The Elder Scrolls VI

poruka: 57
|
čitano: 18.190
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Pa postoji "realnije", kad te ulove u stealthu, digne se alarm i moraš se borit.

Ono što je meni, npr, u TES smiješno, šuljaš se, ulove te, napadne te tih 3-4 neprijatelja koji su blizu, a oni iza slijedećih vrata nemaju pojma što se dešava, iako si glasnim lupanjem metala po metalu ubio trojicu u sobi prije.

Karikiram malo, i iskreno najviše se to desi kad "učitavaš novu mapu", tj. u većim dungeonima koji zbog konzola nisu mogli biti jedan već podijeljeni na nekoliko, bilo da se radi o utvrdi ili spilji/pečini...

 

Što se tiče borbe, DS ima previše dodge-a, to se slažem. Sa druge strane ima najbolje izvedeno rukovanje oružjem od bilo koje igre ikad izvedeno - block, pary, 1h, 2h animacije, tipovi oružja, svaki ima svoje animacije i timing, overcumbered animacije, utjecaj snage na izvođenje napada, utjecaj dexteritya na izvođenje napada kod dex oružja i slično... čak i magije imaju puno smisla - da se dodge dovede pod kontrolu bilo bi savršeno, maka ni on nije ne-fer, što se posebno u PvP-u vidi.

Nema "1 build beats them all" situacija, jednako si viable sa ogromnim 2H oružjem koje jedva držiš sa 50 STR, kao i goloruk sa poisonom applyanim na šake. Comabt o TES serijalu može se sakrit iza toga... meni savršeno paše, i uspoređivat kompleksnost borbe u DS i witcheru nema smisla, a sa TES radit usporedbu je vređanje.

 

Ono što me pak drđalo sada u Skyrimu, nakon svih ovih godina, je ipak malo questove odradit... makar bi bi oni mogli biti bolji.

 

Ja se ndam novom engineu, ali ga ne očekujem.

 

Nadam se smislenoj priči, ali ju ne očekujem.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Evo male obavijesti od Bethesde, a to je da ove god nece nista spominjati Starfield niti ES VI na E3...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The Elder Scrolls VI

novi leak na redditu, sasma moguže da je govno, kaže ovako:

 

The Elder Scrolls VI: Redfall 
  • set in hammerfell and a portion of high rock -hammerfell think ancient Persia and egypt high rock think medieval Europe

  • sailing will be a big new feature

  • takes place ~100 years after skyrim, thalmor still antagonists

  • archeology "guild"

  • no voice acting for main character (like fo4)

  • online coop currently being discussed

Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI

I vjerojatno Creation Engine, ohh boy. Hoce i ovaj Community popravljati 

12 godina
odjavljen
offline
The Elder Scrolls VI

Najvise bih voleo samo High Rock kao provinciju i govorio sam o tome na drugim forumima, buduci da me ovde nije bilo jako dugo.

High Rock je prava fantazija, mistican i mracan sa mnogo carolije, Bretonska kraljevina u kojoj je po lore-u mnogo toga zapravo pocelo.

Po trejleru bi se i reklo da je u pitanju High Rock. Ne bih nikako voleo Hammerfell (cak ni uz High Rock) jer me pustinje uzasno nerviraju, vise bi voleo taj Evropski "Tolkinski" smek.

Lepo je vratiti se ovde...

 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls VI

Točno to i ja želim neku veliku open world fantasy rpg igru ali,

u kojem smjeru bethesda ide i ostale kompanije mislim da će ubacit hammerfell

i one njihove crnčuge što žive tamo, tako da ćemo dobiti The Elder Scrolls VI WE WUZ IMPERIALZZ N SHHIEEEET Smeće igru punu bugova... 

14 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Po meni mislim da bude Hammerfell. Redfall se vjerojatno misli na pad Redguard-a koji su se nakon White-Gold concordanta nastavili boriti protiv Aldmeri dominiona. Negdje sam pročitao da bude setting 100 godina nakon Skyrima pa ono može biti da je do onda cijelo vrijeme rat prije nekog završnog udara.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
The Elder Scrolls VI

Ipak me nesto kopka...

Vidite ovo: https://www.econotimes.com/The-Elder-Scrolls-6-release-date-The-next-entrys-story-could-revolve-around-a-plague-1562278

 

Ko nije upucen, u Skyrimu postoji Daedric quest The Only Cure.
(Mislim da ovo sto cu napisati ne treba da ide u spojler jer je igra od 2011-te, a objasnjenje se vise tice onog sta bi se moglo desiti u TESu 6)

Dakle, u tom questu pominje se jedan od sedamnaest Daedrickih Bogova, Peryite, koji je simbol prirodnog reda ali i pomora, kuge, bolesti... U Skyrimu, njegov glas govori igracu da je poslao "blesing" u "Bretonskim" selima, sto asocira na High Rock.
Koza ljudi koji su inficirani u questu dobija "crvenu" boju, a kada ih pitate gde idu odgovaraju: "Returning to High Rock".

Asocira li vas na "Redfall"? Daggerfall (prestonica High Rock-a)
Ovo je pismo jednog inficiranog: https://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Unsent_Afflicted_Letter

Vecina ovaj Bethesdin trademark tumaci u smislu "Redfall-Redguard" i sl. te se nadaju Hammerfelu ali po mom misljenju stvari ne treba da stoje tako. Peryite jos nagovestava da njegovo vreme tek dolazi, moguce da je pobesneo jer ga mnogi u Tamerielu i ne smatraju za Daedrickog Boga...

I bas kao sto smo imali u Oblivionu Mehrunes Degona - questovi za zatvaranje kapija, u Skyrimu Alduina - questovi za ubijanje zmajeva, mislim da cemo u High Rocku za glavnog Daedrickog antagonistu imati Peryitea - questovi u formi... Suzbijanja kuge recimo, mada ne mogu da pretpostavim kako ce funkcionisati u praksi, ako uzmemo u obzir da je High Rock prilicno uredjena i bogata provincija. Bice tu magicnog daedrickog porekla, dakle.

Sve ovo je jako logicno, ne kazem da ce biti 100% tacno, ali zaista sve asocira, jos uz onaj trejler, samo malo treba povezati stvari. Dalje TES lore koji citam je zaista super i svasta se moze naci u njemu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 14:38 (Comi123).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Zanimljivo zvuci, i ima smisla. Poznavajuci Bethesdu vrlo je moguce, sjetimo se da u Falloutu 3 imas covjeka is Bostona koji je lovio syntha, na kraju je izasao Fallout 4 upravo u Bostonu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
The Elder Scrolls VI

Rekao sam pre nekoliko dana, kod otvaranje teme "Avowed", da imam neke zanimljive informacije vezano za TES 6 i da ću ih dati članovima na uvid. Ovo što ćete videti nikako ne znači da ja predviđam stvari. Recimo jednostavno da idem nekom "logikom"...

Pri kraju završetka Witchera 3, negde 2016-te tj nakon finiša B&W-a, počeo sam aktivnije da čitam TES lore i istražujem, naravno uz želje i razmišljanja gde bi se mogla odvijati sledeća igra.
Nakon mnogo čitanja i analiza poželeo sam da to bude definitivno High Rock jer sam veliki fan LotR filmova i srednjovekovne epske fantastike. High Rock kao regija (i kultura Bretona) je upravo takav, preciznije kao neki miks Engleske i Francuske sa dosta Keltske mitologije. Idealno. A onda sam nakon prvog trejlera bio presrećan jer ako ono nije prikaz High Rock-a ja ne znam šta je...

Evo uzmimo hipotetički da sam u pravu, predstaviću vam neke dokaze.
Onaj zamak na brdu (koji je inače ruševina koju su demolirali Imperijalci još u vreme Tiber Septima kako bi sprečili moguće pobune u budućnosti) predstavlja ostatke Bretonske kulture kada se High Rock razvijao u moderno kraljevstvo. Tada su ga zvali i zemlja četiristo kraljeva jer je bukvalno svaka bogatija bitanga mogla postati kralj (samoproglasiti se) u svojoj manjoj provinciji te bi u okolini svog sela bila podignuta tvrđava, a kasnije bi okolni meštani plaćali porez. Otud i ona stara Bretonska izreka "find a new hill, become a king".
High Rock kao zemlja nije prošla kroz mnogo ratova, obično se to svodilo na sporenje granice Western Reach-a (zapadnog dometa) sa Skyrimom, ili proterivanje orkova u planine. Bretoni su se kroz zemlju širili trgovinom.

Subjektivno, ja najviše volim rasu "Imperial" u TES-u, mada volim igrati i onu koja je vezana za regiju u kojoj se igra odvija. Međutim, za mene su Bretoni premda vrlo elegantni i ponosni, uvek predstavljali one lukave i podmukle spletkaroše koji rade iza leđa jedni drugima, a nije ni čudo ako uzmemo u obzir da su oni pre svega produkt mešanja ljudi i vilenjaka.

Jedan od ozbiljnijih tragova koji može biti kompas ka dokazu regije gde se odvija sledeća igra jeste nama dobro poznata organizacija "The Blades". Ko ne zna, u pitanju je elitna garda Imperatora koja je zaštitnica Septim loze u igrama, završeno sa Martinom, četvrtim (tajnim) sinom Imperatora Uriel Septima VII, ali se ista organizacija pojavila i u Skyrimu u nešto manjem obimu kao čuvar Dragonborna.
U Morrowind igri, monah i agent ove organizacije beži u Cyrodiil, i gde se dešava sledeća igra?... U Cyrodiilu, članovi ove organizacije su primorani da idu na snežni sever u Cloud Ruler Temple koji se nalazi iza Brume na granici sa Skyrimom. A onda u Skyrimu, Delphine koja je jedan od preostalih malobrojnih članova The blades-a beži u Sky Haven Temple koji se nalazi u Reachu, regiji koja je na granici sa High Rock-om, i tradicionalno je vezana za kulturu Bretona pre svega preko onih "otpadnih divljaka" - Forsworna. Dakle, ako ova hipoteza znači nešto, sledeća TES igra nas vodi u High Rock.

A onda sam odlučio da pronađem još neke tragove da vidim da li se High Rock nameće još negde budući da Bethesda zna da postavi neke tragove u svojim igrama.

Tako u Skyrimu možete naleteti na jednu družinu (sledbenici poslednjeg Dedričkog Boga Peryite-a) koja na pitanje gde ide odgovara sa "returning to High Rock". Navodno, Peryite se čak i ne smatra Dedričkim Bogom (kao 17-ti) zato što se povezuje sa prirodnim procesima/katastrofama poput kuge, pandemije, bolesti, pacovima..., te iz nepoštovanja prema njemu od strane ljudi želi da im pokaže svoju moć.

Ovo je emblem Peryite-a: https://i.etsystatic.com/8999657/r/il/bf621b/1596190025/il_794xN.1596190025_7qe9.jpg

ALI... Meni ni ovo nije bilo dovoljno...

Pre nekoliko dana pronašao sam link jednog od mnogih Bethesdinih dizajnera. U pitanju je Josh Jay, jedan od, pazite, "Senior World" artista. Na njegovom portfoliu je izložen veliki broj slika i concept art-ova na kojima radi. Ono što je zanimljivo jeste da u sekciji "likes" gde prati radove drugih, sve vrvi od srednjovekovne (Evropske) epske fantastike tj zamkova, šuma, gradova..., a sve u tonu High Rock regije.

 

Ovo su neke od njih:

https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/012/094/420/large/ferdinand-ladera-themagocracyofhelinde2k.jpg?1533010352

https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/004/379/855/large/ferdinand-ladera-stream2k.jpg?1483166909

https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/018/600/020/large/ferdinand-ladera-uskina-kula2k.jpg?1559987388

https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/004/333/432/large/ferdinand-ladera-dorhamplains.jpg?1482546313

https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/007/242/230/large/roman-roland-kuteynikov-25.jpg?1504714299

https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/016/990/851/large/roman-kuteynikov-overpainting.jpg?1554234579

https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/022/754/450/large/andreas-rocha-tedeumartstation.jpg?1576580752

 

Slika ima "mali milion" (što concept art-ova, što nekih pravih slika iz Škotske, Engleske i sl) i ako neko želi mogu postaviti link njegovog portfolija pa da vidite, nadam se da je to dozvoljeno, ako nije može mi neko sugerisati jer to onda znači da ga na neki način reklamiram a ne bih želeo da me moderatori kazne.

 

Natrag na TES...

Da... Želim samo High Rock regiju u igri i to bez Hammerfella jer neću kvantitet u odnosu na kvalitet. Te dve kulture se veoma razlikuju i po mom mišljenju to je veoma komplikovano za izradu, i deluje mi da bi rušilo imerziju, tj u jednom momentu smo u mističnoj šumi Glenumbre (High Rock) a u drugom momentu skočimo do Alik'r pustinje (Hammerfell). Ne želim razbacan MMO-liki sadržaj na ogromnoj mapi koji će biti tu tek da veštački produži igranje, premda jako ohrabruje izjava Todd Howard-a koji kaže da su igre već dovoljno velike i da nam treba nekih novih i boljih mehanika u igranju.

 

 

Zahvaljujući novim next-gen mašinama neće biti problem da igru naprave nešto većom od Skyrima i da je popune bolje i smislenije, da gradovi konačno budu gradovi, da nema glupih loadinga, i da konačno imamo zanimljivu priču i questove kakvu TES lore zaista može da pruži a verujte mi da može mnogo.

Meni je u glavi novi TES i izgleda sjajno... Šalu po strani, izvinjavam se članovima za ovako dug post nadam se da se neće ljutiti.

 
11 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
The Elder Scrolls VI

Ako uzmemo u obzir da nam informacije za novi TES dolaze jednom u pola godine i to minimalnim intezitetom, sve čekam da se nekoliko istih skupi pa da objavim ovde...

 

Ovo je video iz 2019-te kada su slavili 25-godišnjicu serijala, a gde nam govore kako ubacuju metodu fotogrametrije za level dizajn. Ko ne zna o čemu se radi, u pitanju je tehnika skeniranja objekata iz stvarnog okruženja (ovde se misli na prirodu) te kroz engine ubacivanje istih modela u igru.

 

A pre par meseci na 4chan-u objavljen je video-leak gde se prikazuje, kako da kažem, neko testiranje... Brzo je uklonjen ali je zajednica učinila svoje. Izgleda zaista verodostojno a i slova "ES-VI-RF" (ovo poslednje, Redfall - kodno ime koje bi trebalo biti za igru) deluju autentično, a ako je u pitanju fake neko se zaista potrudio, a taj sigurno ima znanje u Creation Engine-u. Mada neki govore da bi ovo mogao biti i Unity, uostalom pogledajte i sami. Bethesda nije ništa potvrdila niti demantovala.

Po mom skromnom mišljenju konfiguracija ovog terena neverovatno podseća na High Rock a kolorit je sličan kao u trejleru.

 

I najnovija neformalna informacija od pre desetak dana tiče se Bethesdinog aktivnog traganja za glasovnim glumcima koji čisto i profesionalno govore Irski i "Gaeilge jezik". Ovaj drugi pripada grani keltskih jezika koji se najviše govorio (i govori) na području od jugo-zapada Irske do severa Škotske. Takođe, od glumaca se traži da ovladaju "ratnim" uzvicima na pomenutom jeziku. Ovo opet snažno asocira na High Rock.

Ne znam da li ćemo dobiti glavnog protagonistu sa ful glasovnom glumom, ne znam da li je moguće niti da li je isplativo ako uzmemo u obzir da igra pokriva deset različitih rasa i da glavni karakter nije predefinisan, osim ako ne bude nekih izmena što ne verujem. Tu baš nemam mišljenje i ne mogu da se odredim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 23:56 (Dragonbane).
 
8 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
The Elder Scrolls VI

Nakon prezentacije Starfielda koja je bila juče igrači su iskopali jedan zanimljiv detalj budući da Bethesda zna da umetne trag u svojim igrama za neku sledeću. Tako je u trejleru prikazano ovo: https://preview.redd.it/u6xv88s1y4571.jpg?width=720&format=pjpg&auto=webp&s=7916632e5eb765e624e33dc912571e1d2980c704 i ako pažljivo pogledate ovu mapu: https://preview.redd.it/bssxn8s1y4571.jpg?width=610&format=pjpg&auto=webp&s=b85188573250775ec4559b968aec6e82e42a35fa videćete da je 99% identično.

 

Dakle, sledeći TES nas vodi u dve regije po prvi put i to High Rock i Hammerfell koji će verovatno biti spojeni u jednu mapu.

Poznat je moj stav da sam ja više za one region only ali šta je tu je. Starfield kad izađe reći će nam mnogo o TES-u, tj šta možemo očekivati.

Ko je bar malo čitao TES lore zna da se kultura Bretona i Redguarda jako razlikuje te da će biti interesantno videti kako će to funkcionisati zajedno u praksi. Meni deluje kao košmar...

Očekujte miks srednjovekovne epske fantastike (High Rock) i neko "Saudija Arabija" (Hammerfell) okruženje načičkano svim i svačim, uglavnom dobićemo sve ali tek verovatno 2026-te, Bože zdravlja...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 19:19 (Dragonbane).
 
4 0 hvala 4
12 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Igra nema sanse da izadje jos poprilicno dugo gledajuci da Starfield prakticki izlazi krajem iduce god... Bit ce zanimljivo viditi dvije regije odjednom u igri i kako ce se to sve odigrati sa razlicitim rasama, trenutno nemam nikakva ocekivanja posto niti nemamo nikakvih informacija trenutno pa se nemam ni nicemu radovati. Nakon starfielda cemo viditi sta se tu sve kuha u Bethesdi glede TESa VI...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI
Dragonbane kaže...

 

 

Dakle, sledeći TES nas vodi u dve regije po prvi put i to High Rock i Hammerfell koji će verovatno biti spojeni u jednu mapu.

Poznat je moj stav da sam ja više za one region only ali šta je tu je. Starfield kad izađe reći će nam mnogo o TES-u, tj šta možemo očekivati.

Ko je bar malo čitao TES lore zna da se kultura Bretona i Redguarda jako razlikuje te da će biti interesantno videti kako će to funkcionisati zajedno u praksi. Meni deluje kao košmar...

Očekujte miks srednjovekovne epske fantastike (High Rock) i neko "Saudija Arabija" (Hammerfell) okruženje načičkano svim i svačim, uglavnom dobićemo sve ali tek verovatno 2026-te, Bože zdravlja...

 To je jedna frakcija u ESO plus Orkovi,funkcioniše odlično i nema nikakvog košmara,inače ta  frakcija Daggerfall Covenant u ESO-u mi je favorit

waaagh ;
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls VI
warhammer kaže...
 To je jedna frakcija u ESO plus Orkovi,funkcioniše odlično i nema nikakvog košmara,inače ta  frakcija Daggerfall Covenant u ESO-u mi je favorit

 Da, ali to je multiplayer igra gde može ići sve i svašta odjednom a imerzija je praktično nebitna. Meni je Skyrim daleko imerzivniji i zanimljiviji od TES online-a, i premda sam igrao oba (online mnogo manje) nemaju mi nikakvu sličnost sem možda lore-a, tako da singleplayer TES-u moraju prići na način kao u Skyrimu, nikako online-u.

Da li znaš da moraju da naprave minimum 10-tak ogromnih gradova i još toliko manjih. Kako će popuniti to? Čime? Questovima idi i donesi mi amulet iz pećine ispod babinog potoka??? Inače Bethesda je baš poznata po sjajnim questovima, toliko sjajnim da su iz igre u igru sve gori...

Treba dizajnirati kulturu za obe regije, nošnju, opremu, oružje, faunu, floru... Život... A da sve to funkcioniše drugačije a radi zajedno.

Bretoni vole magiju - sa njom se rađaju, dok Redguardi ne baš. Bretoni su poluvilenjaci, ponosni, misle da su iznad svih, dok se kod Redguarda zna koliki animozited gaje prema vilenjacima, pogotovo Altmerima i koliko su ih potamanili kad su ovi krenuli na njih.

 

Nisam hejter, ali kada bi ovo funkcionisalo kako treba imali bi najbolju RPG igru ikada napravljenu ali znam Bethesdin stil. Stil pojednostavljenja. Hoću RPG! Hoću odluke! Daju nam 10 frakcija i svaku možemo da rešimo u jednom prelazu! Nijedna nije svesna drugih, svet ne reaguje na igrača, može da se izleveluje sve! Koju ku*ac replay value onda?! Ovo je najbitnija stvar koja se mora promeniti u novom TES-u.

9 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI
Rodić kaže...

Igra nema sanse da izadje jos poprilicno dugo gledajuci da Starfield prakticki izlazi krajem iduce god... Bit ce zanimljivo viditi dvije regije odjednom u igri i kako ce se to sve odigrati sa razlicitim rasama, trenutno nemam nikakva ocekivanja posto niti nemamo nikakvih informacija trenutno pa se nemam ni nicemu radovati. Nakon starfielda cemo viditi sta se tu sve kuha u Bethesdi glede TESa VI...

 

Zapravo i ima smisla da izađe za nekoliko godina. Iako mi je bezveze što su 2018. najavili igru koja neće izaći prije 2025., vjerujem da oni žele sa sljedećim Elder scrollsom postaviti novi benchmark za open world RPG. Zašto i ne bi, imaju ogromne resurse trenutno, a vjerujem da im je povijest najbolje pokazala da će najviše novaca dobiti kad naprave igru kako treba npr. Skyrim, dok im je Fallout 76 pokazao da će popušit kitu kad isfušare.

 

Sjećam se jednog intervjua sa Todd Howardom, u kojem je on bio rekao da je TES6 dosta daleko, jer oni imaju planove za igru koji su takvi da bi javnost kad bi ih čula jednoglasno rekla da je to nemoguće u igri. Znači imaju namjeru implementirat nekakve stvari i tehnologije koji su trenutno "nezamislive". Moguće je i da prodaju maglu naravno, ali ipak ću barem malo biti znatiželjan

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 11:41 (Cansee).
3 godine
neaktivan
offline
The Elder Scrolls VI

TES 6 će najverovatnije biti Xbox ekskluziva, s tim da je logično pretpostaviti da će igra doći i na PC. Za plejku se ne treba biti optimističan...

https://www.gamewatcher.com/news/the-elder-scrolls-6-decade-game-xbox-exclusive

 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Kako se cini iz Microsofta su natuknuli u ovom sudjenju za Activision da novi Elder vjerovatno nece izac u ovom desetljecu sto znaci da ce to bit igra za iduci Xbox...lako moguce stream only ako se odluce da ce im iduca konzola bit online/stream only.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI
Nece taj stream only tako brzo. Pa prosjecna brzina neta u svijetu je 40/20 uz ping 35.

Nema tu streama vrijednog spomena uz takve brzine, a da će se u sljedećih 5 god do nove generacije promjenit - sumnjam.

Inače ovo ispitivanje danas, čak je i sudac poludio na ftc odvjetnika pa prekinuo ispitivanje jer lik drvi o stvarima i kojima očito nema pojma. A i ispalo je da je sony tajno lobirao kod bethesde da starfield bude samo playstation ekskluziva, pa je ms kupio bethesdu da se to ne dogodi... izgleda da je to sve mutna voda, i sony i ms...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Najavili su igru prije nekih 5 godina....pa kako je onda moguca vjerovatnost da nece izac u ovom desetljecu?.....

I kako ce to uopce izgledat ako jos uvjek furaju onaj stari engine....ne kuzim sta se desilo Bethesdi....igre im ispadnu ili samo ok ili lose u zadnje vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Elder Scrolls VI

ako ce toliko kasnit kada ce onda novi fallout :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI
Gemmy kaže...

ako ce toliko kasnit kada ce onda novi fallout :(

 Pitaj boga sta se desilo interno u Bethesdi kada ih je Microsoft preuzeo,ne bih se zacudio da zavrse kao Rare.

10 mjeseci
neaktivan
offline
The Elder Scrolls VI

Prema Microsoftovom odvjetniku Elder Scrolls VI izlazi 2026.

 

Microsoft lawyer: "Could I clarify one issue that council raised with you, when you were asking about Zenimax and asked him to find a game that was most similar to Xbox, he mentioned Elder Scrolls. That is incorrect. There are two Elder Scrolls games, one is online called Elder Scrolls Online — that is a multiplayer game, it is on PlayStation today. The game he’s talking about Elder Scrolls 16... the projected release is 2026 as a single-player game. It is not anywhere similar to Call of Duty, which as you know is multiplayer and multi-platform."

 

https://www.purexbox.com/news/2023/06/elder-scrolls-6-projected-release-is-2026-claims-microsoft-lawyer

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 8:24 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Ako je istina - SUPER! Imaju vremena napraviti kvalitetan gotov proizvod.

Nije da će falit sadržaja do tada, samo neka rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI
Spellcaster kaže...

Prema Microsoftovom odvjetniku Elder Scrolls VI izlazi 2026.

 

Microsoft lawyer: "Could I clarify one issue that council raised with you, when you were asking about Zenimax and asked him to find a game that was most similar to Xbox, he mentioned Elder Scrolls. That is incorrect. There are two Elder Scrolls games, one is online called Elder Scrolls Online — that is a multiplayer game, it is on PlayStation today. The game he’s talking about Elder Scrolls 16... the projected release is 2026 as a single-player game. It is not anywhere similar to Call of Duty, which as you know is multiplayer and multi-platform."

 

https://www.purexbox.com/news/2023/06/elder-scrolls-6-projected-release-is-2026-claims-microsoft-lawyer

 the projected release

 

7 godina
offline
The Elder Scrolls VI

Sve dok je u ovom desetljeću, dobro je...

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Elder Scrolls VI
Rhodin kaže...

Ako je istina - SUPER! Imaju vremena napraviti kvalitetan gotov proizvod.

Nije da će falit sadržaja do tada, samo neka rade.

 bethesda i kvalitetan gotov proizvod neide u istu recenicu....jer nema povoda za to.
xD

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice