Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.095.029
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
MatijaWire
morrisoN
14 godina
offline
Nosite li sat?

pozdrav, na CreationWatches mate za 11.11 uz kkkod SINGLES dodatnih 11% popusta:

 

https://www.creationwatches.com/products/1111-singles-day-sale-363/

Ju je je? Je ju je!
15 godina
online
Nosite li sat?

Pozz, ima kakvih dobrih popusta za Black Friday?

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@emerik

 

bilo je nešto za Seiko dilera i Hrvatskoj neki popusti, al su prošli.....Probaj svijet medija, al oni većinom imaju pametne satove.

Ne brini za Seiko dilera u 12 mj, ide 20% za gotovinu.

 

Inače, to su lijepe patke sa ti garavim petkom, jer ti nitko ne bu nešo kaj dođe 1000 evra, dao za 500 evra.

Možda ako je neki stari model i dugo mu stoji.

 

 

 Dobar sat je uvijek dobar sat i za to trebaš biti spreman platiti.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
9 godina
protjeran
offline
Nosite li sat?

Ja nosim Fossil Blue Titanium već 15 godina. Ne skidam ga ni po noći, ni kad se kupam. A još je ultra-lagan i udoban.

Dosad se nije kvario, jedino godišnje promijenim bateriju.

Dok radi neću ga mjenjati za neki pametni sat sa kul featurima, iako su mi neki jako primamljivi.

11 godina
offline
Nosite li sat?

Galaxy watch sm r805f

14 godina
offline
Nosite li sat?

evo ima zanimljivih Seikača:

 

https://www.creationwatches.com/products/seiko-elite-watches-637/index-1-3a.html

 

samo kad idete na plaćeanje, NE ZABORAVITE   popust kod SAVESK15 upisati!

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav ekipa evo 2 nova za kolekcije jos imam namjeru da uzmem TISSOT PRX POWERMATIC 80 sa blue dial ali je dosta skup za moja primanja tako da ce to da priceka bar jos 4-6 mjeseci ali kada njega nabavim to je to jer ostali statovi koje bi volio imati su daleko izvan moje kupovne moci tako da na njemu kolekcija zavrsava.


11 godina
offline
Nosite li sat?

Kod mene samo gshock-ovi oduvijek..👍

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
2 godine
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Gledam ovaj sat na Creation Watches, Orient Mako III RA-AA0004E19B. 

To bi mi bio prvi put da narucujem preko te stranice.

Vidim da je dostava DHL, jedna je bez davanja kod checkouta, s tim da se prikuplja pri dostavi.

Druga je s ukljucenim svim davanjima i tad je sat skuplji za 70€, tada dode 273€ inace je 203€.

Zanima me koja je pametnija opcija od te dvije i koliko bi otprilike platio pri dostavi ako bi odabrao prvu opciju.

Hvala na pomoci

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?

Ja sam naručio isti taj sat iz Španjolske za 195 €. Sada je 185 €. Nije bilo nikakvih dodatnih troškova. Moguće platiti putem PayPala.

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?

Hvala 

14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Izašao je i nasljednik Kamasu modela.

Novi Orient Kamasu Novi Orient Kamasu
14 godina
offline
Nosite li sat?

Jao ovi novi orienti su lijepi, šteta što sam škrt.

 

Pepsija bi uzeo i ovaj limited je lijep.

 

Par slikica od mene, imam par satova i svjestan sam da su satovi jedna poznata mentalna bolest pa se kontroliram.

 

Dva pametna Dva pametna
Dva glupa Dva glupa
Colexzione le grand Colexzione le grand
Dirty dosen
2 godine
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Stigao i prezadovoljan sam.

Hvala Homer Simpson 9  na preporuci stranice.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?

Nema na čemu. Uživaj i pogledaj sat na sunčevu svjetlu. Malo promijeni boju 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
quepasabrown kaže...

Stigao i prezadovoljan sam.

Hvala Homer Simpson 9  na preporuci stranice.

 Krasan je sat, i odlična je cijena. Inače su Casio, Nixon, Orient, Tissot, Pagani Design, Timex..ima ih još kad se čovjek malo baci u istraživanje, onako best buy satovi, i baš ima svaki od ovih brandova dosta modela koji realno mogu svima osim imenon ravnopravno nositi sa mnogostruko skupljim satovima visoke klase.

14 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav, imate li preporuku za nekog dobrog urara na području Splita... može i Hrvatske ako mu mogu poslati poštom sat.
Imam jednu stariju Omegu Geneve koju bi trebalo malo obnoviti... otvoriti, očistiti, podmazati i tako to.

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 

@sirka666

 

Nađi poštenog i pozudanog. Zna ekipa krasiti dijelove iz satova, te stavljati neoriginalne. Tebi, recim poprave sat, a sebi uzme dobre originalne dijelove.

 

dzg
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
quepasabrown kaže...

Stigao i prezadovoljan sam.

Hvala Homer Simpson 9  na preporuci stranice.

 Vrhunski izgleda. 

Sve i mene vuče da ga uzmem, ali pored već 2 divera...

 

Ima netko preporuku za neki malo finiji sat, ovako za košulje, odijela. Bambino mi se čini zanimljiv. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
dv14 kaže...
quepasabrown kaže...

Stigao i prezadovoljan sam.

Hvala Homer Simpson 9  na preporuci stranice.

 Vrhunski izgleda. 

Sve i mene vuče da ga uzmem, ali pored već 2 divera...

 

Ima netko preporuku za neki malo finiji sat, ovako za košulje, odijela. Bambino mi se čini zanimljiv. 

 Taman htjeo reć Bambino, ako hoćeš malo povisit budget meni je Tissot Gentleman prelijep sat, Rolex Datejust Homage u 40mm ako se ne varam 

 

Ja sam svoj V8 Chrono uzeo od ovog sellera iz SWE, cijena top i shipping isto bez problema prošao, malo si pogledaj, T-classic i ta ekipa je isto jako lijepa po dobrim cijenama.

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 18:50 (luka94).
14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Evo ga jedan od mojih novijih u kolekciji...duuuugo razmišljam o njemu, ali sve nekako nikako, nikako, pa nekad cijena, većinu vremena dostupnost problematična...ali ipak je uhvaćen.

 

 

14 godina
offline
Nosite li sat?

Krasan rus, moze neki info odakle se narucuju i kako je s carinom. Pitam za frenda

Dirty dosen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
Pislje kaže...

Krasan rus, moze neki info odakle se narucuju i kako je s carinom. Pitam za frenda

 Pa reci frendu  da sam ja ostao iznenađen troškom...znači 18,5 kn sam platio poštaru kad mi je donio paket i to je bio sav trošak.

Troškovi dostave su 10 USD, što me je isto iznenadilo i bio sam siguran da ću platit PDV, carinu, nešto...međutim baš ništa ništa osim tih 18,5 kn

A naručen je sa SMIRS-a, našao ih zahvaljujući googleovom prisluškivanju, pa mi je nakon jednog razgovora o Komandirskom i generalnoj nedostupnosti jeftinijih 24h modela po EU stranicama, sljedeće jutro uletila reklama za smirs i to sa akcijama.

Vidim da prodaju puno ruskih brandova, a i nekih ne ruskih isto (primjerice Vostok Europe je tu, a on nema nikakve veze sa ovim Vostokom čiji sam ja primjerak uzeo, ali uglavnom sad je provjerena i pouzdana stranica.

Nema kupnje u smislu sad ćeš poklikat i platit i čekat, nego ti odabereš sat, odeš na checkout, i onda čekaš mail od nekoga od njih, sa potvrdom narudžbe i PayPal linkom za uplatu. Preko tog linka uplatiš i to je to.

Ovaj prvi dio sa potvrdom i linkom za uplatu ne ide automtski, nego ručno to baš odradi osoba, pa može malo potrajati, i sama dostava iz Moskve do mene je trajala 12 dana (što mi je bilo neočekivano kratko), ali cijeli proces, od kad sam naručio do kad je stiglo je bio nekih 25 dana (čekao sam dugo na njihovu potvrdu i link za plaćanje jer su taman bili novogodišnji praznici pa kaže lik da nisu uopće radili u to vrijeme)

 

Uglavnom - imaju dostupnih modela koje bilo gdje drugdje po netu nisu imali, konkretno ovaj novi komandirski, sa novim kućištem i 200m WR-a, i 24h model, nije nitko imao gdje god da sam gledao i kad god da sam gledao u zadnjih...pa jako dugo. Bilo ih je po shopovima, i sa naznačenim cijenama od cca 150 pa na više EUR+ dostava, ali nikad ili gotovo nikad on stock. 

Na SMIRS-u sam ga dobio za upola te cijene (sa novogodišnjom akcijom) i naravno dostupan je bio.

 

I moram reć da je puno bolji nego sam očekivao, jer vidio sam par primjeraka starijeg modela, i ima dosta lošiji remen, završna obrada je puno grublja, ovaj moj primjerak je potpuno drugi svijet. Je, kutija je kao plastična kutija iz 80-tih, ali who cares...iako priznam da mi se i kutija sviđa, ali hoću reći nema onih nekih mana koje prije pratile te satove za, navodno, rusko tržište, kao što je lošija završna obrada i slično.

Sat je vrlo udoban, baš se lijepo nosi, puno je manji nego se čini na prvoj slici u gornjem postu (zbog kuta slikanja), druga slika daje puno bolji prikaz realne veličine.

 

Negativne strane bi bile:

-Bezel (okvir, ono što vrtiš a ide oko samog stakla) ne klika, nego samo klizi, i u oba smjera

-nepostojeći lume, tj ne svijetli u mraku.

 

Obje stavke su nekome minus nekome ne, ali sat ima neke svoje specifičnosti (ne samo 24 stanu skalu) zbog kojeg sam ga htio, i ja sam osobno oduševljen.

 

Iako naravno ne obećajem da se neću u nekom momentu posvetiti ideji da pokušam ubaciti tritijske cjevčice u njega. Ali otom potom...nije u planu nekom fiksnom, nego kad to malo dozrije u glavi, pa ako naletim na neki neispravni pa se malo poigram prvo na njemu za test i tako...uglavno nešto što bi kao ideja zvuči zanimljivo, a koliko je izvedivo - saznat ću kad tad. Za sad uživanje u OEM primjerku 

 

-

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 15:21 (miki1981).
14 godina
offline
Nosite li sat?
Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Odličan!
Kako si prošao s carinom?
morrisoN
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

kad ga baciš u košaricu i ideš na plaćanje imaš odabir:

 

1 - plaćanje carine odmah preko dostave (DHL, koja je uračunata)

 

2 - klasika - otvaranje u carinskom uredu

 

ja išao na prvo, i u principu ti stisnu PDV, carine nema do 150 €, dobio mailom uplatnicu DHL na 212 kn, platio i eto unutar 5 dana iz Singapura došlo...

 

P.S.

 

Mislim da bih prošao jeftinije za cca 90 kn da sam čekao da Carina otvori paket i zatraži uplatu, ali bi se otelilo bar još 10 dana....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 22:58 (Stric_Jura).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
Stric_Jura kaže...

kad ga baciš u košaricu i ideš na plaćanje imaš odabir:

 

1 - plaćanje carine odmah preko dostave (DHL, koja je uračunata)

 

2 - klasika - otvaranje u carinskom uredu

 

ja išao na prvo, i u principu ti stisnu PDV, carine nema do 150 €, dobio mailom uplatnicu DHL na 212 kn, platio i eto unutar 5 dana iz Singapura došlo...

 

P.S.

 

Mislim da bih prošao jeftinije za cca 90 kn da sam čekao da Carina otvori paket i zatraži uplatu, ali bi se otelilo bar još 10 dana....

 Otelilo bi se svakako, ali možda i nebi prošao jeftinije, ili možda i bi ali ne za toliko, jer mislim da bi ti i oni (carina) zaračunali neku cifru dodatnu za svoj rad, kao što i DHL zaračuna. 

Ali u svakom slučaju za 10 ak eur...nema smisla.

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Nisam kolekcionar (to se i vidi 😁), ali ovo sam skupio po raznim kutijama i ladicama. Neki su preko 20 godina stari, i imaju emocionalnu vrijednost ako već nemaju novčanu 🙂
Nadglednik dina
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Entry Point kaže...
Nisam kolekcionar (to se i vidi 😁), ali ovo sam skupio po raznim kutijama i ladicama. Neki su preko 20 godina stari, i imaju emocionalnu vrijednost ako već nemaju novčanu 🙂

 Ova 2 digitalna Casia su top, pogotovo kalkulator. 😀

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice