori od svojih matičnih programa nove i rtl-a. dno dna.

May justice be done though the heavens fall
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
ja sam potpuno odustao od nase televizije, preko dana skidam filmove, po noci ih gledam...
तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
1337Code_breaker kaže...
ja sam potpuno odustao od nase televizije, preko dana skidam filmove, po noci ih gledam...

 Dijelimo praksu. {#}

 

EDIT: Večeras gledam TRON: Legacy. U Cinestaru naravno.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 15:07 (vexx5555).
14 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ne znam baš, RTL 2 mi je bolji od RTL-a, Nove i Doma TV-a, dok su svi skupa lošiji od HTV-a, koji pušta jedino što mi je zanimljivo (sport, informativne emisije).

...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Hyperion kaže...
Ivsa kaže...

Ja mislim da je najgore to što u pola četr ujutro na HRT 1 prikazuju "Paralele", i na Nova-oj je onaj Božji tarot, a na ostalim se vrti logotip, dođe mi da se roknem klamericom u mali nožni prst!?

mbaksa kaže...

Imam isti problem kao i ti. {#} Ali kad bi smo u normalno vrijeme isli spavati, ne bi imali taj problem. Tako da je pitanje imamo li se prava zaliti. {#}

  Nakon što ugasim comp kasno u noći, upalim telku prije spavanja.

 

Šta je na programu?

HRT1 - neka glupa emisija ili nešto uber dosadno

HRT2 - offline

RTL - tarot ili neke gluposti

Nova TV - Milan

RTL2 i Doma TV to još nisam ni vidio, ali mislim da Doma TV se gasi kao i HRT2, a vjerovatno i RTL2.

NET - gole ženske

 

 

NET pogledam 10min i odem spavat, fale mi oni dani kad sam kao klinjo gledao Walkera pa Picarda od 00.00 do 2h ujutro.

  Da,scifi-a kod nas trenutno nema ni u tragovima...trebali bi stavit recimo stargate...

15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
g12356 kaže...
  Da,scifi-a kod nas trenutno nema ni u tragovima...trebali bi stavit recimo stargate...

 WTF?

 

Pa Stargate se bila vrtila na , mislim, HRT 2 neko vrijeme. Ne znam jel još uvijek, ali bila je.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
karakteran kaže...
EraserHead kaže...

Na tv gledam jedino sport i vijesti (i to na htv), ostalo je za obrisat guz.icu...rtl sam izbrisao {#}

 zaprepašten sam nekvalitetom ove dome i rtl2. katastrofa još su gori od svojih matičnih programa nove i rtl-a. dno dna.

 

izruguju se s našom inteligencijom

Do It Again
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Na RTL-u 2 kraj programa je kad snimaju kamin u kojem gore drva i kad misliš sad će se vatra ugasiti oni dodaju još drva.{#}

BF:BC2 ingame:xRALEx----------http://e-sport.hr/
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
EraserHead kaže...
karakteran kaže...
EraserHead kaže...

Na tv gledam jedino sport i vijesti (i to na htv), ostalo je za obrisat guz.icu...rtl sam izbrisao {#}

 zaprepašten sam nekvalitetom ove dome i rtl2. katastrofa još su gori od svojih matičnih programa nove i rtl-a. dno dna.

 

izruguju se s našom inteligencijom

slažem se s tobom. ili to ili su hrvati stvarno retardi kad onaj njemac šef hrvatskog rtl-a kaže da će ovim još više učvrstit prvo mjesto po gledanosti zabavnog programa. nemoš vjerovat s kim ja to živim. da nema interneta i filmova i dokumentaraca koje skidam ne bi imao šta gledat. sport me ionako ne zanima previše.

May justice be done though the heavens fall
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

sačuvajte živce i kupite neki media player,samo što je i na internetu teško naći dobrih filmova sve ono što vrijedi sam odavno pogledao sad dođem do pola filma pa odustanem

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
karakteran kaže...
EraserHead kaže...
karakteran kaže...
EraserHead kaže...

Na tv gledam jedino sport i vijesti (i to na htv), ostalo je za obrisat guz.icu...rtl sam izbrisao {#}

 zaprepašten sam nekvalitetom ove dome i rtl2. katastrofa još su gori od svojih matičnih programa nove i rtl-a. dno dna.

 

izruguju se s našom inteligencijom

slažem se s tobom. ili to ili su hrvati stvarno retardi kad onaj njemac šef hrvatskog rtl-a kaže da će ovim još više učvrstit prvo mjesto po gledanosti zabavnog programa. nemoš vjerovat s kim ja to živim. da nema interneta i filmova i dokumentaraca koje skidam ne bi imao šta gledat. sport me ionako ne zanima previše.

 

vjerojatno ljudi iznmno zanima šta rade selebovi

Do It Again
14 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
blackalbum kaže...

sačuvajte živce i kupite neki media player,samo što je i na internetu teško naći dobrih filmova sve ono što vrijedi sam odavno pogledao sad dođem do pola filma pa odustanem

istina je i to malo je dobrih filmova, al uvjek se nešto nađe kad je kriza, ima dobrih serija, evo pratim dvije vrhunske the defenders i boardwalk empire, ima dobrih dokumentaraca čitava serija o 9/11 je ok, tko voli sport nađe se instrukcijskih videa i sl, a još kad se zalomi kakav dobar film kućeš bolje, dva dobra superfriška: the fighter i true grit. {#}

May justice be done though the heavens fall
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
DJECHACHIC kaže...

Na RTL-u 2 kraj programa je kad snimaju kamin u kojem gore drva i kad misliš sad će se vatra ugasiti oni dodaju još drva.{#}

{#} Ja mislim da je najgledanija "emisija" na te dvije bedaste televizije taj kamin.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

bljuje mi se od ta 2 programa. Samo bezveze zauzimaju mjesto, pa kad idem s onim gumb za programe jedan po jedan, ta 2 programa mi bezveze trose baterije što ih zaobiči{#}. Idem pogledati u onaj tjednik za cijeli tjedan sto ce biti na tv-u, i vidim Doma TV- gledam  i kraj svakog imena SERIJA{#} O maj gad, RTL2- kraj takoreci svakog imena SERIJA ili neka repriza{#} o maj gad.{#}

XFIRE; mypet
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 23:47 (null).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
DJECHACHIC kaže...

Na RTL-u 2 kraj programa je kad snimaju kamin u kojem gore drva i kad misliš sad će se vatra ugasiti oni dodaju još drva.{#}

Uf....napeto,napeto....isplati se gledat :D

bas tako :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice