PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.799
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zašto mi se čini da su s ovim novim update-om opet razxxxali igru.

Opet imam problema s frame dropovima i to masno.

Loot mi se isto čini slabiji, a obzirom da sam se vratio nakon dva tjedna izbivanja, nekako mi se čini da sam naletio na previše čitera za jedan dan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2023 21:36 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Zašto mi se čini da su s ovim novim update-om opet razxxxali igru.

Opet imam problema s frame dropovima i to masno.

Loot mi se isto čini slabiji, a obzirom da sam se vratio nakon dva tjedna izbivanja, nekako mi se čini da sam naletio na previše čitera za jedan dan.

 

 

To smo mogli očekivati s obzirom na navedene "popravke".

Vozim UAZ sve super, lock 120, izađem iz UAZa stojim pored njega jedva 60, maknem se metar dalje 120. -.-

 

Loot su isto izbalansirali spawn 5.56 i 7.62 oružja tako da ti sada često duplira veste, kacige i ostalo - podigneš jedno a ono podigao fantoma (nemaš) pa moraš i drugo uzet s poda.

 

Više čitera nisam sinoć primijetio; bilo ih je nešto niže zadnjih par tjedana a sada se opet vratilo "u normalu" čini mi se.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
zabranjeniples kaže...

Zašto mi se čini da su s ovim novim update-om opet razxxxali igru.

Opet imam problema s frame dropovima i to masno.

Loot mi se isto čini slabiji, a obzirom da sam se vratio nakon dva tjedna izbivanja, nekako mi se čini da sam naletio na previše čitera za jedan dan.

  

To smo mogli očekivati s obzirom na navedene "popravke".

Vozim UAZ sve super, lock 120, izađem iz UAZa stojim pored njega jedva 60, maknem se metar dalje 120. -.-

 

Loot su isto izbalansirali spawn 5.56 i 7.62 oružja tako da ti sada često duplira veste, kacige i ostalo - podigneš jedno a ono podigao fantoma (nemaš) pa moraš i drugo uzet s poda.

 

Više čitera nisam sinoć primijetio; bilo ih je nešto niže zadnjih par tjedana a sada se opet vratilo "u normalu" čini mi se.

 Čiera u normal gejmovima pun k.... većina koristi map hack i no recoil

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...

 Čiera u normal gejmovima pun k.... većina koristi map hack i no recoil

 Ma ima ih i u Casualu (s botovima).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa normalno je casual, drugo je ranked gdje ih nema često. Šta je map hack? 😀
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2023 21:58 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
Pa normalno je casual, drugo je ranked gdje ih nema često. Šta je map hack? 😀

 Ne nego imaš Ranked, Normal i Casual. Casual je s najviše 16 igrača, ostalo botovi. Normal je uglavnom s večinom igrača, ponešto botova, a Ranked je s manje igrača i nešto drugačiji loot.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma radar ajde, nešto kao wh

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...

Ma radar ajde, nešto kao wh

 Mah, relativno mrtva igra, ja ju "vidim" u stadiju u kojem je bio i Lite prije shutdowna, 80% matcheva botovi + cheateri, update za updateom sve gore i gore..Tuzno da bf5 prije nadje match nego pubg..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ranked koji samo igram mi nađe meč u roku 10sec, botova nema, čiter tu i tamo a fps uvijek iznad 250
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
Ranked koji samo igram mi nađe meč u roku 10sec, botova nema, čiter tu i tamo a fps uvijek iznad 250

 tako je

citera ko u svakoj igri,ja ih ne primjecujem toliko...

 

neki govore da igra umire vec 7 godina a vidim živa je još :)

...potpis nije potreban...
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Hazzard From da Hood kaže...
Frenkyca kaže...

Ma radar ajde, nešto kao wh

 Mah, relativno mrtva igra, ja ju "vidim" u stadiju u kojem je bio i Lite prije shutdowna, 80% matcheva botovi + cheateri, update za updateom sve gore i gore..Tuzno da bf5 prije nadje match nego pubg..

 Nezz, igram squad s ekipom i nikad nam ne trazi match dulje od 10 sec

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da ranekd matcheve nađe relativno brzo u roku 30 sec uvijek... dok normal nekaj duže osim navečer, prije više bilo botova u normal gejmovima sad je večino 70-80 ljudi ostalo botovi do 100

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Necu im nikad oprostit sto Vikendi nisu ubacili u ranked ove zime
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Opet se vrti non stop ova retardirana mapa s gradom

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nikako karakin dobit, majke mi placa bi 5e misecno samo da mogu mapu birat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sve su mi dobre mape osim erangela i mirama to bi izbacio kroz cijelu godinu....
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jbg kad nisu htjeli prije 3 godine prihvatiti kao selection i nakon toga su izgubili gro igrača 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...
bik kaže...
Ranked koji samo igram mi nađe meč u roku 10sec, botova nema, čiter tu i tamo a fps uvijek iznad 250

 tako je

citera ko u svakoj igri,ja ih ne primjecujem toliko...

 

neki govore da igra umire vec 7 godina a vidim živa je još :)

oke ziva je, ali u kojem stadiju je?

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...

Jbg kad nisu htjeli prije 3 godine prihvatiti kao selection i nakon toga su izgubili gro igrača 

 Ring Of Elisyum, ista stvar, player base jedno, developeri po svom drugo, a bila je igra jaca od pubg 10x minimalno 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Hazzard From da Hood kaže...
DaNiTo kaže...
bik kaže...
Ranked koji samo igram mi nađe meč u roku 10sec, botova nema, čiter tu i tamo a fps uvijek iznad 250

 tako je

citera ko u svakoj igri,ja ih ne primjecujem toliko...

 

neki govore da igra umire vec 7 godina a vidim živa je još :)

oke ziva je, ali u kojem stadiju je?

 Po meni samo da je map selection,ja sa frame dropom pingom itd nemam problema... Čitera ima što smo rekli kao i u svakoj igri,ali 80% su u normal game modu,kojeg osobno igram samo sa ovima koji ne igraju ranked

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Hazzard From da Hood kaže...
DaNiTo kaže...
bik kaže...
Ranked koji samo igram mi nađe meč u roku 10sec, botova nema, čiter tu i tamo a fps uvijek iznad 250

 tako je

citera ko u svakoj igri,ja ih ne primjecujem toliko...

 

neki govore da igra umire vec 7 godina a vidim živa je još :)

oke ziva je, ali u kojem stadiju je?

 Stadij: 4. Mjesto na steamu u Top games nakon 6 godina po igracima, trenutno sa preko 400t aktivnih igraca, Još rekord 1. Mjesto iz 2018g sa 3.2m drži.

 

https://steamcharts.com/

 

Ne kuzim usporedbu sa igrom koju igraju 281 ljudi 

 

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
DaNiTo kaže...
bik kaže...
Ranked koji samo igram mi nađe meč u roku 10sec, botova nema, čiter tu i tamo a fps uvijek iznad 250

 tako je

citera ko u svakoj igri,ja ih ne primjecujem toliko...

 

neki govore da igra umire vec 7 godina a vidim živa je još :)

oke ziva je, ali u kojem stadiju je?

 Stadij: 4. Mjesto na steamu u Top games nakon 6 godina po igracima, trenutno sa preko 400t aktivnih igraca, Još rekord 1. Mjesto iz 2018g sa 3.2m drži.

 

https://steamcharts.com/

 

Ne kuzim usporedbu sa igrom koju igraju 281 ljudi 

 

 Usporedba se odnosi na vrijeme dok je igra bila aktualna, sto nije zadnjih 5 godina..Bit komentara je da je bila ziva, playerbase je npr tjeo. jednu mapu oni su forsali druge mape, pushali retardirane "hotfix" updejtove koji nisu rjesavali nikakve probleme, i nakraju izgubili playerbase..PUBG ce isto zavrsit, dodatni razlog sto je igra F2P trentuno, znaci 0 respekta za nas koji smo ju 70-80€ platili kad je izasla, + cheateri + losa optimizacija i overall los player expiriance,po meni cak je i H1Z1 bio level iznad PUBG kad je bio aktualan...Ovo je neko moje osobno misljenje, no naravno nismo svi istog te postujem i tudje 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pubg ce isto završiti kao neka igra koja nije ni zaživjela? Kada?
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ne znam kada i gdje si ti kupio pubg za 70-80€ jer nije presla 30€ nikad:))

https://steampricehistory.com/app/578080
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 17:47 (D.Bradley).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon kaj su nasrali botove u igru, za mene je igra mrtva..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
1 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
red_bull kaže...

Nakon kaj su nasrali botove u igru, za mene je igra mrtva..

 İsto glupost, botova u EU ima niti 10% po gejmu, doslovno vidim jednog svako 20 gejmova.

Divide et impera!
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam što je s igrom večeras, ili je nekakva gadna desinkronizacija na strani servera/klijenata ili je danas broj čitera abnormalno velik. Užasno, neigrivo.

Edit: tpp normal i tpp casual

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 0:31 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
omeyer kaže...
red_bull kaže...

Nakon kaj su nasrali botove u igru, za mene je igra mrtva..

 İsto glupost, botova u EU ima niti 10% po gejmu, doslovno vidim jednog svako 20 gejmova.

 Govorim da sam prestao igrat igru jer su nasrali botove nakon kaj je otišlo većina igrača.Umjesto da se riješe čitera, da se riješe problemi sa laggovima, oni su se fokusirali na punjenje servera botovima.Ako ih danas nema to je druga stvar.

Ne podržavam odluku o zamjeni pravih igrača botovima.. Ovo je BR naslov. Tu botovima nema mjesta jer se gubi smisao igre.

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
red_bull kaže...
omeyer kaže...
red_bull kaže...

Nakon kaj su nasrali botove u igru, za mene je igra mrtva..

 İsto glupost, botova u EU ima niti 10% po gejmu, doslovno vidim jednog svako 20 gejmova.

 Govorim da sam prestao igrat igru jer su nasrali botove nakon kaj je otišlo većina igrača.Umjesto da se riješe čitera, da se riješe problemi sa laggovima, oni su se fokusirali na punjenje servera botovima.Ako ih danas nema to je druga stvar.

Ne podržavam odluku o zamjeni pravih igrača botovima.. Ovo je BR naslov. Tu botovima nema mjesta jer se gubi smisao igre.

 Ima botova, kakao ne bi bilo. Ako dugo (mjesecima) nisi igrao pa dođeš u igru, prvih 5-6 rundi će ti biti 50-80% botovi, a normala je da se napuni 90-95 igrača i onda dopuni botovima, no ako se server ne puni može biti i po 15ak botova. Pričam o normal rundama.

Casual (3 runde dnevno) je i dalje s najviše 16 igrača i ostalo botovi. Ranked uopće nema botove.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
4 godine
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel zna netko od vas zašto su ukinuli opciju snimanja gameplaya i sam replay? Po meni jako loša odluka...

XY
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice