Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.909.851
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Gledajući recenzije ipak sam se odlučio za Huawei, ipak je ono jako dobra ponuda da bih propustio, a već sam navikao na android, a mislim da će zadovoljiti moje potrebe. Hvala vam ;)
3 godine
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Bok,

 

može neka preporuka za kupnju tableta?

 

Kriteriji:

 

CPU >= 1.5 GHz (nebitan broj jezgara)

RAM >= 2 GB

Baterija >= 5000 mAh

Cijena <= 1300 kn

 

Skeptičan sam prema tvrtkama kao što su Lenovo, Acer, Noa itd.

Huawei, Alcatel kako tako, može proći.

Dell, Samsung može.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 10:35 (plimp).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

 

Skeptičan sam prema tvrtkama kao što su Lenovo, Acer, Noa itd.

Huawei, Alcatel kako tako, može proći.

Dell, Samsung može.

 

Majke ti mile gdje si Lenovo i Acer strpao na arku s Noom... I od kad je Alcatel bolji od Lenova i Acera ljubim te u čelo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 16:17 (Yo Momma).
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

mala pomoć oko izbora tableta za igrice cca 200 eur u njemačkoj,

za klinca 10 god

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Uzeo prije par dana amazon HD 10 (2019),imas ga trenutno na amazonu za 78 eura, refurbished.

 

Super uređaj, jedino moraš maknuti amazon reklame, ali za to ti treba 5 min,

https://forum.xda-developers.com/hd8-hd10/development/official-amazon-fire-toolbox-v1-0-t3889604/amp/

 

Dobar ekran, brz, sasvim zadovoljan, a cijena super 😊

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

Tražim preporuku za kupnju tableta s Androidom, idealno od 10", za kćer kojoj će uglavnom služiti za gledanje YouTubea, igranje igrica kao što su Minecraft i sl.

Zadnje 3 godine je koristila Teclast X80HD (dual OS), kupljen za nekih 700kn online i tablet i dan danas još radi odlično, problem je jedino u tome što ima staru verziju Androida pa na njega baš ne može instalirati neke novije Android igre i aplikacije.

Nisam u zadnje vrijeme pratio situaciju na tržištu tableta pa ako ima netko tko je više u tome, ima li trenutno neki "best buy" kineski tablet? Vidio sam neke prijedloge također za Teclast, konkretno model M16. Ima li ga netko, kako ste zadovoljni s njime? Ili možda neki drugi kineski tablet?
A može i prijedlog za tablete ostalih proizvođača koji bi mogao kupiti kod nas, budžet je do nekih 1500 kn.
Hvala svima unaprijed na bilo kakvim prijedlozima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Mene isto zanima i ja trazim nesto do 1500kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Sint1 kaže...

Mene isto zanima i ja trazim nesto do 1500kn.

 Mislim da je trenutno best buy Samsung Galaxy Tab A7 WiFi, jos danas akcija u Sancta Domenici za 1350kn.

 

Nov iz 9. mjeseca, Android 10, ram 3GB, solidan cpu, stereo sa 4 zvucnika, 3.5mm za slusalice... Nije bas za Fortnite, ali nijedan ispod 5000kn nije za igranje 3D pucaljki...

4 godine
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, moze preporuka za android tablet (ne Huawei)?

 

Trazim nesto za gledanje filmova, streamova, surfanje, eventualno koja jednostavnija igrica tipa Stardew Valley ili nesto sl. Min. 10 incha ekran, baterija je manje bitna buduci da sam uvijek blizu uticnice, bluetooth (za slusalice) i bilo bi pozeljno da podrzava pravi 4G. Budzet do 2.500 kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ripjia kaže...

Pozdrav, moze preporuka za android tablet (ne Huawei)?

 

Trazim nesto za gledanje filmova, streamova, surfanje, eventualno koja jednostavnija igrica tipa Stardew Valley ili nesto sl. Min. 10 incha ekran, baterija je manje bitna buduci da sam uvijek blizu uticnice, bluetooth (za slusalice) i bilo bi pozeljno da podrzava pravi 4G. Budzet do 2.500 kn.

 Samsung Galaxy Tab A7 LTE verzija recimo. Ali pricekaj neki popust, black friday i slicno...

5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav!

 

Treba mi tablet ISKLJUČIVO za gledanje filmova, dakle, kad legnem u krevet i stavim tablet kraj sebe da vidim ekran i ako se on malo pomakne (imam laptop ali dovoljno je da se malo pomakne i slika se ne vidi,potamni,  moram točno naciljati a to je onda za...bancija), dakle ekran mora biti vidljiv iz malo većeg kuta. Osim toga, kako radim noćne smjene, treba mi za prekratiti vrijeme na poslu (kad nema posla, jel). 

 

Za oko mi je zapeo ovaj 

 https://www.sancta-domenica.hr/tablet-samsung-sm-t500-galaxy-tab-a7-10-4-wifi-sivi.html

 

Problem je što ne znam kakav je ekran, nije IPS a zarekla sam se nakon kupovine laptopa sa TN ekranom da nikad više neću kupiti nešto što nema IPS. E sad me zanima, ima li netko ovaj tablet i kako to u praksi izgleda. Budući da je SAMSUNG u pitanju trebao bi biti ok, ali poučena iskustvom, najbolje da pitam....

 

Hvala unaprijed

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 19:12 (Jedna mama).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Može neka preporuka za tablet neki čim jeftiniji a da nije totalni drlog? Najbitnije da utor za sim karticu i mogućnost dijeljenja neta. Ak još ima solidnu bateriju, ništa drugo niej bitno.

Generalno ne bi bio previše u uporabi kao tablet, a više služio kao router za iskonov mobilni internet pošto smo trenutno u situaciji da ne možemo imati normalan net.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Jedna mama kaže...

Pozdrav!

 

Treba mi tablet ISKLJUČIVO za gledanje filmova, dakle, kad legnem u krevet i stavim tablet kraj sebe da vidim ekran i ako se on malo pomakne (imam laptop ali dovoljno je da se malo pomakne i slika se ne vidi,potamni,  moram točno naciljati a to je onda za...bancija), dakle ekran mora biti vidljiv iz malo većeg kuta. Osim toga, kako radim noćne smjene, treba mi za prekratiti vrijeme na poslu (kad nema posla, jel). 

 

 

Čekaj, gledanje iz kreveta onako na boku, dok je uređaj kraj tebe? Nije li mobitel idealan za to, a tablet malo prevelik?

Kako god, mobitel ili tablet, ja bih ti za to preporučio onaj držač koji se pričvrsti za uzglavlje, onda si fino usmjeriš tablet prema sebi kako ti paše i gledaš opušteno ležeći na leđima :)

Taj tablet na tom linku je zvijer za to što tebi treba, služilo bi te i nešto jeftinije. Ali ako hoćeš baš taj, Google veli da je njegov ekran IPS LCD.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 14:33 (Yo Momma).
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Dobri ekrani nece nikada biti na ovim jeftinjonima, po tome je ekran na A7 super, ali po tvojem zahtjevu bi zapravo pasao tek Samsung Tab S5e koji ima AMOLED ekran (znaci najbolji kutevi gledanja, najbolji kontrast, OLED jel'te). Samo on i kosta.
Ima gro usporedbi na YT gdje se lijepo vidi razlika pod kutem.

Inace za A7 cekaj akciju, nedavno je bila dva puta, cijena pala na 1350kn.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 10:32 (Mad Ant).
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Samsung Galaxy Tab A7 Review

 

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Review

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 17:03 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pogledao sam na Kineskim web trgovinama pa ima  za  200 $  super sa amoledom ,4G ,128 GB,

nemaju garanc. ali što ti to vrijedi

meni je

 Samsung tab SM 580 WIFI

još pod garancijom

a crkla baterija  neću reklamirati jer ionako će me odjeb... pa ću samo imati trošak slanja.

Za te  novce isplati  se Kinez.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Hvala na odgovorima! Nije mi bilo suđeno izgleda da si kupim Samsung A7. Uglavnom, naručila ga kad je bila akcija, 1350 kn i nešto s narudžbom su sprčkali, poslali su mi obavijest da je narudžba prihvaćena a zapravo nije bila prihvačena . Tako da čekam slijedeću akciju. 

 

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

 

Je, istina, mobitel je nekad bio idealan, ali ruke postale kratke , bez naočala sitna slova ne vidim a to mi je već previše dodatne opreme u krevetu. 

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Jutro ljudi,sta mislite sto je bolje uzeti lanjaski Galaxi s6 tablet ili ovogodisnji galaxy s7 tablet?.Hvala na odgovorima

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ekipa, koja je razlika između ova dva? iPad Air 4 ima postolje s tipkovnicom i to je to?

 

Link1

 

Link2

 

Koji bi vi kupili ( a da kupijete iPad)?

When all else fails - crowbar the fucker
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Dva problema, S6 jos uvijek previse kosta, "obicni" S7 nema AMOLED ekran za puno novaca.
9 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

ja se odlučio za malog za školu za Samsung Tab A7, 1550kn...mnislim da je to best buy i kako je na Androidu 10, da će appovi na njemu raditi jos dosta dugo i nadograđivati se...

 

https://www.instar-informatika.hr/tablet-samsung-galaxy-tab-a7-sm-t500nzaaeug-104-2000x1400-touch-octa-core-20ghz-3gb-ram-32gb-rom-802/sam-tab-sm-t500-si/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim preporuku tableta iskljucivo sa windowsima. 

Kakva su inace iskustva ako netko koristi.

Pozeljno sa tipkovnicom u paketu u stilu onih 2u1 uredaja na magnet i slicno

Nikakve igrice se nece igrat, koristit ce se za multimediju te word/excel dokumenti, pisanje, citanje itd... 

Velicina ne manja od 8-9", ili druga opcija mini laptop do 13". 

Ne patim od proizvodaca, moze bit hr trziste a i strani shop neki. 

Cijena do 2500kn ako se moze uklopit. Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Amazon.de ne isporučuje u hrvatsku Fire tablete?

Jel kome uspjelo?

 

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Uskoro uzimam Kineski tablet  sa Bangooda 

Alldocube ili Teclast sa tipkovnicom 

 6/128 GB ANDROID 10  ....

cca do 150 $  pa za te novce da mi crkne nije mi ni žao  

Evo imam  Sam.tab A6  još je pod garancijom krepala mu baterija a nisam ga koristio sve skupa par mjeseci , ovi me u servisu odjebali da baterija ne ide u garanciju a zašto je baterija krepala ili krepiva može biti kriva i matična ploča koja je u garanciji .

Ali njihov moto je odjebi dok traje traje 

pa ću onda rađe kupiti jeftinog Kineza nego razvikanog Zamzunga  jebo ih Trump u dupe.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
MUĆAK kaže...

Uskoro uzimam Kineski tablet  sa Bangooda 

Alldocube ili Teclast sa tipkovnicom 

 6/128 GB ANDROID 10  ....

cca do 150 $  pa za te novce da mi crkne nije mi ni žao  

Evo imam  Sam.tab A6  još je pod garancijom krepala mu baterija a nisam ga koristio sve skupa par mjeseci , ovi me u servisu odjebali da baterija ne ide u garanciju a zašto je baterija krepala ili krepiva može biti kriva i matična ploča koja je u garanciji .

Ali njihov moto je odjebi dok traje traje 

pa ću onda rađe kupiti jeftinog Kineza nego razvikanog Zamzunga  jebo ih Trump u dupe.

 

Moja preporuka za Teclast. Vjerojatno jedna od najboljih kupnji koje sam napravio :D

Ali, moraš uvijek imati na pameti, to su kineski uređaji i uvijek će imati lošiju kontrolu kvalitete nego recimo europski ili američki uređaji. Na nečemu se mora uštedjeti..

 

Ali, cijena ispod 100USD!

https://forum.bug.hr/forum/topic/tableti/koji-tablet-uzmem/102591.aspx?page=106&jumpto=6091189&sort=asc&view=flat

 

Koji ti model gledaš?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
CyberDemonVZ kaže...
MUĆAK kaže...

Uskoro uzimam Kineski tablet  sa Bangooda 

Alldocube ili Teclast sa tipkovnicom 

 6/128 GB ANDROID 10  ....

cca do 150 $  pa za te novce da mi crkne nije mi ni žao  

Evo imam  Sam.tab A6  još je pod garancijom krepala mu baterija a nisam ga koristio sve skupa par mjeseci , ovi me u servisu odjebali da baterija ne ide u garanciju a zašto je baterija krepala ili krepiva može biti kriva i matična ploča koja je u garanciji .

Ali njihov moto je odjebi dok traje traje 

pa ću onda rađe kupiti jeftinog Kineza nego razvikanog Zamzunga  jebo ih Trump u dupe.

 

Moja preporuka za Teclast. Vjerojatno jedna od najboljih kupnji koje sam napravio :D

Ali, moraš uvijek imati na pameti, to su kineski uređaji i uvijek će imati lošiju kontrolu kvalitete nego recimo europski ili američki uređaji. Na nečemu se mora uštedjeti..

 

Ali, cijena ispod 100USD!

https://forum.bug.hr/forum/topic/tableti/koji-tablet-uzmem/102591.aspx?page=106&jumpto=6091189&sort=asc&view=flat

 

Koji ti model gledaš?

 Nekoliko modela ali gledam ove koji  su sa skladišta u  Češkoj ili Španjolskoj  da izbjegnem  porez i carinu a s druge strane ovi iz Kine i HK  imaju jače  specif. i malo su jeftiniji  ali duže čekanje i mogući dodatni troškovi.

 

Ovo su modeli koje pikiram :

 

https://m.banggood.com/Teclast-T30-MTK-Helio-P70-Octa-core-CPU-4GB-RAM-+-64GB-ROM-8_0MP-+-5_0MP-Camera-8000mAh-Battery-5G-+-2_4G-Dual-band-WiFi-10_1-inch-4G-Tablet-with-Keyboard-p-1618921.html?rmmds=search&act_poa=SKUE32027&cur_warehouse=CN

 

https://m.banggood.com/Teclast-M16-Helio-X27-Deca-Core-Processor-4GB-RAM-128GB-ROM-11_6-Inch-Android-8_0-Tablet-PC-with-Keyboard-p-1594232.html?act_poa=SKUD94508&cur_warehouse=CN&rmmds=detail-bottom-alsolike

https://m.banggood.com/Alldocube-X-Neo-Snapdragon-660-4GB-RAM-64GB-ROM-10_5-Inch-Super-Amoled-Android-9_0-Dual-4G-LTE-Tablet-With-Keyboard-p-1689424.html?rmmds=search&act_poa=SKUF33938&cur_warehouse=CN

 

https://m.banggood.com/Wholesale-Warehouse-CHUWI-HiPad-X-MT6771V-P60-Octa-Core-6GB-RAM-128GB-UFS-ROM-4G-LTE-10_1-Inch-Android-10_0-Tablet-wp-Hk-1745496.html?act_poa=SKUG29895&cur_warehouse=HK&rmmds=detail-bottom-alsolike

 

 

Evo ovih nekoliko je u odabiru  još ih moram pojedinačno  skenirati na njihovim stranicama , pa da ga jebeš u odnosu na Zamzunga se isplati .

 

Nego prije što  odlučim koji kupiti 

kontaktirati ću te na PM  da mi pojasniš kupovinu  sa Bangooda jer nisam dosad kupovao na stranim web shopovima .

15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
MUĆAK kaže...

Uskoro uzimam Kineski tablet  sa Bangooda 

Alldocube ili Teclast sa tipkovnicom 

 6/128 GB ANDROID 10  ....

cca do 150 $  pa za te novce da mi crkne nije mi ni žao  

Evo imam  Sam.tab A6  još je pod garancijom krepala mu baterija a nisam ga koristio sve skupa par mjeseci , ovi me u servisu odjebali da baterija ne ide u garanciju a zašto je baterija krepala ili krepiva može biti kriva i matična ploča koja je u garanciji .

Ali njihov moto je odjebi dok traje traje 

pa ću onda rađe kupiti jeftinog Kineza nego razvikanog Zamzunga  jebo ih Trump u dupe.

Ma nema šanse da bi mene odjebali. Pozovi se na materijalni nedostatak, zaprijeti inspekcijom ako te nastave ignoririat. Nabaci post ovdje, ima iskusne ekipe koja ce ti pomoći savjetima.

15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Poz ekipa
gledam neki tablet do 1500 kn - uglavnom najvise za gledanje filmova/serija - mozda tu i tamo neko srufanje igranje ali nije toliko bitno
(bilo bi dobro da ima 3,5 mm priključak za slušalice)

 

ono sto sam primjetio u tom nekom rangu da je najbolje -Huawei MediaPad T5 10.1" 3GB 32GB - da li mozda ima nesto bolje ili je ovo ipak ono tip top , za ono kaj me zanima ?

hvala

 

 

ako netko tko posjeduje taj tablet, moze dati osvrt na filmove/serije. kako izgleda i kakav je  zvuk?

thx

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 23:36 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
cropunk kaže...

Poz ekipa
gledam neki tablet do 1500 kn - uglavnom najvise za gledanje filmova/serija - mozda tu i tamo neko srufanje igranje ali nije toliko bitno
(bilo bi dobro da ima 3,5 mm priključak za slušalice)

 

ono sto sam primjetio u tom nekom rangu da je najbolje -Huawei MediaPad T5 10.1" 3GB 32GB - da li mozda ima nesto bolje ili je ovo ipak ono tip top , za ono kaj me zanima ?

hvala

 

 

ako netko tko posjeduje taj tablet, moze dati osvrt na filmove/serije. kako izgleda i kakav je  zvuk?

thx

 

 napisao sam par postova iznad, slično gledam kao i ti, s tim da meni treba malom za skolu...i cini mi se samsung galaxy tab a7 bolja opcija...

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice