Rip igre

poruka: 41
|
čitano: 7.823
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Rip igre
pitanje

zna li neko kako ripati igru koju sam skinuo sa crosatelite

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Rip igre

nisam htio otvarat temu radi ovog pa evo

kak je ovo moguce da iz 3mb izvucem skoro 1700mb

znaci unutra su 2 iso filea jedan ima 1gb drugi 700mb 

mene zanima kak je to moguce 

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rip igre
Kako si iz 3MB ekstraktao 1700MB? To je neka zabuna
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
protjeran
offline
RE: Rip igre
Šef kaže...
Kako si iz 3MB ekstraktao 1700MB? To je neka zabuna

nije mogu ti poslat file ak oces

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
15 godina
neaktivan
offline
Rip igre

heh ja sam bio naso gta 4 u 7 MB!! al se ekstraktira 20 sati rofl

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Rip igre
Jebasu123 kaže...

heh ja sam bio naso gta 4 u 7 MB!! al se ekstraktira 20 sati rofl

ovo nije za 3-4 min se ekstraktalo 

precudan ripNeodlučan

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
14 godina
neaktivan
offline
Rip igre
Dajte ako netko zna kako se to radi, jer to i mene zanima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rip igre

Hmm bilo bi dobro to znati jer koliko znam to se moraju animacije neke micati,i jedan lik mi govorio da se to dobije tako da se maknu low detalji iz igre (kako neznam i jel je to moguce).Ugl moras maknit pun k toga da smanjis igru..

A kompresirat bi htio jer igre na hardu mi zauzimaju 200gb :D a mjesta sve manjeeeeee :)

roby
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Rip igre
petkovicroby kaže...

Hmm bilo bi dobro to znati jer koliko znam to se moraju animacije neke micati,i jedan lik mi govorio da se to dobije tako da se maknu low detalji iz igre (kako neznam i jel je to moguce).Ugl moras maknit pun k toga da smanjis igru..

A kompresirat bi htio jer igre na hardu mi zauzimaju 200gb :D a mjesta sve manjeeeeee :)

moze se i bez micanja biloceg...(rip skullptura)

no kad se vec bacaju teksture bilo bi korisno i video iz igre izbacit (.bik fileovi)

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
15 godina
protjeran
offline
Rip igre

evo file...(par forumasa je trazilo)

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rip igre
hrvatskafarkasevec kaže...

evo file...(par forumasa je trazilo)

Radi li taj na principu winrara?

Samo kaj više stisne .

 

Ne znam kaj da napišem !
15 godina
neaktivan
offline
Rip igre

meni je to normalan fajl. kad ga sa winrarom otvorim ovo sto tebi ocitava kao 1,7 GB  meni ocita kao 1.7 MB. 

 

btw kompresije tih razmjera ne postoje niti ce ikad postojati, barem ne za uobicajne dokumente. Ova prica sa GTA koji se odzipava 20 sati mi se cini fake, ako moze neki link? To jednostavno ne funkcionira na principu da ako vise vremena ulozis u kompresiju da mozes vise kompresirat. Dobar dio formata koji se danas koriste su vec kopresirani pa ih se nekad zipanjem samo poveca :D

 

Ripovi igri se rade tako da se iz igre izbace audio trackovi i animacije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 2:49 (Glamdring).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Rip igre

ja sam davno pronasao neku obicu fps igru zapakiranu u 1Kb a kad se raspakira ima nekih 100 Mb , bolesnoce , samo ne znam kak to rade !!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rip igre

Jedini smisleni odgovor je da je rar datoteka na neki nacin coruptana pa je windowsi vide kao 1kb, ne vjerujem da bi je skinuo u 1 sekundu. probaj je iskopirat na disketu :D

14 godina
offline
RE: Rip igre

ma to sam prije godinu dana nasao na dvd - u pc chipa ili pc playa i oni su cak to komentirali ... nesto tipa da su to majstorski zapakirali bla bla bla ... uglavnom

kad sam raspakirao bila je to pucacina , nesto kao onaj prvi wolfenstain , takve grafike , nesto malo losije ... bila je kb il dva kb ...

14 godina
offline
RE: Rip igre
juice21 kaže...

ma to sam prije godinu dana nasao na dvd - u pc chipa ili pc playa i oni su cak to komentirali ... nesto tipa da su to majstorski zapakirali bla bla bla ... uglavnom

kad sam raspakirao bila je to pucacina , nesto kao onaj prvi wolfenstain , takve grafike , nesto malo losije ... bila je kb il dva kb ...

 tj , da su to majstorski napravili ti programeri  ...

16 godina
online
Rip igre

Je l' uspeo neko da raspakuje taj fajl? Sećam se da sam jednom naleteo na nešto što je bilo zapakovano UHarcom i da sam bio zapanjen efikasnošću kompresije, ali ovo je, bojim se, previše, pogotovo za običan rar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 3:06 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rip igre
juice21 kaže...

 tj , da su to majstorski napravili ti programeri  ...

moguce je napraviti cuda u samo 5kb, googlaj 5k contest . wjerojatno je ta igra proizasla iz istog izvora ali to nije stvar kompresije vec u specificnom pristupu programiranju. neznam tocno kako ali pretpostavljam da ima veze sa vektorskom grafikom fraktalima ili tako nesto.

 

Sjecam se nekad su reklamirali neki KGB arhiver da moze radit cuda a na kraju se ispostavio duplo losiji od winrara a kompresirao bi stvari 3 gladne godine.  sve ovisi o fajlu koji se kompresira. recimo da imas word dokument sa par milijuna slova a, pretpostavljam da bi se to ljepo dalo kompresirat :D

16 godina
neaktivan
offline
Rip igre

Zar nije to onaj takozvani "mini image", odnosno samo mountabilni CD/DVD za one igre koje samo zahtjevaju prisutstvo medija/imagea? Nije cijeli CD/DVD nego samo hrpa jedinica kako bi se popunio prostor i tako zavarao .exe od igre. Zato se može tako dobro komprimirati. Naravno ima ikonu i još par sitnica da nalikuje CD-u...

Faith is only fiction.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 3:49 (D4RKL1NG).
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Rip igre
Glamdring kaže...
juice21 kaže...

 tj , da su to majstorski napravili ti programeri  ...

moguce je napraviti cuda u samo 5kb, googlaj 5k contest . wjerojatno je ta igra proizasla iz istog izvora ali to nije stvar kompresije vec u specificnom pristupu programiranju. neznam tocno kako ali pretpostavljam da ima veze sa vektorskom grafikom fraktalima ili tako nesto.

Da, samo to nema nikakve veze sa rip igrama... Mada mislim da se radilo vise od 5 kila (32 ili 64 mozda, ali tko ce se sjetiti)... Sjecam se da se to davnih dana pojavilo na pixel disketama (ili kako se vec zvao onaj casopis koji je izlazio davnih dana na disketi sa relativno opakom kompresijom). Ovdje se radi o nekom bugu. Mislim gta4 u 7 mega. Sto je to bez tekstura ? ;). Kao neki moderan pacman ;).

 

16 godina
offline
RE: Rip igre
D4RKL1NG kaže...

Zar nije to onaj takozvani "mini image", odnosno samo mountabilni CD/DVD za one igre koje samo zahtjevaju prisutstvo medija/imagea? Nije cijeli CD/DVD nego samo hrpa jedinica kako bi se popunio prostor i tako zavarao .exe od igre. Zato se može tako dobro komprimirati. Naravno ima ikonu i još par sitnica da nalikuje CD-u...

 

Ovo.

I'm a lumberjack and I'm OK
15 godina
neaktivan
offline
Rip igre

i meni isto ima gigu i 700 mb

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rip igre
hrvatskafarkasevec kaže...

evo file...(par forumasa je trazilo)

Probao sam skinuti file, ali nikako da skine, dođe do 98% i skida, skida, skida...

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
Rip igre

taj Skullptura je car ... svaka mu cast ... 

My software doesn't have bugs, it only develops random features
 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Rip igre
Šef kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

evo file...(par forumasa je trazilo)

Probao sam skinuti file, ali nikako da skine, dođe do 98% i skida, skida, skida...

nece ni meni sad budem probao stavit negdje drugdje 

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
14 godina
neaktivan
offline
Rip igre

Imam RIP mass effecta 2 na jednom DVD-u hehe. Neznam čiji je. Primjetio sam da su video puno niže kvalitete, a ostalo je sve okej.

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rip igre

Ima i GTA:SA u 64 KB...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Rip igre
Jebasu123 kaže...

heh ja sam bio naso gta 4 u 7 MB!! al se ekstraktira 20 sati rofl

 

Možda ga skida s neta dok ga kao "raspakirava" :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rip igre

Imas ovaj program za ripovanje igri!

 

 

KGB Archiver!

 

pozz

15 godina
offline
Rip igre

da skulptura je car ili carevi.....

mislim da to bas i nije tako lijepo kako se cini. ako se moze to toliko kompresirat mislim da nebi na torrentima bili ono glomazni fileovi igrica veliki ko kuca. a i ja nebi zabog ustede prostora izbacivao muziku i animacije iz igara ipak one daju posebnu draž (npr soundtrack half life serijala) btw neznam zasto je Star wars tfu imao 14gb

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice