Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 166.835
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Planetside 2

Dolazi nam nastavak Planetsidea iz 2003.godine. Ukratko,  radi se o mmofps u kojem se ogroman broj igrača bori za  teritorije na ogromnoj mapi. Postoje 3 frakcija, tona oruzja i  vozila u igri.

Evo vam jedan preview http://www.pcgamer.com/previews/planetside-2-preview-3/

Shazbot !
Moj PC  
0 1 hvala 2
14 godina
offline
Planetside 2

 

New footage <3

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

Evo jos novih filmica

 

 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Planetside 2

Tek sam danas uočio ovu igru kako treba, izgleda zanimljivo!

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

 TB nam donosi jedan preview 

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Planetside 2

Bf3+unreal=planetside i još je free. fenomenalno izgleda, jedva čekam neku betu, a kamoli finalnu igru. Izgleda zbilja fenomenalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

I, tko je sve prijavljen za betu? Hoce nas bit dovoljno za neki BOL team?

I live! Again!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Pokušao sam uhvatit koji key sa face-a ili twittera ali no luck, botovi ih ugrabe u roku od dvije sekunde. Al prijavio sam se prije par mjeseci za betu pa ćemo vidjet.

Rekli su da će za par tjedana počet slat keyeve. Ništa drugo za reć nego sretno. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 22:56 (Zylorex).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2
Je li tko uspio ugrabiti beta key?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

pratim igru i gledam često streamove i mogu reći da igra izgleda odlično,ovo je jako teamplay orijentirano a mape i lokacije i sistem capturea je vrlo zanimlniv.

BF3 FlamingKing
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

Je {#}

 

IGN Prime rulz. Sad se skida. Dat cu svoje misljenje ali s obzirom da je jos uvijek closed beta necu smjet stavit SCove, sorry {#}

 

BTW, ovi keyevi za closed betu su izgleda valid do sutra, moguce da sutra krece u open pa bacite oko malo.

 

Edit 2: Evo sta pise na IGN Primeu: "Prime members get it first on Sep 4. Open to all IGN users on Fri, Sep 7"

Shhhh!! My common sense is tingling!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2012 23:28 (Sunburn).
15 godina
offline
Planetside 2

Ima li tko možda viška beta key za udijeliti (bio bi jako zahvalan), jer svi moguci giveawayi su vec podijelili :(

http://www.youtube.com/heat4HD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Evo, bas sam danas nabavio svoj key s Twittera, lako je u roku od 5 minuta sam ga dobio, samo treba pregledati zadnje komentare koji su dobili key i napisate nesto slicno, sinoc je davao svima koji su navijali za NC :D
Ugl, bez organiziranog squada skoro je nemoguce uciniti ista pametno, tako da ako netko dobije key, nek se javi na temi pa da malo zajedno ginemo{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

Evo i ja sam danas dobio beta key. Igram za Terran Republic i nick mi je AL13N13.

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Planetside 2

Sljedeći vikend u igru dolazi samo za ove iz bete drugi kontinent pod imenon Esamir.

 

http://mmo-balkan.com/planetside-2-dobiva-drugi-kontinent/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Planetside 2
RedHill kaže...

Sljedeći vikend u igru dolazi samo za ove iz bete drugi kontinent pod imenon Esamir.

 

http://mmo-balkan.com/planetside-2-dobiva-drugi-kontinent/

To je neka greška, ja igram na Esamiru od kada sam dobio key juče. I Indar i Esamir su dostupni.

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Hmm imam jedan problem vezan za betu tj. danas sam dobio beta key i pošto imam 2 accounta na mailu nisma znao na kojem je na 1. sam ušao i nije bio taj pa sam zatražio username retreival i saznao drugi al nisam znao pass pa sam za taj username tražio pass i sve je radilo promijenio sam pass al kad sam se trebo loggati piše inccorect username/passsword a znam si username i passwoed koji sam napisao šta da radim ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2012 22:47 (Iv4n0u5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Planetside 2

Krenuo malo, jako mi loše radi na lapu pa odustajem.Inače igra je jako lijepa i zahtjeva zbilja full timski radi.

Ima potencijala, svakako kad nabavim blje računalo opet ću zaigrat.

Hvala kolegi petru sa foruma na acc.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Meni je odlična igra, na mom PCu i Full HD rezoluciji radi u prosjeku na 60-70 FPSa, rijetko kad ispod padne. Kada nađete dobre igrače i platoon igra dobija skroz novu dimenziju. Pravo me je iznenadila grafički za ovoliku igru, što mi je također jako važno.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

Evo jedan beta key koji sam dobio na Gamersbook-u, neka najbrži pobijedi {#}

96T6-6AR2-KC6G-D9T6-2Z9E

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Došlo u mailu, a pošto nemam prijatelja...

 

Send your buddy beta key to a friend now and start making history!
                   FHP7-ARG9-CNND-J4NZ-N3RN

 

Edit: Send your buddy beta key to a friend... ???

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 23:08 (ANJžnj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Pa da, buddy beta key, beta key koji šalješ buddyu.  {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

ljudi može li moja kanta pokrenit ovu igru?

kantu pogledajte pod moj pc

PRODAJEM AJVAR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
PLASMAorLCD kaže...

Pa da, buddy beta key, beta key koji šalješ buddyu.  {#}

Da, to ima smisla {#}

12 godina
offline
Planetside 2

ima tko key , invite ? mogu dati za zamjenu path of exile account ili dota 2 inv

g3AR
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Planetside 2

Kako funkcionira Station Cash u Planetsideu 2? Dobio betu al ne da mi se skidati ak imalo vuče na neki Pay2Win.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 21:59 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Planetside 2

Ne znam tačno šta se može kupiti za prave pare, ali što se tiče oružja i upgradeova za vojnike i vozila sve se uzima Cert pointsima koje dobijaš zarađivanjem EXP i ispunjavanjem objectiva.

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

e ja jos ne kuzim di da skinem igru il kak da udem u nju(zvuci glupo al nemrem nac da me ubis)

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2012 15:56 (iN rast).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Planetside 2

vidim da ima planetside2.com  i planetside2.eu , dali vrijedi isti launcher key ili kako ?

 

g3AR
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice