FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 302.025
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

 kanadski likovi stave crossplay ali ja koji sam na ps5 nemogu igrat coop sa svojima koji su na ps4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

 Udi u igru i pogledaj kaj pise pod nagradam. 

 Odigrao sam do kraja i imao 6 winova (kvalifikacije) i piše da sam ušao za idući vikend.

 

Nije moguće igrati isti vikend dva puta.

 

Protivnici su ili djeca sa ikonama ili teški sweatlordovi sa Depayem i ekipom. Da se igrati, ali ono klasika, vlastite greške te dovedu do ludila.

 

Ovo mi je ekipa nakon vikend lige i nagrada. Dembele i Saint Maximin su first owner :)

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Kako si prosao u wl, koliko pobjeda? Kakav je matchmaking?
16 godina
offline
Re: FIFA 23
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 kanadski likovi stave crossplay ali ja koji sam na ps5 nemogu igrat coop sa svojima koji su na ps4.

 Logično jer su to dvije različite igre. Frendovi su ti na staroj igri a ti na next genu. Druga mehanika igre  ouno razlicitisti i logicno da ne mozete igrati. Zato vlasnici starih konzola nisu na cross playu s vlasnicima novih konzola

16 godina
offline
FIFA 23

Kakav je to cirkus bio na marketu u 19h? Navodno oni prvi su svi pobrali hero karticu i 90+ igrača greskom ea sportsa. Brzo su maknuli no dosta ljudi se obogatili.

 

Edit. Cujem da je bio neki hero pack za 25k coinsa i u njemu hero kartica i 90+ kartica. Kakvi idioti. Navodno ispojeban cijeli market s tim packom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 21:53 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Kakav je to cirkus bio na marketu u 19h? Navodno oni prvi su svi pobrali hero karticu i 90+ igrača greskom ea sportsa. Brzo su maknuli no dosta ljudi se obogatili.

 

Edit. Cujem da je bio neki hero pack za 25k coinsa i u njemu hero kartica i 90+ kartica. Kakvi idioti. Navodno ispojeban cijeli market s tim packom.

 Samo hero kartica, one card pack je bio, ali trejdabl. Kupio za 25000 coinsa, dobio Cahilla, u tom momentu je vrijedio 70+ tisuća, ostavio sam ga, ionako ne mogu igrat i dalje, jer nisu popravili ništa na pcu, pa me boli kifla šta kolko vrijedi i čemu služi, opalim tu i tam koji sbc samo.

16 godina
offline
FIFA 23

Ne kuzim kako tako mogu sjebati? Na kraju nije posteno prema svima onima koji nisu uspjeli kupiti u 15 minuta taj pack. Neki su dobili po milju coinsa. Ja sam se morao usrati da bih toliko zaradio. Mogli bi nam dati kakav besplatan pack ali dat ce karu. Tko prvi njegova djevojka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Ne kuzim kako tako mogu sjebati? Na kraju nije posteno prema svima onima koji nisu uspjeli kupiti u 15 minuta taj pack. Neki su dobili po milju coinsa. Ja sam se morao usrati da bih toliko zaradio. Mogli bi nam dati kakav besplatan pack ali dat ce karu. Tko prvi njegova djevojka.

 Pa ti ko da od jučer imaš posla s EA.

Stotine tisuća igrača NE MOŽE POKRENUT igru uopće od 26.9., njih boli kifla za to, samo generic odgovori na ea hq, na svim ostalim medijima, ignore. Na steamu ocjena loša do jaja, dabog da ošli u top 3 flopa ove godine na steamu, a njih to sve ne jebe 2 promila, jer su prodali dovoljan broj primjeraka igre da mogu ladit jaja i smijat se svima koji je ne mogu ni upalit a platili su je.

I ti bi od takve žgadije da ti nešto DAJU, for FREE? Aha...

16 godina
offline
Re: FIFA 23
picija21 kaže...
Kako si prosao u wl, koliko pobjeda? Kakav je matchmaking?

6 winova, užasno sam iztiltan bio na početku. Otvorio sam sa 0-5.

 

Matching sam po sebi nije strašan, ali ima bolesne ekipe koja te pritisce konstantno, ne možeš disati i protiv njih nisam mogao.

 

Imao sam slabiji tim tad, Jesus u napadu i Kovacic i Odegard u vezi, živce su mi popili.

Koristite blage riječi i jake argumente
3 godine
offline
FIFA 23

Ja bio 4-2 u wl evo sad sam 4-6 i to je to necu vise taknut pa nemoze to normalan covjek igrat. Svaka utakmica pocne normalno i onda pocne fliper negdje u 30 min kada protivnik moze dodat sve iz prve iz obrata kako god i dobijem 3 komada do 40 min i onda nista vise nemozes, packovao fodena plavog i nemoze napravit pas na 2m kad nunez moze pogodit diagonalu u prostor na 30m.. stvarno nema smisla cjelu tekmu napadat pa da ti flipper ea sjebe sistem, dribling isto sranje tesko, nemozes normalno zabit gol il je flipper il odbijanac ili pogodak sa 20m po sredini gola kada golman glumi da je bez ruka.. u odbrani mi van dijk i kounde isto gledajo napdace kako se ubacivaju na 2 stativu i puniju na prazan gol.. nema veze ak imas ekipu od 30k ili milje ak ea odredi da tvoji nemoze nista onda nemoze.. Ovo je 100% najslabija fifa ikada.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Otvoria 15tak pakova i ništa pametnog nisam dobia ...prodava sve da bi moga kupit nešto pametno .

Za vikend ligu nisam ima vrimena ali momčad sam pojaća . Kimpembe i ove godine top za početak . Skupljam za Marqunhosa da budem zadovoljan u obrani neko vrime.

Chemi 33/33

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 23
Jel kuži netko zakaj ne mogu promijeniti poziciju De Jongu? Konkretno sa CM na CDM?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
zvone07 kaže...
Jel kuži netko zakaj ne mogu promijeniti poziciju De Jongu? Konkretno sa CM na CDM?

Zato jer on nema alternativnu poziciju kao mnoge kartice tako da jedino što može biti je CM.

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Wl 15:5 , Div 3 trenutno 

 

od ovih 5 izgubljenih 3 prekida sam imao ,mojom izgleda greškom kad sam vodio po 2:0 ...  :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

Dobio danas 8 packova od fife 22 kada su se rješavali sbc za nagrade u fifi 23. Nekolioko packova po 15 rare kartica igrača. Dvije trećine su bili duplići s kojima nisam imao kamo pa u onaj sbc 80+ iz kojeg nisam ništa dobio. I ovdje sam dobio sve smeće. Jedine dvije kartice vrijedne pažnje koje mi ne trebaju i s kojima nemam kuda su RTTK Lemar i Wan Bissaka. Uvijek je tako, nekome bi dobro došle a meni ne trebaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

Prvi veći ulov na marketu. Zarada oko 90k coinsa.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Ekipa, zna li netko zasto vise ne mozemo (ili je samo kod mene slucaj) otvoriti nagradne paketice preko aplikacije na mobitelu?

Unaprijed zajvaljujem na odgovoru.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 23

Malo me sreća pomazila pa sam dobio par dobrih kartica, mali osvrt na Virgila van Dijka samo, nevjerojatno je dobro napravljen, jak u duelima, brz u obrani i ubitacan u kornerima, odlican!

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 7:55 (crorockycro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

Znači gotovo svaki pack mi je ovakav. FUT igram od 2012 i nikada mi se nešto ovako nije događalo. Dobijam stalno jedne te iste kartice. Od 6000 kartica u igri mene tresu jedne te iste. Nevjerojatno. Packovi su untradeable i sve kartice koje već imam su isto tako. Znači sve u smeće, kao da ih nije niti bilo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 11:19 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

Igra se dok me comp ne strga. Hoću pobrati neki pack u u SB pa odigram nešto tekmi ali ovo nema smisla. To je takvo karanje u mozak da je to nevjerojatno. Ovoliki produžetak još nisam vidio. Čemu to? potrajalo je još pola minute i onda kraj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

8 winova na kraju, malo je falilo u zadnjoj da imam i 9, ali ja sam zadovoljan. Živci su na broju.

 

Paketići standardno = garbo

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

po meni najgora fifa ikad,

statsi više nemaju veze s vezom, praktički lengthy igrači dominiraju, pace nema veze s vezom, igra je troma do bola 

odigrao prvu wl do 45 bodova i predao preostalih 5

ukratko užas

nimalo me ne drži kao fifa 22 čak mislim da nikad manje nisam fifu igrao ,a složio već sasvim solidnu momčad čak i coinsa imam negdje cca 150k ali jednostavno mi je zamor za igrat

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Golmani su u žešćem kurcu, brane 1 na 1 obavezno sve a primaju doslovno dodavanja u gol 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Po meni bolja fifa od prošle ...

Psg obrana kompletna.

Momčad trenutna za WL koju krečem večeras.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

U mega packu od seasona mi opet uleti mangup.

Sad ću morat pretumbat ekipu jer imam samo jednog Francuza, a igram s kombinacijom engleske i španjolske momčadi.

Nije da sam nezadovoljan :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Pickovi za 13 pobjeda. Vrh

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

Meni je jedna od gorih promjena u ovoj fifi sto vise nema protivnicke momcadi u loading screenu, ne znas kakvu formaciju igra nit imas pojma jel mu je tim na punom chemistryu.

12 godina
offline
Re: FIFA 23
The_K kaže...

Meni je jedna od gorih promjena u ovoj fifi sto vise nema protivnicke momcadi u loading screenu, ne znas kakvu formaciju igra nit imas pojma jel mu je tim na punom chemistryu.

Ni ja ne gledam jer iz navike stišćem za početak igre, ali ako pričekaš, kad uđeš u partiju prikaže ti prtivničku momčad gdje sve vidiš.

 

Moja primjedba što se toga tiče ide papku koji je samo maknuo taj prikaz i stavio crni ekran koji moram gledat neko vrijeme.

Barem da su stavili nešto, ali nije bilo vremena očito :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 23

Veci je kaos kaj im je zbaigrano brzo izvodenje faula. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

Meni je jedna od gorih promjena u ovoj fifi sto vise nema protivnicke momcadi u loading screenu, ne znas kakvu formaciju igra nit imas pojma jel mu je tim na punom chemistryu.

Ni ja ne gledam jer iz navike stišćem za početak igre, ali ako pričekaš, kad uđeš u partiju prikaže ti prtivničku momčad gdje sve vidiš.

 

Moja primjedba što se toga tiče ide papku koji je samo maknuo taj prikaz i stavio crni ekran koji moram gledat neko vrijeme.

Barem da su stavili nešto, ali nije bilo vremena očito :P

 Znam da se vidi na početku tekme, al u 2-3 sekunde izšalta cijelu momcad, ja ne stignem ni registrirati sve igrace koje ima isprve niti prepoznam formaciju. Puno mi više pasalo kako je bilo prije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice