FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.122
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Ne vjerujem da ja ovo dalje igram. Isti kurac svaki put. Vodim 3-0, 3-1 iz nicega. Pocinje drugo poluvrijeme ja ne mogu prazan gol pogodit. Muller pogodi raslje prvo poluvrijeme, drugo zalijepi loptu sa 6m preko precke. Izgubim ovu utakmicu ni kriv ni duzan. Imam joystick u rukama a koda nemam. 

 Svaka druga danas mi je ovakva... Sva sreća uhvatio sam g3 rano, pa se mogu prestat živcirat dalje

 Igram na jebenih 60-80ms ping. Meni je to daleko od igrivog. Povedem 1-0 protiv nekog usranog turcina. Nakon toga, par odbijanaca... evo njega nazad. Ugasio, uninstall... nemam snage za ovakvu igru. Svejedno nsita ne dobivam u paketima, a tehnicki radi njih igram. Kaj je najgore, uopce ne uzivam u igri. Majstor nabije sa jebenim stoperom, koji je bek, preko terena trokut i lopta prode kroz moja dva i zavrsi njegovom gold neymaru u nogama, otrese Tapsobu i zabije. Fuj.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Igram na jebenih 60-80ms ping. Meni je to daleko od igrivog. Povedem 1-0 protiv nekog usranog turcina. Nakon toga, par odbijanaca... evo njega nazad. Ugasio, uninstall... nemam snage za ovakvu igru. Svejedno nsita ne dobivam u paketima, a tehnicki radi njih igram. Kaj je najgore, uopce ne uzivam u igri. Majstor nabije sa jebenim stoperom, koji je bek, preko terena trokut i lopta prode kroz moja dva i zavrsi njegovom gold neymaru u nogama, otrese Tapsobu i zabije. Fuj.

Kad sam ja to rekao onda si mi rekao da se igra igra iz gušta i zbog toga što volimo nogomet a ne zbog packova. Na kraju dana sve se veže za te packove. Bez njih si voda a voda si i s njima ako tako igra hoće. Stvarno smo mazohisti što sve ovo trpimo. Danas otvorim 5 rare packova. U 4 apsolutno ništa i u petom ide walkout i iz njega jebeni Hummels 86. Pa infarkt bih dobio. Niti 17k coinsa.

 

Možda ih ovo natjera na neke korjenite promjene.

 

https://www.goodgame.hr/producent-efootball-pes-serijala-nazvao-je-playstation-5-nevjerojatnim/

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Igram na jebenih 60-80ms ping. Meni je to daleko od igrivog. Povedem 1-0 protiv nekog usranog turcina. Nakon toga, par odbijanaca... evo njega nazad. Ugasio, uninstall... nemam snage za ovakvu igru. Svejedno nsita ne dobivam u paketima, a tehnicki radi njih igram. Kaj je najgore, uopce ne uzivam u igri. Majstor nabije sa jebenim stoperom, koji je bek, preko terena trokut i lopta prode kroz moja dva i zavrsi njegovom gold neymaru u nogama, otrese Tapsobu i zabije. Fuj.

Kad sam ja to rekao onda si mi rekao da se igra igra iz gušta i zbog toga što volimo nogomet a ne zbog packova. Na kraju dana sve se veže za te packove. Bez njih si voda a voda si i s njima ako tako igra hoće. Stvarno smo mazohisti što sve ovo trpimo. Danas otvorim 5 rare packova. U 4 apsolutno ništa i u petom ide walkout i iz njega jebeni Hummels 86. Pa infarkt bih dobio. Niti 17k coinsa.

 

Možda ih ovo natjera na neke korjenite promjene.

 

https://www.goodgame.hr/producent-efootball-pes-serijala-nazvao-je-playstation-5-nevjerojatnim/

 

svih 6 tjedana totsa nisam otvoria wl i div1 rank 1 nagrde

otvoria sam u petak 12x ultimate packa i 10x jumbo rare players packa i nisam dobia niti jednog iz ultimate teama, mislim da je najvridnija kartica bila onaj golman iz jamajke

 

packovi u vrijednosti preko 400€, ne postoji ni jedna druga igra di toliku sumu novca bacis u vjetar, zao mi izmanipuliranih ljudi koji trose pare na ovo smece.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 14:24 (Diplo).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Igram na jebenih 60-80ms ping. Meni je to daleko od igrivog. Povedem 1-0 protiv nekog usranog turcina. Nakon toga, par odbijanaca... evo njega nazad. Ugasio, uninstall... nemam snage za ovakvu igru. Svejedno nsita ne dobivam u paketima, a tehnicki radi njih igram. Kaj je najgore, uopce ne uzivam u igri. Majstor nabije sa jebenim stoperom, koji je bek, preko terena trokut i lopta prode kroz moja dva i zavrsi njegovom gold neymaru u nogama, otrese Tapsobu i zabije. Fuj.

Kad sam ja to rekao onda si mi rekao da se igra igra iz gušta i zbog toga što volimo nogomet a ne zbog packova. Na kraju dana sve se veže za te packove. Bez njih si voda a voda si i s njima ako tako igra hoće. Stvarno smo mazohisti što sve ovo trpimo. Danas otvorim 5 rare packova. U 4 apsolutno ništa i u petom ide walkout i iz njega jebeni Hummels 86. Pa infarkt bih dobio. Niti 17k coinsa.

 

Možda ih ovo natjera na neke korjenite promjene.

 

https://www.goodgame.hr/producent-efootball-pes-serijala-nazvao-je-playstation-5-nevjerojatnim/

Pa nisam puno fulao. Igrao sam iz gusta, jer nisam toliko forsirao WL i donekle sam igrao normalno prije ovih RB/LB, nutmeg sranja. Da se mene pita, vratio bi se na over step metu odmah za razliku od ovoga. 

 

Najgore je kaj mi je dosla PS5, pa cu ocito morat vratit nazad jebenu FIFAu. Makar sam si ocuval na lageru sve zive PS4 igre poput RDR2, Spidermana i ostalog da igram na PS5 :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Najgore je kaj mi je dosla PS5, pa cu ocito morat vratit nazad jebenu FIFAu. Makar sam si ocuval na lageru sve zive PS4 igre poput RDR2, Spidermana i ostalog da igram na PS5 :D 

Probaj sada smeće na PS5, isto sranje samo drugo pakovanje. Grafički malo ljepše. No izgleda da konami misli ozbiljno a po najavama i EA sports sprema iznenađenja. Rekli su da zaboravimo na sve što smo do sada vidjeli, ma što im to značilo. Možda stvarno na jesen dobijemo solidnu igru, tak svejedno tko je ponudi, konami ili EA sports. Samo da bude vrijedna čekanja.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Najgore je kaj mi je dosla PS5, pa cu ocito morat vratit nazad jebenu FIFAu. Makar sam si ocuval na lageru sve zive PS4 igre poput RDR2, Spidermana i ostalog da igram na PS5 :D 

Probaj sada smeće na PS5, isto sranje samo drugo pakovanje. Grafički malo ljepše. No izgleda da konami misli ozbiljno a po najavama i EA sports sprema iznenađenja. Rekli su da zaboravimo na sve što smo do sada vidjeli, ma što im to značilo. Možda stvarno na jesen dobijemo solidnu igru, tak svejedno tko je ponudi, konami ili EA sports. Samo da bude vrijedna čekanja.

 To su rekli i prosle godine. Nema vezanje skillova ( ne da se mogu vezat, nego je to glavni nacin kretanja), bit ce pogresaka pri vezanju skillove ( totalna laz ), bolji defending ( auto blokovi ), bolje animacije ( ajde tu jesu nekaj napravili, ali su zaboravili pogledat kaj ce se dogodit ako cancelas ), golmani su gori nego iz FIFE 14... Draft unisten, swapovi unisteni, chemistry ne znaci ama bas nista, WL nikad toksicnija, objectivsi unisteni od strane communitia, League SBC unisten. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

U 90+ Hummels, a u 88+ neki ST Australac HAHAHAHAHAHAHAH

Pa jebo im više mater škrtu prokletu.

Kao da od svoje djece uzimaju da bi meni dali pa su se stisli.

Ne kužim u čemu je štos da ja ovu cijelu jebenu FIFU ne mogu dobiti jednu poštenu karticu s kojom mogu igrati.

Sve igrače s kojima sam igrao sam ili kupio ili napravio SBC.

Dvije kartice s kojima sam igrao neko vrijeme, a da sam ih dobio u packu su ikone Hagi i Gattuso, a složit ćemo se svi da su to kartice za guzicu obrisat.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

U 90+ Hummels, a u 88+ neki ST Australac HAHAHAHAHAHAHAH

Pa jebo im više mater škrtu prokletu.

Kao da od svoje djece uzimaju da bi meni dali pa su se stisli.

Ne kužim u čemu je štos da ja ovu cijelu jebenu FIFU ne mogu dobiti jednu poštenu karticu s kojom mogu igrati.

Sve igrače s kojima sam igrao sam ili kupio ili napravio SBC.

Dvije kartice s kojima sam igrao neko vrijeme, a da sam ih dobio u packu su ikone Hagi i Gattuso, a složit ćemo se svi da su to kartice za guzicu obrisat.

Čekam ultimate tots a ako ga ne bude nikome ništa, ova dva neću niti igrati. Vjerojatnost da dobijem solidnu karticu s kojom bih mogao igrati je manja od 1%.

9 godina
offline
FIFA 21

Posralo me u 90+ TOTS SBC-u, dobio Thea Hernandeza. Taman mi se uklopio u ekipu, na stoperu na 7 chem gospodskih hahahah 

 

Znam da sam štakor, ali dosad nikad nisam koristio beka a stoperu, pa eto, da i ja exploitam. :D

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Prodajem fifa21 origin acc sa oko 1.65 mil coinsa, od  vrijednijih untr igraca imam mid gullita, prime torresa, prime john barnsa, tots carrasca, tots vasqueza, tots sabitzera, tots moments lazara, tots lacroixa, tots tadića

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

U 90+ Hummels, a u 88+ neki ST Australac HAHAHAHAHAHAHAH

Pa jebo im više mater škrtu prokletu.

Kao da od svoje djece uzimaju da bi meni dali pa su se stisli.

Ne kužim u čemu je štos da ja ovu cijelu jebenu FIFU ne mogu dobiti jednu poštenu karticu s kojom mogu igrati.

Sve igrače s kojima sam igrao sam ili kupio ili napravio SBC.

Dvije kartice s kojima sam igrao neko vrijeme, a da sam ih dobio u packu su ikone Hagi i Gattuso, a složit ćemo se svi da su to kartice za guzicu obrisat.

 Yilmaz i Barella. Bolje sam dao kartice unutra nego ta dva dreka što su ispala iz oba sbca

Yilmaza ću probat jer ima 99 šut i outside foot trait, ta kombinacija mi se pokazala extra do sad, a igram sad s francuzima, možda me prevari kartica pa bude dobra nekim slučajem

12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam slozio samo 90+ i dobijem duplog Donnarumu 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

U 88+ uletio neki gelipter CM 89 iz lige NOS, a u ovom 90+ Martinez 94. Ne mogu se zaliti jer je moglo i puno gore. 😆

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Igrao ti ovo na PS5 ili na PS4... meni ping nejde ispod 80ms vec tjedan jebenih dana. 4 tekme za redom na novoj konzoli, 4 tekme ja vodim 2-0, sve 4 izgubim 3-2. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Igrao ti ovo na PS5 ili na PS4... meni ping nejde ispod 80ms vec tjedan jebenih dana. 4 tekme za redom na novoj konzoli, 4 tekme ja vodim 2-0, sve 4 izgubim 3-2. 

 isto je i na pc-u 70ms vodim 2-0 i uvik mi lik okrene

6 godina
offline
FIFA 21

Novi packovi, novo veselje 😆 88+ ndombele, 90+ Kimić. Dobro je! 😁

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jebeš me ako ja njima ne dam bolje kartice za ovo što dobijem nazad?!

S ovom drugom karticom moram priznati da su me na trenutak istrolali... prva misao kad sam vidio zastavu je bio naravno Ronaldo, a odmah zatim Bruno... ipak na kraju samo Govno.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Uletio Hurricane u red picksima... i Cancelo iz nekog paketica. Fino! 😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

S1 crveni - Kimmich i Kane. Posto Kimmicha imam a Kanea sam frisko stavil u SBC, onda sam uzel Kanea.

D1 R3 - Ederson i Hummels.

 

S1 gori sve 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dobra godina je bila.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ajmo daj ga protiv Engleza

 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Mislim da sam kompletirao ekipu. Za moju razinu (ne)ambicije je odlična, svi počinju na 10 chem osim Thea koji je na 7. Taverniera ubacim odmah na početku utakmice. :) Jedina mokra želja bi bila Roberto Carlos na mjestu ovog beka iz Monaca. :D

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Vidim ništa od ultimate tots sbc i odigram ovaj 90+ i dobijem turčina bilmeza. Ne znam tko je veći bilmez, ja koji sam igrao a znao sam da neću ništa dobiti ili ova bilmez kartica koja je za ništa. Da sam prodao kartice imao bih 150k coinsa više na računu, ovako imam bilmeza u klubu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Koja komedija. Ping mi ne pada ispod 85msa vec sad 2 puna tjedna. Prva tekma, DC.

 

Dobro oni to rokaju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Meni ping čim je preko 45, otkazujem i tražim sledeću.. Uglavnom mi je oko 32-38. A i to se smatra visokim pingom, mada ja ne vidim neki hendikep.

Pretpostavljam da si resetovao modem/ruter? Ranije mi se desilo da je ping bio stalno na preko 100, a rešenje je bilo prosti reset...
15 godina
offline
FIFA 21

Sad čitam da će ultimate TOTS SBC biti u subotu? Ako je tako, bezveze sam spizdio kartice na ovaj 90+. Sad potrošiti dodatno preko 100k coinsa da bih opet dobio karinu. Od 15 kartica u ultimate totsu odgovaralo bi mi njih 12. Znači dobit ću jednu od one tri koje mi ne odgovaraju.

 

Kud sve tud još i ovo...

 

https://www.hcl.hr/vijest/electronic-arts-hakerski-napad-172130/

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 13:13 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Sad čitam da će ultimate TOTS SBC biti u subotu? Ako je tako, bezveze sam spizdio kartice na ovaj 90+. Sad potrošiti dodatno preko 100k coinsa da bih opet dobio karinu. Od 15 kartica u ultimate totsu odgovaralo bi mi njih 12. Znači dobit ću jednu od one tri koje mi ne odgovaraju.

 

Kud sve tud još i ovo...

 

https://www.hcl.hr/vijest/electronic-arts-hakerski-napad-172130/

 I prosle godine je bia u subotu, dan nakon sta su izasli iz paketa

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Opsjednut moments ikonama 😂 mjesec dana supci nista nisu izbacili

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Opsjednut moments ikonama 😂 mjesec dana supci nista nisu izbacili

 I ja čekam, nakupio dosta foddera :D

Otvorim malo prije ovaj challenge sbc koji su dali, upadne novi Golovin. :D

12 godina
offline
FIFA 21

Odem u produzetke, njegov TOTS Mbappe na full stamini i samo zuji kraj mojih zbog one through ball sranja. Vodio sam 2-0, gubio 4-2, 4-4 i na kraju 6-4 izgubio jer Mbappeu ne mogu nista kad napravi nutmeg. Kako gadljiva igra, to je strasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice