God Of War Pc izdvojena tema

poruka: 317
|
čitano: 94.854
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
God Of War Pc

Neki su tu pisali da je prvih 15 minuta ove igre bolje od vecine drugih igara, mene ne da nije dojmilo prvih sat vremena nego mi se nije dalo ni igrat dalje... 

Moj PC  
1 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: God Of War Pc

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

14 godina
offline
God Of War Pc

Svaka čast ak ti je lagana na najtežem, onda si daleko sposbniji gamer od mene a valjda i od večine. Meni je fakat teška na najtežem, preteška, igrivo bez frustracija mi je na srednjoj težini.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

8 godina
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 11:19 (Santana).
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

 i puzzlovi koji nisu puzzle uopce,dijete od 6 godina bi proslo.
ha boze moj,starimo ocito

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
Santana kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

 bar smo napisali zasto. vecina ''kontraargumenata'' je MA ŠTA PRICAS TI,NISI NI PROBAO. Ma da,imate pravo ova igra je savrsena 10/10 -.-

8 godina
offline
Re: God Of War Pc
Rocinante2112 kaže...
Santana kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

 bar smo napisali zasto. vecina ''kontraargumenata'' je MA ŠTA PRICAS TI,NISI NI PROBAO. Ma da,imate pravo ova igra je savrsena 10/10 -.-

 Ja ju nisam nit igrao. Samo primjecujem vas odnos prema drugima. 
Sad ste vi tu ne znam kaj jer vam se ne sviđa igra. Ocito za takvo nadjebavanje niste prestari

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: God Of War Pc
Rocinante2112 kaže...
Santana kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

 bar smo napisali zasto. vecina ''kontraargumenata'' je MA ŠTA PRICAS TI,NISI NI PROBAO. Ma da,imate pravo ova igra je savrsena 10/10 -.-

 OK, nemam niš protiv da ti je igra sranje. Daj neku preporuku kaj bi valjalo odigrati.

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
forumaš kaže...
Rocinante2112 kaže...
Santana kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

 bar smo napisali zasto. vecina ''kontraargumenata'' je MA ŠTA PRICAS TI,NISI NI PROBAO. Ma da,imate pravo ova igra je savrsena 10/10 -.-

 OK, nemam niš protiv da ti je igra sranje. Daj neku preporuku kaj bi valjalo odigrati.

 iskreno nemam pojma šta bi preporucio nekome a da nije vec odigrano i da nije nešto iz zlatnog doba gaminga.

14 godina
offline
Re: God Of War Pc

Tak sam si i mislio, pitanje je bilo više retoričko.

14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
Santana kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

Mi smo tu zbog proucavanje psiho/socioloskih fenomena vezanih za stovanje i agresivnu obranu potpuno osrednje i nicim inovativne igre. Eto.

14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
forumaš kaže...

Tak sam si i mislio, pitanje je bilo više retoričko.

Evo ja cu, odigraj Outer Wilds, bez citanja ikakvih spoilera i gledanja walkthrough-a. Igra je najbolja ikad.

12 godina
offline
Re: God Of War Pc

pa jesam ja kriv šta su sve igre klonovi jedni drugih i šta je sve ISTO?

Jesam ja kriv šta ekipica drka na fallen order a jedi academy koji je izaso prije 20 godina se posere po FA?
jessam ja kriv šta CoD nema više dedicated servera (to jos od MW2)? Jesam ja kriv šta je netcode apsolutno smece u danasnjim shooterima? Ako cemo vec realno,Warrior Within PoP je miljama iznad GoW (i radije bi ga igrao čak i danas nego GoW).

Pa evo kad pogledamo sve AAA naslove s konzola,iste mehanike,ista kamera,isti combat,isti ''open world''. Upalit ce jednom,al svaka igra brate mili.

 

SVE JE TO JEDNA VELIKA MLAKA VODICA.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 11:49 (Rocinante2112).
14 godina
protjeran
offline
God Of War Pc

Mozemo zatvorit raspravu, objasnjenje je pronadjeno u jednom steam review-u gow-a:

 

"Angry man swing axe make happy chemicals in brain."

 

Ocito nas par ima smanjeno lucenje sjekirotropina...

Moj PC  
0 10 hvala 0
8 godina
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...
Santana kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra je lagana meni znaci da je A.I glup ko qurac. A pod ritam igra sam mislio da je souls like combat. Hard pass

 

 

Mozda je poanta u finisherima i mrcvarenju neprijatelja, mnogo je to cool kad imas 12 godina...

Sad ste vas dva kul muzi u odnosu na ovu djecurliju jer vas nije dojmila ova igra. Zrelo nema kaj

Mi smo tu zbog proucavanje psiho/socioloskih fenomena vezanih za stovanje i agresivnu obranu potpuno osrednje i nicim inovativne igre. Eto.

 Nebi obrana bila agresivna da "rasprava" nije krenula tonom kojim je bez imalo postovanja prema drugima.

Ja muz vi djeca i tak dalje...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: God Of War Pc

Slazem se ima challenges u igri koji nisu nimalo lagani, ali da je igra jedna od najtezih koje sam ja osobno igrao, nije. Vise uzivam u svemu ostalom. Ovo sto sam ja stavio snimak borbe je na normal difficulty i kad udjes prvi put kod neke valkire a da nije ona pocetna ko kaze da nije bio pokidan u 10 sekundi x puta dok ne skuzi te bossove laze ko pas. Tko kaze da je instalirao jer je prelagana sigurno nije probao hard mode ili ono teze. A to sto netko nece dati sansu igri preko sat vremena kad nebrojene mase kazu da je igra super , e za to mi šište jajca :) ljudi su ludi za pub-g ,fortnite i lol u milionima a meni su skroz bezveze. Mene samo cudi da postoje gameri koji nevide ama bas nista sto im se svidja u igri poput gow, rdr2, witcher 3 itd. Ono kao sve je smece haha.

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
Colossus7 kaže...

Slazem se ima challenges u igri koji nisu nimalo lagani, ali da je igra jedna od najtezih koje sam ja osobno igrao, nije. Vise uzivam u svemu ostalom. Ovo sto sam ja stavio snimak borbe je na normal difficulty i kad udjes prvi put kod neke valkire a da nije ona pocetna ko kaze da nije bio pokidan u 10 sekundi x puta dok ne skuzi te bossove laze ko pas. Tko kaze da je instalirao jer je prelagana sigurno nije probao hard mode ili ono teze. A to sto netko nece dati sansu igri preko sat vremena kad nebrojene mase kazu da je igra super , e za to mi šište jajca :) ljudi su ludi za pub-g ,fortnite i lol u milionima a meni su skroz bezveze. Mene samo cudi da postoje gameri koji nevide ama bas nista sto im se svidja u igri poput gow, rdr2, witcher 3 itd. Ono kao sve je smece haha.

 I zuja se prodaje ko blesava,neznaci da je dobra. Da svi skoce s mosta jel bi i ti??
Šta me briga šta ostatak svijeta misli pa zbog njih imamo situaciju u gamingu koju imamo

14 godina
offline
Re: God Of War Pc

Nema nikakvog problema u gamingu, stalno dolaze odlične igre, ne znam što bi prije igrao a da ne pričam što bi sve volio reprizirati. 

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
forumaš kaže...

Nema nikakvog problema u gamingu, stalno dolaze odlične igre, ne znam što bi prije igrao a da ne pričam što bi sve volio reprizirati. 

ma da, cvijece cvjeta xD

 

14 godina
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...
forumaš kaže...

Tak sam si i mislio, pitanje je bilo više retoričko.

Evo ja cu, odigraj Outer Wilds, bez citanja ikakvih spoilera i gledanja walkthrough-a. Igra je najbolja ikad.

 Jel ti to druge optužuješ da dižu God of War u nebesa i da je igra loša a u isto vrijeme "objektivno" govoriš da je The Outer Wilds najbolja igra ikad? Na šta je i ovaj forum spao majke ti 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: God Of War Pc

Kaj se gaminga tiče, meni svakako. Samo da je više vremena, mogel bi se igrati po cijele dane.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 12:09 (forumaš).
14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
antimadridista kaže...
ansha kaže...
forumaš kaže...

Tak sam si i mislio, pitanje je bilo više retoričko.

Evo ja cu, odigraj Outer Wilds, bez citanja ikakvih spoilera i gledanja walkthrough-a. Igra je najbolja ikad.

 Jel ti to druge optužuješ da dižu God of War u nebesa i da je igra loša a u isto vrijeme "objektivno" govoriš da je The Outer Wilds najbolja igra ikad? Na šta je i ovaj forum spao majke ti 

Osim sta je to cinjenica, ovo je osrednje, OW je najbolja igra ikad. Sta ja mogu kad je tako. Odigraj je od pocetka do kraja bez pomoci i spoilera pa ces i ti misliti isto.

14 godina
offline
Re: God Of War Pc
Nije problem to što se tebi God of War ne sviđa nego je problem što svoja mišljenja predstavljaš kao činjenice. Čuj Outer Wilds objektivno najbolja igra ikad. Svašta...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: God Of War Pc
antimadridista kaže...
ansha kaže...
forumaš kaže...

Tak sam si i mislio, pitanje je bilo više retoričko.

Evo ja cu, odigraj Outer Wilds, bez citanja ikakvih spoilera i gledanja walkthrough-a. Igra je najbolja ikad.

 Jel ti to druge optužuješ da dižu God of War u nebesa i da je igra loša a u isto vrijeme "objektivno" govoriš da je The Outer Wilds najbolja igra ikad? Na šta je i ovaj forum spao majke ti 

 Maršal samo trola u ovom slucaju :) ali dugo ne dođe covjek na ovaj forum, i ajde gow izasao malo se ulogirati i procitati dojmove, brzo se sjetis zasto ga sve rijeđe posjecujes. Svaka skoro tema je postala toxic dump.

14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
antimadridista kaže...
Nije problem to što se tebi God of War ne sviđa nego je problem što svoja mišljenja predstavljaš kao činjenice. Čuj Outer Wilds objektivno najbolja igra ikad. Svašta...

Nije da mi se ne svidja, ko sto je kolega rekao, mlaka vodica - vec vidjeno, igra je korektna, al shvacam kako mladjim gejmerima moze biti genijalna i sta ti ja znam..

 

Ja sam u zadnjih 30 godina igrao sve zivo iz svih zanrova i nista mi nije ni blizu OW-u, pa eto, probaj ;)  U najgorem slucaju ces izgubit par sati.... Zanimljiva stvar kod OW-a je da....ups...

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 14:38 (ansha).
7 godina
offline
God Of War Pc

Igra je vrlo dobra, ali vidim da se puno ljudi žali na dvije stvari koje i mene smetaju:

 

1) Memory Leak - u jednom trenutku mi igra zauzima 8-10 GB radne memorije

2) Negative Mouse Acceleration - kod brzog "trzanja" mišem u stranu, kamera se pomakne kao da je miš polako pomaknut i to me jako živcira kad se želim brzo okrenuti dok sam okružen sa više neprijatelja.

 

Osim toga, nemam zamjerke na igru i spada u sam vrh kvalitete.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
God Of War Pc

Ajde izjavite koje su vam igirice onda toliko bolje naprema ovoj... gdje vas je prvi sat impresionirao... gdje je teža borba nego ovdje na najtežoj razini.... "" khhmmm. Kenjatori

I daj molim te zlatna era gaming i td... Fallen order se posere onak ko anakonda na jedi academi... Pa zamisli da tak nešto danas izađe... usporedi priču, usporedi gameplay, voice acting, kockice... daj molim te... kome ti lažeš?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 14:15 (alscaul).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: God Of War Pc

daj molimte, FA je smece.
gameplay jejedina bitna stvar, VA  i story je slag na torti,ne biskvit i cijela torta kao danasnje igre...

A zlatno doba s razlogom,progugaj šta je sve izaslo od 1998 do 2010. Ovo danas je more nezavrsenog mediokriteta.

13 godina
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...

Nije da mi se ne svidja, ko sto je kolega rekao, mlaka vodica - vec vidjeno, igra je korektna, al shvacam kako mladjim gejmerima moze biti genijalna i sta ti ja znam..

 

Ja sam u zadnjih 30 godina igrao sve zivo iz svih zanrova i nista mi nije ni blizu OW-u, pa eto, probaj ;)  U najgorem slucaju ces izgubit par sati....

 Koliko god se slažem s tobom, mislim da nije fer reći da GoW nije objektivno dobra igrica.

Grafika je tu, combat je tu, priča je tu.

Ali, igra nije dobra za nas, koji smo slične igre igrali stotinama puta (DmC, soulsborne, HZD itd.), jer je najveca inovacija to što je igra ispoliranija.

Drago mi je da ima takvo nešto za mlade gamere i neka mlađarija uživa, al valja razumit zašto smo mi cinici.

 

Outer Wilds je nešta posebno, ne želim reći zašto jer bih spojlao igricu i molim te editaj zadnju rečenicu posta jer je i to spojler.

Say hello to my little friend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice