Gaming laptop/ACER 6935G

poruka: 17
|
čitano: 3.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gaming laptop/

Ubrzo idem na fax, komp mi je los i odlucia san kupiti laptop ali na kojem bi moga igrati i nove igre...cijena da bude do oko 9000kn.

 

Istraživajući cili dan mi se acer 6935g ucinia za moje prilike nekako najboljim. Evo i linka di san ga nasa: http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=8302&catid=26

 

Pa bi vas zamolia ka bi rekli sve sto znate o tom laptopu, kakav je, je li ima ko kakva iskustva s njim i tako. Je li znate neki bolji sa sličnim performansama i tako.

 

I ako neko je vidia u hr. ponudi laptope MSI GX720, GX620 i HP Pavilion DV7T.

 

Puno fala na svakoj pomoci!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

Mislim da za te novce ne mozes naci laptop s boljim performansama, ali kvaliteta je druga prica ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 0:17 (Maximus).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G

pa kakva je kvaliteta?

 

zato i pitan, jer neman pojma o laptopima...jedino sto san danas gugla cili dan pa nesto i sazna

16 godina
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

evo nesto do 8000 ako ti nije vazan bluray http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?&module=proizvodi_opsirnije&id=50257&kateg=3313

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G

pa je mi 9000kn previse ali privlači me jako tih 4gb ddr3 memorije i 9600m gt.

 

taj msi sto si posla dobro izgleda...sličan je ka i ovaj sto mi se isto čini dobar a kosta 7000kn:

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=3663

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G
francezd kaže...

pa kakva je kvaliteta?

 

zato i pitan, jer neman pojma o laptopima...jedino sto san danas gugla cili dan pa nesto i sazna

Ne mogu govoriti iz prve ruke zato što nisam nikada imao Acera, ali opcenito vlada misljenje da nije kvalitetom na razini jedne Toshibe, Della, HP-a ...
Ja osobno imam HP vec dvije godine i super sam zadovoljan s njim, samo danas ne vidim da ima uzeti HP na nivou na kojem je bio moj kada sam ga uzimao (nx9420) ...
Medjutim, to nista ne mora znaciti, mozda bas naletis na dobar primjerak, uostalom produzis garanciju i miran si ...  
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 0:34 (Maximus).
15 godina
neaktivan
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

Acer je nekvalitetan...predlažem ti neki dell xps, ipak je to kvaliteta i puno je manja vjerojatnost da će morat na popravak...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

Što se tiče spomenutog acera, dobar je, pa čak i kvaliteta izrade( samo se tipkovnica piga ako stisneš tipku svom težinom Osmijeh ), kućište je kvalitetno, a monitor jako dobar( ali je glosy pa te može smetati vlastiti odraz u njemu ), sve u svemu hebeni lap. sa hebenim komponentama za malo para( manje od konkurencije )...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

mislim da imaš u zadnjem ili predzadnjem broju buga test tog laptopa. ustvari ima test dosta "gamerskih" laptopa pa si malo pogledaj... osobno mislim da to nije loš laptop, dobra je grafulja, dosta rama (i još su ddr3 ali na 1066MHz ali svejedno).

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

jesi li vidio da ovaj od msi ima brzi procesor za 500mhz i jos 2 giga rama više, mislim da se isplati za to dati 1000 kuna više

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G

ima od onoga, ali taj msi kosta 8.5 iljada kuna, a acer 6935g 9.1 iljadu. a acer ima jaču memoriju jer je ddr3 i takođerr 4gb i jaču karticu 9600m gt koja ima 512mb ddr3 memorije. čini mi se da ima i bolji ekran. jedino sto msi ima jače je procesor a kosta samo 600kn jeftinije, pa zato.

16 godina
neaktivan
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

Kod skupljih modela, Acer je dosta kvalitetan. Uzimaj!

#smajli koji koluće očima#
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G

odluka je pala...uzet cu ga

16 godina
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

msi kosta 8000. acer nema jaču grafu imaju istu grafu, msi ima isto 4gb memorije samo je sporija. uz msi dobijes i torbu  mis, a i imas jamstvo 2 godine dok uz acera imas 1 god

ajd napisi dojmove o aceru  dok ga kupis

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2008 18:31 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G

Nije ni ovaj loš ali za gaming namjenjen je Msi.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming laptop/ACER 6935G
motaro1989 kaže...

Acer je nekvalitetan...predlažem ti neki dell xps, ipak je to kvaliteta i puno je manja vjerojatnost da će morat na popravak...

 Molim??!!imam acera starog 5godina i sve radi jako jako dobro...po meni je bolji od toshibe i njezinih sugavih tipkovnicaNamigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
Gaming laptop/ACER 6935G

narucia san 6935g, dobia san neki mali popust pa ce me doci oko 8,7 iljada

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice