GTA 4

poruka: 2.684
|
čitano: 509.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
16 godina
neaktivan
offline
GTA 4 za PC?

Šta mislite? Hoće izać GTA 4 za PC? Mislim da hoće, tako je slično bilo i sa San Andreasom...

 

Kako da ne - How yes no
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2008 12:06 (The_Chosen_One).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Na koji GTA misliš, na GTA 4?Neodlučan

 

ššššš... znate ovaj zvuk?
zvuk surfanja internetom!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 14:23 (lzgr).
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
GTA za PC?

Mora izać.

Poslije takve milijunske prodaje,mora izać i za pc.

Da nebi mi na pc-u morali kupovat još i konzole.


Iron Maiden
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Nes sam bio čitao ali najvjerovatnije u rujnu. Mršti se


Volim sise :)
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Negdje sam čuo da bi mogao doći u listopadu...     -jedva čekam!Cool


bobo desmra
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
GTA za PC?

Svaka uspjesna konzolaska igra izadje na PCu uvjek, jer to im sluzi za onaj zadnji leech para da sto vise dobiju iz ukupne prodaje, nakon sto se prodaja vec isfurala na konzoli.

Osim toga GTA je originalno PC serijal koji dobiva beskrajne mogucnosti modiranja kad je na PCu pa bi me cudilo da su sad najednom odlucili oddhebat igru s PCa.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Izaći će sigurno. Mislim da sam čak negdje pročito da planiraju port za možda godinu dana ili tako nešto.


CPU: Intel Pentium D 2.8GHz
MoBo: Abit AW8-MAX
GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 256 MB
RAM: 3 GB DDR2
HDD: Seagate Baracuda 160GB
MON: agNeovo K-A19 19" LCD Wide
OS: Windows XP SP2

"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTA za PC?

Neki francuski portal je kao izvuko informaciju da bu izašo u 10. mj.  al ziher bu negdje oko Božića tak da GTA 4 može biti i poklon krvi žednoj deci i da izmuzu max iz  roditelja i šire obitelji hehe


"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Mora da se salite?! O tome se vec jedno ajde godinu dana prica da dolazi na PC 6mj. nakon izlaska na kozolama...đizs!


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 za PC?

Drug Gta IV izlai u Listopadu 16.10.2008 A ja imam i tačne info o hadwerskom zahtjevu za Gta IV:

16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

a tako je bilo i sa San Andreasom, kao samo za plejku, a onda su ga izbacili i za komp i za xbox

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.7.2008 15:48 (FlyBoy).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA 4 za PC?
pa podjeli s nama onda
[url=http://profile.xfire.com/slickman25][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/slickman25.png[/img][/url]
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA za PC?
buky kaže...

Nes sam bio čitao ali najvjerovatnije u rujnu. Mršti se


  u rujnu?
woohhhooooohohohohohouuu!!!!
  taman na moj rodjendan
spore i gta 4
can life be any better?
Smijeh 
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 za PC?
Punisher kaže...

Drug Gta IV izlai u Listopadu 16.10.2008 A ja imam i tačne info o hadwerskom zahtjevu za Gta IV:

 napisi onda te hardverske zahtjeve
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA za PC?
Psiho246 kaže...

Svaka uspjesna konzolaska igra izadje na PCu uvjek, jer to im sluzi za onaj zadnji leech para da sto vise dobiju iz ukupne prodaje, nakon sto se prodaja vec isfurala na konzoli.

Osim toga GTA je originalno PC serijal koji dobiva beskrajne mogucnosti modiranja kad je na PCu pa bi me cudilo da su sad najednom odlucili oddhebat igru s PCa.


 Da, a zašto onda nema GT-a i MGS-a na PC-u.
16 godina
offline
RE: GTA za PC?
Bara kaže...
Psiho246 kaže...

Svaka uspjesna konzolaska igra izadje na PCu uvjek, jer to im sluzi za onaj zadnji leech para da sto vise dobiju iz ukupne prodaje, nakon sto se prodaja vec isfurala na konzoli.

Osim toga GTA je originalno PC serijal koji dobiva beskrajne mogucnosti modiranja kad je na PCu pa bi me cudilo da su sad najednom odlucili oddhebat igru s PCa.


 Da, a zašto onda nema GT-a i MGS-a na PC-u.
 Imas i MGS1 i MGS2 na PCu.
GT meni nije dobra igra, valda zato. ;)
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
protjeran
offline
GTA za PC?

Ali gta se sviđa vjerojatno svima koji su ga igrali, i san andreas je isto tako (nadam se) kao 4 samo plejka, ali nadam se da će četvorka izaći za pc

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Šanse za GTA 4 da izađe za PC su male zbog prevelikog postotka piratstva osim ako dođe na BD-u onda slijede BD čitači za komp(iako vam mogu reći prešo sam GTA 4 na PS3 i malo mi je prekratak story)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
GTA za PC?

Nemoj bezeveze stavljat ljudima dezinformacije, GTA 4 stize na PC kao i svaki prethodni nastavak sa nekim zakasnjenjem od 6 mjeseci do godine dana, treba cekati ali bice tu... Nije istina da bas svaka dobra Play Station igra zazivi na PC-u recimo serijal Grand Turismo, pa Final Fantasy a i serijali Resident Evil su nas zaobilazili do sad. Istina dosle su dvie konverzije Metal Gear Solida ali su bile popracene ocajnim kontrolama, i morali smo cekati citav vjek da bi se pojavile. . . Blue Ray se ne iskljucuje kao opcija no tesko da ce to zazivjeti do izlaska GTA pa cete prije ocekivati nekoliko dual layer diskova. Imamo mi svoje hard diskove na koje moze stati i puno vise od jednog blue ray-a.

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2008 18:44 (D3ViL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

GTA 4 će najvjerojatnije izaći sredinom 10-og mjeseca, a pročitao sam da bi mogao izaći i sredinom 12-og, prije Božića. Općenito se zna vrlo malo informacija o GTA 4, Rockstar nije baš pričljiv, tako da se ne zna ni kolko će igra biti gladna hardvera, al pretpostavljam da neće zahtejvati mnogo zato što je GTA oduvijek bio kompatibilan i na starijim strojevima.

 

Info: softpedia gamesweasel

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA za PC?
D3ViL kaže...

Nemoj bezeveze stavljat ljudima dezinformacije, GTA 4 stize na PC kao i svaki prethodni nastavak sa nekim zakasnjenjem od 6 mjeseci do godine dana, treba cekati ali bice tu... Nije istina da bas svaka dobra Play Station igra zazivi na PC-u recimo serijal Grand Turismo, pa Final Fantasy a i serijali Resident Evil su nas zaobilazili do sad. Istina dosle su dvie konverzije Metal Gear Solida ali su bile popracene ocajnim kontrolama, i morali smo cekati citav vjek da bi se pojavile. . . Blue Ray se ne iskljucuje kao opcija no tesko da ce to zazivjeti do izlaska GTA pa cete prije ocekivati nekoliko dual layer diskova. Imamo mi svoje hard diskove na koje moze stati i puno vise od jednog blue ray-a.

 I FF i RE postoje za PC. :D
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

kada izađe što mislite hoće li ga moći voziti jedna 8800GT-ica na high grafici

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

Nedavno sam pročito da dolazi u listopadu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTA za PC?

PC Gamer magazin je u svom Malezijskom izdanju pisao nešto o GTA4 za PC. USA izdanje će vjerojatno imati vijesti o tome u sljedećem broju.

Na linku ispod imate i sliku časopisa na kiosku na kojem piše GTA 4 soon on PC.

 

KLIKNI ME ZA VIŠE O TOME!

 

To bi bio prvi službeni glas o GTA 4 za PC.

www.infinite-gamers-com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2008 9:45 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA za PC?

Što se mene tiče sve jedno mi je, jer ijenako ću morati kupiti PS3 zbog R&C future: ToD, i Metal gear solida 4

 

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
offline
GTA za PC?

Jeste vidjeli onu vijest da je ESRB stavio GTA 4 i Bully za PC na listu igara, nakon dan-dva su maknuli, to je siguran znak da će doć, pitanje je samo kad.

 

EDIT: tek sam sad pogledo link iznad,  o istoj stvari pričamo samo kaj sam ja to vidio na pc.ign.com

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.8.2008 16:03 (zv'jer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA za PC?
BORN kaže...

kada izađe što mislite hoće li ga moći voziti jedna 8800GT-ica na high grafici

 mislim da da
DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
15 godina
neaktivan
offline
GTA za PC?

GTA 4  za PC izlazi 18. listopada u Americi a u Europi 21. listopada

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV 

Ne učimo za školu nego za ocjenu
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.8.2008 18:07 (vistma).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA za PC?
vistma kaže...

GTA 4  za PC izlazi 18. listopada u Americi a u Europi 21. listopada

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV 

 Jupiii, samo mi je malo krivo što mora doći u listopadu, šta ne može na ljeto kada su ljdi na odmoru nemaju posla ne moraju učiti, ali nema veze, sve dobre igre dolaze na jesen ili Božić.
AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
GTA za PC?

a bili se moga gta vrtit na 8500 gt zanima me zbog laptopa?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice