Forumski popust

poruka: 7
|
čitano: 1.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Forumski popust

Vidim da se kod preporuka za slaganje konfiguracija spominje forumski popust pa ako bi neko mogao detaljnije pojasniti na koje dućane se odnosi i koliko posto u kojem ili dati neki link ako je već objašnjeno negdje hvala.

:)
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Forumski popust

Uzi shop je davao 5% ako velis da si s bug foruma, nekima i 10% ako si bio mnogo drag nekadasnjem forumasu a sada doticnom vlasniku iste trgovinelp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 0:03 (Stjepanj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Forumski popust
Stjepanj kaže...

Uzi shop je davao 5% ako velis da si s bug foruma, nekima i 10% ako si bio mnogo drag nekadasnjem forumasu a sada doticnom vlasniku iste trgovinelp

 Hvala na informaciji

:)
12 godina
offline
Forumski popust

Mislim da i Futura-IT ima 2% popusta za forumase.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Forumski popust
Stjepanj kaže...

Uzi shop je davao 5% ako velis da si s bug foruma, nekima i 10% ako si bio mnogo drag nekadasnjem forumasu a sada doticnom vlasniku iste trgovinelp

 Koji je to forumaš bio?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Forumski popust
boxer kaže...
Stjepanj kaže...

Uzi shop je davao 5% ako velis da si s bug foruma, nekima i 10% ako si bio mnogo drag nekadasnjem forumasu a sada doticnom vlasniku iste trgovinelp

 Koji je to forumaš bio?

 U tel mi je pod brba bug forum, neznam kak se tocno zvao na forumu, znaju neki forumasi vjerovatno ce ti netko javiti, ja nesmijem.lp

Intel Core™ i7 Forever
15 godina
offline
Re: Forumski popust

Ne planiram ništa kupovati pa ni žicati, nego je fino viditi da je forumaš razvio svoj biznis.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice