BOOTMGR is missing

poruka: 69
|
čitano: 33.862
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
BOOTMGR is missing

Ja koliko znam na čist(formatiran) HDD ide poruka No Operating System a ne BOOTMGR is missing... vjerojatno je samo obrisao sve mape i datoteke s harda a ne i formatirao ga!

 

Rješenje: Čista instalacija!

Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: BOOTMGR is missing

Ovo prvo "kako kada i kako gdje" a za drugo se potpuno slažem.

www.hrphotocontest.com
15 godina
neaktivan
offline
BOOTMGR is missing

BOOTMGR is missing se meni pojavljivao kada sam nakon dualboota Win7 i WinXP nanovo instalirao XP pored Sedmice, i onda mi se izbrisao onaj boot meni, rješenje je bilo instaliranje Windows 7 i eventualno EasyBCD-a.

a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BOOTMGR is missing

slićan problem imam i ja. DVD na kojem imam ILEGALNU sedmicu ne sadrži BOOTMGR i ta poruka mi dolazi ali zato mogu pokrenuti instalaciju svakog drugog OS-a s drugog DVD-a a s ovog ne. sad skidam drugu verziju koja nadam se sadrži BOOTMGR jer je to 99% problem. sve sam dobro napravio formataciju (provjerio sam 2 puta) s Gpartedom a BOOT je stavljen u BIOSU na DVD pa jedino DVD ostaje kao opcija problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BOOTMGR is missing

Ispričavam se na oživljavanju starog posta ali rado bih podijeli svoje iskustvo s problemom BOOTMGR is missing. Ovako meni se to pojavilo kada sam htio instalirati nove windowse prije toga sam formatirao hard u sedmici i htio instalirati xp. Nakon formatiranja dobio sam tu poruku, znači poruka se pojavi odmah nakon press any key to reed from CD (nisam siguran dali tako piše, nije bitno znate o čemu govorim) tako da je nemoguće odabrati repair ili bilo što drugo jednostavno instalacija se ne može pokrenuti... tako da stiskanjem bilo koje tipke dobijete ništa... Ja sam to uspio riješiti pomoću bootabile partition magic programa, stavio cd unutra pomoću njega formatirao hard i nakon toga normalno instalirao windowse...

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
BOOTMGR is missing

probat cu ovo zadnje,,,

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: BOOTMGR is missing

bok GeForce,vratio sam bootmgr,startovao windows 7,sa usb-a,ponovo na pola instaliranja pise bootmgr nedostaje?ovo je nevjerojatno

help for good
9 godina
neaktivan
offline
Re: BOOTMGR is missing
BOOTMGR je takvo cudo da ja ne znam sta da kazem,NE DA instalaciju,navodni reper nije moguce i ako sam vratio BOOTMGR,opet bootmgr mising,safe mode nije moguc ni drzi ni udari po 2puta u sek nikako,mozda je jedino resenje da se menja hard,mozda
help for good
9 godina
neaktivan
offline
BOOTMGR is missing

BOOTMGR MISING,je nesto neverovatno,ne da instalaciju,navodni reper,nekako sam vratio BOOTMGR,SUCESFUL?nakon restarta ponovo BOOTMGR MISING,safe mode nije moguc nikakako ni drzi ni 2puta u sek,nikako,ne znam sta da mislim,nakon svega za ovih 2-3 sata mislim da probam sa novim hardom,mozda pricam gluposti ali BOOTMGR MISING???

help for good
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice