World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.148
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Koristim onaj A1 Homebox preko sim kartice. Imam odlične brzine i ping na ostalim igrama, samo WoT zajebava
actore non probante reus absolvitur.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 10:11 (TCO 006).
13 godina
online
Re: World of Tanks

To je uzrok. Imam istu situaciju i mogu jedino igrat ako se spojim u VPN...

 

Zeza me Wot i Rockstar Launcher.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
TCO 006 kaže...
Koristim onaj A1 Homebox preko sim kartice. Imam odlične brzine i ping na ostalim igrama, samo WoT zajebava

Meni je riješio se problem taj kad sam stavio u FW inbount/outbound i DNS na 8.8.8.8 

8 godina
offline
Re: World of Tanks

Identičan problem sam imao, isto u A1.
Zovi službu za korisnike i objasni situaciju...teta mi je tamo nešto poklikala (nisam čuo dobro šta je rekla...nešto privatno -javno) i već 5 dana ni jedan disconnect. Radi sve 5.

12 godina
offline
Re: World of Tanks

Nazvao ih, riješili to u 10 minuta. Hvala!

 

Rekli su da su trebali prebaciti IP adresu sa privatne na javnu. 

 

Pa ako netko ima sličan problem, poziv službi za korisnike je rješenje 

actore non probante reus absolvitur.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 21:30 (TCO 006).
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Igra ima novu namjenu.

Klinci već 2 sata kite božićno dvorište WoT-a.

Jako dugo nisam imao ovakvu tišinu navečer u kući.

Moj PC  
16 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Čime i gdje probiti ovo kinesko OP sranje od naprijed? Ima kakav video na YT? Ja nisam uspio naci.

Ispod 300 pena mi ništa ne prolazi, jednom dole pored gusjenice...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

dovoljan je 270pen (škodilak) od naprijed uz gusjenicu..) ali naravno kad se tenk mrda-vrti snajpanje ne pomaže + udaljenost..

- mekan je doljni dio blatobrana-tureta iznad gusjenice, tu probija i paradajz ali je problem kut i preciznost... idealno kad je povišen..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Igra ima novu namjenu.

Klinci već 2 sata kite božićno dvorište WoT-a.

Jako dugo nisam imao ovakvu tišinu navečer u kući.

 jako jako dobro rjesenje, nije ni we-ge znao da moze imat ovu namjenu

samo im nemoj dat nikakve kutije da otvaraju da se ne navuku na dopamin, odma ode tisina od kud je i dosla

bas je lijepo vidit kak "$heraju akaunt i mi$a"

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Rekao sam na kraju da neću, ali ipak jesam.

 

Dobio sam 4 od 5 komada, fest zlata, svega ... uglavnom puno više od novaca koje sam uložio.

 

Sad mogu prodat acc i riješiti se zaraze.

 

 Stigli Iron Arnie, BZ, AMBT, i Char (koje smeće bože dragi).

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 10:07 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Gdje se u igri mogu odabrati vozila na koje zelim primjeniti popust dobiven na ovim blagdanskom zadacima?
Pokusavam to pronaci i ne ide mi 😝
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

-idi do mile i arnija.. (reci da sam te ja poslao..) :)

.. i oni će ti dati (ili ćeš možda vidjeti tenkiće na traci dolje po klasama 1-10..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
Gdje se u igri mogu odabrati vozila na koje zelim primjeniti popust dobiven na ovim blagdanskom zadacima?
Pokusavam to pronaci i ne ide mi 😝

 Majesty

Ovdje.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Pronasao, hvala obojici.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jel ima još netko filing da su još dodatno sjebali igru s vlastitom inflacijom?

 

Znači pobjeda sa 3k+ damage tier 8-10, premium račun, tech tree vozilo, bez gold municije, 10k+, ponekad i minus.

Ako je premium vozilo onda je 50k+ ... prije obične kante su radile 20k+ sa premiumom bez beda čim je 2k+ damage.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

da, čini mi se da mi se slabije puni "buđelar" srebrnjaka....

 

 

ali još imam 5 dana premiuma, možda ulovim još 3....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

da, čini mi se da mi se slabije puni "buđelar" srebrnjaka....

 

 

ali još imam 5 dana premiuma, možda ulovim još 3....

 Ja dobio u onim kutijama 4 mjeseca premiuma, miran sam neko vrijeme.

Nazubljam 20 milja srebrnjaka pa krecem na novu japansku liniju sad kad izađe.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Jel ima još netko filing da su još dodatno sjebali igru s vlastitom inflacijom?

..

 da, tj u prevodu, plaćaj premium ili .. (nema ili) :) ..

-svi zarađuju manje dok 'tranzicija' nije bila osjetna-vidljiva prošli mjesec uz stalne hollyday bonuse i sl. .. no sad je osjetno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
World of Tanks

kad igras za kredite trebas sveto trojstvo koristit:

premium akaunt, prem tenk i bustere

i ne skodi ak si u klanu pa i klan upali bustere

pa ih palis po jednu vuru i rokas, onda malo kafa, cik pauza i oladis, upalis novi i rokaj dalje

nema nekog recepta specijalnog, osim da ti ne "pojede" tenk u borbi vise nego kaj zaradi tj.

makni hranu i premium consumablese, cak ja i vatrogasni aparat koristim "rucni" ne automatski

ogranici premium granate na 10 komada po tenku, premium tenkovi mogu i malo vise

gledaj da ak je top 105 mm i vise i ak su granate po soma, da bas ne ispucavas puno "blajndshotova" nego da ciljas i pogadjas, barem da trackas protivnika

optika + recon + sit. awareness + istrazena i montirana druga kupola utjecu na view range koji pak utjece na spoting koji ti dodatno daje zaradu, mediumi sa max view rangeom su uvijek u prednosti jer mozes ic napred i "$kicnuti" kaj radi protivnik

 

sve to na kraju se zbraja i dugorocno igra ulogu u opcenitom pritoku kredita

uz naravno ustedu-kupnju opreme i konzumablesa na popustu, kupnja tenkova na popustu kad je top of the tree, i NE PRODAVATI tenkove i opremu kad su na popustu jer se tu dodatno gubi lova

 

ovo je ukratko jedan moj "$krti setup" za grajndanje kredsa

a najvaznije od svega je da tenkovi s kojima igras su ti zabavni, jer ak te tlaci njihov tip gejm pleja, podsvjesno ces se sabotirat i lose igrat da sto prije se maknes iz borbe sa tenkom koji ti ide na zivce

 

to ti je to, klasik marketing (insert Dilbert meme) : trebamo smanjiti potrosnju i povecati zaradu...

insert Homer says DUHHHH

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Pozdrav svima.
Novi sam u WoT i ima jedna stvar koja me beskrajno živcira.
Ok, novi sam i nemam neznam kakve tenkove ali strpljivo sam skupljao novčiće i kupio sam si VK 30.01P . Potrošio skoro milju i što se desi...nekim tenkovima ne mogu ništa a one mene laganini sa svim tenkovima u par sekundi unište.
Moje pitanje je gdje griješim?
Znam doći na match gdje ne mogu nikome ništa. Ne kužim tu poantu igre.
Eto svaki savjet je dobro došao.
pozz
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Vale24 kaže...
Pozdrav svima.
Novi sam u WoT i ima jedna stvar koja me beskrajno živcira.
Ok, novi sam i nemam neznam kakve tenkove ali strpljivo sam skupljao novčiće i kupio sam si VK 30.01P . Potrošio skoro milju i što se desi...nekim tenkovima ne mogu ništa a one mene laganini sa svim tenkovima u par sekundi unište.
Moje pitanje je gdje griješim?
Znam doći na match gdje ne mogu nikome ništa. Ne kužim tu poantu igre.
Eto svaki savjet je dobro došao.
pozz

Griješiš u tome što ne kupuješ premium ammo. 

 

Bježi i ne osvrći se je moj savjet.

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Vale24 kaže...
Pozdrav svima.
Novi sam u WoT i ima jedna stvar koja me beskrajno živcira.
Ok, novi sam i nemam neznam kakve tenkove ali strpljivo sam skupljao novčiće i kupio sam si VK 30.01P . Potrošio skoro milju i što se desi...nekim tenkovima ne mogu ništa a one mene laganini sa svim tenkovima u par sekundi unište.
Moje pitanje je gdje griješim?
Znam doći na match gdje ne mogu nikome ništa. Ne kužim tu poantu igre.
Eto svaki savjet je dobro došao.
pozz

 Poanta igre je grind.

 

Baci oko na YT kako igraju igrači poput kajzoo, Quickybaby i sl., najčešće je problem u pristupu, neiskorištavanju prednosti i mana tenkova, poput depresije topa i elevacije terena, skrivanja slabih točaka tenka terenom, objektima na mapi i sl. 

Svaki tenk dok je stock je smeće, tek do izgrindaš zadnju opremu, staviš na tenk npr turbo, vents i durability device, izvježbaš posadu na treći perk, tek onda ćeš znati jel dobar ili nije (tenk je odličan). Skrivaj donju ploču i dupe, i pomicanjem kupole i topa otežaj gađanje u c hatch.

 

E sad, vidio si da postoje tierovi tenkova od 1-10, jako često te stavi u meč sa tenkovima 2 tiera iznad tvojeg, pa moraš se prilagoditi tom meču, igraj ulogu podrške, spotaj ako imaš odgovarajući tenk, gađaj iz daljine, radi bilo što osim bezglavog rusha i pogibelji, i ponajviše od svega ne izlijeći pred svoje tenkove, ne smetaj im.

 

Za početnika bih ti preporučio bilo koju liniju srednjih tenkova od SSSR, i njihovu liniju lakih, tako ćeš najlakše shvatiti što i kako raditi, jer su ti tenkovi foolproof.

 

EDIT: E da, u slučaju viška vremena/dosade, malo prouči slabe točke oklopa tenkova na netu, tako ćeš moći iskoristiti i loše matchup tako da ćeš uspjeti nazubljat nešto štete u meču koji bi inače bio katastrofa.

I uvijek si stavi cilj napraviti štete minimalno koliko ti tenk ima HP.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 12:06 (Jarvan).
13 godina
offline
World of Tanks

A nebi čovjeku rekao kako je igra p2w, koliko je loot box heavy, koliko je grind težak, kako je toksičan community, kako WG gura agresivnu monetizaciju?

 

Kloniti se bilo kojeg WG naslova "World of...". Te igre su sve samo ne free to play.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
quickr kaže...

A nebi čovjeku rekao kako je igra p2w, koliko je loot box heavy, koliko je grind težak, kako je toksičan community, kako WG gura agresivnu monetizaciju?

 

Kloniti se bilo kojeg WG naslova "World of...". Te igre su sve samo ne free to play.

 

 Daleko od toga, igra je F2P, definitivno nije p2w, jer svaki tenk koji možeš kupiti je dobar, ali ne najbolji, i najčešće pogiba od tech tree tenka.

 

Ja sam bio F2P igrač od beta testiranja još, počeo sam pare trošiti tek nedavno, kao kolekcionar, ne ko igrač, samo zato jer želim imati neki tenk (ne zato jer jer OP ili nešto slično, nego samo zato jer je nov i iz tog razloga zabavan), jer nakon silnih godina igranja (uz poneke pauze i novi acc) to mi je postalo zabava na svoj način.

 

Sad za praznike sam u kutijama dobio Iron arnie, AMBT, Char, BZ-176, svih 5 nižih tier premium tenkova, sve 3d stilove i hrpu drugih skinova, kao i skoro 50.000 golda i hrpu milja srebra, bio sam ekstremno sretne ruke. Neki dan je pao u garažu T-832, meni uz Iron arnie najzabavniji tenk za igrati, koji ko lud zarađuje pare. Uz 3 mjeseca premiuma koji sam dobio isto u kutijama, toliko ću intenzivno i igrati, kad to istekne opet ću imati pauzu do sljedećeg eventa.

 

Moja poanta, nije p2w, ljudi bacaju pare bezveze ako misle da će imati prednost u igri.

 

Npr T-832 se zaraditi mogao samo igranjem, bez trošenja love, i eto ti premium tenka koji tuče srebrnjake ko blesav, a uz to je i jako dobar konzistentan tenk.

16 godina
offline
World of Tanks

Ja ne znam sta vi ljudi ocekujete od ove a i ostalih MMO igara. 

Da li biste vi isli radili a da ne primate placu od svog sefa/vlasnika zato sto je njima zabavno odlaziti na posao i voditi firmu. 

Naravno da ne biste.

 

WG isto kao i EA, Ubisoft i dr. imaju jedan primarni cilj, a to je profit. I to je sasvim ok od strane jedne firme.

Nisu onu majka Tereza pa da placaju uposlenike, odrzavaju servere, unose novosti (kakve god bile) u igru da bi usrecili pojedince.  

 

Naravno oni nama nude besplatnu igru za igrat koja takva kao besplatna, je teska za daljnje napredovanje jer oni zele da od nas izmuzu novac. 

Tko zeli moze otkljucati i kupiti sve tenkove bez da WG-u da centa ali onda ce morati da ulozi mnogo i mnogo svog vremena dok ljudi koji ce davati svoj novac imaju laksi put i sve ce to ostvariti u duplo i vise od duplo manje utrosenog vremena. 

Ja kada igram ja se trudim da u svakoj partiji uzivam koliko je to moguce, naravno da ima partija kada me pogodi usran tim ali sta ces ne bi bilo zanimljivo ni da uvijek pobjedjujemo. 

Ja i kada gubim i imam nikakvu ekipu (nisam ni ja neki uber igrac) trudim se makar da u toj partiji ispunim sebi neki manji cilj (unisti nekog protivnika, zadrzi, istrolaj nekoga ako je moguce) i onda i taj poraz bude prihvatljiv. 

 

Ova tema puna pljuvaca po igri, a vecina idalje igra i slabo je tko okrenuo ledja WG-u za sva vremena. 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Bokte, pa koliko si potrošio na vel'ke škatulje?

 

ja sam uzeo 3 novogodišnje i bio sretan kad sam dobio onaj SteamPunk 3D stil za FV4005 i tjedan dana premiuma...

 

sad sam uspio to razvući (premium dane) do zaključno ove nedjelje, pa ću smanjiti drogu...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

 

Ova tema puna pljuvaca po igri, a vecina idalje igra i slabo je tko okrenuo ledja WG-u za sva vremena. 

 

 

 Sve stoji, neka igra tko želi.

 

Samo što novim igračima treba ukazati na obje strane medalje, pogotovo kad je WG u pitanju jer ona druga, loša strana je stvarno loša.

Imam nekih 30k partija u WoT-u, doduše ne igram ga već par godina. Zamijenio sam jednu ovisnost sa drugom, a to je World of Warships. U koji sam također utukao nebrojene sate, trud i novac. I da me netko pita kakva je rekao bih i pozitivno ali i negativno.

 

 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

Bokte, pa koliko si potrošio na vel'ke škatulje?

 

ja sam uzeo 3 novogodišnje i bio sretan kad sam dobio onaj SteamPunk 3D stil za FV4005 i tjedan dana premiuma...

 

sad sam uspio to razvući (premium dane) do zaključno ove nedjelje, pa ću smanjiti drogu...

 100 eura.

 

Miran sam do sljedećeg Božića.

14 godina
offline
Re: World of Tanks

Dobar si... meni je ovih 41 kn bilo previše...

 

e da dobio i onaj KV-1s(h)...

Ju je je? Je ju je!
5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
@jarvan, zahvaljujem ti se na odgovoru ali pola toga što si napisao ja ne kužim ali to je moj problem. :)
Nisam znao da na toliko stvari treba paziti.
Budem proučio pa probam.

Još jednom hvala!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice