FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 472.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 22

Naravno da me navuklo napraviti Hero pack, jbg romantika... Dudek, u kurac... zvuci nemoguce al moglo je i gore 😆🤣😁

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
shtifke kaže...

Naravno da me navuklo napraviti Hero pack, jbg romantika... Dudek, u kurac... zvuci nemoguce al moglo je i gore 😆🤣😁

Zato neću slagati jer ne mogu dobiti ništa normalnog. No iskoristio sam situaciju pa sam prodao sve kartice ratinga 85 i 86 jer im je cijena porasla. Lako ih kupim ponovno za koji dan kada cijene opet padne. Recimo u petak kada krene team 2.

Napravio sam deset onih 78+ sbc. Najbolja kartica jebeni Livaković.  Neće pa neće.

 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Nije lose u 68 utakmica do div 1 sa ovim timom..51W-8D-9L

  

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Ovo mi je prva fifa nakon 2015. Sa 36 godina mi je refleks na gamepadu kao u pokojne babe i opet uspijem stvorit dvadeset sansi po utakmici al nikako zabiti. Tek sad kad sam jesusa zamjenio za aubameyanga zabivam kao na traci.

Aj bar se veselim procesu učenja opet. E otkad sam sa tva presao na monitor sam se preporodio. Prevelika mi je latencija na tvu :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Hakimi u preview packu...I'll take it.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Movie, kako se skida ovo tvoje prokletstvo? 
Otvorim jumbo rare players pack od WL nagrada, dobijem Dignea. 
Otvorim jubmo rare players pack za 50 pobjeda u rivalsima, dobijem Iličića. 

Bilo koji paket otvorim, a garantira neki rating, dobijem karticu točno tog ratinga i to onu koja se prodaje za ništa. 
Postalo mi je lagano gadljivo patit se protiv ekipa od 1M+ coinsa da bi dobival sranja u paketima. Ajde da je gameplay zdrav, pa bi mogel to čovjek nekak pregrmit, ali nije ni to. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 22:09 (Knappa89).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Knappa89 kaže...

Movie, kako se skida ova tvoja kletva? 
Otvorim jumbo rare players pack od WL nagrada, dobijem Dignea. 
Otvorim jubmo rare players pack za 50 pobjeda u rivalsima, dobijem Iličića. 

Bilo koji paket otvorim, a garantira neki rating, dobijem karticu točno tog ratinga i to onu koja se prodaje za ništa. 
Postalo mi je lagano gadljivo patit se protiv ekipa od 1M+ coinsa da bi dobival sranja u paketima. Ajde da je gameplay zdrav, pa bi mogel to čovjek nekak pregrmit, ali nije ni to. 

Odradim večeras ovaj marguee lige prvaka i konačno ide walkout i onda izlazi jebeni Chiellini koji vrijedi 10k coinsa. To mi je najbolja kartica u zadnjih mjesec dana. Nema pomoći. Kad te neće, neće i možeš se jebati. Iz ovih preview packova najbolje kaj sam dobio je shadow kartica.  Ne mogu dobiti rare karticu a kamo li nešto vrijedno kupovanja packa. Pomalo sam frustriran ali što se može. Da znam kako se skidaju kletve i uroci već bih to napravio ma koliko koštalo.

 

Svaki dan mi je ovakav pack

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 22:13 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Knappa89 kaže...

Movie, kako se skida ova tvoja kletva? 
Otvorim jumbo rare players pack od WL nagrada, dobijem Dignea. 
Otvorim jubmo rare players pack za 50 pobjeda u rivalsima, dobijem Iličića. 

Bilo koji paket otvorim, a garantira neki rating, dobijem karticu točno tog ratinga i to onu koja se prodaje za ništa. 
Postalo mi je lagano gadljivo patit se protiv ekipa od 1M+ coinsa da bi dobival sranja u paketima. Ajde da je gameplay zdrav, pa bi mogel to čovjek nekak pregrmit, ali nije ni to. 

Odradim večeras ovaj marguee lige prvaka i konačno ide walkout i onda izlazi jebeni Chiellini koji vrijedi 10k coinsa. To mi je najbolja kartica u zadnjih mjesec dana. Nema pomoći. Kad te neće, neće i možeš se jebati. Iz ovih preview packova najbolje kaj sam dobio je shadow kartica.  Ne mogu dobiti rare karticu a kamo li nešto vrijedno kupovanja packa. Pomalo sam frustriran ali što se može. Da znam kako se skidaju kletve i uroci već bih to napravio ma koliko koštalo.

 

Svaki dan mi je ovakav pack

 Ispravio sam se, nije kletva već prokletstvo. :) 
Slažem se s ovim "kad te neće, onda te neće". 
Jedan kolega je od izlaska igre dobio: Zambrottu, Kaneta, Brunu, Van Dijka, Marquinhosa, Lukakua (sve u prvih 2 tjedna igre), pa sad nedavno RB Trenta, RB Diabya...  

12 godina
offline
FIFA 22

Ja sam u ovom današnjem marquee dobio IF Upamecana koji mi je pao k'o šaka na oko jer sam ga momentalno bacio na bubanj i za te coinse uzeo Mendyja.

 

BTW

Pošto sam neki dan dobio crvene Upamecana i Alabu morao sam ih probati.

IF Upamecano nije pokazao ništa s čime bi me "kupio", ali zato IF Alaba je.

Znači, slično se kartica ponaša kao Varane, a to je divota i zato sam odlučio pretumbati malo ekipu da mi Alaba igra.

Pošto sam bio tanak s coinsima, LB-a mi je igrao Marcelo koji čak nije ni tako loš, ali Mendy je ipak klasa više.

Zbog chema sam još morao staviti jednog Realovca, a to je Valverde - taj mi nit smrdi, nit miriše.

Nisam baš oduševljen s tom karticom, mada na papiru izgleda kao ubojica.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

dal netko zna kako da rade transferi na aplikaciji companion za android

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Joky007 kaže...

dal netko zna kako da rade transferi na aplikaciji companion za android

 Ako si tek počeo igrati fifu ove sezone moraš neko vrijeme odigrati bar po 4 utakmice dnevno kako bi ti se otključala mogućnost transfera preko web appa.

11 godina
offline
Re: FIFA 22

u futu utakmice ili ovak ili je svejedno

12 godina
offline
FIFA 22

Jučer sam malo gledao market i naletim na crveni pick.

Odmah sam probao moje crvene da li mogu na na transfer, ali nisam te sreće :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 22

Novi update na PC došao

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Joky007 kaže...

u futu utakmice ili ovak ili je svejedno

Logično da se računa bilo koja utakmica u futu jer je web app sastavni dio futa. Trebaš svakodnevno igrati bar 4 tekme u futu i otključat će ti se.

Ja nisam na jednom acc ove godine odigrao niti jednu tekmu i zaključali su mi trgovanje preko web appa. Da bih ga ponovno otključao trebao bi neko vrijeme igrati a ne da mi se igrati na dva acc. Do sada sam to radio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 10:24 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 11:10 (movie).
7 godina
offline
FIFA 22

Jel još tko ima problema s automatskom promjenom igrača? Prošlih godina mi je mijenjalo igrače da skoro nisam ni morao sam mijenjati, a ove godine mi je automatska promjena katastrofa... Kasni, mijenja na skroz nebitne igrače itd... Par golova sam popušio jer sam promijenim na igrača s kojim bi mogao uzeti loptu i onda mi se samo promijeni na skroz drugog igrača s kojim ne mogu niš, nekad i više puta tak, promijenim na igrača, on promijeni na nekog nebitnog, ja vratim na igrača kojeg sam htio on opet na nekog trećeg prebaci..

 

I koja je fora s prekidanjem proslave ili snimke gola? Većinom traje koju sekundu dok ne prebaci (valjda dok oba ne stisnu da preskoči?), ali nekad odmah prebaci bez da sam išta stisnuo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
blackeagle29 kaže...

Jel još tko ima problema s automatskom promjenom igrača? Prošlih godina mi je mijenjalo igrače da skoro nisam ni morao sam mijenjati, a ove godine mi je automatska promjena katastrofa... Kasni, mijenja na skroz nebitne igrače itd... Par golova sam popušio jer sam promijenim na igrača s kojim bi mogao uzeti loptu i onda mi se samo promijeni na skroz drugog igrača s kojim ne mogu niš, nekad i više puta tak, promijenim na igrača, on promijeni na nekog nebitnog, ja vratim na igrača kojeg sam htio on opet na nekog trećeg prebaci..

 

I koja je fora s prekidanjem proslave ili snimke gola? Većinom traje koju sekundu dok ne prebaci (valjda dok oba ne stisnu da preskoči?), ali nekad odmah prebaci bez da sam išta stisnuo?

Prebacuj sa desnom gljivom.

 

Imas u opcijama mogucnost ugasiti protivnicke proslave.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Ja sam u ovom današnjem marquee dobio IF Upamecana koji mi je pao k'o šaka na oko jer sam ga momentalno bacio na bubanj i za te coinse uzeo Mendyja.

 

BTW

Pošto sam neki dan dobio crvene Upamecana i Alabu morao sam ih probati.

IF Upamecano nije pokazao ništa s čime bi me "kupio", ali zato IF Alaba je.

Znači, slično se kartica ponaša kao Varane, a to je divota i zato sam odlučio pretumbati malo ekipu da mi Alaba igra.

Pošto sam bio tanak s coinsima, LB-a mi je igrao Marcelo koji čak nije ni tako loš, ali Mendy je ipak klasa više.

Zbog chema sam još morao staviti jednog Realovca, a to je Valverde - taj mi nit smrdi, nit miriše.

Nisam baš oduševljen s tom karticom, mada na papiru izgleda kao ubojica.

Dobio sam uz igru OTW Alabu i nemam pojma kaj s njim? Nemogu ga nikako uklopiti u momčad i tavori u klubu. Dobit će još koju nadogradnju i sigurno solidna kartica a meni beskorisna. Šteta.

Kaj se tiče crvenih pickova na marketu vjerujem da je to neka grafička pogreška u prikazu ili mogući glitch pomoću kojeg ubacuju kartice na market. Viđam ih često. Nije mi jasno da to ne riješe. Pa valjda su vidjeli što se događa na marketu.

 

edit: mogao bih ovako ali mi se ne igra sa Stoneom na CB. Kad bi on ili Dias dobili kakvu obojanu karticu bilo bi super

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 15:44 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

 

edit: mogao bih ovako ali mi se ne igra sa Stoneom na CB. Kad bi on ili Dias dobili kakvu obojanu karticu bilo bi super

Probaj ga jednu partiju pa ako ti se sviđa kako se ponaša u igri, lako skockaš ekipu.

Meni se pokazao odličan što ne znači da tebi ili nekom drugom odgovara takav tip igrača.

Samim time što mu je cijena na marketu mizerna, vjerojatno ljudima iz nekog razloga ne odgovara.

Mislim da ih odbija njegov pace, ali što će mu pace kad sam obavi pola posla dok ja upravljam s drugim igračima :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Probaj ga jednu partiju pa ako ti se sviđa kako se ponaša u igri, lako skockaš ekipu.

Meni se pokazao odličan što ne znači da tebi ili nekom drugom odgovara takav tip igrača.

Samim time što mu je cijena na marketu mizerna, vjerojatno ljudima iz nekog razloga ne odgovara.

Mislim da ih odbija njegov pace, ali što će mu pace kad sam obavi pola posla dok ja upravljam s drugim igračima :)

 Ove godine 98% kartica nema nikakvu vrijednost što je dobro za široke narodne mase. One kartice koje drže cijenu bojim se da neće padati cijenom kao prošlih godina.

3 godine
offline
FIFA 22

Izgubio ovakve dvije sada za redom u fut champsima play off.. sta su napravili ove godine to je za plakat.. i onda kad udem u fut champse unutra ekipa koja nemoze kruha al ocito se moze kvalifikovat lakse neg ja

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ja sam neki dan igrao kvalifikacije i jednu partiju sam dobio tako na guz, na režiju EA-a.

Doduše, nije me lik rastavio na proste faktore, borio sam se ja muški, ali imao je dvije mrtve šanse sa CR7 koje je moj De Gea obranio.

Kad sam vidio da puca s Ronaldom, odmah sam se pomirio s golom, ali može i Ronaldo mašit kad EA hoće.

Ja bih na njegovom mjestu popizdio totalno da mi se to dogodilo... ja sam pizdio na jebene promašaje Antonija :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ChelseaCFC kaže...

Izgubio ovakve dvije sada za redom u fut champsima play off.. sta su napravili ove godine to je za plakat.. i onda kad udem u fut champse unutra ekipa koja nemoze kruha al ocito se moze kvalifikovat lakse neg ja

Mene u toj igri jebe taj balans. Tvoj golman ima 1 obranu a njegov 9. Kako da dobiješ tekmu? Istu stvar sam imao danas. Liku golman brani pet puta s nekih 6 metara a moj ne može braniti udarac s gotovo korner zastavice koji bi moja mama branila. Mi nemamo iste uvjete u igri. Jedan golman brani čuda a drugi izmiče ruke kako bi lopta ušla u gol. Danas sam tri tekme izgubio u 92 minuti a bio sam bolji. No ne mogu zabiti. I onda u svakoj primam isti gol. Lik puca, lopta se odbija od mog igrača i golman pada u jednu stranu a lopta se otkotrlja u gol na drugu stranu. Nemoguće da me tako poklopi tri puta u jednom danu. Interesantno je da u tih zadnjih par minuta ne mogu se točno dodati.

 

Što god da napravim lopta ide njemu. Ako je pokušam izbiti opet ide njemu. Nema kombinacije i situacije da lopta ne ide protivniku. Znači ja igram i protiv lika i protiv igre. Ista stvar, ja 22 udarca po golu a lik 5 i on dobija 3-2. Igrač utakmice njegov golman s12 obrana. Kaj je problem napraviti da golmani brane podjedanko. Ne može moj Alisson primati golove iz mrtvog kuta a njegov Pope braniti s par metara po sredini gola nemoguće. Jednostavno nije fer.

3 godine
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
ChelseaCFC kaže...

Izgubio ovakve dvije sada za redom u fut champsima play off.. sta su napravili ove godine to je za plakat.. i onda kad udem u fut champse unutra ekipa koja nemoze kruha al ocito se moze kvalifikovat lakse neg ja

Mene u toj igri jebe taj balans. Tvoj golman ima 1 obranu a njegov 9. Kako da dobiješ tekmu? Istu stvar sam imao danas. Liku golman brani pet puta s nekih 6 metara a moj ne može braniti udarac s gotovo korner zastavice koji bi moja mama branila. Mi nemamo iste uvjete u igri. Jedan golman brani čuda a drugi izmiče ruke kako bi lopta ušla u gol. Danas sam tri tekme izgubio u 92 minuti a bio sam bolji. No ne mogu zabiti. I onda u svakoj primam isti gol. Lik puca, lopta se odbija od mog igrača i golman pada u jednu stranu a lopta se otkotrlja u gol na drugu stranu. Nemoguće da me tako poklopi tri puta u jednom danu. Interesantno je da u tih zadnjih par minuta ne mogu se točno dodati.

 

Što god da napravim lopta ide njemu. Ako je pokušam izbiti opet ide njemu. Nema kombinacije i situacije da lopta ne ide protivniku. Znači ja igram i protiv lika i protiv igre. Ista stvar, ja 22 udarca po golu a lik 5 i on dobija 3-2. Igrač utakmice njegov golman s12 obrana. Kaj je problem napraviti da golmani brane podjedanko. Ne može moj Alisson primati golove iz mrtvog kuta a njegov Pope braniti s par metara po sredini gola nemoguće. Jednostavno nije fer.

Da i ja to nekužim ovi golmani ili brane sve ili nista stvarno nema balansa pa mogu ja njemu 20 puta pucat po golu pa ovako izgubit.. iste udarce koje njegov golman brani moj lagano primi.. mozes se jebat. Ja mislim, da se ove godine skripta osjeca najvise do sada, svaka utakmica neki odbijanci. Najvise problema imam kad mi protivnik 3 puta puca u mog igraca na dva metra i evo lopta mu se vrača u noge dok on ne zabije, pa dokle vise.. bolje da mi stave poraz na pocetku utakmice umjesto da me jebu. I taj presing koji likovi igrajo od prve minute i igrac u 90 trci isto ko na pocetku, tragikomedija.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

ima tekmi di se svi odbijanci odbijaju protivniku, to je ono kad ti ea neda pobjedit i možeš se postaviti na trepavice ali tu tekmu nećeš pobjediti

od svih obrana unutar 16 metara di golmani čupaju nemoguće na kraju ispada da je najlakše zabiti finese sa 20+metara

 

a i ovaj totw je žešća prevara ,c.ronaldo zabije dva gola u pobjedi 3:0 ne dobije if,di maria zabije i namjesti gol ne dobije if nego dobije marquinhos koji zabije jedan gol kao obrambeni ,a jedva pobjede 2:1, znači psg dobije gol ovaj dobije if pa koji k

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 23:01 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Da da neigras par sati vratis se i opet ista prica gubim po penalima.. vece govno od fife nikad nisam igrao.. koji kurac oni prave te play offe za championse ak gurajo igrace koji igraju drop back i long ball i skoro svaka kontra uđe? Desi se jedna utakmica a ne 3 od 4 takve.. na koji kurac se nerviram mater jim jebem govnarsku EA.. Div 1 igrac i 3-3 mi score u play offu.. pa nema problema ak dođe majstor pa me izjebe vrhunski kapa dole i idemo dalje.. a ne ove sugavce gurat dalje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Elite divizija. 

 

Red Pick - Iniesta 83

Rare Players Pack - Plakanje

Jumbo Rare Players Pack - RB Gundogan. 

 

 

Nema vajde iza paketa. Samo jebacka sreca moze donest coinse u ovoj fifi. Igram sa istom ekipom od izlaska igre jer kupovat nekaj drugo nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Elite divizija. 

 

Red Pick - Iniesta 83

Rare Players Pack - Plakanje

Jumbo Rare Players Pack - RB Gundogan. 

 

 

Nema vajde iza paketa. Samo jebacka sreca moze donest coinse u ovoj fifi. Igram sa istom ekipom od izlaska igre jer kupovat nekaj drugo nema smisla. 

 Plakanje je sve. U 2x50.000 vrijedna packa, ja dobijem 24 igrača vrijedna koliko i njihov discard.

Sva sreća pa za to smeće treba 7 winova. Nemam foddera ni za hero sbc složit, koliko su jadni packovi od zadnje wl i rivalsa

12 godina
offline
FIFA 22

Ja sam dobio Suareza i Pau Gomeza u jednom packu, a kad sam vidio za koliko idu na marketu skoro sam zaplakao :)

Štos je što su nekim karticama ograničili cijenu nenormalno.

Zašto onda nisu stavili Ronaldu max cijenu 300,000 coinsa, ako je Suarezu max 30,000?

Suarez 88 je max 30k, a Kimpembe 83 130k - šupačka posla.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice