Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 223.521
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

S cim se vi zamarate?? nikad mi to nece biti jasno. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ništa što nije standardno za forume o uređajima. :) Ti si novi ovdje?
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Stigao case. 6 dana od narudžbe. Nakon originalne silikonske, preporod što se tiče stavljanja i vađenja iz džepa. Zaštita je više kozmetičke naravi. Štiti od ogrebotina na poleđini i to je to. Nema izbočenja da štiti ekran kad se mobitel okrene na ekran. Ali to joj daje kompaktnost. Meni osobno vizualno izgleda odlično. Znači, maskica za šminku i paziti da mobitel ne pada. Klincima sam znao bez problema dati mobitel dok sam imao Alcantaru. Ovdje to baš i neće biti slučaj izgleda. :) Link: https://www.mykrusell.com/sunne-cover-4761.html
 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Kako da se pravilno vratim sa bete na tocan frimware pie?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
4L4N kaže...

Kako da se pravilno vratim sa bete na tocan frimware pie?

 

Flesaj prek odina

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
CrossDeath kaže...
4L4N kaže...

Kako da se pravilno vratim sa bete na tocan frimware pie?

 

Flesaj prek odina

 Je bitno koju zemlju da skinem?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
4L4N kaže...
CrossDeath kaže...
4L4N kaže...

Kako da se pravilno vratim sa bete na tocan frimware pie?

 

Flesaj prek odina

 Je bitno koju zemlju da skinem?

Flesaj SEE ili DBT za najbrza azuriranja.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Stigao case. 6 dana od narudžbe. Nakon originalne silikonske, preporod što se tiče stavljanja i vađenja iz džepa. Zaštita je više kozmetičke naravi. Štiti od ogrebotina na poleđini i to je to. Nema izbočenja da štiti ekran kad se mobitel okrene na ekran. Ali to joj daje kompaktnost. Meni osobno vizualno izgleda odlično. Znači, maskica za šminku i paziti da mobitel ne pada. Klincima sam znao bez problema dati mobitel dok sam imao Alcantaru. Ovdje to baš i neće biti slučaj izgleda. :) Link: https://www.mykrusell.com/sunne-cover-4761.html

 case je lagani uzas. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Stigao case. 6 dana od narudžbe. Nakon originalne silikonske, preporod što se tiče stavljanja i vađenja iz džepa. Zaštita je više kozmetičke naravi. Štiti od ogrebotina na poleđini i to je to. Nema izbočenja da štiti ekran kad se mobitel okrene na ekran. Ali to joj daje kompaktnost. Meni osobno vizualno izgleda odlično. Znači, maskica za šminku i paziti da mobitel ne pada. Klincima sam znao bez problema dati mobitel dok sam imao Alcantaru. Ovdje to baš i neće biti slučaj izgleda. :) Link: https://www.mykrusell.com/sunne-cover-4761.html

 čemu maskica za šminku kad mobitel izgleda nikad ljepše bez ikakve maskice?

Markinho19
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Stigao update na A1.....

 
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
markinho19 kaže...
Sil kaže...
Stigao case. 6 dana od narudžbe. Nakon originalne silikonske, preporod što se tiče stavljanja i vađenja iz džepa. Zaštita je više kozmetičke naravi. Štiti od ogrebotina na poleđini i to je to. Nema izbočenja da štiti ekran kad se mobitel okrene na ekran. Ali to joj daje kompaktnost. Meni osobno vizualno izgleda odlično. Znači, maskica za šminku i paziti da mobitel ne pada. Klincima sam znao bez problema dati mobitel dok sam imao Alcantaru. Ovdje to baš i neće biti slučaj izgleda. :) Link: https://www.mykrusell.com/sunne-cover-4761.html

 čemu maskica za šminku kad mobitel izgleda nikad ljepše bez ikakve maskice?

 Bolji grip i štiti od ogrebotina na uređaju.

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Trenutno imam S9+ iz A1 i N9 iz tmobile..
Pita je dosla na S9+ iz tmobile i N9 iz A1..
Za popizdit.. :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Stigla 'Alcantara' sa AliExpress. Na žalost, nije to kao original (koji se ne proizvodi za N9). Nema izbočenja kod tipki na stranama već je sve ravno i moraš pogađati. Nema izbočenja da se zaštiti ekran kao na originalu. Recimo da su osjećaj na dodir pogodili ali vizualno se vidi da to nije taj materijal. Stara narodna... Koliko para, toliko muzike.

Vjerojatno će stajati negdje u ladici. Za svaki dan Krusell, a za neka okruženja originalna silikonska.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
autoban01 kaže...
Trenutno imam S9+ iz A1 i N9 iz tmobile..
Pita je dosla na S9+ iz tmobile i N9 iz A1..
Za popizdit.. :)

Pita je dosla za s9+ na obje mreze

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Provjerit cu opet veceras, prije dan dva nije bilo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
CrossDeath kaže...
4L4N kaže...
CrossDeath kaže...
4L4N kaže...

Kako da se pravilno vratim sa bete na tocan frimware pie?

 

Flesaj prek odina

 Je bitno koju zemlju da skinem?

Flesaj SEE ili DBT za najbrza azuriranja.

 Nece bit problema sa modemom nesto? Signal itd?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
4L4N kaže...

 Nece bit problema sa modemom nesto? Signal itd?

Nece biti nikakvih problema, sve su to sluzbeni romovi. Koja si mreza?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
CrossDeath kaže...
4L4N kaže...

 Nece bit problema sa modemom nesto? Signal itd?

Nece biti nikakvih problema, sve su to sluzbeni romovi. Koja si mreza?

 ATO sam skinuo. Dali se moze flashati bez facrory reseta? Koje stavke stavit u odin? BL,AP,CP,CSC,USERDATA?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
4L4N kaže...

 ATO sam skinuo. Dali se moze flashati bez facrory reseta? Koje stavke stavit u odin? BL,AP,CP,CSC,USERDATA?

Moze, koristi HOME_CSC. Ispuni BL, AP, CP i CSC.

8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ako je netko iz A1 instalirao  update...bio bi zahvalan na feedbacku

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sseennoonn kaže...

Ako je netko iz A1 instalirao  update...bio bi zahvalan na feedbacku

 Ja sam instalirao, ali sam prije toga bio na beti mjesec i pol pa sam se već navikao, uglavnom naspram bete sve je isto, nisam primjetio neke promjene

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

jel ima tko  FXXU2ARI4 verziju ?  broj verzije  FXXS2ARJ2 .. nadjem firmware za cro tamo baaaaš nema te nego je jedan dio tog drukčiji ..nznm koliko je to od važnosti...htio bi prije apdejta backup ovog roma napravit  da imam just in case..iako više nznm jel to moguce preko stock svega ili moram flashat twrp itd 

 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ne znam kakva je vama baterija na pie-u,meni je uzas prije sam imao jedan dan sa 7h sota,a sada 11h sa 4 sata...uzas

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Meni je ista baterija prije i poslije updatea...6 sati SOT mi je neka konstanta.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
toma20 kaže...

Ne znam kakva je vama baterija na pie-u,meni je uzas prije sam imao jedan dan sa 7h sota,a sada 11h sa 4 sata...uzas

Ne zamaram se s tim...mislim da mi je ista, ako ne malo bolja.

 

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

t- mobile jos uvijek nista, cigani, uvijek smo zadnji

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

ja instalirao android P  i iskreno neke stvari mi ne valjaju..sa druge strane wotafak više nemam u kameri za snimanje full hd opciju nikakvu znaci imam 16:9 UHD(60fps) ...18.5:9 2224x1080 i  1:1 ilti 1440x1440....i to je sve ??? what in the fck 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sseennoonn kaže...

ja instalirao android P  i iskreno neke stvari mi ne valjaju..sa druge strane wotafak više nemam u kameri za snimanje full hd opciju nikakvu znaci imam 16:9 UHD(60fps) ...18.5:9 2224x1080 i  1:1 ilti 1440x1440....i to je sve ??? what in the fck 

Stisnes na tu rezoluciju i otvorit ce ti se izbornik za svim ostalim rezolucijama...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

ako ti nije žao love ovo je moja preporuka za maskice

https://www.spigen.com/collections/galaxy-note-9

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
CrossDeath kaže...
sseennoonn kaže...

ja instalirao android P  i iskreno neke stvari mi ne valjaju..sa druge strane wotafak više nemam u kameri za snimanje full hd opciju nikakvu znaci imam 16:9 UHD(60fps) ...18.5:9 2224x1080 i  1:1 ilti 1440x1440....i to je sve ??? what in the fck 

Stisnes na tu rezoluciju i otvorit ce ti se izbornik za svim ostalim rezolucijama...

 Oo j... ja stiscem pokraj gdje je ona tocka jel..i nista se ne otvara...vec sam poceo guglat prijasnji softver da vratim...ujedno..jel se moze maknuti ovaj  blurr efekt kad se spusta notifikacijski panel?

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice