Pro Evolution Soccer 2016

poruka: 795
|
čitano: 148.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

je li tako tesko napraviti brzi zamah noge prije nego li lopta odleti brze ili sporiji zamah kada lopta treba ici sporije. igrac prebacuje obranu, takne loptu, lopta leti daleko brze naspram brzine udarca. udarac za gol također. lijepo se vidi na usporenoj snimci. ne znam za druge, ali mene takve stvari smetaju, a ima ih mali milijun. u obje igre...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2015 18:52 (Idealist).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Jel se može negdje naručit PC verzija  PES 2016 - ANNIVERSARY EDITION?

 

 

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

grafički-
napredak je očit,komparirajuci sa prošlim pes-om
komparirajuci sa prošlom fifom,ovo je smješno
menu-
no comm
gameplay-
evidentno je da žele biti konkurentni fifi,i jedin što su oni uspjeli izmudrovati je da su malo ubrzali igru,ostalo mi je sve apsolutno isto,da 2015 stavim na +1 to bi bila ova igra
80% starih iritantnih stvari (koje mi se više ne da pisati) nam se dogodilo u prvih 7-8 tekmi...uklizuje odnese mi rukom ne sudi,prebacim golmana glavom,golman skoči fula loptu koljenima u glavu me ruši,nikom ništa...itd...
ili,rokam po kocki panično da izbijem,valjda 3puta u sekundi,i moj branic ide stopati loptu,i gurne sebi u gol...itd itd...evo znoj me oblio :D

jos cu pokusati ove god sa fifom,ako bude šrot kao prošli,samo sa dodanim ženskim ekipama,odustajem od svega dok se netko treći ne ubaci u utrku
duboko se nadam da ce im 2K uskoro pomrsiti račune,jer posao kakav oni naprave sa NBA 2K,ako bi ga uspjeli prenjeti 50 posto barem na nogomet,razorili bi i KONAMI i EA....

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 18:59 (Katema).
 
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Katema kaže...

grafički-
napredak je očit,komparirajuci sa prošlim pes-om
komparirajuci sa prošlom fifom,ovo je smješno
menu-
no comm
gameplay-
evidentno je da žele biti konkurentni fifi,i jedin što su oni uspjeli izmudrovati je da su malo ubrzali igru,ostalo mi je sve apsolutno isto,da 2015 stavim na +1 to bi bila ova igra
80% starih iritantnih stvari (koje mi se više ne da pisati) nam se dogodilo u prvih 7-8 tekmi...uklizuje odnese mi rukom ne sudi,prebacim golmana glavom,golman skoči fula loptu koljenima u glavu me ruši,nikom ništa...itd...
ili,rokam po kocki panično da izbijem,valjda 3puta u sekundi,i moj branic ide stopati loptu,i gurne sebi u gol...itd itd...evo znoj me oblio :D

jos cu pokusati ove god sa fifom,ako bude šrot kao prošli,samo sa dodanim ženskim ekipama,odustajem od svega dok se netko treći ne ubaci u utrku
duboko se nadam da ce im 2K uskoro pomrsiti račune,jer posao kakav oni naprave sa NBA 2K,ako bi ga uspjeli prenjeti 50 posto barem na nogomet,razorili bi i KONAMI i EA....

Daj ne budi smiješan. Prvo nogomet bez licenci je propao nogomet u samom startu a kako vidimo sve licence drže konami i ea sports. Drugo, da je to tako jednostavno ne bi imali samo dva igrača godinama i još k tome svakih par godina jedan od njih počne kašljucati. Treće, jedno je igra s deset igrača u polju a sasvim nešto drugo igra s dvadeset dva igrača u polju te s mnogo više detalja. Ne branim niti jedne niti druge ali apsolutno je nemoguće napraviti igru koja će svima odgovarati.. Ono što je meni vrlina tebi je mana i obrnuto a sada to prebaci na nekih 17 milijuna igrača koji igraju ove dvije igre i vidjet ćeš da ima gotovo i toliko mišljenja kako bi igra ustvari trebala izgledati..nažalost većina uvijek pobjeđuje..

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

bilo kako bilo, trebalo bi teziti realnosti...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
movie kaže...
Katema kaže...

grafički-
napredak je očit,komparirajuci sa prošlim pes-om
komparirajuci sa prošlom fifom,ovo je smješno
menu-
no comm
gameplay-
evidentno je da žele biti konkurentni fifi,i jedin što su oni uspjeli izmudrovati je da su malo ubrzali igru,ostalo mi je sve apsolutno isto,da 2015 stavim na +1 to bi bila ova igra
80% starih iritantnih stvari (koje mi se više ne da pisati) nam se dogodilo u prvih 7-8 tekmi...uklizuje odnese mi rukom ne sudi,prebacim golmana glavom,golman skoči fula loptu koljenima u glavu me ruši,nikom ništa...itd...
ili,rokam po kocki panično da izbijem,valjda 3puta u sekundi,i moj branic ide stopati loptu,i gurne sebi u gol...itd itd...evo znoj me oblio :D

jos cu pokusati ove god sa fifom,ako bude šrot kao prošli,samo sa dodanim ženskim ekipama,odustajem od svega dok se netko treći ne ubaci u utrku
duboko se nadam da ce im 2K uskoro pomrsiti račune,jer posao kakav oni naprave sa NBA 2K,ako bi ga uspjeli prenjeti 50 posto barem na nogomet,razorili bi i KONAMI i EA....

Daj ne budi smiješan. Prvo nogomet bez licenci je propao nogomet u samom startu a kako vidimo sve licence drže konami i ea sports. Drugo, da je to tako jednostavno ne bi imali samo dva igrača godinama i još k tome svakih par godina jedan od njih počne kašljucati. Treće, jedno je igra s deset igrača u polju a sasvim nešto drugo igra s dvadeset dva igrača u polju te s mnogo više detalja. 

 Bas bi za 2k bio problem oduzeti ovih (karikiram) 20 licenci bitnih koje imaju u skrtom konamiju...pes je bio toliko bjedan da je sav bio ispatchiran...od dresova,grbova,lopti,stadiona,cijele lige prve i druge...cuda su se radila,za dobar gameplay bi svi malo istrpili pogotovo pravi ljubitelji za kakve se mnogi prodaju...kakve veze ima Sto ima 10 igraca,jesi ti kad vidio kako u nba izgleda kad krene akcija,kad krene pick and roll,odvlacenje igraca,zakucavanje,pokusaj banane,pogotovo u vise playera...pes to moze sanjati,kao i fifa...ove su akcije i kombinacije sf za njih,a vidjet cemo 2k na djelu s obzirom da izbacuju nfl 2k, koji ima 22 igraca u polju,i gdje ima milijun akcija,a i nfl i nba su puno vise fizicki sportovi od nogometa,gdje tekme zavrsavaju sa 0 ili 1 faulom nekad...dok je ove puno komplexnije raditi...ne branim ni ja nikog,ali da je stvar u tom da je lakse napraviti igru sa 10 igraca u polju,nebi 2k u par godina unistio EA na tom podrucju...bitno je tko radi a ne sto radi
EDIT NBA EA OCJENA 5
     NBA 2K OCJENA 9
direktan obračun na istom polju...još jednom ponavlajm,nije što,nego tko radi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 16:52 (Katema).
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Katema kaže...

 Bas bi za 2k bio problem oduzeti ovih (karikiram) 20 licenci bitnih koje imaju u skrtom konamiju...pes je bio toliko bjedan da je sav bio ispatchiran...od dresova,grbova,lopti,stadiona,cijele lige prve i druge...cuda su se radila,za dobar gameplay bi svi malo istrpili pogotovo pravi ljubitelji za kakve se mnogi prodaju...kakve veze ima Sto ima 10 igraca,jesi ti kad vidio kako u nba izgleda kad krene akcija,kad krene pick and roll,odvlacenje igraca,zakucavanje,pokusaj banane,pogotovo u vise playera...pes to moze sanjati,kao i fifa...ove su akcije i kombinacije sf za njih,a vidjet cemo 2k na djelu s obzirom da izbacuju nfl 2k, koji ima 22 igraca u polju,i gdje ima milijun akcija,a i nfl i nba su puno vise fizicki sportovi od nogometa,gdje tekme zavrsavaju sa 0 ili 1 faulom nekad...dok je ove puno komplexnije raditi...ne branim ni ja nikog,ali da je stvar u tom da je lakse napraviti igru sa 10 igraca u polju,nebi 2k u par godina unistio EA na tom podrucju...bitno je tko radi a ne sto radi
EDIT NBA EA OCJENA 5
     NBA 2K OCJENA 9
direktan obračun na istom polju...još jednom ponavlajm,nije što,nego tko radi...

 Naravno da bi. EA Sports godinama pokušava doći do licenci za ligu prvaka, ligu uefa te južnoameričku ligu prvaka ali eto ne ide ma koliko novca imao. Vidimo da nije konami baš tako škrt kad je uspio preoteti ea sportsu europsko prvenstvo u nogometu. Zar stvarno misliš da samo u košarci postoje neke akcije i kopleksnost po tom pitanju? Možeš sada tako u nedogled nabrajati i u nogometu razne taktičke opcije i ponašanja igrača u njima. Kad se 2k odvaži ući u ring s ovim dvojcem možemo onda o tome razglabati a mislim da se neće usuditi ući još dugi niz godina i pitanje je hoće li ikad.

 

Činjenica je da je nogomet najprodavanija sportska igra ikad. Činjenica je da fifa svake godine obori novi rekord u prodaji i činjenica je da 2k nema hrabrosti ući u tu igru i pokušati preoteti dobra dio kolača. Koliko god radili dobru košarkašku nisam siguran da prodaju 15% u odnosu na ono kaj proda recimo ea sports prodavajući fifu. Ako ti nije izazov nečiji prodajni rezultat od 15 milja komada godišnje onda ne znam što ti je kao firmi izazov kad u takvom potencijalu ne vidiš sebe koji bi mogao participirati tim prodajnim rezultatima, preoteti dio tržišta ili zadominirati tim tržištem koji je bez konkurencije najbogatiji. Na kraju krajeva prodajni rezultati fife sve govore...

 

Uostalom da 2k sve ne pretvara u zlato vidimo i po tome kako su prošli s hokejom čiju su franšizu neslavno ugasili. Kad su tako dobri što i na tom polju nisu potukli ea sports jer kako kažeš, nije bitno što se radi već tko radi...

 

Nisam mogao uzeti u obzir noviji hokej jer je ovo zadnji koji je 2k napravio za konzole

 

NHL 2k10 - 6

NHL 10    - 9

 

direktan obračun na istom polju... još jednom ponavljam, nije što nego tko radi... kako ti kažeš...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 17:46 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016
Sad zaracunaj kolilo ljudi prati ozbiljnije nogomet,a koliko kosarku,i nakon tih brojika fifa je 2 najprodavanija igra 2014,a nba2k je 3 ili cetvrta...znaci nije to bas tolika razlika...i daaaj molim te koje su to takticke opcije u pesu,koja ponasanja na terenu...ovo bi bilo do jaja ali da je igra iz 2011...a izmedu konamija,ea i 2k je ovo najveca razlika...ovo je odg iz 2k zasto ne prave vise sportskih igara "And one of the things we try to do around here is start from the point of delighting audiences and putting out the highest-quality products, and then thinking about making money." 2k je zbog losih igara jedno vrijeme pauzirao nfl,i nije proizvodio jer oni ,prvenstveno oni nisu bili zadovoljni,a koliko tih 10mil ljudi koji su kupili igru cijene iz konamija ili ea pokazuju po tom kakve su igre...da je ne znam kakva igra pa realno je da je nogomet medu top 3 prodaje...KAD EA I KONAMI SKUPE MUDA I PREKINU IZDAVATI IGRE KOJE SU POLUPROIZVODI ONDA CE SE DOKAZATI,KAD JEDNU GODINU PRESKOCE I KAZU JBG NISMO SPOSOBNI OVE GOD a ne ovako jeftino krasti ljude,meni kao gameru se jebe za novce i za privatne interese kompanija...dok je od ovih navedenih prema kupcima 2k ispao daleko najposteniji...
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Po izboru nhl fanova,najbolji nhl je nhl94 (snes,sega,pc) dovoljno govori koliko se radilo sa nhlom...cak i ti si otisao u 2010u...apsolutno da ne pretvaraju sve u zlato,ali bi bili ozbiljna konkurencija...oni da se ukljice u igri tek tad bi se ostali uozbiljili...jer bi im ovi uteli 3 do 4 mil kupaca sigurno,ogromne pare...
EDIT treba imati muda ugasiti franšizu,i priznati,sto je pes trebao napraviti nakon pes13,a ne nakon takvog smeća naprave dva malo  manje lošija proizvoda i lažu ljude

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 18:13 (Katema).
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Katema kaže...
Sad zaracunaj kolilo ljudi prati ozbiljnije nogomet,a koliko kosarku,i nakon tih brojika fifa je 2 najprodavanija igra 2014,a nba2k je 3 ili cetvrta...znaci nije to bas tolika razlika...i daaaj molim te koje su to takticke opcije u pesu,koja ponasanja na terenu...ovo bi bilo do jaja ali da je igra iz 2011...a izmedu konamija,ea i 2k je ovo najveca razlika...ovo je odg iz 2k zasto ne prave vise sportskih igara "And one of the things we try to do around here is start from the point of delighting audiences and putting out the highest-quality products, and then thinking about making money." 2k je zbog losih igara jedno vrijeme pauzirao nfl,i nije proizvodio jer oni ,prvenstveno oni nisu bili zadovoljni,a koliko tih 10mil ljudi koji su kupili igru cijene iz konamija ili ea pokazuju po tom kakve su igre...da je ne znam kakva igra pa realno je da je nogomet medu top 3 prodaje...KAD EA I KONAMI SKUPE MUDA I PREKINU IZDAVATI IGRE KOJE SU POLUPROIZVODI ONDA CE SE DOKAZATI,KAD JEDNU GODINU PRESKOCE I KAZU JBG NISMO SPOSOBNI OVE GOD a ne ovako jeftino krasti ljude,meni kao gameru se jebe za novce i za privatne interese kompanija...dok je od ovih navedenih prema kupcima 2k ispao daleko najposteniji...

FIFA se proda u 15 milja komada na svim platformama. U koliko se proda nba2k? Uspiju uvaliti 3 milje komada?

Kako misliš da recimo fifa pauzira jednu godinu i zbog čega kad svaku novu godinu prodaju više nego godinu dana ranije?  Znači da sve štima. Da nešto ne štima ne bi rasla prodaja već bi padala. Zašto bi ea trebala prestati prodavati poluproizvod po tebi kad će i ove godine oboriti prodajne rezultate?

 

Zar poluproizvod sam po sebi ne bi trebao imati loše prodajne rezultate. Nisi mi komentirao zašto superiorna firma kakva je 2k odustaje od nhl-a i time priznaje da je ea sports u tom segmentu neprikosnoven? O poštenju firmi nećemo jer im je svima pogonsko gorivo profit a ne briga za gamera. Malo ti se jedna rečenica pobrkala i trebala bi glasiti koliko igrači cijene fifu pokazatelj je da svake godine ea prodaje više a ne manje...

 

Dobro si primjetio, vratio sam se u 2010 god jer nakon toga 2k više nije radio igru za konzole pa nisam imao s čime usporediti nhl 11,12, 13, 14, 15...

gašenje franšize prije je bilo zbog loših prodajnih rezultata nego zbog dobročinstva 2k. Uostalom nećeš priznati da ti je proizvod tropa već kako brineš za igrače pa nećeš igru izdavati dok ne napraviš proizvod kojim si zadovoljan. Znači nikad više nhl-a iz 2k...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 19:12 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016
Ne da mi se uopce dalje objasnjavati,jer ne da mi se 3 puta pisati jedno te isto da bi shvatio jer sam ti na sve sto si sad nap odg dva puta vec...i svatko ovdje ce izmedu redova sve shvatiti a i ono u redovima...
Ako si ti kao gamer zadovoljan sto je za nogometne igre zadnja i predzadnja godina najgora po komentarima gamera...budi zadovoljan...a toliko je.prodano ne zbog kvalitete nego jer je baza igraca ogromna a izbora nemas,i na kraju krajeva nas pet igra pes ili fifu i psuje sve poredu...ali opet igra jer kad zelis.igrati nemas sta drugo...2k15 je prodan u 10mil ako se ne varam...
Ja uopce ne razumijem sta zelis reci cijelo vrijeme...jer jos.jedan proizvodac pogotovo kvalitetan kao 2k bi definitivno uveo pomutnju...mozda na kraju i ne bi bili bolji ali bi sve natjerali na vise...a sto se tice.konamija...tvrtka.im je u takvim stanju da je pitanje.koliko ce jos.pesova narednih 5 god izaci i bez 2k...tako da cemo svi uzivati na fifi i ne brini onda ce imati ligu prvaka...i narednih 20god cemo igrati istu igru sa novim transferima...a bit ce prodana u 40mil primjeraka...
Off.
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Katema kaže...
Ne da mi se uopce dalje objasnjavati,jer ne da mi se 3 puta pisati jedno te isto da bi shvatio jer sam ti na sve sto si sad nap odg dva puta vec...i svatko ovdje ce izmedu redova sve shvatiti a i ono u redovima...
Ako si ti kao gamer zadovoljan sto je za nogometne igre zadnja i predzadnja godina najgora po komentarima gamera...budi zadovoljan...a toliko je.prodano ne zbog kvalitete nego jer je baza igraca ogromna a izbora nemas,i na kraju krajeva nas pet igra pes ili fifu i psuje sve poredu...ali opet igra jer kad zelis.igrati nemas sta drugo...2k15 je prodan u 10mil ako se ne varam...
Ja uopce ne razumijem sta zelis reci cijelo vrijeme...jer jos.jedan proizvodac pogotovo kvalitetan kao 2k bi definitivno uveo pomutnju...mozda na kraju i ne bi bili bolji ali bi sve natjerali na vise...a sto se tice.konamija...tvrtka.im je u takvim stanju da je pitanje.koliko ce jos.pesova narednih 5 god izaci i bez 2k...tako da cemo svi uzivati na fifi i ne brini onda ce imati ligu prvaka...i narednih 20god cemo igrati istu igru sa novim transferima...a bit ce prodana u 40mil primjeraka...
Off.

Vidim da ne razumiješ što hoću reći i to je problem. Briješ samo svoju priču i usko gledaš. Dobro, reci mi po čemu je 2k kvalitetan? Po NHL serijalu? Imaju dobru košarku i loš hokej. Tko kaže da bi im nogomet bio dobar? Da imaju neko rješenje sigurno bi ga ponudili ali nemaju i to je činjenica. Bilo je u povijesti više od dva igrača u ovom segmentu sportskih igri ali nažalost opstali su samo konami i ea sports. I tako će biti još dosta godina jer konkurencije koja bi skupila novce i hrabrosti te ušli u ring s navedenim dvojcem nema na vidiku. Eto to sam ti htio reći..

 

Ne znam koliko igraš nogomet ali reći da zadnje četiri fife imaju samo nove transfere bez vidljivih poboljšanja je neozbiljna tvrdnja. isto vrijedi i za konami čiji je nogomet u zadnje tri godine uvijek drukčiji. Je li to bolje ili lošije, ostavljam ljubiteljima pesa da ocijene. Koliko vidim u zadnje dvije godine većina je i više nego zadovoljna..

 

I da varaš se kaj se tiče rezultata prodaje jer je igra isporučena u 7 milijuna komada a koliko je prodano sada je pitanje..

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 20:44 (movie).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

2k ima bolesnu košarku, imao je fenomenalan tenis, mafia, majstori su animacija i detalja, kretnje izgledaju super realno, ne znam kako bi izgledao nogomet, ali volio bih vidjeti.

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Baš da su ove igre s pogledaom iz trećeg lica relevantne u ovom kontekstu i nisu. Ali da bi bilo poželjno da još netko barem proba ugurati se na ovo tržište, to sigurno je. Samo što u samom startu trebaš tonu para da si osiguraš barem neke licence, a igra će već u prvom izdanju morati biti drastično kvalitetnija od ostale dvije da bi na vrijeme uspio prikupiti dovoljan broj vjernih fanova. 

 

I ljudi su naučeni da svake godine dobivaju novu verziju nogometa. Ako nisi sposoban svake godine izdati igru (a za to moraš biti ozbiljan studio), teško da ćeš uspijeti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
General_Woo kaže...

Jel se može negdje naručit PC verzija  PES 2016 - ANNIVERSARY EDITION?

 

 

 ima preorder na steamu sa bonusima

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Da li itko zna kada bi mogao Demo za PC izaći.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Nikad,vidiš da ovi iz konami-a nešt muljaju s pc verzijom,čak se i nadam da cemo mi na pc dobit istu verziju s ps3 -xbox360,znači šljam ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Nikad,vidiš da ovi iz konami-a nešt muljaju s pc verzijom,čak se i nadam da cemo mi na pc dobit istu verziju s ps3 -xbox360,znači šljam ...
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Ma vidim, ali ipak gajim neki optimizam da bi se mogao pojaviti prije full verzije, iako je očito toliko loš da ne žele pustiti demo vanka jer očito nitko neće htjeti kupiti full igru :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
skala kaže...

Da li itko zna kada bi mogao Demo za PC izaći.

 navodno 13.09.2015

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

PSN ID: Soja2706
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

 jebemti,.... pustim video i prvo sam mislio da mi slusalice ne rade. nakon sta sam prodrko slusalice i uvjerio se da su ok, zabrijem da video zapinje i tu izgubim pet minuta. na kraju sam shvatio da se se konami odlucio kako nece imati samo najgori meni od svih igara u posljednjih deset godina, vec i najgoru muziku....

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
jovial kaže...
na kraju sam shvatio da se se konami odlucio kako nece imati samo najgori meni od svih igara u posljednjih deset godina, vec i najgoru muziku....

 Pa po tome su poznati već godinama.

 

Ok video, ali malo znači kad ti ljudi s piratskom verzijom igre igraju online...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Boca - River (final ver.)

 

 

Top team stats

 

PSN ID: Soja2706
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Cavani 89, Nemanja Matic 88, Y. Toure 90, Lucas Moira 87...Naspram Ronalda 92 i Messija 94 koji su najviši rangovi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Usporedba FIFA vs PES

 

 

PSN ID: Soja2706
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
soja kaže...

Usporedba FIFA vs PES

 

 

Zakaj ti je u oba slučaja lijeva slika zamućena a desna izoštrena i što nam želiš reći s četiri slike različite kvalitete? Imamo oba demoa na tržištu i možemo vidjeti navedene face u punoj kvaliteti tako da ne kužim poantu ovih slika loše kvalitete i niske reze...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Ne kuzis, poantu, ali shvatas poentu! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 18:35 (Zoki Mpek).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Poanta je da jebeš igrivost i sve, grafika je bitna!

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice