Nestao zvuk na PC

poruka: 14
|
čitano: 4.371
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nestao zvuk na PC
pitanje

Molim ima li itko volje pomoći mi da metodom eliminacije otkrijemo zašto je moj PC od prije 24 sata ostao nijem?! Ništa meni poznato bitnoga se nije dogodilo (nisam slučajno uključio Mute, nikakva instalacija niti deinstalacija se nije dogodila, možda jedan restart - ne sjećam se, Control Panel ne signalizira ništa problematično). Dakle, odjednom Winamp, Gomplayer, ne pričaju više. Ne čuje se ni klik na neki link u Exploreru. Ništa. Zvučnici se nisu isključili, provjerio. Niti ih je itko dirao. Šta se moglo zblesiti? Svaka sugestija dobrodošla! Win XP Pro 64-bit.

RAMONES forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nestao zvuk na PC

Dupli klik na ovu ikonicu u system trayu. Pogledaj dal je sve na najvišem, možeš i uslikat pa poslat da i mi vidimo.

 

Ako tu nije problem, reinstaliraj drivere za zvučnu, ako je integrirana, reinstaliraj drivere od matične.

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 20:06 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC

probaj druge zvucnike (moze i slusalice od mp3 playera) pa nam reci dal na ima zvuka da znamo od kuda poceti

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
neaktivan
offline
Nestao zvuk na PC

Driveri... 99% napravi reinstall drivera ;)

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
autorov komentar
i_rambo_plache kaže...

Dupli klik na ovu ikonicu u system trayu. Pogledaj dal je sve na najvišem, možeš i uslikat pa poslat da i mi vidimo.

 

Ako tu nije problem, reinstaliraj drivere za zvučnu, ako je integrirana, reinstaliraj drivere od matične.

 Ovdje se već nešto da otkriti. Ovaj Wave stupac je na minimumu bio nakon dvoklika. Nakon što ga podignem, zvuk se vrati. ALI!! Nije riješeno - naime, sad zatvorim taj ekran, zatvorim GOM player, ponovo startam GOM player, ponovo nema zvuka. ??!! Opet dvoklik na ikonicu zvučnika (ovo sam sad 2 puta probao, jednom je ponovo ovaj Wave pokazivač bio na dnu, drugi put nije??!!) -- u oba slučaja zvuka nije bilo. Šta sad? Jel se meni čini ili sam prije imao na Options meniju i Advanced options?? Sada su zasivljeni. Help!!
RAMONES forever!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
autorov komentar

I kako se "#$%& uploada slika ovde, vidim svi uspjevaju, meni ne. Kliknem dodaj sliku sa računala, browse, upload. I pošaljem post i .... nema slike na postu!???

RAMONES forever!
15 godina
neaktivan
offline
Nestao zvuk na PC
autorov komentar

Usprkos pročitanom helpu, ne uspjevam postati sliku. Možda sad uspije?!

 

RAMONES forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
autorov komentar

#$%&

Šta radim krivo??

Točno slijedim upute, fotke u .gif formatu, čak mi i dade preview, i onda kad pošaljem post ništa, nema printscreen-a??

RAMONES forever!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
Juzer kaže...

#$%&

Šta radim krivo??

Točno slijedim upute, fotke u .gif formatu, čak mi i dade preview, i onda kad pošaljem post ništa, nema printscreen-a??

 jesi stisnuo Prebaci?
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Nestao zvuk na PC

Ako mu dade preview onda je valjda kliknuo prebaci. Iz čega surfaš ? Chrome ?

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nestao zvuk na PC

Kad odabereš sliku, pri dnu imaš gumb "Prebaci". Stisni njega, pa onda pošalji post.

 

Pogledaj u GOM-u dal ti je onaj scroller za zvuk na desno dolje na najjačem.

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
autorov komentar

Jesam, stisnuo sam.

RAMONES forever!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
autorov komentar

Skužio sam ovo sa prebacivanjem slika, neće ako ne uneseš neki opis slike. IE7

RAMONES forever!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestao zvuk na PC
autorov komentar
i_rambo_plache kaže...

Kad odabereš sliku, pri dnu imaš gumb "Prebaci". Stisni njega, pa onda pošalji post.

 

Pogledaj u GOM-u dal ti je onaj scroller za zvuk na desno dolje na najjačem.

 Da, vidi vraga, bio scroller skroz lijevo na utišano max. Ja ga tamo nisam stavio?! Stvar sada izgleda u redu. Tko zna tko je preuzeo na treutak vlast nad zvuk scrollovima na mome PC-u?! :-) Tenks svima.
RAMONES forever!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice